89387
PlayStation3
  • ballor
    #44261
    BR ripre gondoltál? Az kiírva fog menni (a lentebb emlegetett átalakítások után). Én csak 4,7-es lemezzel próbáltam, de gondolom a nagyobbal is okés lesz.
  • aabelus
    #44260
    ha leszedek 1 bluray filmet,ami nagyobb mint 4gb es megirom DVD-re,akkor lejatssza a ps3?
  • Alien!
    #44259
    kicsit off,de ha vkinek kell egy jó házimozierősítő az én 7.1-es pioneer-em eladósorba került...ha kell vkinek érdeklődni privátban lehet.

    Pioneer VSX-916
  • honad
    #44258
    hello!nem tok store ról tölteni mert elcsesztem az adataim...pffffffff:D ha formázom a ps-t akkor ezt ki tom javítani?és formázáshoz kell valami disk?
  • Papesz
    #44257
    Please Note: This item is a pre order.

    Please note we only allow one pre order of each product per customer.
  • Ombika
    #44256
    Reggeltem USA cimre,mivel azt irtak ott van legtobb cucc,sajnos mar GT5 HDI nem lattam fennt ,erdemes japora reggelnem,vagy mar ott se talalhato meg?!
  • Csabesz100
    #44255
    Shopto-ról lehet 2 egyforma játékot rendelni? Próbáltam 2 Ferrari Challenge-et rendelni, de nem igazán akart összejönni. :-( Vagy külön kell? Egyesével?
  • fsgh
    #44254
    nincsmit én köszönöm a pénzt:D
  • Gideon Wieth
    #44253
    köszi megmondom neki
  • tarti19
    #44252
    Igen sikerült storeról megvenni mortal 2-t:D Köszi sirpalee:D:D:D
    van még 15 dolcsi fent abból mit érdemes letölteni?
  • Csabesz100
    #44251
    Shopto-ról akarok rendelni! Volt már olyan valakinek, hogy nem érkezett meg a játék?
  • Csabesz100
    #44250
    Ja, az árat nem írtam. 64.995Ft.
  • tarti19
    #44249
    khm:P
    amúgy jó monitor, csak nemtudom:P
    56k-ba megérheti az árát
  • Csabesz100
    #44248
    Jó ez a monitor, de ha rám hallgatsz, akkor vársz 9-ig és utána bemész egy Euronics-ba. Megint akcióban lesz a 23R81-es Samsung LCD tv. Szerintem azzal jobban járnál, mert nem csak monitornak, hanem tv-nek is tudod használni és még 1"-lal nagyobb is.
  • tarti19
    #44247
    Sziasztok:P
    MA végrere megkaparintottam az Assasin credd-t mgs 4-t és a tőlem egyszer elmenekült ratchet clankot:P pénteken jön a BF és LAir:P
    Fsgh-nak külön köszönet:D
  • ballor
    #44246
    Jaaaa, én nem erre írtam.
    Azzal nem tudok mit kezdeni, nem próbáltam USB-set rátenni.
  • Sipee
    #44245
    be,de nekem nemis HDMI-n megy a hang hanem optikain mert az erősítő arra van kötve,de ott három opció van:a HDMI,az Optical,ésaz Euro Scart(vagyis a kombinált) nincs ilyen külön usb:(
  • ballor
    #44244
    beállítottad a hangnál, hogy ne a HDMIről menjen a jel?
    már a hang
  • Sipee
    #44243
    nemengedi :S
  • ballor
    #44242
    Optikain kinyomja neked 5.1-ben, vagy amiben akarod.
  • Gideon Wieth
    #44241
    normális sztereo hangfalra nem lehet rákötni ? :D sztem neki nincs 5.1ese :)
    Amúgy Ilyen monitort akar venni Ps3 mellé. Ezen elvileg szépen és jól elmegy neki minden nem ? :)

    DVI-D az am a digitális DVI bemenet ? vagy mi az a D ott pluszban ? :)
  • ballor
    #44240
    PENre másolod és kész.
  • Sipee
    #44239
    hát figy értemén, csak aza baj, h akk demók meg minden szar elvész:( mert a mentéseketr megtom csinálni,kivéve a carbonost,mondjuk azért azis számít szal ezt nemtom h hogylehet megoldani(jó demókat letöltöm mégeccer nemnagyügy:Degyedül a carbonos mentésem veszne el amin viszont minden kivan maxolva:(
  • Sipee
    #44238
    és még egy kérdés csak ezmár más téma: usb-jack átalakítót dugtam a ps-be,mer olyan fülesem van aminek a vége jackes viszont infrás szal vezetéknélküli, mind1 aza lényeg jacken műxik,és mikor bedugtam nem működött:( kerestem az accesory settingsben h lehet e hozzá usb eszközt csatlakoztatni,meg a sound seggints nél is a kimentet de sehogy sem volt jó :(
  • ballor
    #44237
    A vinyócsere 5 perc.
    A külső vinyót FAT-ra kell formázni, mert csak azt látja. Annál meg 4 gigás korlát van. Tehát nem fér rá egy film sem. Én vettem bele egy 250-est.
  • Sipee
    #44236
    ti mit ajánlanátok,ilyen téren!a tér a következő:D : szeretném bővíteni 40gb-s ps3-am de nem akarnám az egész vinyót kicserélni,hanem vmi külső megoldásra gondoltam,pl usb-s winchester!ezt olvassa rendesen a ps?ha valaki ilyet használ,nemmerültek még fel problémák?
  • Alien!
    #44235
    persze hogy van különbség,csak fullhd-n válik igazán ütőssé...
  • aabelus
    #44234
    nekem 32 colos es oriasi kulonbseg van a dvd es bluray kozott.
  • Alien!
    #44233
    egyébként teljesen reális az amit az ember ír...Az emberek nagyrészének tényleg elég a DVD....a bluray előnye tényleg csak jobb tv-vel/hifivel élvezhető,tévénél is a 37"-ostól felfelé.... Itthon még szarabb a helyzet,főleg ha megnézitek hány ember turkál az áruházakban a 300-700ft-os dvd-k között(aminek nagyrésze n kategóriás okádék),majd a tényleg jó filmeket megiratják egy 1 rétegűre 500-ért......
  • Kalozoner
    #44232
    szevasztok, kérdésem, hogy aki tolja uefa 2008-al neten annak laggol? Mert haverom kölcsönadta a ps3-mát és néha játszhatatlan, pedig kábellel nyomom nem is wifin...
  • OliApa
    #44231
    Úton a 2.41-es Firmware?

    klikk ide
  • OliApa
    #44230
    OK!
  • Nexxuss
    #44229
    bazze fox mennyibe fájattad magadnak a PS3 pakkot?!?!!? Nincs időm most olvasni:)
  • Ombika
    #44228
    Demo Gt5 HDI-t letudom meg tolteni ,ha regisztralok?
  • Scotty99
    #44227
    Mostanában nem hiszem, legkorábban szerintem az IL-2 Sturmovik érkezik. Itt a hír.
  • vincuska
    #44226
    22"-esen hasznalom HDMI->DVI kabellel. mivel a monitorom nem viszi a full HD-t, ezert 720p-ben. hibatlan.
    Egy dolgot kell extra megoldani, a hang. Azt az AV jelbol ki lehet csalni. Ra koti erositore, vagy szgep line-inre...

  • HUNMarcus
    #44225
    jelent meg mostanában PS3-ra repülőgép szimulátor, vagy várható ilyesmi a közeljövőben???
  • Gideon Wieth
    #44224
    Barátom feltett egy kérdést nekem és nem tudtam rá válaszolni csak annyit hogy nem sokkal.

    A kérdés a kövi volt. Tegyük fel h vesz egy Ps3-at és azt egy 22"os Monitorra ráköti. Akkor mennyivel lesz csúnyább a kép mint egy hd-s tv-n ? Én csak azt tudtam mondani neki hogy nem sokkal, a grafikán ugyanúgy elállhat a szava a játékoknál csak picivel részlethiányosabb lesz. Szerintetek?
  • NEXUS6
    #44223
    Ez gáz!
    Ilyen szempontból az Enemy Territorry volt a jó, mert ott a spec tulajdonságokért kapott XP-t nem tudod akármi másra átváltani.
  • predator0
    #44222
    Sajnos így lehet.