89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #44381
    Na hát ennyi. Jól hangzik,hogy hú b+ 8 mag, jah..:D
  • sirpalee
    #44380
    Igen tudom :) . De akkor is 8 szál hardveresen, abban nem kamuztak, csak nem olyan 8 mag mint sejtené az ember
  • Foxhound1980
    #44379
    Mit vársz de most őszintén? 20 autó, minden bevilágítva, emberek, speciális effektek, fizika...:D
  • Foxhound1980
    #44378
    Az okés de neked kell pl a legjobban tudni, hogy az SPU-k közelében sincsenek egy teljesértékü PPC magnak. Ezek segédmagok. Ha írnak rájuk speciális programokat (amik a mai napig nem történtek meg 1-2 kivételtől eltekintve) amik áttudnak vállalni teljes engine szerepeket értsd AI,, fizika és a többi akkor lenne áttörés, vagy látszódna a papiron lefektetett különbség realtime a 360-hoz képest. Persze sok összetevője van ezen kívül a dolognak. Egyelőre ez egy baromi nagy PR, semmi több. Bár hozzáteszem a Sony hála a jó istennek már leszokott erről a szupákomputeres marketingjéről.
  • zozo2001hu
    #44377
    Ja még annyit hozzátennék, hogy maga a játék elképesztő, ilyet még nem pipáltam de komolyan!
  • zozo2001hu
    #44376
    Na tovább finomítanám a teljesítmény visszaesést amelyet valszeg ti is tapasztaltatok, ill. lehet az xbox tulajoknál is előfordul szóval: amikor magas a wanted level, tehát üldöz 2-3 rendőrautó, beérsz egy nagy kereszteződésbe tele van autóval mozgó objektumokkal, ne adj isten még az eső is zuhog, egyszóval ha baromi sok objektumot kell lekezelnie egyszerre, na ott szaggadt sajna az engine. Komolyan mondom olyan érzésem van mintha ez a game már a soron következő konzolokra készült volna inkább. :D
  • tarti19
    #44375
    PC-re nem lesz GTA :) előbb toloma killzone 2-t meg a resi 5-t mint pc-n a gta 4-t az biztos
  • sirpalee
    #44374
    Elvileg 8 szálat tudsz hardveresen futtatni, bár ebből 2 egy magon megy, mint a p4-es HT-s procikon.
  • mrzsul
    #44373
    Először is nem 8 processzoros hanem 7 lehet ezért van az a csökkenés????? Amúgy meg miért ne lehetne????? Majd meglátjuk PCn mennyi csökkenés lessz. Egyszerűen nem olyan jó a port és kész. Nekem a szememet egyáltalán nembántotta mert ritkán fordult csak elő. 100%
  • Foxhound1980
    #44372
    A GTA eleve egy HW-t próbáló progi, minden tekintetben. Ehhez vedd hozzá, hogy port. A 8 processzoros PR szart meg már ideje lenne elfelejtni. :)
  • Foxhound1980
    #44371
    GAME-ről rendeltetek már úgy, hogy van új illetve pre owned verzió? Kane and Lynch most elég jó árban van (15 font) és megvenném csak fosok, hogy használt szart küldenek. Mintha valahol olvastam volna ilesmit, hogy hiába rendelte meg az ember az új verzát, a használtat küldték el neki...
  • zozo2001hu
    #44370
    Bocsánat nem framerate csökkenés, hanem maga a framerate esik vissza 15-20-as szintre.
  • zozo2001hu
    #44369
    GTA IV PS3 tulajoktól kérdezném, hogy bezony kocsikázás közben egyes területeken (pl. középső sziget china town rész) erős teljesítmény csökkenést tapasztalok kb. 15-20 fps lehet a framerate csökkenés néhol, picit lehet túlzás de ez normális jelenség, egy 8 processzoros "atombomba" konzoltól?
  • Csabesz100
    #44368
    Kipróbálom. Kétszer csak nem bakizik a Sony! Azért az szép lenne, ha a javításban is hiba lenne!
  • sirpalee
    #44367
    Fel kell tenni ha be akarsz jelentkezni a PSN-re. Nekem reggel óta van fenn, és egyelőre semmi gond, bár a 2.4-es sem volt :) .
  • Csabesz100
    #44366
    Érdemes feltenni a 2.41-et? Tudjátok, hogy a nap folyamán volt-e valakinek gondja vele? Mondjuk nekem a 2.40-es is tökéletesen működött!
  • ballor
    #44365
    Semmi, a pálya benne a GT5P-ben is.
  • sirpalee
    #44364
    Jah értem... Aszittem volt benne valami extra vagy ilyesmi, hogy keresik az emberek :)
  • Ombika
    #44363
    Thx,mert nembirok varni pentekig amig lesz gt5p,mondom addig nyomnam vele! :)
  • Rapperman
    #44362
    Hát a HD Concept az csak egy demó, ízelítő a játékból, a Prologue pedig teljes, de nem a legteljesebb, mert ebben sincsenek bent még azok a feature-k amik a Gran Turismo 5-ben lesznek bent, pl.:tuningolás!
  • ballor
    #44361
    A GT HD csak egy pálya, 10-12 kocsival. A prológ bővebb, jobb, szebb, finomabb...
  • sirpalee
    #44360
    Mi a különbség a prológ és a hádé konszept között?
  • ballor
    #44359
    Én tudtam csinálni egy backupot, amiben benne van. Habár a prológ óta keveset nyomom.
  • Foxhound1980
    #44358
    Nem sajnos.
  • Ombika
    #44357
    GRAN TURISMO HD CONCEPT
    Ez beszerezheto meg vhonnet ?
  • tarti19
    #44356
    elolvasod részletesen a elírást akkor írják is ahonlapon:P csak ezéárt mondom:P
    ha nem vagy 24 akkor junor max-ra válts
  • ballor
    #44355
    Hogyhogy te megértetted a kérdést? ;)
    Köszönöm, sejtettem ezt a dolgot, azért kérdeztem rá.

    Akkor VISA Electron lesz belőle. Ezt többen használják úgy tudom a store-ra.
  • Foxhound1980
    #44354
    Nem lehet a webkarit USA-n használni.
  • ballor
    #44353
    Nem ez volt a kérdés.

    Csak nekem még régi bizbasz kártyám van. Most akarok valamit kezdeni vele, hogy okés legyen.
  • tarti19
    #44352
    oda van írva, hoyg milyen kárytákkal lehet interneten vásárolni:)
  • sirpalee
    #44351
    Nem kell hozzá virtuális web kártya, sima visa electronnal is lehet minden gond nélkül.
  • ballor
    #44350
    nem ez volt a kérdés
    ezt láttam én is
  • tarti19
    #44349
    tessék
  • ballor
    #44348
    Valaki használ USA store-ra OTP Virtuális WEB kártyát?
    Ezzel lehet majd fizetni? Ez elvileg MasterCard típusú bankkártya.
  • predator0
    #44347
    Próbáld meg itt.
  • predator0
    #44346
    Jó kis játék, akiben bejön ez a stílus, sokat kell benne gondolkozni, próbálkozni. A trophykat a PixelJunk sorozatból az Eden fogja támogatni. Ebben a játékban nem tudom, hogy lesz-e. Egyébként egyelőre amiben jelenleg van trophy support az még mindig a Super Stardust HD.
  • sirpalee
    #44345
    Szerintem faja játék, és úgytom még nem támogatja a trófeákat, de valószínűleg belerakják egyhamar.
  • aabelus
    #44344
    USB-rol akarok frissiteni,de nem talalom a neten a 2.41-et. tipp?
  • tarti19
    #44343
    Sirenről vélemény?
  • Sipee
    #44342
    pixeljunk monsterről mitgondoltok?(: az igaz támogatja a trophy rendszert?