89387
PlayStation3
  • DanielT
    #44461
    Na még egy expert a témában....
  • Csabesz100
    #44460
    Adok még egy alternatívát. Novita 2205W Hybrid monitor beépített TV tunerrel. Itt nézd meg!!! Jó a felbontása is és tv-nek is hibátlan. Nagyon szép képe van normál tv adással is!
  • DanielT
    #44459
    A legolcsóbb 4800 Ft-os kártyán is van.

    Nézelődj itt pl
  • fsgh
    #44458
    ja csak ahhoz HDMI kienetes VGA is kell ám:S (nem tudom mennyibe kerül)
  • Scotty99
    #44457
    Írni kell és CADezni is. Jelenleg CAD-nél 1024x768-as felbontást használok, szóval nem hajtom a jelenlegi monitorom sem 1280x1024-ben, pedig annyit tud (nekem úgy nagyon kicsi minden).

    DanielT: köszi a lehetőséget, de sajnos nem pesti vagyok, pedig elmennék szívesen. Az lesz szerintem a legjobb, ha elmegyek valamilyen üzletbe, és megnézem a TV-ket és a monitorokat egyaránt, csak a PS3-at nem tudom magammal vinni, se a PC-t :)
  • arty
    #44456
    én egy 26" samsung lcdtv-t használok, monitorként. milyen munkára kell? mert pl CADezni az 1360x768as felbontás kevés...
    ...és akkor tényleg inkább egy monitor: pl. BENQ G2400W (nem WA, azon nincs HDMI sem!), ez megvan 80-86ezerből, 1920x1200, 24" és a konzol képe is helyes képaránnyal jelenik meg (nem lesz 16:9 ->16:10 torzulás, mint minden másnál ilyen ársávban)

    szal a kérdés, h mi a munka - plusz mennyire fontos a jo ps3-kép: az ugyanis egy lcdtévén szebb lesz, a monitorokban ugyanis gyenge az 'átméretező' (scaler) chip
  • Super DANTE
    #44455
    Még anno PS2-re volt egy olyan játék, amiben az volt a cél, hogy a földrengés súlytotta városból kellett kimenekülni, na szerintem ez a Last Guy is hasonló stílusú lehet, csak itt a zombik elől kell menekülni.
  • DanielT
    #44454
    HDMI kábelen kivágja a szemed a tévé képe olyan éles pécével. Ha pesten vagy gyere el hozzám vazzeg, nézd meg. Inkább, mint hogy megvedd a PS3 -ra és a konzolokra általában alkalmatlan monitort.

    Hátha van más is aki bevállalja, hogy megmutatja a torz, nyújtott, felnagyított képét a monitoron és akkor tudsz dönteni.
  • Scotty99
    #44453
    Sirpalee is adott tanácsot, és mivel egyikőtöket sem ismerem, ezért adok a véleményetekre, mert nálam okosabbak vagytok ilyen téren. A lényeg annyi, hogy tudni szeretném melyiket éri meg inkább megvennem: vonatkoztassunk el a PS-től és gondoljunk a PC-re. Megéri egy általad is említett Samsung TV a PC-hez úgy, hogy szinte egész nap előtte ülök és használom? Nem lesz homályos, nem lesz rossz a szememnek és nem lesz vacak a felbontása? Ezek érdekelnének engem legjobban, mert legszívesebben a TV-t venném, de tudnom kell mennyire számíthatok majd rá.
    Biztos idegesítőek lehetnek ezek a kérdések, de nem szeretnék 70-80 ezer forintot kidobni úgy, hogy később megbánjam.

    Danielen kívül más véleményét is várom, ha van ötlet. Sok ilyen témában jártas ember jár ide, itt az ideje megvillagtotni mindenkinek a tudását :)
  • DanielT
    #44452
    Ki tántorított el és milyen érvekkel?
  • Scotty99
    #44451
    Ismerem azt a FAQ-t, olvastam is. Veled is a múltkor kibeszéltük a dolgokat, akkor a TV-re esett a választásom, de most kicsit eltántorítottak. Az az alapvető probléma, hogy nekem munkára is kell, tehát ha TV-t, ha monitort veszek, akkor is a munka lesz az elsődleges szempont, ami miatt a PC-hez is szeretném használni. Ezért lenne a legjobb, ha láthatnám mindekttőn, mert akkor tudnám, milyen is. Nem tudom, hogy a TV-n milyen lenne a PC képe, mennyire lenne megfelelő különböző 3d modellező alkamazásokhoz és íráshoz.
  • DanielT
    #44450
    Javaslom, ha teheted nézd meg milyen monitoron. Vagy ha ez nem megy akkor ne nézd meg utána semmi máson. Sőt. Ugyanazon a monitoron se nézz meg mást.

    Ha ebből nem lenne világos: KURVÁRA nem monitorra tervezték. Főleg nem arra a monitorra.

    Javaslom nézz át az X360 topikba, ott van a banner alatt jobbra egy kijelző FAQ, ami mindkét konzolra vonatkozó részeket is tartalmaz. Annyi difivel, hogy a 360-nál valóban van monitor támogatás. És még úgy is kompromisszum.
  • Scotty99
    #44449
    Tényleg, tegnap elfelejtettem megkérdezni: monitoron is ugyanúgy állítom a felbontást, mintha TV lenne? Tehát azt ptimális 720p-t fogja nekem megjeleníteni?
  • Foxhound1980
    #44448
    Nem sz@r KZ2 shotok
  • Foxhound1980
    #44447
    Aha... Sajna sok minden ebből sem derül ki. E3.
  • Alien!
    #44446
    Sokat nem lehet látni de vmi zombis game
  • Foxhound1980
    #44445
    07.07? Az már elmúlt...:D Mi ez?
  • Chris Lowe
    #44444
    wipeoutrol nincs hir?
  • Norbi7
    #44443
    A PS gombbal.
  • Yoda001
    #44442
    játék közben mivel lehet kilépni az XMB-be?
  • Super DANTE
    #44441
    Ezt a Last Guy-t mintha már korábban is emlegették volna, vannak, akik horrorjátékra tippelnek, szerintem meg valami akció lesz.
  • Alien!
    #44440
    :) 2 nap múlva kiderül.... a zene nagyon komoly...:)
  • EmThor
    #44439


    lehet találgatni
  • Foxhound1980
    #44438
    15 perc Far Cry 2
  • Foxhound1980
    #44437
  • Csabesz100
    #44436
    Írok privt!
  • eilor
    #44435
    nah ez ,ost nekem magas, már kibebaxott ideges vagyok már úgy vagyok vele hogy a faxom az egészbe!!!!!!!
  • Csabesz100
    #44434
    Minek írod ki? TVersity mevű programmal megosztod. Azt látja a ps és azon keresztül lejátszod a filmet. Nekem is múlt héten mutatták a programot. Nagyon zsír. Ha kell, abban is tudok segíteni.
  • eilor
    #44433
    megoldottuk a felirat kérdést a gépen be is tudom állítani! de ha kiírom hogy megnézem ps3on! ott nem lehet betenni a feliratot mert nem látja vagy mi :S
  • Csabesz100
    #44432
    Na srácok úgy látom van egy kis gondotok a felirattal. Ha gondoljátok vegyetek fel msn-en és holnap elmondom, hogy nekem hogy van beállítva. Az adataim közt ott van az msn címem is.
  • eilor
    #44431
    értem... okés! majd írj holnap ide vagy privibe!!!!!!
  • predator0
    #44430
    Az nem jó :( Holnap én is kiprobálom, ma már nincs energiám.
  • eilor
    #44429
    de nincs subilitesem ott!!!
  • predator0
    #44428
    Filmlejátszás közben nyomd meg a háromszög gombot, akkor felhozza a menüt. A subtitle feliratúnál lehet választani.
  • eilor
    #44427
    hogy kell kirakni ps3on egy divxes film feliratát??? minden lehetséges gombot megnyomtam már!
    ismét előre köszönöm a segítséget!!!
  • zottyantas
    #44426
    Okés:D
  • predator0
    #44425
    Neked is leírom privátban.
  • zottyantas
    #44424
    De a configurationba minek hogy kell lennie?
  • predator0
    #44423
    Óra melletti ikonsornál megjelenik egy divx-es ikon, ezen belül kell állítani, hogy látszódjon a felirat
  • zottyantas
    #44422
    Hát engem is érdekelne ez a feliratégetés mert hiába ugyanaz a neve az avinak meg az srt-nek nem történik semmi. Ha berakoma gépen egy lájátszóba nem látszódik semmilyen felirat. Segítsééég