89387
PlayStation3
  • tarti19
    #44101
    jh igen , ah meyg renedsena ps3 akkor még badhatja a kulcsot? mert akkor paff paff lesz a SOnynak:D
  • predator0
    #44100
    Szóval akkor nem ismeri fel a játék lemezét? Probáltad másikkal is?
  • Alien!
    #44099
    transzkódolásnak azt értem,hogy az általad átalakított 720p-s bdripek olyan 6-7mbit-es bitrátájúak,szóval ezt hogy viszi át egy wifi router akadásmentesen? úgy,hogy valszeg transzkódolja jóval alacsonyabb bitrátára...
  • gamervick
    #44098
    Hello egy kis segítséget szeretnék kérni vagyis 2-t :-)
    a legutóbbi frissítésnél kb 4 nappal ezelött az a hiba lépett fel ami remélem nem igazi hiba hogy nem indul el autómaitukas a játék ( én benne szoktam hagyni a lemezt a gépbe és rá menem hogy autómatán induljon ha be kapocslom) de mons semm és elég nehezen tudok játékb lépni mert semit nem csinál mintha nem is lenne benne disc csak azt az új opciót látni a game menü alatt hogy "trophy" -trófea ami a frissítés része na mind1 nem tudjátok mi lehet a baj??? A másik kérdéspedig az lehet hogy hüyeség de nem tudja vírus támadni a ps3 at ha felmegyek a netre google különböző honlapok iesi..? köszönöm előre a segítséget
  • tarti19
    #44097
    Keresek Assasin Creed (vagy DArk Sector), MGS 4, EUro 2008 ps3-as gémeket a azonnali megvételre használtan, karcmentesen 23-25K körül... Továbbá VIking cserélhető Lair, DArk Sector vagy Assasin Creedre szintén azonnnali Pest megye vagy Budapest vonzáskörzetében
  • dualview
    #44096
    Ha a forrás file szabványos 720 vagy 1080-as HD formátumban van, akkor az mkv2vob nem kódolja át csak remuxolja, ez néhány perc alatt megvan , ilyenkor mindegy hogy mpeg-re vagy divx-re vagy h264-re állítod a kódolást mert úgysem fogja átkódolni a videót (ki is írja hogy transcoding: NO). Ha a forrás file nem szabványos felbontású, akkor viszont át kell kódolni a videót ahhoz hogy a PS3 le tudja játszani. Ilyenkor azt látod ha elindítod, hogy Transcoding:yes. Ekkor a kiválasztott módszerrel fogja átkódolni (h264=leglassabb, mpeg=leggyorsabb, de ez is órákig tart).
    Tanulság: letöltés előtt mindig meg kell nézni az nfo filet, mert ott van leírva hogy mi a TÉNYLEGES felbontás. Sokszor pl. az van a release nevében hogy 1080p, mégse szabványos 1920x1080, hanem pl 1920x800. Ezt, mivel nem szabványos, mindenképpen át kell kódolni hogy le lehessen játszani!
  • Foxhound1980
    #44095
    Kb mi ára van egy 60GB-os Ps3-nak alapfelszereltséggel, gari nélkül 1db DS3-al? (6axis nincs meg)
  • Demeter
    #44094
    Viszont jut eszembe, hogy olyan már nálam is volt pl. a 300 című filmnél (BD rip) hogy majd egy fél napig csinálta míg kész lett az MPEG-2 file. Szal nem vágom, hogy ezt mi szabályozza...
  • Demeter
    #44093
    Mit állítottál be? Csak mert én a minap csináltam meg a Final Fantasy-t 720p változatát így és 8 perc alatt csinálta meg. Ja és 4.6GB volt a végleges méret MPEG-2 ben....
  • Csabesz100
    #44092
    Az mkv2vob-nak mennyi idő kell átalakítani egy filmet úgy, hogy TVersity-n keresztül a ps le tudja játszani? Nekem már 1 órája csinálja és még a felénél sem jár! Nem lehet, hogy valamit rosszul állítottam be? A másik ami még érdekes, hogy egy 4.5Gb-os filmből 8.5Gb-osat csinál! Valakinek valami ötlet, hogy mi lehet a gubanc?
  • Demeter
    #44091
    Nem tudom, hogy egész pontosan mit értesz e "transzkódolás" alatt, de annyit tudok mondani, hogy én BR rip és 720p-s HD filmeket szokatm MPEG-2 konvertálni melyet a Tversity-vel "játszok" le a PS-en és nekem tökéletes a minősége. Bár gondolom laikus szemmel nézem de pl. a 300 Bluray rip-je MPEG-2 ben vmi csodaszép! És nekem ennyi bőven elég. Aki meg jobbra vágyik az vegye meg eredetiben. Ennyi....
  • Demeter
    #44090
    Csabesz100 & Kratos86: ment a privi!
  • SD456
    #44089
    Ok. Kösz már sikerült.
  • Silverford
    #44088
    Hát ja változó a megérkezése.Az MGS4 a 12. napra érkezett meg míg a GTA4 csak pont 3 hétre rá a feladás napjától.
  • Norbi7
    #44087
    Szia!
    nekem napra pontosan 2 hétre jött meg, tehát nem a leggyorsabb. viszont van akinek hamarabb jött meg, de hogy miért azt nem tudom.
  • Csabesz100
    #44086
    2-3 hét.
  • SlickAdam
    #44085
    Jó napot mindenkinek!
    Movietyme-ról rendelt már valaki játékot? Mennyi idő a szállítás?
  • Shenlong
    #44084
    Ha EU Guitar Herod van és az Usa Store-ból töltötted a számokat akkor nem is fog működni. (Az Eu Store meg nem sok kártyát fogad el)
  • SD456
    #44083
    Hi all!

    Letöltöttem pár számot a GH3 hoz. Fel telepítettem őket, de nem találom sehol a játékban. Elvileg nem a Downloads menüben kéne lenniük ? Se a Bonus ba se a Downloadba nincsenek.
  • tibitoth
    #44082
    megjott a buzz. :))) iggen csasza. meglesem nemsokara. :) vki mas is megrendelte?
  • ballor
    #44081
    Az egyik FW-ben már ez benne volt.

    Szerinted megéri asztalit venni? Van annyi film hozzá (szinkronosan vagy felirattal)? Talán ez lesz az utolsó korong alakú adathordozó, de nem lesz DVD sikerű.
  • High end PC #44080
    Sziasztok!

    valahol olvastam, hogy a PS3 meg tudja szólaltatni 7.1 csatornában a Dolby True HD és DTS HD hangformátumokat. Ez igaz?
    Csak mert akkor még mindíg nem látom értelmét asztali Blue-Ray lejátszót venni, marad a PS3-am.

    Kössz.
  • HUNMarcus
    #44078
    street fighter 4
    ha ilyen hangulatos lesz a játék is....
  • SD456
    #44076
    MO ra szállítanak a Shopto.net től GH3 kontrollert ?
  • balljuggler
    #44075
    Mármint mikor is lett kapufa??msn-ed?
  • SD456
    #44074
    Hi all!

    Megvettem a GH3 at. Most hagytam abba 1 óra óta :D már a kezem nagyon fáj vagy 2 órája de azért nyomtam :D Nagyon Jóóó
  • Gascoigne
    #44073
    Pont volt 3 hét szünetem, eddig még nem is volt túl sok időm játszani, erre a szabi 2. napján behal.
  • balljuggler
    #44072
    na de ha mindkettő beszarik akkor itt a nyár...
  • balljuggler
    #44071
    addig semmi baja se volt.....
  • Gascoigne
    #44070
    Az mindegy, hogy 60-as, vagy 40-es, mindkettőnél ugyanúgy előfordulhat ez a hiba. Az enyém speciel 60-as, és 6 hónapos. Általában a blueray olvasófeje adja be a kulcsot, és azt itthon nem javítják. Kiküldik külföldre, és onnan kb 3 hét míg visszakapod, azt hogy újat kapsz e, vagy csak cserélik a fejet, még én sem tudom, jövő héten talán okosabb leszek. De most már elég szép számmal halnak be a PS3-ak is, remélem, nem jutnak az XBox szintjére, mert akkor kénytelen leszek venni egy XBox-ot is, hogy amíg az egyiket javítják, addig a másikkal játszhassak. :)
  • tothsanyi18
    #44069
    az gáz lehet hogy mégis csak 2.40
  • balljuggler
    #44068
    msn-ed?
  • Foxhound1980
    #44067
    Aha..... Köszi az infót. (meg másnak is aki írt)
  • FireJoe
    #44066
    ugyanez volt az enyémnek is a baja
  • FireJoe
    #44065
    amikor nekem volt sony szakszervízben a gép, akkor kiküldték szlovákiába majd 6 hértre rá jött meg, megkérdeztem, hogy kiderült-e mi baja volt, erre azt mondták hogy fogalmuk sincs mert a szlovákok csak ennyit csinálnak hogy mindent ami van benne kidobnak belölle és újat raknak bele, majd kap egy új tetőt a gép és küldik vissza...
  • Foxhound1980
    #44064
    A gépet be tudod kapcsolni, játékdemók mennek?
    Szerk: mert ha igen akkor szerintem a te géped fejes lett.

  • balljuggler
    #44063
    4 honapos!!!!!!!!!!!
  • balljuggler
    #44062
    Mikor ment tönkre?
    Az enyém 40GB-s
    lefagyott!!!!!!!!!!!!!!
    ujra kellet indítanom
    a hátso gombbal
    és mikor bekapcsolom amár nem látja a lemezt
  • tothsanyi18
    #44061
    sztem ugyan azt a gépet kapod meg csak javítva
  • ballor
    #44060
    Ja, és vinyóstól adjátok be?
    Én raktam bele egy 250-est.