89387
PlayStation3
  • Alien!
    #44141
    persze...semmi baja,énis kenem vele egész nap,játék közben üzenet hegyek,megse nyikkan.....
  • Demeter
    #44140
    Köszönöm a linkeket majd áttanulmányozom, ja és Alien postját is olvastam ez ügyben. Mégegyszer thx srácok!
  • Demeter
    #44139
    Rendben majd este megkereslek ha időben hazaérek.
  • baggins
    #44138
    P-SZ-V egész nap ment a gép, megállás nélkül. Minden játék, minden stílus (fórumtalálkozó volt). Jelentem semmi baja, a 2.40 jól muzsikált, még fagyás sem volt.
  • tarti19
    #44137
    ilyen kategóriában azért még nem:) amúgy igen, valóban kíváló gyártó
  • sirpalee
    #44136
    Igen de a sennheiser az igazi füles :)
  • tarti19
    #44135
    ennyiért teszveszről sony mdr v700-t is vesz, 15k-ba már az övé és ezek eredeti cuccok:)
  • mikuc
    #44134
    Engem is felvehet az aki gondolja. :-)
  • Alien!
    #44133
    Sennheiser HD 555 nagyon jó füles,zenéhez,mozihoz egyaránt....
  • Alien!
    #44132
    btw a legutolsó frissítés óta az egyik filmem ami addig ment,most unknown format lett!!!!! majdcsak kiderül miért...

  • sirpalee
    #44131
    Igen persze :)
  • tarti19
    #44130
    Én sem bánom ha felveszel de a sört te fizeted:)
  • Csabesz100
    #44129
    Engem is nyugodtan felvehetsz!
  • HAF Rigel
    #44128
    Egyem nyugottan , azt hiszem most emelték 100ra emelték a barátok listályát , Egyébként én is hálás lehetek akkor mert megy rendesen a gép pedig minden nap bele nyomtam 3-4 órát , Bf:Bc meg Gridet mostanság .
  • dualview
    #44127
    Érdemes azt is figyelembe venni amit Alien! írt a #44102-ben. A felbontáson túl az sem mindegy hogy milyen kódolási profillal készült a lejátszani kívánt videó. A PS3 "csak"ezeket támogatja:PS3 fájltípusok
    Mint látható az sem mindegy hogy USB-ról vagy vinyóról játssza-e le.
    Bővebben a kódolási profilokról:
    H.264 profiles
  • Csabesz100
    #44126
    Igen, olvastam én is. Köszi a segítséget! A felirattal kapcsolatba meg majd keress meg és elmondom, hogy hogyan kell!
  • wordsworth
    #44125
    És mivel kell összekötni, a gépet ps3-al? usb vagy mi?
  • Demeter
    #44124
    Erre a kérdésedre dualview meg is adta a választ a #44096-os postjában. Érdemes elolvasni.
  • Demeter
    #44123
    Hát nem tudom, lekopogom de nálam nem szokott problémát jelenteni a wifi. A film rendesen jelátszódik, főleg mióta frissítettem a routernek a fw-jét nincs zökkenés. Nálam inkább a chello miatt szokott gond lenni mert sokszor szarakondak a kerületben.
  • Demeter
    #44122
    Köszönöm de ennyire részletesen nem vágtam a program működését. Viszont ha már egyszer transzkódolja akkor mind1, hogy mire? Értem ezalatt, hogy van e lényegi különbség a véglegesen megjelenített formátumban? Csak mert nem mind1, hogy mennyi ideig csinálja a transzkódolást ha a végleges file minősége nem számottevően különböző.
  • zozo2001hu
    #44121
    Milyen stereo fejhallgatót érdemes venni PS3-hoz, esetleg létezik vezeték nélküli megoldás?
  • zozo2001hu
    #44120
    Nálam a megjelenés óta simán megy a 2.40 firmware, kop kop kop... (GRID, Orange Box, GTA IV, COD4 ment eddig rajta felváltva). Lehet már tudni mikor jön ki a 2.41? Tényleg felvehetlek benneteket friend list-be? (Oly kevés magyar PS3 tulaj van fent nálam a listámon.) :)
  • tibitoth
    #44119
    jeee. meg 1 keveske hozzasszollas es meglelozzuk a 360as topikot :))))
  • tarti19
    #44118
    Srácok 9K-ba zsír új BF-t vettem 5K-ba meg LAir-t:)
    :) alig várom, hogy kézbe vehessem őket:P
  • fsgh
    #44117
    nekem mázlim van:D megmentett a lustaságom...le se töltöttem :Dd
  • balljuggler
    #44116
    megvárom m az uj fw-t
    talámn segít
  • predator0
    #44115
    Ahogy eddig olvastam bármikor bejöhet, hasonlít az ötös lottóhoz, csak erre nagyobb az esély :D Nem akarok pánikot kelteni, de engem ez most kicsit zavar.
  • Sipee
    #44114
    ájáj,nekem szerencsére(hála Istennek) nincsmég semmi baja a gépemnek,de ha ígyhaladok,olvasomitt a sokmindent,naggyon a pánikolás felé tartok :S :D nemtudnám nélkülözni egy fél évig míg szervízbevan a drágaságom :D szal remélem semi baja nemlessz.
    deez random igaz?attól függetlenül h mostmég működik bármikor csütörtököt mondhat..ááá..reméljük nem..
    részvétem akinekmár megtörtént:S
  • predator0
    #44113
    Ma már be sem kapcsoltam a gépet, kicsit elment a kedvem az egésztől Azért vettem meg, mert azt hittem pár évig működőképes marad. Mondjuk enyémnek nincs semmi baja, de ezek után ugyanúgy elromolhat, mint bárkié... Tényleg, tudja valaki, hogyha lejár a garancia, és mondjuk utána hal meg a blu-ray, akkor azt mennyiért javítják?
  • Csabesz100
    #44112
    Olyan túl sokmindent nem állítottam be. Megnéztem a képméretet. 1280x720 az eredeti, de mikor végzett az átalakítással,az is 1280x720 lett.
  • balljuggler
    #44111
    na ezt próbálom én is mondani...olvasó most kivette a szabit...
  • gamervick
    #44110
    2.40 óta néha be szaggat online game közbe és az olvasó el ment szabira...
  • gamervick
    #44109
    oké akkor értem update 2.40 vagy bukfenc vagy nem, nekem bukfecvolt bammeg tigris bugfeck...... faszo...
  • balljuggler
    #44108
    amugy meg beveheti a sony...
    így rácaxni...apám...tiszta fasza!..e...öröm...bódottá....
    remélem ha hétfőn beviszem akkor már tegnapra meg is csinálják....
  • balljuggler
    #44107
    Szóval itt fifás berkekben is beütött az fw!!!
    Nálunk is ez a téma már a 3. gép fingott ki!
  • ballor
    #44106
    Pont emiatt kábeleztem be a gép-ps3 részt. A WiFi-n egy komolyabb bitráta reccent. Így most nincs gondom ezzel.
  • gamervick
    #44105
    na most sikerült elindulnia de a hiba fennál szeritnem visszaviszem még garanciális (aki akar az freeburn játszhatunk :~) )
  • gamervick
    #44104
    próbáltam másik lemezzel de mindegyiknél ugyan ez és még most is ezzel szenvedek nem tudok burneoutozni
  • predator0
    #44103
    Elvileg a frissítéstől akkor már nem, de ettől még a blu-ray olvasó beszarhat, ahogy ez már itt is megtörtént pár embernek :D
  • Alien!
    #44102
    sztem az 1080p-s filmek a kódolási profil miatt játszhatók v. nem játszhatók ps3-on...nem a felbontás okozza,mert itt van a gépemen a Stargate 1080p aminek a felbontása 1920 x 822 és tökéletesen viszi a ps3...