89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #44661
    Van lightgun a time izé 4-hez.
  • Foxhound1980
    #44660
    Új Killzone gameplay trailer (flash alatt 720p-ben tölthető)
  • PoisonChihuahua
    #44659
    Cheat-et pénzért....
  • Zarache
    #44658
    sorry a dupla posztert de emg azt is szeretnem tudni hogy esetleg lightgun van e esetleg lesze meg1* koszi
    ty :)
  • Zarache
    #44657
    hali all kezdo vagyok meg konzolkon teren reg volt mar hogy vettem egyet de most haveral elszantuk magunkat hogy veszunk 2-t csak azt szeretnem tudni hogy a Naruto Ultimate Ninja Stormnak van-e online resze illetve meg par jateknal erdekelne ez elore is koszi a helpet
    Tekken 6
    Virtua Fighter 5
    DoA 4
    Street Fighter 4
    Soul Calibur 4
    Mortal Kombat VS DC (ha joltudom ez meg nemjottki)
    Dragon Ball Z Burst limit
    elore is koszi a helpet vagy ide irjatok vagy akar privatban
    es bocsi a kerdesert :/
  • HUNMarcus
    #44656
    mire nem jó egy volt barátnő
    van OTP.s VISA-ja, nem volt nehéz rádumálni, h segítsen

    echochrome
  • sirpalee
    #44655
    Ha nem lenne fenn openszörsz wikicheatsen...
  • aabelus
    #44654
    http://cgi.ebay.de/Ps3-Playstation-3-Grand-Theft-Auto-4-GTA-4-Cheats-NEU_W0QQitemZ110269762259QQihZ001QQcategoryZ145498QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
    erre katt.. ott elb*sztam
  • vgaben
    #44653
    Fatal Interiat próbáltad már? Most alig 4,5 e Ft.
    Lehet addig el leszel vele.
    Igaz kicsit rövid, kicsit néha darabos, de a miénk. ;)
  • aabelus
    #44652
    nagyon komoly emberek vannak XD
  • predator0
    #44651
    PC-s dolgot nem lehet, Playstation Network Card-ot Európában nem árulnak hivatalosan, persze ettől még lehet, hogy vannak helyek ahol lehet kapni, Magyarországon szerintem sehol. Inkább azt tudom elképzelni, hogy pár okosabb amerikai felvásárol magának kártyákat és ezeknek a kódját (mivel úgyis csak azt kell beírni) árulja neten. Ennek a menetéről viszont fogalmam sincsen.
  • HUNMarcus
    #44650
    vagy olyat nem lehet, hogy pc-n letöltesz egy játékot és kimásolod PS3-ra?
  • HUNMarcus
    #44649
    van az a másik lehetőség, valami kredit pontos, olyat hol lehet venni???
  • predator0
    #44648
    Nem hinném, mert azzal is probáltam. Bár nekem Trambulinos van, amit diákoknak adnak, de szerintem semmiben sem lehet más, mint a "normál". Netről máshonnan simán tudok vele vásárolni, csak a PSN nem fogadta el eddig.
  • HUNMarcus
    #44647
    és mastercard-ot elfogad? mer az jövö héten lesz meg K&H
  • HUNMarcus
    #44646
    operation flashpoint 2 HD
  • predator0
    #44645
    Nincs olyan ismerősöd, akinek OTP-s Visa kártyája van? Azzal biztos megy. Én is probálkoztam pár kártyával, de csak ezt fogadta el.
  • HUNMarcus
    #44644
    senki nem tudja hogyan lehet megoldani a visa kártáy problémámat????

    #44615
  • Chris Lowe
    #44643
    LOL, most néztem a Wipeout HD 2008Q3-ba lett tolva. Legalábbis a Gamespot szerint.
    Anno januárra igérték, aztán lett belőle május, aztán nyár közepe, most meg itt van ez. Komolytalan.
  • Foxhound1980
    #44642
    Aha. Na erre lehet érdemes lesz odafigyelni.
  • EmThor
    #44641
    the last guy

    HD psn játék, SCEJ adja ki, valószínű ők is fejlesztik, az indaiak csak a reklám része, színészek VAGY valóban ők fejlesztik, de továbbra is a SCEJ adja ki...

    bengáli\hindi nyelven nyomják. google earth szerű térképen kell nyomni, X embert kell a rescue zónába gyűjteni, felülnézetes, kotaku szerint zombik az ellenfelek. topdown cucc? majd kiderül mert egyelőre teljes a hírzárlat, a game NEM HOAX
  • Papesz
    #44640
    Feltettél egy kérdést én meg válaszoltam. Konkrétan 34 post-tal alattad volt a válasz a kérdésedre, csak lusta voltál visszaolvasni. Erre hívtam fel a figyelmedet. De tudod mit, nem szólok bele, legközelebb kérj segítséget a Máltai Szeretetszolgálattól.
  • fsgh
    #44639
    Soul Calibur 4 lesz még jó:DDd aki nagyon várja a Force Unleashed-et az még nyomhat is egy darth vader és gonosz tanítványa csatát:D
  • Super DANTE
    #44638
    Én ezt ma már vagy ötödjére nézem végig, nagyon jó! Hidusztáni elektronisz kámpáni!!!! Pléjsztésön trííí!
  • Foxhound1980
    #44637
    Áááá ez a Last Guy valami hoax...KATT
  • tarti19
    #44636
    XFPS Rate Up Adapter ez tényleg működik? ahogy leírják
  • tarti19
    #44635
    Bejövös a cucc mi?:P
  • tarti19
    #44634
    jelenleg 2.40-se partch van hozzá , igaz csak az első pályát vittem át, de az nagyon hangualtos volt... Grafika elég kelelmes, az irányítás kissé szokatlan , viszont egészen kellemesen kiismerhető am nem rossz :) többet majd csak holnap:P

  • Sippie
    #44633
    valami beteg cucc ami a google earthet használja... csak egyelőre nem tudom mire
  • Foxhound1980
    #44632
    Mi a bánat az a Last Guy???? Napok óta mást sem hallok csak azt.
  • tarti19
    #44631
    megjött a
    BF is:P milyen hétvége lesz itt:D::D:D:D
  • Sippie
    #44630
    Ferrari Challengenek egyébként csak amcsi storeon nincs demoja, vagy egyiken sem?
  • Sippie
    #44629
    dübörög a gazdaság erősödik a Forint
    vagy a többi gyengül? mind1

    végigtoltam én is mgs4-et, hát odabax... az első gondolatom az volt, hogy ez a Kojima őrült. Voice of god csak sajnálom hogy a 3. résszel nem tudtam játszani.

    A last guy meg érdekesnek tűnik
  • Ombika
    #44628
    O mivel irta olvassak vissza elozo oldalra(semmi nincs ott) ,de mit szolsz bele ha kozod nincs hozza mirol van szo,no comment! AMEN!! Okkmmmm.....
  • Foxhound1980
    #44627
    Most nagyon jó a font, érdemes figyelni az akciókat.
  • Foxhound1980
    #44626
    Nem jó csak az a gém nekem szívügyem úgymond :D Meg mondom, szeretnék vele játszani késöbb és mivel a 360-t elpasszolom kell PS3-ra is. Ilyen áron meg mondhatni ajándék, mint ahogy az AC CE is.
  • zottyantas
    #44625
    Most próbáltam használni az mkv2vob-ot és azt írta ki hogy could not parse mkv file. Mi a fenét lehet ezzel kezdeni, miért nem elemzi?
  • baggins
    #44624
    OKOSKA!!!! Vazzeg, ez jó. Érdemes segíteni másoknak, nem?
  • EmThor
    #44623
    nagy grat, végül is nekem úgy rémlik deviza középárfolyam. GBP->USD és úgy. nekem csak így jött ki, 18.257ft volt nekem a moha meg a civrev, kicsivel több, mint 1 játék ára itthon! O_O

    K&L annyira jó? :) nekem PC-n megvolt, elvittem a klubig, de olyan furi volt...
  • baggins
    #44622
    Érdemes, mert jó.