89387
PlayStation3
  • chilios
    #43897
    Kijátszom azt csere lesz belőle...így nekem nemkell ...
  • Foxhound1980
    #43896
    Meglehetett volna, de mivel nem a PS3 volt a lead platform ennyire tellett a R*-tól. Megjegyzem, sztem qrva jól portoltak.
  • DanielT
    #43895
    A FullHD kijelzőn rengeteg a képpont amire adat kell. A Ps3 -as GTAIV pedig még a HDready tv-t sem tudja ellátni. Ezért egy felnagyított fosadék az eredmény.
  • balljuggler
    #43894
    homályos ugye??meg elmosódott.....
  • balljuggler
    #43893
    na látod!!!ez lenne a minimum és még kb 200milla bánatpénznek...
  • Foxhound1980
    #43892
    Na ugye, hogy az Uncharted az istenkirály grafikailag! :D
  • DanielT
    #43891
    Full HD-n még undorítóbb ezt elhiheted.
  • ballor
    #43890
    Azt ne mond már, hogy javítja a recét a fullos. :D
    Nekem fullos van és a GT5P rendesen recés az illesztési pontokon.
  • chilios
    #43889
    full hd...uncharted nagyon faszásan néz ki semmi rece,ezt mért nem lehetett gta ba is megcsinálni?
  • NEXUS6
    #43888
    Fúújjj Szoni támogatás, eh! Mi az hogy hétfőn, miért nem limóval viszik el most azonnal, és miért nem személyesen Kaz Hirai adja át a cserekészüléket sűrű bocsánatkérések közepedte a japán nép nevében, majd pedig az állami tévécsatornán az esti főműsoridőben nyilvános szeppukut sem követ el?

  • DanielT
    #43887
    Beállítás kérdése. Mármint, hogy milyen gépet állítasz a tv mellé :DD


  • Foxhound1980
    #43886
    Nem sajna, nem használ a PS3 verza AA-t. :)
  • chilios
    #43885
    amugy nekem tökéletesen müködik az uj FW
    hát gta recéi jobban zavarnak..:DD
  • balljuggler
    #43884
    de!!!!
    vegyél egy full hd tv-t
    basszus...ne legyél már ennyire ......olyan.....áááá...nem bántalak!
    sajnos ez ilyen lesz amíg tányleg nem veszel egy full hd-t
  • Foxhound1980
    #43883
    Na, látjátok! Van aki pl szarik a FW-re, csak a GTA recék zavarják :D
  • chilios
    #43882
    hi
    Nemrég meglett gta-m minden jó csak az élsimítás 0...azért többet vártam volna :-/ hd ready-n tolom 720p be HDMI kábellel de annyira recés :( nem lehet ezen valahogy javítani?
  • balljuggler
    #43881
    Hétfőn többet tudok mondani...egyenlőre abban maradtak hogy bár a gari lejárt mégis kicserélik....
  • NEXUS6
    #43880
    Nem hiszem, hogy itt bárki is bármit el akar kendőzni!
    Beszélünk egy hibáról, ami jelen tudomásunk szerint az itt megjelentekből talán 1 az az egy embert érint. Másnak akinek fenn van az új fw eleddig komolyabb problémája nem volt. Azon kívül, mivel a Sony leszedte a szerverekről igazán esély sincs hogy valakinek ezután tönkretegye a gépét. És most had jelentkezzem a pofonért, hogy igen én voltam az a hülyegyerek aki a fuddot elkezdte, amikor jeleztem, hogy kicsit korai még a kútbaugrás lehetőségén filozófálni, amikor nagyobb zsiványságok is el lettek már követve ebben a szakmában.

    Szal mi a faxomat kendőzünk itten?;)))
  • fsgh
    #43879
    már elhangzott a megoldás: formázni a vinyót.
  • Foxhound1980
    #43878
    MS hibákról: Ugyanúgy akárcsak most a Sony a jelen FW bugnál, a MS is mindig megkapja a nagy visszahangot keltő hírezést. Lásd lentebb: leégett tápok, karcolások. Ez kb ahogy Dani mondja bullshit. Emlékszem az ominózus FW hibára a MS-nál, gyakorlatilag ugyan ez történt. Pár gép elszállt, ment a pánik, dettó ez volt. De ez nem menti fel a Sonyt mint ahogy annó nem mentette fel a MS-ot sem, hogy ezt most elbaszták. A dolog pikantériája jelen esetben csak annyi, hogy a Sony egy olyan ponton "bukott be", ami úgymond egy mérföldkő volt a HW életében, Ingame XMB. Persze ezt a bebukott dolgot mint ahogy lentebb írtuk kár is belemagyarázni mivel itthoni viszonylatban eddig egy konkrét, bizonyítottan FW bug miatti, esetről sincs adat.
  • DanielT
    #43877
    Na! Vágod te a témát...
  • fsgh
    #43876
    Ne idegesíts fel. Ne hogy azt mond hogy sose keltesz flémet ebben a topikban? Bár mondjuk bitos most is örülsz hogy rólad van szó és Te vagy a középpontban.

    Többiek: Ne adjátok már alá a lovat és ne soroljátok az xbox hibákat mert szegénykém kénytelen reagálni mindre:S (ugye ő nem flémel ő reagál^^)
  • balljuggler
    #43875
    Engem most kajak nem érdekel jelen pillanatban hogy melyik a jobb gép!
    Csak az hogy valami megoldást tudjunk ötleni foci barátunknak "Truehun"-nak, mert az ő gépe sajna elvérzett a frissítés után...
    Próbálok rajta segíteni és még rajtam kívül 10-15 ember...Nekem teljesen jol működik,most is filmet nézek rajta éppne,....
  • DanielT
    #43874
    Nem tudom. Én az itteni beszólásokból levontam a következtetést a #43824-es kommentben.

    Utána jött a 360 fikázás.

    Hm?
  • DanielT
    #43873
    Idézz. Lássuk az a 10-20-100 posztot. Tudod mit? Legyen csak 3. Na kopizd be, köszi!
  • fsgh
    #43872
    Ahhha akkor Ti véletlenül se sugaltátok azt hogy az xbox jobb? és hogy a sony balfasz? véletlenül se keltettetek flémet?
  • HAF Rigel
    #43871
    Tudtam , mikor reggel elolvastam a gamer365 ezt a Hw hírt , tudtam hogy ma jönnek a keselyük és itt fognak körözni .

    Bazz az hogy tönkre megy a Box az nem háborít fel , de az igen hogy a Ps3 most kapott egy instabil Fw . Ami nekem tegnap 4 óra alatt sem okozott semmi problémát , ma 2-3 óra játék alatt sem történt semmi.

    Na mindegy Dögkeselyük itt a vad lehet falatozni , remélem a torkotokon akad .
  • Foxhound1980
    #43870
    A rohadt életbe annyira rászoktam én is a privát életben ilyen-olyan vitáknál erre az "e?" Kérdésekre, hogy kész :DD
  • fsgh
    #43869
    de nem komolyan. Azért járok ide hogy a ps3-ról olvassak nem azt hogy 1-2 ember hogy ugrik 1-2 hibára és kárörvend 10-20-100 poszton át. Nyissanak egy "a ps3 sz@r" topikot aztán beszéljék ki ott.
  • DanielT
    #43868
    Lásd feletted lévő komment.
  • DanielT
    #43867
    Olvasni -e tudol -e -e? Épp a 360 fikázása folyik a mostani fw probléma elkendőzésének céljából.
  • aabelus
    #43866
    jol van az,ha nem lenne DanielT,nekem hiányozna
  • DanielT
    #43865
    Tápkigyulladás - bullshit.

    Lemezkarcolás - balfasz aki lemezolvasás közben mozgatja a gépet.

    3led - a világ legszánalmasabb konzolhibája.
  • aabelus
    #43864
    koszi,de ezt veszem,mert van tiszta uj 20 ezer forintert. nem tudom honnan van,de nekem ez jo lesz csak az erdekelne,hogy milyen kabel kell,hogy osszekossem ps3-al?
  • fsgh
    #43863
    Miért szabadulnak be ide az xbotok ha van valami problem a ps3-al? Mi e ha nem kárövendés? És ha az akkor elég szánalmas hogy egyes emberek ebben lelik örömüket...
  • aabelus
    #43862
    "3LED, lemez karcolások, tápkigyulladások stb." - ezt legalább nem kell alá támassza
  • DanielT
    #43861
    Hónapokig hibás firmware! Na ez egyre jobb. Valamivel támaszd már alá kérlek.
  • NEXUS6
    #43860
    Sajnos tényleg az, mert mint írtam azzal nem tud mit kezdeni, hogy a hozzádhasonlók teleokádják a fórumokat a kommentjeikkel.
  • NEXUS6
    #43859
    Mint írtam, a M$-nek NEM az a média politikája, hogy hevesen lereagálja a problémákat, lásd 3LED, lemez karcolások, tápkigyulladások stb. Nagyon jó kis ügyvédeik vannak ilyen esetekre!;)))

    Szal az, hogy hónapokig hibás fw van fenn az nem biztos, hogy a legnagyobb bűn volna, amit a júzerrel szemben fennállásuk óta elkövettek. Ha A PS3-nak hasonló halálozási statisztikája lenne, mint az X-nek akkor gondolod, hogy valamit is észrevettünk volna a hibás FW-ből!?
  • DanielT
    #43858
    Jópártízezer! Egyre érdekesebb! Megváltozott meghajtók! Olyan dolgok vannak itt, hogy csak kapkodom a fejem.

    És mindezt az a kettő és fél másodperc alatt feltelepülő, mintegy max 1 megabyte os OS frissítés okozta?

    Durvicsek.