89387
PlayStation3
  • eilor
    #44421
    okés írj! bocs az offért srácok!!!!
  • predator0
    #44420
    Ok, de akkor ezt már privátban mert szétoffoljuk a topicot.
  • eilor
    #44419
    értem és akkor azt hol kell betenni vagy hogyan kell hasznmálni! lécci írd le! köszi
  • predator0
    #44418
    Azon a részen, ahol a filmet keresed meg ott nem fogod látni a feliratfájlt, mivel ott csak a filmfájlok között tudsz böngészni :)
  • eilor
    #44417
    megnyitom az AVIAddXSubs.exe és akkor ott alil van két ablak a felsőn megkeresem a filmet amit át akarok kovertálni és ott csak az avit látja az srt fájlt nem!!!!!
  • predator0
    #44416
    Ez a nem látja a feliratot honnan derül ki?
  • eilor
    #44415
    okés de amiko a filnevet magnyitom és beteszem az avi fáljt nem látja az srt fájlt pedig ugyanaz a neve!
  • predator0
    #44414
    AVIAddXSubs.exe
  • eilor
    #44413
    úgy van de melyik exét kell megnyitni?
  • predator0
    #44412
    Ugyanabba a könyvtárba kell berakni, mint amiben a film van, ugyanolyan névvel.
  • eilor
    #44411
    nekem nem megy a dolog! :((( valaki magyarázza el hogy kell használni
  • eilor
    #44410
    hova kell betenni az srt ájlt nem vágom!!!!
  • predator0
    #44409
    Én is köszi ezt a programot, régebben mindig a VirtualDubbal égettem bele a feliratokat a filmbe, persze ehhez teljesen újra kellett kódolni az egészet, ami filmenként kb. 20 perc volt. Ezzel viszont csak másfél perc. (Na jó, 10 perc volt mire rájöttem mit hogy kell beállítani, hogy oda és úgy rakja a feliratot, ahogy szeretném)
  • eilor
    #44408
    kipróbálom köszi!
  • dualview
    #44407
    Aki leszedte már a 2.41-est annak is feltűnt hogy már van olyan opció hogy ha elkészült a letöltéssel és frissítéssel kapcsolja ki a gépet (egy pipát lehetett tenni ehhez az opcióhoz). Nekem nem rémlik hogy eddig is lett volna ilyesmi. Mindenesetre jó lenne ha ezt végre beletennék opcióként a többi "sima" PSN Store-os letöltésekhez is, és akkor nem kéne hogy pl. egy este indított letöltésnél reggelig üresen ketyegjen a gép...
  • sirpalee
    #44406
    A visa electronos fizetéshez be kell írni a kártya számát, és a hátán található 3 betűs kódot, és hogy mikor jár le. Ezenkívül a neved, és akkor menni kell a vásárlásnak. Nekem psn-en és steam-en tökéletesen működik.
  • wordsworth
    #44405
    Hmm nekem K&H-s visa electron kártyám van. Avval is lehet akkor ezekszerint USA-store-on fizetni? Mit kell tudnom, hogy evvel fizessek? Mert van pár bankkártyám, de sajna a visa electron eltünt, a dombornyomottat meg nem akarom most használni.
    Mellesleg full-game-k is elérhetők storeról?
  • wordsworth
    #44404
    Hmm kiváncsi leszek, hogy ff13 mennyire fogja kihasználni a gépet.. de ez odébb van.. Én 100%-ig elégedett lennék a géppel akkor! ha végre lenne egy kúúúúva jrpg :D
  • Csabesz100
    #44403
    Gyors a program, pár perc alatt végez! Sok sikert!
  • Csabesz100
    #44402
    Ezzel a progival egybe tudod gyúrni a feliratot és a filmet. Az a lényeg, hogy ugyanaz legyen a film címe és a felirat címe is! AviAddXSubs
  • eilor
    #44401
    sziasztok!
    ismét 1 kérdéssel fordulok hozzátok! mit kell tennem ahhoz, hogy avi (formátum) + feliratos filmet hogy tudok megnézni ps3on??? kiírtam a filmet és a feliratot egy dvdre! de nem jeleníti meg a feliratot!!! mi ilyenkor a teendő??? lécci segítsetek! előre is köszönöm a helpet/helpeket!!!
  • Foxhound1980
    #44400
    2.40-hez egy kis utózönge
    KATT
  • Foxhound1980
    #44399
    Látatlanban húztam le :D de mindjárt nézek valami tesztet vagy egyáltalán videót.

    Szerk: KATT
  • tarti19
    #44398
    szerintem meg igényes gém lett:P
    amúgy jah:P
  • Foxhound1980
    #44397
    Jah vágom, talán egy-két elvetemült majd megveszi azt adja is tovább miután szembesül vele, hogy szemét. LOL Játékaimon vagy G365-ön nézz szét (itt mintha láttam is volna).
  • tarti19
    #44396
    na de nekem 7-8k-ba kellene:D videókat láttam róla egy próbát megérne:D
  • Foxhound1980
    #44395
    Pedig megjelent már, 06.27 volt a rilíz.
  • tarti19
    #44394
    egyébként eza beijing 2008 is nagyon hangulatos, csak sehol se láttam még :(
  • Foxhound1980
    #44393
    Uhh basszus Fallout 3-ról láttam valahol 3 új képet...Hát az agyhalál lesz.
  • tarti19
    #44392
    jah akkor még mondom a fifa 09-t dead spacet big planetet, fallout 3-t és még nem is tom mennyi mókát :D Kinek van ennyi ideje?:D
    SIrenről modnjatok valamit:D:D:D:D:D mert nem íbrok magammal:D
  • mrzsul
    #44391
    Egyetértek TARTI!!!! Vazze egyes emberek a fórumon panaszkodnak hogy nincs játék PS3ra én meg még az unchartedet sem szereztem be azt is végigkéne tolnom na meg ilyen heavenly swordot, resistancecet meg a többit !! Igaz alig van időm azért tegnap sikerült végigtolnom az assassins creedet Azok a játékok pedig amiket Tarti felsorolt hát elég ütősek lesznek legalább is enkem!! Ja MGS4et kihagytam megkéne rendelni
  • tarti19
    #44390
    Szerintem a RAmbo és Snake az 1 anyától vannak:D
  • sirpalee
    #44389
    Nekem nagyon nem tetszik a gta4, de nem a technikai gondok miatt, igaz zavarnak, de ha jó játék lenne nem érdekelne annyira.
  • Foxhound1980
    #44388
    Ne túl elönyős..."Snake, this is a sneaking mission!" :D
  • Foxhound1980
    #44387
    Papa...Ezeknek semmi köze a Cellhez, multicímek. :) KZ2 ami only, na az úgy is néz ki.
  • tarti19
    #44386
    az gáz ha mgs4-be mindenre lövök ami mozog?:D RAmbo avgyok:D:D:D:D
  • Foxhound1980
    #44385
    Igaz. De én még mindig azt mondom, (és volt azért benne 80 órám...) hogy jó lett a PS3 verzió is. Nem hiszem, hogy egy AA hiány vagy kisebb fps esés akárcsak kicsit is lehúzná a cuccot.
  • tarti19
    #44384
    hóbazmegezzetek majd a far cry 2, force unlashed, LOTr, REsi 2 és a többi gémnél---> resident 5-t , killzone 2-t már meg se merem elmíteni:) esetleg egy gow 3-t:)
  • Ombika
    #44383
    Majd lesz patch,loll! :)
  • sirpalee
    #44382
    Ottan bizony az RSX hal el... Ma is toltam egy kicsit gta-val, hát jópárszor belassult.