89387
PlayStation3
  • tarti19
    #44301
    őő srácok baj van 2.41 kint van :( most szedem úhhh:( lehet elkureltam?
  • Foxhound1980
    #44300
    Előző gépemen fent volt a 2.40, nem volt gond. Pusztán arról van szó, hogy azért nem szedem le rögtön mert ez is bugos lehet, meg eleve a FW-t soha nem frissítettem azonnal, nem láttam értelmét. Volt, hogy teljesen kihagytam egy update-et is pl.
  • tarti19
    #44299
    most már mindeg... kifizetve...
  • Rena11
    #44298
    a lair szaggat szerintem ne vedd meg
  • tarti19
    #44297
    csak vigyázz vele:) MErt könnyen beleéled magad a stuffba:)
    Én ma szabin avgyok hehe:P
    na meg jusson azért időd a baráűtnődre is:P
  • Chris Lowe
    #44296
    FOX: én felraktam ezt is sot a 2:40-et is...rohadt rizikós volt, még mindig bennem a para, hogy beszarik....cérnaszálon múlt....és mi van ha valami olyan dolog van benne ami mondjuk e3 alatt lép mukodésbe és letorli az adataimat? Áhh lehet igazad volt, nem kellett volna letolteni....tiszta hulye vagyok!
    Komolyan: szerintem add el a gépet ha azt gondolod, hogy kétszer belelép ugyanabba a hibába a sony.
  • HTB
    #44295
    én is szétflashelem az agyam vikingre, isten tudja meddig toltam tegnap este ma meg állásinterjú :F
  • Foxhound1980
    #44294
    Felrakom majd de nem fogok semmilyen téren kockáztatni a történtek után, pláne egy japó géppel. Trophy támogatás meg egyelőre 0, majd talán az ősszel megjelenő stuffok. Video Store kizárt, hogy hun supporttal menjen, meg minek fizetni érte mikor simán szedhetőek BD ripek. Időjárás jelentés illetve hírfigyelést érintve hát nem hiszem, hogy a Kuruc vagy a Szentkorona lenne implentálva érted :D
  • EmThor
    #44293
    ez egy kiköpött 400gb-os BR lemez, by Pioneer... hiába no, győztünk :)
  • EmThor
    #44292
    nem szívatsz?

    most mert 2.40? gond nélkül felment az emberek 99%-nak :) no para!

    amúgy is jön nyáron a video store + playstation life (időjárás + hírfigyelő), szal muszáj lesz felraknod.

    nem izgat a trófea? én sajnálom h a régi 3rd party címek nem kapnak támogatást, DE a capcomnál elejtették, hogy szerződésben ki volt kötve, hogy az új játékaknak (bionic commando) támogatniuk kell a Trophy rendszert, remélem a Sony komolyan gondolja és üti a fejlesztőket emiatt, nekem nagyon sokat jelent
  • Foxhound1980
    #44291
    2.36-on vagyok most, pár napot biztos várok a frissítéssel...
  • Alien!
    #44290
    2.41 fw kinnt van!
  • ballor
    #44289
    Nem próbáltam ki. Lehet majd ha lesz felesleges gépidőm, meg fogom nézni (hallgatni).
  • Alien!
    #44288
    pedig az mkv2vob által DTS-ből átszámolt 640kbites ac3 odaveri a gyári lemezen lévőt!!!
  • ballor
    #44287
    Nekem olyan változatom van, amihez fel lehet pakolni az eredeti DTS hangot, 1,5 giga csak a hang! Jobb felbontása van ezzel. Sajnos az mkv2vob nem rakja bele. A gépet meg nem akarom most odahúzni a TVhez emiatt.
  • EmThor
    #44286
    reggeli árfigyelő

    -game akciófrissítés talán ma várható
    -új game a cdgalaxisnál
  • EmThor
    #44285
    2.41

    pain kieg videót ígértek még blogra
  • EmThor
    #44284
    nagyon remélem, hogy ez nem only japán, kiindulva a menüből... sajnos a shiki tei kertépítő progira nincs remény (1500 yen) csak az amazonról rendelt jpn psn card
  • Foxhound1980
    #44283
    Uhh te jó ég... Ez kell nekem!
  • daneelolivaw
    #44282
    heló!
    ezt úgy értsem,hogy te le tudsz játszani nem eredeti dvd-ket is? mert én nem...
  • EmThor
    #44281
    nekem sincs, de a rip ha jó, akkor "beszerzem" :wink: :wink:
  • ballor
    #44280
    Bizony, csak nekem nincs meg.
  • EmThor
    #44279
    720 Black Hawk Down BD ripet össze lehetne hasonlítani az eredeti BD-el :)
  • EmThor
    #44278
    Aquanaut (korábbi címén Aqua), szerintem only Japan, nem rossz! :)













  • ballor
    #44277
    Nézz utána a DVD felbontásának és a 720p ill. a 1080p felbontásoknak. Magad is rá fogsz jönni. Én a minap néztem a Sólyom végveszélyben filmet 720p-ben. Utána beraktam az eredeti DVD-met...

    Sajnos elég sok filmem van meg eredetiben. Ezeket eladni sem tudom már. A BR-el nem akarok így járni.
  • balla27
    #44276
    sziasztok!lcd tv-n ,minden ps 3 játék vibrál egy picit?most vettem tv-t,de én nem tudtam megszüntetni még.
  • daneelolivaw
    #44275
    megtaláltam,köszi. amúgy milyen csatlakoztató kell egy fülhallgatóhoz h rá tudjam kötni ps-re? már csak azért,hha bemegyek egy boltba,tudjam mondani (vagy kikeresni)
  • HUNMarcus
    #44274
    ez a #44270-re ment
  • HUNMarcus
    #44273
    örülünk h lcd-d van, és igen lehet csatlakoztatni fülhallgatót
  • HUNMarcus
    #44272
    blúréj
  • Scotty99
    #44271
    Szia. Nekem monitorom van, később lesz LCDTV-m. Van mód arra, hogy csatlakoztass, kicsit lejjebb találsz fülest is, amit ajánlanak hozzá (lehet, hogy az már az előző oldalon lesz).
  • daneelolivaw
    #44270
    üdv! lcd tv-m van,és azt szeretném kérdezni,hogy van bármi mód arra,hogy fülhallgatót csatlakoztathassak a ps3hoz?
  • PoisonChihuahua
    #44269
    Mi az a "BDvd" rip ?
  • HUNMarcus
    #44268
    BDvd rip jobb minőségű mint a a DVD?
  • zozo2001hu
    #44267
    2.41 szerdán:

    http://gamepod.hu/iras/jon_a_javitott_ps3_firmware.html
  • ballor
    #44266
    DL RW-vel nem volt még dolgom.
  • aabelus
    #44265
    igaz... de erre jo az ujrairhato.. XD
  • Demeter
    #44264
    Figy ez a winyó csere engem és érdekel. Gondolom hülye kérdés de a csere nem von maga után garivesztést?! Illetve milyen tipusú winyó megy bele? Továbbá ezeket mennyiért tolják mostanság?
  • ballor
    #44263
    AKkor izzítsd az mkv2vob-ot és a DVD író progit! ;)
    Én írtam ki egy párat, de már csak megnézem és utána DEL.
    Nem lehet bírni lemezzel és úgysem nézem meg többször (idő).
  • aabelus
    #44262
    pontosan,arra gondoltam :D koszi