89387
PlayStation3
  • wordsworth
    #44017
    en ott tartok, hogy azt sem tudom pontosan mire jo ez
  • Demeter
    #44016
    Ha elfogadsz egy tanácsot akkor nem " erőlteted " ezt a MP-es megosztást. Inkább próbáld ki a Tversity-t média store-nak. Sokkal jobban kalibrálható és teljesen jól működik. Nálam bevált mind filmek képek zenék megosztására. Szal ha gondolod ebben tudok segíteni.
  • Papesz
    #44015
    Ott van a honlapjukon, hogy milyen kártyát fogadnak el.
  • zottyantas
    #44014
    Ja és azt akartam kérdezni, hogy akkor most milyen játékok támogatják ezt a trófis dolgot, mert mintha olvastam volna itt, hogy a pain is meg a warhawk is fogja, de eddig csak a stardustban van.
  • zottyantas
    #44013
    Azt vettem észre ma, hogy a magyar accommal is tudok játszani a GTP-vel ami angolból van :P és a warhawkkal ami usából. Úgy emlékszem régen csak azzal az accal lehetett amelyikkel szedtem. Gondoltam szólok bár nem tudom volt-e már vagy érdekel ez egyáltalán valakit:)
  • chilios
    #44012
    thx,shopto-n hogy megy a fizetés?utánvét vagy átutalás?
  • Kratos86
    #44011
    A Media Playert be tudtad állítani a PS3-ra?
  • Papesz
    #44010
    3-5 munkanap, de a feladástól számított 2. napon ide szokott érni. A ShopTo-n 4,10 font a postaköltség.
  • wordsworth
    #44009
    en azt sem vagom pontosan, hogy miaz.lll
  • Kratos86
    #44008
    Nekem is ez a bajom mert végre sikerült beállítanom a Media Playert a PS3-ra de a zenéket és a videókat nem tudom megnézni mert állandóan ujraindul a pC-m! A képeket viszont meg tudom nézni!
  • wordsworth
    #44007
    Mellesleg evvel a ps3 topikkal csak az a bajom, hogy baszik bárki is segíteni, vagy válaszolni egy adott kérdésre, jelen esetben a médiaplayeres dologra, meg régebben a singstarosra sem valaszolt senki...
  • Kratos86
    #44006
    Mindenre azt írja ki Succeeded,kivéve az UPnP-re és a NAT Type-ra de ez már régi probléma nálam mert nem tudom azt a hülye routert beállítani és így nem tudok multizni egy játékkal sem!
  • predator0
    #44005
    Network Settings / Internet connection Test. Ha itt mindegyikre azt írja ki, hogy Succeeded, akkor nem nálad van a gond.
  • wordsworth
    #44004
    Leszedték mikor kijöttek a hibák, és most elvileg még csak usa-ban lehet elérni, de gondolom talán nemsokára itt is fenntlesz, de az is lehet, hogy eu usa minden egy szerveren van,.
  • Kratos86
    #44003
    Olvastam hogy már pár embernek a 2.40-es FW van fent ,de nekem még ki se jelezte hogy le lehet tölteni! Akkor se jelezte ki mikor arról írtak hogy gond van vele! Még javítják vagy a gépemmel van gond hogy nem jelezte ki?
  • vgaben
    #44002
    Igen ezt már próbáltam, de sajnos csak sima légiposta küldeményként adják fel és ilyenkor nem kap "nyomkövetőt".
  • chilios
    #44001
    És ha én rendelek mondjuk shopto tól akkor mennyi idő alatt ér ide és mennyi a postaköltség?
  • chilios
    #44000
    első oldalt kihagytan..:D sry
  • JohnnySmith
    #43999
    Nem is kell 30 oldal szvsz.... kicsit lejebb mondjuk ITT (43948)?
  • chilios
    #43998
    Írnátok nekem külföldi ps3 game shopokat?valamikor láttam itt fórumon de visszaolvastam 30 oldalt és meguntam.szal még egyszer valaki.
  • predator0
    #43997
    Ezt eddig én sem tudtam, de vannak olyan játékok, amiknek nem lehet másolni a save game-jét. Ezzel probálják megelőzni a csalásokat. Sajna ilyenkor valószínű csak az működik, ha a System Settingsben a Backup Utility-vel készítesz biztonsági másolatot a teljes merevlemezről.
  • Papesz
    #43996
    Teljesen mindegy, gyakorlatilag ugyanannyiba kerül.
  • Csabesz100
    #43995
    A shopto-n lehet euro-val is font-tal is fizetni?
  • mcwolf
    #43994
    Oké,benéztem.
    Június 2.-án adták fel.
    ÉÉÉÉBRESZTŐŐŐŐŐŐ!!!!!!
  • Csabesz100
    #43993
    Rosszul olvastad! Már több, mint 1 hónapja feladták Neki a csomagot! Annyi időt azért nem vesz igénybe!
  • mcwolf
    #43992
    Jóember!!!
    Tudod,Kanada egy kicsit messze van. Örülhetsz ,ha jövő hét közepén ideér.
    1-1,5 hét alatt szokott ideérni a cucc.
  • balljuggler
    #43991
    övön aluli volt
  • Dzson
    #43990
    Visszahívás = nem elérhető a szerveren.

    Állítólag már kész a javítás, valahol láttam fórumban hogy ftp-n már fent van, de sony update szerveren nem tom mikor lesz.
  • Sippie
    #43989
    nyilván azért, mert az új fw miatt meghalt egy csomó gép, akik már nem terhelik le a storet
  • Csabesz100
    #43988
    Ilyet ne írj, mert jön DT és megmagyarázza, hogy nem gyorsabb a store, hanem csak valami érzéki csalódásod van és azért tűnik esteleg gyorsabbnak!
  • cloud.strife
    #43987
    Nemtom néztétek-e, nekem a 2.4 van fent és vmi eszméletlen gyors a store. 100x gyorsabb, mint volt. :D
  • tothsanyi18
    #43986
    szerintem is a gt
  • High end PC #43985
    kössz
  • grizzly21
    #43984
    WAREZ = azonnali BAN! <- ez mit jelent? A ps3 nincs is feltorve, nem is lehetne ra warezolni..nem?
  • tibitoth
    #43983
    szerintem gtp
  • sirpalee
    #43982
    Grafikában a legjobb az mgs4.

    Technikában talán az uncharted.
  • chilios
    #43981
  • tothsanyi18
    #43980
    Nahát ez a fórum aztán nem semmi.
    Az ember kérdez valamit, aztán egyből: hülye hülye hülye....
    Így merjen valaki kérdezni valamit...pfff
  • Papesz
    #43979
    Idézet a megjegyzésből:
    Unlike what is happening on the Xbox 360 game boxes, Sony doesn’t advertise 1080p on the back of game boxes unless it is a truly native 1080p title.
    Hát hogyne.
  • Csabesz100
    #43978
    Hoppá! Uncharted