89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #44059
    Megtudnátok mondani mi történik azzal a géppel amit szervizelnek? Teljesen új gépet adnak, vagy pedig ugyan azt a masinát adják vissza amit beadtál csak javítva?
  • tothsanyi18
    #44058
    mennyi idős a géped amúgy?
  • Gascoigne
    #44057
    Szerintem nem a 2.40 hibája, nekem ugyanezekkel a tünetekkel halt be a gépem, és akkor még nem is volt kint ez a FW. Valószínűleg a bluray olvasó adta be a kulcsot. Készülj fel, hogy vagy 1 hónapig nem lesz géped, nekem 18.-án küldte ki a Sony szerviz, és még nem jött vissza.
  • Csabesz100
    #44056
    Próbáltam .ts kiterjesztésű fájlt lejátszani a tversity-n keresztül, de azt írja ki, hogy The data is corrected! Mitől lehet ez? Be kell még esetleg valamit állítani? Vagy ilyen kiterjesztésű fájlt nem tud lejátszani? Ha nem, akkor milyen hd anyaggal próbálkozzak? Mi legyen a kiterjesztése? Előre is köszönöm a segítséget! :-)
  • tothsanyi18
    #44053
    Jelenleg a 2.36 biztonságos.
  • torrente
    #44052
    Jó, ez így megnyugtató! Egyébként melyik firmwarre lehet azt mondani, hogy a legjobb, azt érdemes a gépre tenni?
  • tothsanyi18
    #44051
    A gép nem sérül meg.
    De elméletileg ha telepítés után működik akkor már nem lehet vele semmi baj.
    Ha mégis elromlik akkor egy formázás orvosolja a problémát.
  • torrente
    #44050
    Holnaptól nekem is lesz egy Ps3-am. Hasznéltan veszem és a srác azt írta, hogy fent vannak a legújabb frissítések is a gépen. Még csak foszlányokat szedtem ki a fórumhozzászólásokból, de azt látom, hogy a 2.40-essel valami gond van. Mi mehet tönkre a gépben, mikor jelentkezik a hiba és hogyan lehet orvosolni, ha valamit észreveszek?
  • cloud.strife
    #44049
    Vagy lehet a vinyó cser miatt van ez? Nemhinném.. :D
  • tothsanyi18
    #44048
    na ezt a ps3hungary-n olvastam:
    NEM véglegesen teszi tönkre a gépet!

    A PS3 FW-je érintetlen marad tehát technikailag ez egy bug. Többek írták hogy 50%-ról azonnal 100%-ra ugrott a telepítés. A PS3 ezek után megpróbál boot-olni, de ez nem fog megtörténni

    1. Megoldás(2 HDD szükséges): Cseréljük ki ki a HDD-t, a PS3 bootolni fog az előző FW-n.(mivel a Firmware nem volt frissítve)
    Ezek után a PS3 felajánlja hogy formázzuk meg a merevlemezt, tegyük is meg!

    2. Megoldás(Ha nincs 2 merevlemezünk): Csatlakoztassuk a PC-re a HDD-t és formázzuk meg.(fontos hogy FAT-es legyen) Ha visszatesszük a PS3-ba akkor felajánlja hogy formázzuk meg.
  • sirpalee
    #44047
    Semmi, csak alapvető védelem, asszem warezmentesíteni akarják a konzolos topikokat :)
  • grizzly21
    #44046
    #43984 ?
  • Alien!
    #44045
    srácok a Tversity transzkódolja a filmeket nem??? mert akkor elég kotvány lehet a minősége...
  • Kratos86
    #44044
    Megkaptam a privit de olyat ír ki nekem a Tversity hogy: Unable to connect to the server, please make sure it is running!
    Valami megint nem jo!
  • Csabesz100
    #44043
    HD-s filmmel még nem próbáltam. Most avi-t próbáltam, azt vitte hibátlanul. :-) El is kezdek gyorsan letölteni 1-et. Feliratot hogy lehet előhozni? Olvastam, hogy srt-t azt nem tudja, de van valami program, amivel ezt is meg lehet oldani. Ebben tudnál esetleg segíteni? Ja, és a HD-s filmet csak simán megosztom és megy is?
  • Kratos86
    #44042
    Oké kipróbálom majd! Mostmár csak összejön pedig már kaptam linket is meg leírást a routerről de semmi eredmény nem volt! Nálam ezek az online módok nem akarnak úgy működni ahogy kellene!
  • Demeter
    #44041
    Gratula! Jó kis cucc mi? Nálam van egy külső vinyó amin csak HD-s filmek vannak és onnan játszom le. Csak az a gáz, hogy mindjárt megtelik. :)
  • Sippie
    #44040
    én nekem az egyik dvd formátumot sem akarta lejátszani, a film második részét viszont igen... ki érti ezt :P
  • Sippie
    #44039
    gondolom akkor type3 a te kapcsolatod is. Én is pár napig szenvedtem vele hogy kihozzam a type2-őt, először is bizonyos portokat meg kell nyitni a routerben. Na most én azt megtettem, de baromira nem akart úgyse összejönni, úgyhogy a legegyszerűbb ha beállítod a PS3-at dmz hostnak, nekem úgy egyből összejött a type2, csak még valami packages dolgot írt ki, azt is bekapcsoltam a routerben, és müxik minden faszán.
  • Demeter
    #44038
    Hát megmondom neked a frankót én eddig csak MPEG-et és xvid-et próbáltam és azzal nem volt semmi gond.
  • Csabesz100
    #44037
    Na, sikerült beállítani a TVersity-t! Nagyon jó ez a program! Eddig a laptop-on néztem a filmeket, ezek után szerintem hanyagolni fogom és kiküldöm a tv-re! :-)
  • Smuge
    #44036
    nem biztos..lehet hogy pechedre pont most szállt el az olvasód mindettöl függetlenül. Elvileg ha már müködöképes volt a gépen egyszer a 2.40 , attól nem igazán mehet tönkre más ezt már írták a hivatalos ps forumon is. De itt már bármi lehet. Én most ugy vagyok a gépemmel hogy aznap reggel leszedtem a frissitést és azóta hibátlanul megy a gép ugy mint azelött - 60g első szériárol van szó ( kop-kop )
  • balljuggler
    #44035
    sajna énn ezt csakis a 2.40 vírusnak tudhatom!!
  • Demeter
    #44034
    Ment a privi.
  • Smuge
    #44033
    Hihetetlen azért hogy mik vannak. Ez a dolog nagyon két esélyes: vagy az van hogy bluray olvasó ment tönkre , vagy pechedre te is a 2.4 egyik áldozata vagy és amiatt van a gebasz.
  • balljuggler
    #44032
    Mikor kijött rögtön leszedtem.
    tegnap még jo volt ma már délelőtt baszakodott aztán délután játszok kilépek fifábol mondom ujra megpróbálok belépni networkre mert reggel ota nem engedett fel...
    ok...megint nem engedett fel aztán megfagyott a fifa,f1,gta4,tennis.....és csak a hátulján lévő gombbal tudtam kikapcsolni utánna mikor bekapcsolt már nem látta a benne lévő lemezt se...
  • Jimanszky
    #44031
    képeket se lát meg zenét se.Lát ez egyáltalán valamit??
  • Smuge
    #44030
    Kicsit körbe tudnád irni a problémád részletesebben ? Mikor telepitetted fel pontosan 2.40-et? Azóta és az elött hibátlanul ment és csak most amikor bekapcsoltad jöttek elő a tünetek ?
  • Csabesz100
    #44029
    Ja igen, mennyire kell hozzá durva gép? Mert, ha nagyon, akkor laptop-on inkább nem is próbálkozok! :-)
  • Csabesz100
    #44028
    Tudna nekem segíteni valaki beállítani ezt a TVersity nevű programot?
  • Alien!
    #44027
    dehogynem...visz az mindent.
  • predator0
    #44026
    PS3 csak DivX kódolású avit tud lejátszani, Xvid-et nem nagyon.
  • balljuggler
    #44025
    haver akarta felrakni...
    én rögtön azon melegében leszedtem!
    asszem nagyon nagy a gáz...
  • predator0
    #44024
    Ehh... mikor telepítetted fel? Csak mert te kérdezted még reggel, hogy érdemes-e leszedni, viszont az írásodból úgy tűnik, mintha már több napja fent lenne.
  • balljuggler
    #44023
    Na akkor folytatom a sort!
    Ugyanis ma már nem akart belépni a gép psn-re és utánna a játékokat se indította!Ha meg nagynehezen elindul és töltötte akkor lefagyott és csak a hátulján lévő gombbal tudtam lekapcsolni...
    Mjad miután bekapcsoltam már nem látta a benne lévő BD-t...
    Ez kurva jó....2.40fw
  • Csabesz100
    #44022
    Milyen erősségű számítógép kell ehhez? Tudnál nekem is segíteni a beállításban?
  • Jimanszky
    #44021
    Fogadjunk konvertálni kell vmi fos minőségbe..
  • Jimanszky
    #44020
    Szevasz cimbora!
    Rohadt jó ez a media server,de az avit mér nem látja?Adjak neki szemüveget?:D
  • Kratos86
    #44019
    Hát ha tényleg jobb akkor kipróbálom és akkor lécci segíts a beállításban!
  • Kratos86
    #44018
    Arra jo hogy ami a PC-den lévő C meghajtón a Dokumentumok - Képek,Videók illetve Zenék mappában vannak azokat le tudod játszani a PS3-on!