89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #44221
    Mindíg van ki ellen harcolni, a Világ már csak ilyen!;)
    Most éppen harcolnak a DVD ellen, meg a letölthetős videjó ellen, egyik sem kis falat.
  • aabelus
    #44220
    50gb-os, a multi cimek pedig xbox-on altalaban jobbak,de azert van kivetel. tudtommal csak az mgs4 hasznalja ki a bluray-t.
  • Papesz
    #44219
    Milyen háború? A HD-DVD már februárban elesett.
  • sirpalee
    #44218
    A fekete az igazi... Szerintem ez ronda :P

    (és most nem az irigység beszél belőlem... asszem ^^ )
  • NEXUS6
    #44217
    Csalók?!
    És hogy lehet csalni???
    ;)))
  • Tyler Durden
    #44216
    1 hét nyaralás után tegnap hajnalig függtem a játék előtt, 2 óra alvás után most olyan vagyok, mint a mosott szar.. Kollegáim kérdezték is, hogy mivelt töltöttem az estét, mert nem gyengén vagyok bezombulva.
    Este akkor felveszlek, majd dudálj ha gépközelben leszel.
  • torrente
    #44215
    Szombat óta van meg a gépem és máris beleszerettem! 4-5 óra játékidő után is jéghideg a gép! A GTA4 pedig zseniális, nagyon szórakoztató!
    Még azt szeretném megtudni, hogy mennyit fogyaszt egy Ps3? A Blu-ray lemez hány GB-os? Egy Ps3-as játék részletgazdagabb 360-as ikertestvérénél vagy ugyanazt adja, csak másféle lemezen van és nem használják ki a lemez lehetőségeit?
  • predator0
    #44214
    Netről sem lehet lekérni a statisztikákat, mert valami hálózati hibát ír. Remélem miközben ezt megoldják lesz annyi eszük és idejük, hogy a csalókat lenullázzák, elég sokan vannak.
  • NEXUS6
    #44213
    Hát ezért tart ott a PS3 ahol, mert a Sony-nál ilyen lelkes emberek gondoskodnak róla.

    Ez se volt katona, ha a háború felénél ilyen kijelentéseket enged meg magának egy tábornok, akkor az a háború olyan is lesz!
  • OliApa
    #44212
    És lőn világosság!
  • OliApa
    #44211
    Mondjuk a CD is él még...
  • NEXUS6
    #44210
    Volt itt a SG-n egy csákó, aki félig-meddig szagértőnek mondhatta magát, mert a filmek magyarításában rendesen benne volt. Neki volt az a fixa ideája, hogy a PS3-nak nem lesz jelentősége a HD videoformátum háborúra, és amikor a PS2-t kiadták annak sem volt hatása arra hogy a DVD 5 év nyűglődés után kicsit felllendült, csupán véletlen egybeesés.

    Gondolom azóta ő is revidiálta a nézeteit!;)
  • Papesz
    #44209
    Ilyenkor már nem a Sony-nak hiszel?
  • NEXUS6
    #44208
    Mivanmá ezzela a BF/BC-vel!!!!!
    Ok vegyék el a rendfokozatokat meg minden, de nem is tudok semmi pontot gyűjteni ráadásul. Szal ejelenleg olyan demo jelleggel üzemel a szerver!;(
  • Sippie
    #44207
  • OliApa
    #44206
    Az a 60% azért kicsit durva, nem?

    katt ide
  • Sippie
    #44205
    hm... ezesetben érdemes lenne megfontolni hogy 5-en csinálni egy közös accountot, és megosztani a játékok árát, ócsóbban kijönnénk :)
  • OliApa
    #44204
    Én tolom, vegyél fel, csak most többet vagyok a nyaralóban és jelenkeznek az elvonási tünetek is: tegnap bebasztam jól a jéghideg Gösserektől, mert az asszony nem engedte, hogy bemenjek a városba kicsit hentelni a CoD4-gyel...
  • Sippie
    #44203
    most utálunk
  • aabelus
    #44202
    az igen,szep,grat es egeszseggel hasznald mennyi volt?
  • Tyler Durden
    #44201
    CoD4-t tolja itt vki multiban? /felvenném friend-nek/ Én 3 hete elkezdtem és nem tudok leszakadni róla, jelenleg a GTA4 és a ma megjött MGS4 is csak a polcon figyel (:
  • Győri Devi
    #44200
    cool
  • OliApa
    #44199
    Mi lesz még itt, kérem!


    katt ide
  • Foxhound1980
    #44198
    Na megvan a Hagane PS3! Király (galériámban képek)
  • vincuska
    #44197
    Koszonom az infot! kozben ezt talaltam: "I much prefer the way Sony goes about it with the 5 download limit as opposed to the one system/tag limits MS has."

    Hat akkor remelem, nagyon sok fullos jatek megjelenik digital download formatumban ;-)
  • predator0
    #44196
    Ez mindjárt jobban hangzik, köszi :)
  • sirpalee
    #44195
    5 gépen tudod aktiválni, de bárhányszor letölteni.
  • predator0
    #44194
    Nagyon sokan úgy tudják (külföldi fórumokat nézegettem), hogy ps store-n vásárolt játékokat ugyanazzal az account-tal ötször lehet letölteni, pl. akkor jön jól, ha leformázod a winchestert, vagy mint a te esetedben, ha van egy megbízható haverod :)
  • balljuggler
    #44193
    pesrze!
    meg lett az is hála istennek,mivel csak 4 honapos a kicsike...
  • Seth
    #44192
    Életbiztosítás van rajta? Ha esetleg nem sikerülne a műtét :D
  • balljuggler
    #44191
    na bevittem a váróba a kicsikét és nemsokára műtik....
    minimum lábadozási idő 1 honap...
  • predator0
    #44190
    "This update is for customers who own PS3™ systems sold in North America. DO NOT update your PS3™ system through this Web site if you purchased your system outside North America. There is no guarantee of proper operation with other models sold outside North America."
    Ez azt jelenti, hogy nem ajánlják az USA frissítést európai gépekre.
  • Foxhound1980
    #44189
    Hát valami ritkán bénán szopik....
  • aabelus
    #44188
    igen,3-as. a heten kapom meg
  • Angyisz
    #44187
    www.jatekaim.hu ott pl. árulom az Assasins Creed-et (is)
  • ballor
    #44186
    Az is 3-as kódú?
    4et megér, én már elcseréltem mert valahogy nem fogott meg.
    De a 4-et így is odaadnám érte.
  • aabelus
    #44185
    koszi,akkor f*sza
  • aabelus
    #44184
    vagyis online. ja,es meg valami. A ps-re a 2.4-t letoltottem pc-n es ugy frissitettem. de US verzio volt. Baj?
  • ballor
    #44183
    Nekem hármas régiósom volt. Néhány dolog kínai volt a borítón. Simán ment a neten.
  • aabelus
    #44182
    van 4 ezerert burnout,de kinai boritoval. amugy megy angolul. szal ezzel felejtsem el,hogy jatszhatok neten?