89387
PlayStation3
  • tothsanyi18
    #44181
    mi nem stimmelhet?
    mert valahol azt mondták, hogy a régiót kell átírni magyarországról. de azt már nem engedi. hogy kell?
  • vincuska
    #44180
    Szevasztok PS3 guruk. Lenne 1 szakmai kerdesem.

    PS Store-ban, online vasarolnam nehany letoltheto jatekot a PS3-ra, amik tokeletesen szuperalnak is a konzolomon.
    Probakeppen a haver konzoljan is belogoltam az accountommal, es letoltottem ott is a jatekokat. Install utan, szinten tokeletesen lehet oket jatszani.

    A kerdesem az, hogy szarmazhat ebbol barmi fele hatranyom? Tudtok vmi kontrolrol, ami csekkeli hany konzolrol toltottem le a jatekokat?

    Az eszmefuttatast elore is koszonom.

    vince
  • tothsanyi18
    #44179
    Sziasztok a store-t hogy kell beállaítani?
    Mert mindent beírtam helyesen, de kiír valami hibát.
  • gazgoblin
    #44178
    Japanese girl licking octopus

    rossz orszagban vagyok....
  • Alien!
    #44177
    jól van már megy....csak az eddig megszerzett rangok ugrottak!!!!!!!!!!!!!!
  • Sephi
    #44176
    Tegnap nekem sem ment valamiért...
  • Alien!
    #44175
    Vkinek megy a BF:BC multi??? tegnap óta nem lehet csatlakozni...
  • Demeter
    #44174
    Ahogy Tutu12 is ajánlotta használd az Mkv2vob nevű
    progit a konvertálásra. Mivel a film amit meg akarsz nézni gondolom mkv kiterjesztésű az alább említett progival pl MPEG2-vé alakíthatod (én ezt szoktam) és már olvassa is a PS. Viszont ha nem akarsz DVD-t pazarolni rá akkor használd a Tversity progit és Media Store-on keresztül játszd le.
  • sirpalee
    #44173
    Elvileg nem lesz tőle baja, ha eddig sem volt már. Ha rendesen felment akkor menni fog stabilan.
  • Okami Amaterasu
    #44172
    aki már leszedte a 240-es firmwaret és nem sz@rt be a gépe az megnyugodhat ,csak mert azóta nem kacsoltam be gépem nehogy vmi gáz legyen?..mit tegyek?
  • zozo2001hu
    #44171
    Köszönöm a segítséget fejhallgató témában, ezt a HD 555-öst csekkolom majd. Lenne még egy kérdésem GRID tulajokhoz pl. Rigel77, online játékmódban a HUD-on átlátszó szürkés alapon piros betűkkel informál, hogy ki lépett be ill. ki a lobby-ból, ez engem szörnyen zavar mivel 4:3-as tévén játszok és ezerrel belelóg a pályába ez a számomra tök felesleges információ, nem találtam meg hol lehet kikapcsolni ezt a baromságot, esetleg más?
  • Ombika
    #44170
    Az EUS es az USA jatekok kozott mi a kulonbseg?!
  • sirpalee
    #44169
    Hangulat, stílus, és illik az egészhez :) .
  • Piko888
    #44168
    Ott tettem fel elöbb :-)
    Egyébként köszi a választ.
    Egyébként azoknak a videoknak mi az értelme?
  • Csabesz100
    #44167
    Sting2-nek megvan, de már árulja! Kérdeztem tőle, hogy milyen a játék, de eddig még nem jött válasz! Lehet annyira csapatja, hogy nem ér rá válaszolni! :-) Bár akkor nem hiszem, hogy árulná!
  • Louis Cyphre
    #44166
    Mortal Kombat vs DC Universe
  • ballor
    #44165
    Pffff, akkor gyorsan add le, mert nem csak ez fog eltűnni róla. Ne legyen anyázás, ezeket meg kell akadályozni...

    A Ferrari Challange fut már valakinél? Megéri az árát?
  • baggins
    #44164
    Egyébként mondasz valamit, mert nemrég vettem meg használtan a Heavenly Sword-öt, és arról teljes egészében hiányzott a vertikális szinkronizáció optimalizálása.....
  • baggins
    #44163
    Affrancba...
  • ballor
    #44162
    Vagy ha használtan veszi az ember, nincs rajta minden.
  • baggins
    #44161
    Az a szemét 2.40 fw a hibás...
  • HAF Rigel
    #44160
    Én is játszottam most grid Multit és rendben volt minden , bár csak 2-5 között tudtam beérni -
  • baggins
    #44159
    Tudod, az ilyen fajsúlyú kérdések esetén érdemes nagyobb méretű statisztikát csinálni, hátha valakinek a lemezéről a MM-ban az eladók lelopták ezeket a képsorokat. ;)
  • ballor
    #44158
    Ebben az a szép, hogy egy másik fórumban is feltette ugyanezt. :D Nem bízott az itteni népben. ;)
  • baggins
    #44157
    Igen. Semmi gond nem volt vele.
  • baggins
    #44156
    Igen, általában ugyanazt a játékot kapja mindenki a boltban. :)
  • Seth
    #44155
    Az első kérdés volt? Ha igen akkor igen, másikra is :)
  • Piko888
    #44154
    Srácok a MGS4 -nél ingyenes az Online. Ja és a játék elején nektek is vannak kisfilmek amelyek közt gombokkal tudsz váltani? Aerobic, kajás stb
  • tarti19
    #44153
    Eyg kérdés:) AKinek otp junior max visa electron bankkárytája van az kérem jelezze nekem - továbbá szokott-e neten vásárolni, (pl.: store)- messengeren szeretnék tőle pár dolgot megtudni... ELőre is köszönöm
  • aabelus
    #44152
    akkor ok
  • tarti19
    #44151
    nekem fifa , gta 4 meg bf demo is ment online
  • aabelus
    #44150
    online is ment jol? nekem is 2.40 van,de szinte felek bekapcsolni.
  • Piko888
    #44149
    Köszi szépen
  • baggins
    #44148
    Mi a szerencsések közé tartozunk, nem szeretnék "kiválasztott" lenni. :)
  • Tutu12
    #44147
    Az mkv2vob progival csinálj belőle vob-ot,írd ki(lehet,hogy csak DL-es lemezre fér rá),és már mehet is a ps3-ba.
    (én az mkvmerge progival ki szoktam szedni az mkv2vob előtt a felesleges hangsávokat a filmből)
  • sirpalee
    #44146
    Nem mondtam, hogy szar :) .
  • Alien!
    #44145
    srácok higgyétek el az hd555 is nagyon patent...
  • tarti19
    #44144
    én elégedett avgyok ezzel a mdr v700-as fejhallgatóval:)
  • Piko888
    #44143
    Srácok ha az The.Italian.Job.HD.DVDRip.720p.x264 le akarom játszani ps3-on, úgy hogy hd minőségben nézhessem mit kell tennem? Mire kell konvertálni? Milyen lemezre kell kiírni? stb. Köszi
  • sirpalee
    #44142
    Igen ebben a kategóriában lehet még nem, de ha már egy 595 / 600 / 650-ről van szó, elég felsőkategóriát képvisel. Igaz drága is, de megéri.

    Mp3 lejátszóhoz vettem cx400-at, és iszonyú jó a hangja. Most kéne levadásznom legalább egy 600-asat a ps3-hoz is :) .