89387
PlayStation3
  • Zarache
    #44701
    legalabb jott valasz de Narutot viszont te nem ismered esetleg? az erdekelne igazan meg
    ja es meg az is erdekelne psp es ps2 kivetelevel mas bleach nincsen? esetleg ps3-s?
  • EmThor
    #44700
    30$ vagy 40$ a vége. Ez legrosszabb esetben is 6000ft 12 óra játékidőért.

    Egy Bourne játék 17e FT hivatalosan és kb 5-6 óra. Lehet számolni.
  • sirpalee
    #44699
    1 óra játék 10 dolcsi??

    Az drágább mint egy mozijegy.
  • zottyantas
    #44698
    Nem csoda, hogy nem kapsz választ, mivel ha más sem tud rá válaszolni, akkor nem is fog írni neked. Soul Calibur, Tekken, Mortal meg sem jelent még szóval nem tudom, hogy mondhatná meg bárki is biztosan, milyenek lesznek ezek a játékok. Aki tud úgyis ír, nehogy azt hidd, hogy direkt csak neked nem válaszolnak.
  • zottyantas
    #44697
    Nézd meg a kis naplót, ami Drake-nél van és ott van benne ,hogy mit hova kell forgatni.
  • EmThor
    #44696
    3 rész, mindegyikben 4 fejezet ha jól tudom, fejezetenként 10$, akkor mégis csak 30 a vége, PSN letöltős, nekem úgy jött le egyszerre fenn lesz az összes. egy fejezet állítólag 1 óra. lemezesről nem tudok, de jó lenne!
  • Zarache
    #44695
    latom itt sg-n a ps3-s tarsasag nem valami segito kesz no mind1
  • Norbi7
    #44694
    A game.co.uk-n a Sega Rally 10 GBP. azért az nemgyenge!
  • carterx
    #44693
    Sziasztok

    Nem találtam topicot megkérdem itt.
    Uncharted- ott vagyok ahol a 4 szobor van oszlopokon,a földön meg középen egy iránytű,nem jövök rá hogy kell őket forgatni hogy történjen valami.
    Ha valaki játszotta és emlékszik rá,lécci segítsen már.

    Köszi
  • sirpalee
    #44692
    Akkor ez mi is lesz? PSN letölthető gém?

    Nekem is nagyon bejött a demo alapján, hangulatban csillagos 5-ös.
  • EmThor
    #44691
    Siren USA demo

    ugye április óta megvolt a japó demó. csont ugyanaz a grafika, élsimítás mintha már szebb lenne! zene xmb alatt más, japó betegebb volt. játék menüje nagyon részletes, rengeteg tárgyat lehet találni a sztorival, háttérrel kapcsolatban, pl. ha kisiklatjuk a kis csillét, akkor felvehetjük a bányavezető naplóját.

    nagyon hangulatos, tényleg érzem, hogy "ott vagyok". jó lenne ha nem lenne lemezes is, de kb 40$ lesz a vége, 10-12 órát ígérnek.
  • zottyantas
    #44690
    Én is kérdeztem tegnap, hogy mit lehet tenni ha az mkv2vob azt írja ki, hogy could not parse mkv file??? Nem elemzi, de lehet valamit csinálni vagy így jártam?
  • Foxhound1980
    #44689
    Azért nagyobb a hype mivel előbb azt kell eladni.
  • sirpalee
    #44688
    Nagyon poén ez a felhajtás, de nem csak a graf érdekel... Bár meg fogom venni az biztos, de szeretnék normális gameplayt és legalább egy közepes sztorit. Vagy valami király multi / coop módot.
  • Sipee
    #44687
  • arsnl
    #44686
    VideoGet ;)
  • Sipee
    #44685
    tom h off,de nemtudja valaki h mien progival lehet a youtube-s videot mp3-ra konvertálni,mert egy számot sehol nem találol mp3-ba és csak ehhez a megoldáshoz tok folyamodni :(
  • Zarache
    #44684
    megneztem es mind2 esetben igazad van marcsak a tobbire kene meg magyarazat hogy lehet e azokat online jatszani meg a narutora is kivancsi lennek mert csak TBA van hozza irva :/
    elore is koszi :D
  • Alien!
    #44683
    ehh...Killzone 2 összhatásban csúnyán állva hagy mindent a mostani generációból...beleértve a pc-t is...nemis értem,hogy a Resistance 2 körül miért nagyobb a hype...Ted Price minden másnap nyilatkozik vhol,a GG-s srácok,meg csak dolgoznak csendben,egy-két gameplay video + screenshot... Mondjuk röhögve olvasom a preview-k egyik fő kifogását,miszerint a játék túl szürke...Bazz a Mátrix-ba senki nem kötött bele,hogy túl zöld,és a világ egyik legjobb sci-fije lett..De ide sorolhatnánk a Ryan Közlegényt is...nem operálnak sok színnel azok se...Egy futurisztikus csatatérnek kb így kell kinéznie....

    ahh de messze van az a 2009....
  • Csabesz100
    #44682
    Miket érdemes még egyébként beállítani a programban? A TVersity nevű programban is jártas vagy? Olyan problémám ban, hogy némelyik avi fájl-t nem akarja lejátszani. Próbáltam úgy is, hogy rámásoltam a ps-re, de úgy sem ment. Ajánlották, hogy a beállításokon belül a transcoding-nál állítsak valamit, de annyira nem vágom a progit. Nincs valami ötleted?
  • Csabesz100
    #44681
    Úgy lehet, hogy gyorsabban meg is csinálja. Ki is próbálom. Köszi a segítséget!
  • ballor
    #44680
    Én vob-ba szoktam rakni, szépen viszi.
  • Csabesz100
    #44679
    Igen. Most az output file az mpg-n van.
  • ballor
    #44678
    Gondolom a hármason akarod használni, a vob-ot megeszi.
  • Csabesz100
    #44677
    Tudnátok abban segíteni, hogy az mkv2vob-ban a configuration-ban az output file extension-t mire érdemes állítani? mpg, m2ts, vob, mp4, avi? A transcoding codec MPEG-2 (fast)-on van. Előre is köszi!
  • Chris Lowe
    #44676
    FOX: ja-ja tudom, attol még sztem AAA kategoria. Kinézetre legalábbis...
  • EmThor
    #44675
    fl0wer preview, beszarás mit tud a gép
  • cloud.strife
    #44674
    www.wirecard.com

    Ez működik a német store-on, UK-n nem, USA-n nem. Jobb híjján ezt használom... :(
  • Foxhound1980
    #44673
    Dead Space E3 trailer
    Fallout E3 teaser
  • tarti19
    #44672
    remélem hogy 30 dodó körül lesz:_)
  • Foxhound1980
    #44671
    Japánban kijön dobozban is.
  • tarti19
    #44670
    engem is azért a félig csukott szem effektus kísért:) AMúgy ez egyszerűen csak Store-s stuff lesz én úgy olvastam:)
  • Foxhound1980
    #44669
    Engem frusztrál, nem bírom az ilyen gémeket. Viszont ez az epizódikus disztribúció tettszik, csak pl szívesebben elviselnék szezonális felépítésű stuffokat PSN-ön. Lásd PC-s Sam & max.
  • tarti19
    #44668
    nha ütős lett eza SIren demó, csak nagyon rövid:) és nagyon sötét van:)
  • Foxhound1980
    #44667
    A Wipeout (amit tologatnak) egy Store játék lesz...
  • Ombika
    #44666
    Marpedig rendszeres olvasoja vagyok csak a cegnel korlatozva van net es engedelyeztetni kell mindent,logikusan csak csak ez van igy a buzi KATT felirat nekem elmaradt! AMEN!!
    Mellesleg bennem volt annyi spiritusz,h probaltam cimszavakra keresni es ezt leirtam HSZ-ben is!!! Reszemrol lezarva!
  • Chris Lowe
    #44665
    Próbáltam a demóját, nekem nem az igazi. Gondolom a sony AAA címként szeretné kezelni ezt a wipeout-ot(1080p, 60fps), ps3 bemutatónak szánja, mint a Killzone-t is és ezért csúszik, legalábbis remélem....Vagy most állnak neki trófeákat heggeszteni. Valszeg azért jövőhéten többet tudunk meg(E3), mert a Gamespot is csak egy oldal.
  • tarti19
    #44664
    US storen van Siren demo:) Wall-E és NArnia is:)
  • tarti19
    #44663
    Hóúúúúh de aranyos kis videó volt:)
  • sirpalee
    #44662
    DoA4 csak xboxra van nem?