89387
PlayStation3
  • Scotty99
    #44341
    Értem, akkor maradok a monitornál. Köszi a válaszod. Akkor már csak egy HDMI-DVI kábel kell majd mellé, és mehet a móka (már ha összejön a rávaló).
  • sirpalee
    #44340
    Nekem munkahelyemen van olyan monitor, és tökéletesen meg vagyok elégedve a képével. Játékra nem próbáltam de munkára semmi gond sincs vele :).

    A tv-vel az lesz a gond hogy valszeg 1366x768-as felbontás, ami viszont olyan közelről már kevés ekkora mérethez, nagyok lesznek a pixelek stb... Mintha egy 19-esen 800x600-at használnál.
  • Scotty99
    #44339
    Én letöltöttem, felment gond nélkül.
  • Kratos86
    #44338
    A 2.41-es FW-vel már ugye nincs baj? mert ha nincs akkor letöltöm
  • Scotty99
    #44337
    A PC az elsődleges a munka miatt. És egy Samsung 2232BW monitorral is fogok hasonlóan jó képet kapni, mint egy TV-vel? Mert azért szeretnék PS-en is sokat játszani és szeretném a gyönyörű felbontást.

    Egyébként a TV-n nagyon csúnyát mutat a PC, ha pl. írok, vagy játszom PC-n?
  • Piccolo
    #44336
    jellemző módon azonnal megtaláltam a megfelelő topicot, szóval elnézést attól akit zavart.

    Ezzel együtt szívesen veszek választ innen is :)
  • Piccolo
    #44335
    Hi.
    Nem tudom, hogy ide kell e feltennem a kérdésem, a tapasztalt fórum guruk ne essenek nekem ha nem ide kell :)

    A Metal Gear Solid 4-el kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy az átvezető filmeket ( nem a briefinget, hanem pl Raiden vs Vamp ) visszatudom e játszani valahol/valahogy a menüben például? Ha szeretném megmutatni valakinek vagy csak jómagam szeretném újból megnézni a jeleneteket, macerás lenne minden alkalommal egy közeli mentést betöltve odakommandózni.

    Szóval van bármi javaslat, ötlet? Előre is köszönöm.
  • S8DJ
    #44334
    de igaza van
  • aabelus
    #44333
    ez nem lehet igaz!!
  • zottyantas
    #44332
    Szeretek ilyet olvasni, amikor nem szidják a gépet, de idéznék belőle valamit, mert szerintem hasznos lehet: "Csak arra kell vigyázni, hogy használat után kikapcsoljuk, mert egy vizsgálat szerint készenléti állapotban is 250 dollárnyi villanyszámlát csinál egy év alatt a konzol." Ha ez igaz akkor érdemes mindig lekapcsolni hátul is.
  • Foxhound1980
    #44331
    Új 576-ban 12 oldalas MGS4 teszt és egyéb finomságok!

    "12 oldal MGS4 teszttel és extrákkal, a létező minden földi jóval, poszterrel, külső-belső dupla címlappal, és 8 oldal melléklet teljes végigjátszás az összes párbeszéd és narráció fordításával."

    Martin
  • HUNMarcus
    #44330
    vannak már blueray filmek magyarul? vagy honnan érdemes feliratos filmet beszerezni?
  • dualview
    #44329
    PS3 BluRay
  • sirpalee
    #44328
    Ha azon dolgozol és írsz, akkor inkább a samu 22-es monitor.

    Viszont torzítani fogja kicsit a ps3 képét, attól függ mi az elsődleges. Ha a ps3 akkor a tv, ha a pc akkor a monitor.
  • Scotty99
    #44327
    Akkor szerinted nem éri meg megvenni a PC-hez és PS-hez egyaránt használnám? Mert PC-n csak WoW menne, más nem igazán, meg azon dolgozom/írok. Többet érne egy Samsung 22" monitor?
  • sirpalee
    #44326
    Kisebb a felbontása, ekkora méretben már kell legalább a 1650x1080.
  • Scotty99
    #44325
    Miért baromság monitornak használni? Én ezekben nagyon nem vagyok képben, azért kérdem, mert egy ilyen TV-t szeretnék használni a PS-hez is és monitornak is a PC-hez, amit azért elég sokat használom.
  • sirpalee
    #44324
    A super stardust lényege, hogy egy bolygó felszínén nyomod, és aszteroidákat meg mindent csúnyaságot kell lekapni. Elég pörgős, vannak tophyk, és nagoyn látványos (1080p-ben 60 fps-es megy). Igazi kis arcade játék.

    A novastrike, általában nagy nyitott vízfelület felett egy apró repcsivel felülnézetben nyomulsz, 9 fajta fegyver, mindegyik feljavítható, földi és légi célpontok, sok küldetés, szintén jó arcade hangulató, nekem nagyon bejött.

    A Pixeljunk Monsters pedig a klasszikus tower defense ps3-as verziója, van egy apró lényed, akivel le föld szaladgálsz és tornyokat építesz, és így kell egy kis házikó tagjait megvédeni, elég hangulatos, van egy halom upgrade, és 8-10 fajta torony.

    Superstardust és a Monsters támgoat splitscreent, a novastrikeben még nem néztem :) . Nagyon röviden leírva :) . De youtube-n vannak videók mindhárom játékról ezerrel.
  • tarti19
    #44323
    így ezekről szépen sorba mesélj valamit:D
    mortal 2 meg kicsit csalódás nekem:( semmi kombó sorozat nincs benne áhh:( pedig azért írtottam volna, emg nehéz a gém még 2-es fokozaton is:D
  • sirpalee
    #44322
    Amivel én jól szórakozom, az a Super Stardust HD, és a Novastrike vagy még a Pixeljunk Monsters.
  • tarti19
    #44321
    na eről nem tudtam:)
    Mondjuk én várom most ezt 0% akcis dolgot:P
    Amúgy Sirpalee melyik gémet mondtad, hog vegyem meg storeról?:D
  • Csabesz100
    #44320
    0% THM-re megéri megvenni. De nem minden boltban és nem minden termékre szokák adni a 0%-ot. Van egyébként olyan lehetőség is, hogy megveszed és ha 3 hónapon belül visszafizeted a banknak, akkor is 0 a THM. Akkor is csak a vételárat kell visszafizetni.
  • greyfox
    #44319
    Üdv!
    van 2db bad company gold editionom, bontatlan, PAL (fémdoboz, extrák, poster stb.),
    Most akciósan 11990-
    Kettő vétele esetén az ár alkuképes :P
  • tarti19
    #44318
    most szeirntem 0% THm-re lehet majd venni nagyon király tv-t 120-140K közt ami már monitornak sem kutya... én így utólag íyg tennék...
    Ráaádsul itt lesz az olimpia akciók kezdete is 2-3 héten belül :P
    nah ez az mgs 4 nekem picit érdekes:) az AI tényléeg móka:) amúgy a videók azért eddig meggyőztek:P
  • honad
    #44317
    hupsz....:D tényleg most hogy mondod még nem is figyeltem kössz ez megoldja majd a problémám asszem:D
  • Csabesz100
    #44316
    Megoldás: olvasd el mi van a WAREZ = azonnali BAN! fölé kiírva!
  • Csabesz100
    #44315
    Tény, hogy jobb felbontása van a monitornak, de szerintem Scotty99 ps3-hoz akarja venni. Arra meg jobb egy lcd tv, mint az a monitor, amit kinézett. Ráadásul, ezen tv-t is tud nézni.
  • honad
    #44314
    nem fogad el semmi címet a sign up-nál:S valaki tudna adni egy működő fake címet?
  • tarti19
    #44313
    minedgyik patch felugrik hirtelen 100-ra nákam mindig így volt...
  • Csabesz100
    #44312
    70eFt szokott egyébként lenni. De lehet, hogy nem emelik vissza az árát és akkor meg tudod venni 65eFt-ért.
  • sirpalee
    #44311
    Monitornak használni ekkora tv-t a legnagyobb baromság... A 22-es samsung nagyobb felbontást bír, ha pc-n használod, és az ott nagyon tud számítani. Viszont ps3-hoz jobb a képaránya a monitornak.
  • Scotty99
    #44310
    És akción kívül mennyi szokott lenni az ára, ha szabad érdeklődnöm?
  • Yoda001
    #44309
    hát leszedtem 2.41-et, eddig minden rendben van, viszont telepítésnél 58-59%-ról ugrott 100-ra... mondjuk restart gond nélkül meg volt, játszani nem próbáltam, merjek-e?
  • Csabesz100
    #44308
    9-én indul, és 20-ig tart. De ha nem akarsz lemaradni, akkor sietned kell. Nagyon gyorsan el szokták kapkodni ennyiért!
  • Scotty99
    #44307
    És azt nem tudod véletlenül, hogy meddig lesz ez az akció? Mert erősen gondolkodom, hogy kellene vennem egy ilyet, csak még várok a szervkereskedők visszaigazolására, hogy akkor végül mennyit is adnak a vesémért. Jó lenne már tudni, mert ez nem sok a TV-ért.
  • tarti19
    #44306
    nekem is zörög az assasin creed:P
  • ballor
    #44305
    Minek kellene formázni?
    Csinálsz új profilt és JÓL állítod be. Magyar store nincs, ne keresd.
    Van formázó util a PS menüjében.
  • honad
    #44304
    hello!nem tok store ról tölteni mert elcsesztem...pffffffff:D ha formázom a ps-t akkor ezt ki tom javítani?és formázáshoz kell valami disk?
  • Norbi7
    #44303
    Jelentem felkúszott a 2.41 és nincs baj. most tesztelem egy kis F1-gyel.
  • Rena11
    #44302
    szerintem nem kúrtad el mert amikor volt a rossz frissíttés nem voltam gépném másnam meg mer nem is volt az a averzió visszavonták a 2.41 tuti jó