89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #43937
    Tudod Dani megint ez a fellengzős duma hogy bicikliszerelő tudásommal ( egyébként lehet nálad a bicikli kimerül a szelepeknál meg a touring bicoknál , de azért itt is van technikai fejlödés). Én bringa boltot veztek nem szerelek , de ha kell azt is megcsinálom. Milyen hülyeséget írtam a 1080p felbontással kapcsolatban , semmit . Mert 1080p ben felskálázott játékok vannak , meg egy kettő PSN játék. Talán a Gt5p ( de ez sem biztos ) . És mint írtad egyszer ettől a generációtól nem is nagyon lehet várni hogy sok nativ 1080p játék legyen , ahhoz kevés a gép , viszont nexus6nak abban igaza van ,hogy képjavítással és felskálázással szebb képe lesz egyes játékoknak 1080p ben mint 720p . Szoval ne hidd már hogy csak te tudod ezeket ahogy bicikliboltot sem én vezetek a világon egyedül.
    Miért nézed az embereket ennyire hülyének ?
  • Dzson
    #43936
    Nem tom mér jönnek be ide xbotkodni a népek, mi sem megyünk az igz topikba.

    Konzolwarnak ott a pc-s leáldozott...
  • balljuggler
    #43935
    Érdemes leszedni pendrivera?mert egyébb mirrorokon fent van!
  • balljuggler
    #43934
    Most akkor kijött az uj fw vagy sem?
  • wordsworth
    #43933
    sőtt egy olyan mmo jrpg jöhetne... helyben ki is csapnám a faxom és pörgetném a topikban :D
  • Nexxuss
    #43932
    csatlakozom!! WE NEEED FUCKIN' JRPG!!!!!
  • wordsworth
    #43931
    A szájtépés helyett inkább:
  • aabelus
    #43930
    sajna csak 1 van 3at akartam venni,de mire észbekaptam,1 maradt,amit mondtam, hogy tegyen félre. na mindegy,ha nem lesz jo,eladom.
  • DanielT
    #43929
    Én nem idegesítem ezen magam :)

  • Alien!
    #43928
    szard le....engem nem zavar...úgyse tudod megváltani a világot,annak meg hogy minden post után bedobsz egy xanax-ot nincs értelme....
  • DanielT
    #43927
    Hidd el megdöbbenek, hogy a hülyeség milyen hihetetlen magas fokon tombol néha ebben a topikban... komolyan mondom.

    Aztán amikor a hülyeség fanbojizmussal és tájékozatlansággal párosul... na akkor van baj.
  • DanielT
    #43926
    Ja és a kérdésedre válaszolva 1080p -ben jobb. Ha natívan tudja a játék. Ami mondjuk a Virtua Tennis akárhány és még max pár darab, főleg PSN minijáték.

    Tessék a lista

    Ez gondolom nincs a pumpák meg a szelepek mellé írva.
  • Alien!
    #43925
    egyébként nincs evvel gond,csak néha úgy nyílvánulsz meg mintha hülyékkel lennél körülvéve...pedighát.hidd el nem ma kezdtük mi se....
  • DanielT
    #43924
    Hú, most aztán be lettem fenyítve szakmailag a bicikliszerelő tudásoddal... speciel nem tudom, hogy jön ide. Te máshoz értesz. Én is máshoz. De amihez én jobban értek az ezen a fórumon ebben a topikban a témába vág.
  • baggins
    #43923
    Injekciós fecskendővel?
  • baggins
    #43922
    Ha mégis ezt választod, akkor RGB. Amennyiben tudsz belőle tök újat 20 ezerért, nekem is szerezz egyet. :)
  • guardian hero
    #43921
    "úgy állítjátok be az MS-t mint hibátlan konzolgyártót"

    Azért kíváncsi lennék, hol olvastál ilyet...
  • Alien!
    #43920
    ehhh.....killzone 2 720p trailer........pfejjjjjjjjjjjjj....nem kell ide 1080p....ez földhözvágott így is...
  • OliApa
    #43919
    Kell is, ugyanis jöhet egy újabb PS2-es modell, így nyilván jönnek az újabb progik is.

    katt ide
  • Fikusz
    #43918
    Ötleteket várnék!
    Valaki már letöltötte a juliusi kiadást???
    Ha igen hogy?
    Évest előfizetésem van.
    Ottvan hogy juli szám. De nincs download gomb..
  • Fikusz
    #43917
    AAAH!
    Nemtudom letolteni a Qore juliusi kiadasat :((
    Nincs download gomb.
  • sirpalee
    #43916
    Sok warezost vágtak le, nem vagyok benne biztos hogy csinálják, de sokan kicserélik benne a meghajtót nem? Ha másképp akkor bocsánat.

    Az volt a gond sok olyan embert letiltottak aki nem módosította a konzolját, és ebből elég sokan voltak, ezzel volt tele minden fórum.

    Nem elkendőzés van, engem is rohadtul idegesítene ez a mizéria, ha lenne gond a gépemmel, de szerencsére nincsen. Csak úgy állítjátok be az MS-t mint hibátlan konzolgyártót és ez nem igaz.
  • Foxhound1980
    #43915
    USA Store Update

    Add-Ons

    Guitar Hero III: 4th of July Single Track
    Rock Band Add-Ons


    Game Videos

    KILLZONE 2 Trailer
    Battlefield: Bad Company Bad World Trailer
    Battlefield: Bad Company Rainbow Sprinkles Trailer
    Battlefield: Bad Company Snake Eyes Trailer
    Dead Space Animated Comic 2
    Dead Space Animated Comic 3
    Tiger Woods PGA Tour 09 Course Video
    Valkyria Chronicles Teaser Trailer
    Vampire Rain: Altered Species 1
    Vampire Rain: Altered Species 2

    Theatrical Trailers

    Lakeview Terrace Trailer

    Blu-Ray Disc Trailers

    John Mayer Live in Los Angeles Trailer
    Vantage Point Trailer
    Persepolis Trailer
  • Foxhound1980
    #43914
    Na ez jó kérdés. És ha igen, miért nem változott a FW szám? 1-2 napot ezzel várnék mindenesetre...

    Szerk: Webről még mindig nem elérhető viszont.
  • chilios
    #43913
    Ezen változtattak valamit?
  • Foxhound1980
    #43912
    2.40 szedhető újra.
    Érdekes...
  • HAF Rigel
    #43911
    Figyi Dani , most töled idéztem az 1000 szer feltett kérdésre hogy egy játék jobb 720pben vagy 1080p jobb. itt szoktál alapban elkezdeni magyarázni hogy ezek a gépek nem képesek rá stb stb . Nem vitatom , csak kezdük már kiismerni postás Fiú . Egyébként mond már meg légyszí ,hogy a Rock Shox Pike Team 2006 villa mire volt , jó és elég progressziv volt a rugózása , és persze mibe ajánlotta a Rock Shox , ja és ki a hazai forgalmazó , akitől milyen kedvezményt kapsz ha eladsz 10 villát. Na várom a válaszod . Mert kerékpár boltvezetőként én ilyen kérdésekkel foglalkozom , a Konzol nekem hobbi kikapcsolodás , nem akarom a HOKAGE szintet elérni benne , elég az ha tájékozott vagyok és persze jókat játszok , most ps3mon . A kis magán számaid már nem érdekelnek , mert ha még a mondanivalodnak van is értelme és igaza a STILUSOD /PARSZTSÁGOD miatt soha nem tudlak megkedvelni. Te mindent tudsz és jobb vagy a mérnököknél a Hw fejlesztőknél , stb stb . Akkor miért nem te gyártasz olyan konzolt ami mindenben jó lenne , Full HD , Olcsó, Gazdaságos, Moddolható, Szép, Halk, Megbizható , Minőségi stbstb .
    Mutasd meg ne csak fikázd mindig őket . A kákán is csomót keresel , és alapvetően ez zavar . Szóval hogyan légtelenítesz egy Avid Code 5 hidraulikus tárcsaféket ?
  • chilios
    #43910
    ms már belejött a javításokba....
  • Piko888
    #43909
    Srácok bárki bármit mond, mind a két konzol gázos, sajna, de abban egyetértünk hogy az microfos legalább igyekszik normál idő alatt visszaküldeni a boxot. A Sony pedig elbaszakszik vele 1-2 hónapig.
  • wordsworth
    #43908
    Média centerről tudnátok kicsit mesélni mire is jó? PCn játszom le a filmet, ps3ra átjátsza majd látom a TV-n? vagy mi?
  • wordsworth
    #43907
    Én jrpg-t akarok és ha kell 1000x leírom, daniel intézz valamit ezügyben :D és nem kell az xboxos jrpg nekem ps3on kell :D
  • NEXUS6
    #43906
    Amugy most mentem fel a Storera, es meglepodtem, hogy mennyivel gyorsabb, meg a brozer is hasznalhatobb, szal azert ebben a fw-ben azert majdnem mindenben javitgattak. Valahol olvastam, hogy a PS2 kompatibilitas is novekedett.
  • NEXUS6
    #43905
    Parancs, értettem!
  • DanielT
    #43904
    Nem értesz hozzá, de legalább nem is palástolod.
  • HAF Rigel
    #43903
    Hülye vagy kisfiam , ülj le 1 , Jön majd Daniel SAN és megmondja a frankót . Addig körmöld le 1000szer , "Danielt hokage szerint nincs értelme a full HD ebben a generációban"
  • DanielT
    #43902
    Hogy ez mennyire nem ugyanaz... persze, vannak képjavító eljárások, amik hatásosak valamennyire. De ez már csak tűzoltás, gagyizás, satöbbi. Digitális jelnél szóba sem jöhet nálam ilyesmi.
  • NEXUS6
    #43901
    A felskálázás már régen nem azt jelenti, hogy simán beraknaknak még egy ugyan olyan színű pixelt ahova az szükséges. Van ahol színátmenetet képeznek, de van ahol meg leveszik a vonalvastagságot, növelik a kontrasztot. Csak meg kell nézni, mit tud a felskálázott DVD filmek felírataival a gép kezdeni, el sem hiszi az ember, hogy nem eleve 1080p-be csinálták.
  • balljuggler
    #43900
    csak porosodik...
  • balljuggler
    #43899
    jol van az nekem 720-ba is...amennyit nyomatom...
  • NEXUS6
    #43898
    Hát nem! Nem azt mondom, hogy mellbevágó a különbség, de azért elég sok rece felszívódik, kisimul, de azért nem lesz egy homály mégsem a képernyő. Tegnap épp azt néztem, hogy a DeadSpace-os fejlesztős beszélgetős videót töltöttem PS3-ra a gametrailersről, és amikor az eredetileg postabélyeg nagyságú videót kirakta 1080p-be az nem is Legó hanem Dupló varázs volt!;)))
    És csodák csodájára ebből a téglafalból a szűrők bekapcsolása után csinált egy elfogadható képet, színátmenetekkel, miegymással!!!!!

    Ennél azért egy 720p-s kép esetében még sokkal könnyebb dolga is van a gépnek!