89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #44741
    Kiadhatnának már egy full karakterlistát... Joker és/vagy Riddler remélem nem lesz kifelejtve.
  • EmThor
    #44740
  • Foxhound1980
    #44739
    Nekem maga az alapkoncepció jön be. Tehát az, hogy 2 ennyire külön világot összegyúrtak ez annyira abszurd már, hogy tettszik. Nálam tuti vétel.

    Szerk: Alapból DC párti vagyok, szerencsére nem a Marvellel szerződtek le. Manapság a csapból is a Marvel folyik.
  • EmThor
    #44738
    nekem nagyon bejött, hogy védekezésnél nem csak maga elé tartja a kezét a kari és véd mindent, hanem félreüt stb. + támadások animációi is faszák
  • Foxhound1980
    #44737
    MK vs DC trailer és képek
  • EmThor
    #44736
    gamespot küldte a mail-t remélem nyomják, tavaly asszem náluk néztem, aztán SD-ben felrakták store-ra is, akit érdekel szerintem tavalyi még fenn van, jó méretes volt. emlékszem a végén a nagy KZ2 videóra, fú de nagy volt :)

    no meg gametrailers-en is fenn lesz kis darabokra vágva O_I
  • Foxhound1980
    #44735
    :D Nézzük streamelve!
  • EmThor
    #44734
    [brutálnagy][b]2008.07.15. KEDD 20:30 MAGYAR IDŐ SZERINT E3 SONY KONFERENCIA
  • EmThor
    #44733
    [bazinagy][b]2008.07.15. KEDD 20:30 MAGYAR IDŐ SZERINT E3 SONY KONFERENCIA
  • aabelus
    #44732
    van,4en lehet tolni.. nekem tetszett a jatek,split screen még jobban :D
  • Foxhound1980
    #44731
    Na ez a box art kb annyira ronda mint a gém :D
  • EmThor
    #44730
  • sirpalee
    #44729
    Resistanceben van sliptscreen? Az fasza, akkor azt veszem meg :) . Demo olyan átlagos volt, és semmilyen de ketten fasza lesz :) . Jókat röhögök mikor majd barátnőm szenved a sixaxissal én meg osztom a heccsatokat.
  • Foxhound1980
    #44728
    Zsír. Volt ilyen stadee-m MGS3 verzióban.
  • EmThor
    #44727
  • EmThor
    #44726
  • aabelus
    #44725
    szerintem ha nem hosszu idore kell a virtua,akkor vedd meg csak. en is a baratnom miatt vettem,de nagyon hamar meguntuk. NAGYON hamar.. nem is gondoltam,hogy meg tudok valamit ilyen hamar unni. de amig nem untuk,addig szuper volt. :D amugy a resistance-t tudnam ajanlani,en nagyon szerettem split-screen-ben tolni,nagy móka volt. ja,es virtua fighter sem rossz,de szerintem ugyanaz a helyzet vele,mint a virtua tenis-szel. Lego SW pedig kiváló dontes lenne. baratnom imadja (igaz,csak psp-n van meg,de ha ott jo,akkor ps3-on kettesben meg jobb.)
  • Stefitomi
    #44724
    Üdv! Volna egy problémám. Letöltöttem a TVersity nevű programot, telepítettem, látja is a ps a megosztott videót, de a felíratot nem. Meg lehet valahogy csinálni, hogy a felíratot is lássa?
  • aabelus
    #44723
    olyan nincs... figyeld jol hogy melyik szobor hol kell legyen.. ha az 1ik lapon a szobor nyugatnak van,az nem azt jelenti,hogy a masik oldalon az iranytunel a neve is nyugatra mutat. nem emlekszem pontosan,de ha mindent jol csinalsz,akkor nem lehet gond.
  • aabelus
    #44722
    a fifat en sem tudom megunni XD
  • dualview
    #44721
    Akinek nem fogadja el a Store a kártyáját, annak tudom ajánlani az ENTROPAY-t.
    Regisztrálsz, létrehoz neked egy virtuális, netes fizetésre alkalmas VISA kártyát, ami NINCS FÖLDRAJZI CÍMHEZ KÖTVE, így a Store is elfogadja. Töltesz rá pénzt a normál bankkártyádról, és már használhatod is. Összesen kb. 2 perc. Nálam bevált.
  • Sippie
    #44720
    akkor nba, nhl :)
  • carterx
    #44719
    Azt is megcsináltam párszor,de semmi nem történik.
  • sirpalee
    #44718
    Virtua tennis meggondolandó majd rákérdezek a zasszonynál, hogy szereti-e. A fifa elsősorban rajtam bukik el, mert utálom a focit :) .

    Még valami fps-en gondolkoztam, ahol van splitscreen, esetleg army of two, mert szereti az ilyen játékokat (mikor meglett a nyelvvizsgája egy half life - blue shift - opposing force kombót kapott és azóta is imádja :) ).
  • Jimanszky
    #44717
    Sziasztok!
    Vettünk ágyat meg szobát rendeztünk,ezért tűntem el ennyire.Kicsi a szobám,sehogy se jó az elrendezés,de valahogy lennie kell:D.Valószínű ma végre kipróbálom a Killzone-t:).
  • fsgh
    #44716
    ja igen Virta Tenis! Az is jó én mondjuk csak ps2es verzával játszottam de az nagyon jó volt:)
  • fsgh
    #44715
    könnyed és ketten?:) akkor szerintem Lego Star wars :) könnyed mókás lehet ketten játszani van story mod meg minden jóság:)

    Gondolom a fifa08 bnőd miatt kiesik:D pedig az is jó:P
  • tarti19
    #44714
    Vurtua Tenis biztos élvezetes nekem is nagyon kell egy, talán eyg Beijing 2008 :P avgy fifa amit akkor sem tudok megunni ha már felboszantótt és majdnem szétvertem a berendezést körülöttem:P
  • sirpalee
    #44713
    Tudtak ajánlani pár játékot amit lehet 2-en nyomni egy gépen, élvezetes és könnyed játékok? :) Most költözöm pestre, és jön a kedvesem is, gondoltam szerzek egy ds3-at és lehet egymás ellen tétekre játszani :)) . Gondoltam a GH3 de számolgattam, és az csomag meg egy gitár nem valami olcsó dolog :( .
  • aabelus
    #44712
    figy,minden szobornak a naploban van neve. de a nevukre nem emlekszem pontosan,de hogy megertsd,mondok 1 peldat:

    az oroszlan szobor neve: cirmizsolti,es az iranytun irja: NYUGAT - > CIRMIZSOLTI.. tehat nyugatra forditod,ennyi. tobbit is igy.
  • aabelus
    #44711
    nincs online,sem patch,tegnap probaltam. el is adtam.
  • Foxhound1980
    #44710
    VF5 PS3-mas verzában nincs online (ha csak nem patchelték), most jutott eszembe. Első gémem volt talán.
  • HAF Rigel
    #44709
    Figyi ahogy látom , teezeket a verekedős anyagokat nyomon vagy szeretnéd , itt viszont a közösség nagyrésze csak érintőlegesen játszik ilyen játékokkal .
    A felsoroltak közül nekem csak a Virtual Figter 5 van meg . De annyira nem emlékszem az online rész volt e benne ( ha jol rémlik igen). Bunyos játék semi extra . kb ennyi maradt meg bennem .

    Más ma 12:44 írtad a postodat , mielött a segitség elmaradását kéred rajtunk , azért gondolj bele Nyár van , Szombat van , Meleg van . Nem az ideális számitogépelött ülő idő , én az elöbb értem haza most kezedm el nézegetni a forumot , szerintem sokan úgyanígy vannak , vagy csak vasárnap este jönnek meg .
  • Sippie
    #44708
    Azt az 5 napot már kibírják azok is akik nem fizettek elő
  • HAF Rigel
    #44707
    Az előfizetős magaznban ez volt az exclusiv demo . Le is töltöttem lehet Narutoval és Kakasival bunyozni . 1 menet és kész . Tesztett a dolog föleg mert szeretem a rajzfilmet is .
  • carterx
    #44706
    gondolhatod hogy megnéztem 50x is de akkor se értem mi a lényege.
    ha nem nagy munka leirhatnád te hogy csináltad.

    thx
  • Sippie
    #44705
    17.-e a hivatalos dátum.
  • sirpalee
    #44704
    Okés, 30-40 dolcsi a teljes játékért belefér... Azthittem 12 fejezet és 10 dolcsi / fejezet.

    A bourne játékot meg semmi pénzért nem venném meg, a demo bőven elég volt belőle.
  • EmThor
    #44703
    dehogynincs
  • Sippie
    #44702
    narutora még a demo sincs kint