89387
PlayStation3
  • Csabesz100
    #43977
    Szerintem az Unchated.
  • High end PC #43976
    Üdv.

    PS3-ra melyik a legjobb grafikájú játék?

    kössz.
  • Csabesz100
    #43975
    Köszi, megcsináltam. De az NFS ProStreet-et nem engedi. Azt írja, hogy tilos másolni! Van valami ötleted, hogy azt is le tudjam menteni?
  • torrente
    #43974
    Július 27-én 6317 Ft-tal drágul az alapgép.
  • Csabesz100
    #43973
    Kérjél tőlük "Trucking number" számot. Így nyomon lehet követni, hogy hol tart a csomag. Persze nem minden esetben tudják ezt elküldeni!
  • vgaben
    #43972
    Sziasztok!
    Egy kicsit off, de hátha valaki tud segíteni. Videogamesplus jún.02. -án postázta a csomagomat ami mai napig nem érkezett meg. Érdeklődésemre azt írták vissza, hogy érdeklődjek a helyi Posta ill. Vám hivatalnál de mindkettő negatív.
    Valakinek van valami ötlete arra vonatkozólag, hogy hogyan lehetne megbizonyosodni arról,hogy az országba egyáltalán beérkezett-e a cucc?
  • predator0
    #43971
    Game Saves mappán belül adott fájlon nyomj háromszög gombot, aztán copy :) Szerintem ez a legegyszerűbb.
  • Csabesz100
    #43970
    Lassan már jobban teszi az ember, ha csak olvas és nem szól semmit! :-)

    Backup-ot szeretnék csinálni, de csak a játékmentésekről. Nem lehet úgy, hogy ne kelljen letörölnöm a Game Data Utility-t?
  • Csabesz100
    #43969
    Megértelek, én sem szeretném, hogy bármi baja legyen a gépnek! De mivel első nap megcsináltam és azóta is tökéletesen működik, ezért mertem azt mondani, hogy frissítheti, ha úgy gondolja!
  • ballor
    #43968
    Nem kell védekezned. Ebbe mindenképpen belekötnek: ha ajánlod azért, ha nem, azért. Nálam sincs gond.

    Tudod, sokan vannak akik a meccsekre nem a foci miatt járnak...
  • predator0
    #43967
    Én gépemen sincs semmi gond, de ha valaki eddig nem frissített, akkor tanácsosabb megvárnia, ameddig nem rendeződik ez a dolog. Még aznap update-oltam, de ha tudom, hogy ez lesz belőle, akkor biztos, hogy várok vele... Sokba volt a gép, hogy egy ilyenen bukjon el.
  • Csabesz100
    #43966
    Én is úgy olvastam, hogy visszatették! De biztos még mindig sz@r és csak azért tették vissza, hogy minél több gép adja meg magát, mivel túl jó a gépmeghibásodási arány és ezen szeretnének egy kicsit változtatni!
  • HAF Rigel
    #43965
    FC video
  • Csabesz100
    #43964
    Én a saját tapasztalatomat írtam le. Nekem nincs semmi gond a géppel, mióta fent van a 2.40-es. Ezért merem ajánlani. Ha jól tudom nem csak én vagyok így ezzel. 1 emberről tudok, akinek gondjai voltak vele. De mindenkinek szíve joga eldöntenie, hogy felteszi vagy nem! Nem azt mondtam Neki, hogy most azonnal telepítse fel, hanem azt, hogy szerintem nyugodtan felteheti. Ennyi!
  • HAF Rigel
    #43963
    Dani , már vissza tették ? Vagy rosszul olvastam valamit reggel ? Vagy megint benéztem azt a rohadt csepel campinget :):)

    Nekem lent van mióta le lehetet szedni és rendesen megy a gép. De biztos a Sony fizet hogy elkendözzem az egészet .
  • HAF Rigel
    #43962
    Szerintem ha a 65nm es graf (RSX) chipek kerülnek majd bele a gépbe , azt hiszem mostanában jelentették be. lesz olcsob BR fej is de lehet hogy ez csak a jövő év Sonynál sajnos könnyen benne van a pakliban , bár a gép eladásokat megdobná ha okt-novemberben lenne egy ilyen.
  • Soldiers
    #43961
    szerintem 3-4 aranyunk lesz:D
  • DanielT
    #43960
    Gratulálok, nagyon ügyes vagy. A Sony leveszi, de te javaslod.

    Az ilyen ember hova teszi az eszét?
  • ballor
    #43959
    Még nem tudom. Elképzelhető. Még a GRID-et sem bírtam beszerezni. 11 alatt akarom és még felette van.
  • HAF Rigel
    #43958
    Ballor te veszel Ferrari Challenget ? Úgy tudom szereted az autós játékokat .
    Ha ma megjön én biztos megveszem Ferrari fanként .
  • ballor
    #43957
    Huh, micsoda kérdés.
    Szerinted hány aranyunk lesz az olimpián?
  • Krisztofer45
    #43956
    szerintetek mikor lesz PS3 árváltozás??
  • Csabesz100
    #43955
    Nyugodtan szedd le, én első nap leszedtem, naponta több órát játszok és eddig semmi baja nincs!
  • DanielT
    #43954
    Szerinted érdemes, miután a Sony visszahívta, mert nem tudják garantálni, hogy működőképes marad a géped?
  • ballor
    #43953
    persze
  • balljuggler
    #43952
    valaki ide tudná linkelni a 2.40-es fw-t?
  • balljuggler
    #43951
    Szóval felteszem ujra a kérdést....érdemes leszedni a webről az uj fw-t??
  • Csabesz100
    #43950
  • NEXUS6
    #43949
    Maj' DT megveszi, ő úgy is gyűjti a ritkaságokat!;D
  • Csabesz100
    #43948
    Game
    ShopTo
  • Csabesz100
    #43947
    Az ózdi Interspar-ban van még egy 60Gb-s, igaz horror áron! Nem tudták eladni és rajtuk maradt! De lehet azért drága, mert már kuriózumnak számít! :-)
  • HAF Rigel
    #43946
    Merre lehet kapni ?

    Ja látom Überben van . Köszi az infot.
  • Soldiers
    #43945
    ja ezt
  • predator0
    #43944
    Szerintem azt akartad kérdezni, hogy melyik magyar boltban lehet kapni 60 gigás PS3-at. PS1 játékokkal az összes verzió kompatibilis egyébként.
  • Csabesz100
    #43943
    Rosszul tudod. Ma jelent meg!
  • Soldiers
    #43942
    konzol boltot
  • balljuggler
    #43941
    ??????
  • Soldiers
    #43940
    hi azt akarom kérdezni hogy tudtok e olyan magyar boltot ahol a PS3 kombatibilis PS1-PS2-vel??
  • HAF Rigel
    #43939
    csak jelenne már meg. 2 honapja tologatják össze vissza . Most 10 körülre van kiírva .
  • Dzson
    #43938
    Láttátok, a ferraris PS3 game 8 felett kapott ign-en.