89387
PlayStation3
  • mikuc
    #44781
    Kipróbáltam ezt az Entropayt. De angol store-ban nem müködik. Sajnos. :-(
  • NEXUS6
    #44780
    A Vali filmet még nem láttam, de a játék kb PS2 szint!;)

    Ha Dízni mek Pikszar lennék nem adnám hozzá a nevem.
  • EmThor
    #44779
    Wall-E - hozza a filmet, amúgy szemét

    Narnia - szimplán szemét
  • EmThor
    #44778
    Flock olyan mint a sheep volt

    izometrikus nézetből kell ufo-val a nyájat A-ból B-be (anyahajó) terelni. aranyos állatkák, 1-2 player, 50 pálya + pályaszerkesztő, by Capcom asszem
  • Sippie
    #44777
    ki írta alá?
  • Seth
    #44776
    Akkor te nem érted a viccet. Poénos gyerek ez a Sony :D
  • NEXUS6
    #44775
    Háj mindenkinek.
    Tegnap majd bexararatott a Sanyi!
    Amikor hazaértem a külföldi útról az első volt hogy bekapcsolom a Péjest. Mondja, hogy ő frissíteni akar, pár óra alatt le is csurgott a peccs. Újraindít, erre eljutunk a hullámokig, majd a bútolás megállt! Hidegverejték kiver, mert emlékeztem, hogy akinek a 2.40-nel gondjai voltak, azok idáig jutottak.
    Hát próba szerencse, mivel látom leállt a vincsi, leállítom, lerezetelem, kikapcsolom, meg még a kábelt is kihúzom 1-2 percre.
    Lehet, hogy nem is kellett volna megtenni, mert csont nélkül indult utána.

    De akkor is, ez viccnek egy kicsit dúrva volt hajnalban!;)))
  • taron
    #44774
    sziasztok!!
    van egy eladó/cserélhető heavenly sword-om(9000huf vagy uncharted csere de érdekelhet más is)fullos mindene megvan.és egy lemezes usa verziós warhawk-om aminek szintén mindene megvan és lehet hozzá kieget letölteni amcsi storeból(7000huf vagy csere,ha kell ráfizetek).
    ha valakit érdekel valamelyik szóljon!
    csá
  • Chris Lowe
    #44773
    Ami zavar benne az a full fehér képernyő és a pálcika ember lassú, monoton kopogása. Olyan szomorkás az egész. Persze jó az ötlet meg biztos jó kis agytorna, de jobban szeretném egy viccesebb környezetben. (mint a lemmings vagy az imént emlitett elefunk)
  • Foxhound1980
    #44772
    Echo az utobbi évek egyik legjobb logikai játéka. Szinte megunhatatlan, rengeteg szint, mindig megdolgoztatja az ember agyát. Megkockáztatom talán az egyik legjobb PSN cím, ha nem a legjobb. És mindamellet relaxáló is, 1-2 naponta az ember leül mellé megcsinálni pár szintet, teljesen kikapcsolja az embert.
  • Chris Lowe
    #44771
    Lemmings fíling. Logikai, állatokat kell terelgetni. PSN-XBL-on lesz.
  • Chris Lowe
    #44770
    Mennyire tudnám csipázni, ha a gamecube-os MGS1-et kiadnák psn-ön!
    mert jó a sima playstation verzió is, csak hát valljuk be eljárt felette az idő.

    Echocrome nem unalmas mondjuk a tizedik szint után? Megvan itt valakinek? Én épp emiatt fázok és inkább ezt a dilis-szintén logikai- elefunk-ot várom. Azt gondolom szórakoztatóbb, meg ez a lemmings vonal nekem nagyon bejön.
  • Foxhound1980
    #44769
    Az mi, az a flock? :)
  • vezérszuszu
    #44768
    Hello!
    Fifa 08-at vennék PS3-ra!
  • EmThor
    #44767
    mgs1 csak japó store
  • cloud.strife
    #44766
    Köcce mindenki!

    Flow, SSHD megvan, aszem Echodrome lesz, meg sztem az MGS1. :D
  • EmThor
    #44765
    flock is jó lesz
  • Foxhound1980
    #44764
    Project Origin E3 trailer
  • Chris Lowe
    #44763
    Tegnap fejeztem be, frankó lett.......nagyon. :-)
  • Chris Lowe
    #44762
    Locoroco is megéri azt a 3 dolcsit...de tény nem az a best.
    Bowling zseniális, Póker online naon jó, SuperStardust klasszikus, Lemmings(!) agyalós.
    Remélem most csütörtökön megdobnak minket(khm, usastore) az Elefunk-al. Meg remélem az is 10 dolcsi lesz.
  • EmThor
    #44761
    én se bontanám ki :D

  • Foxhound1980
    #44760
    Echochrome, Flow, Pain mászthev.
  • EmThor
    #44759
    ittál? :)

    castlevania, bowling, pain, SSHD, novastrike, commando, nucleus, fl0w, echochrome
  • sirpalee
    #44758
    Locoroccoról nagyon rosszakat olvastam...

    Super stardust, novastrike, pixeljunk monsters / racers, calling all cars, commando of the battlefield stb...
  • cloud.strife
    #44757
    Mijaszart vegyek a PSN-ről? :D

    Locoroco? Vagy a régi PS1 classic-okat? Vagy míííít???? :D
  • EmThor
    #44756
  • carterx
    #44755
    Köszi

    mára befejezem,majd holnap nekiesek ujra,hátha.

    Üdv
  • sirpalee
    #44754
    Jam, valószínű... Majd pár év múlva lehet ilyeneket renderelni real time is :) . Legrosszabb esetben 8 videókarival.
  • fsgh
    #44753
    Ez az uj Mortal tényleg jó lesz:) várom már:D Főleg azért mert ezer éve nem játszottam ÚJ Mortallal(ps2 verziókba így utolag bele bele nézegettem de nem voltak az igaziak... )
  • Foxhound1980
    #44752
    Fejlesztői képek gondolom, promóciónak újságokba ideális.
  • sirpalee
    #44751
    Akkor nem értem a nagy felbontást :)
  • HAF Rigel
    #44750
    És ezt a virtuális kártyát probáltad az EU/Angol storban használni ? Mert úgye eddig csak amiban tudtunk letölteni. Jó lenne ha lehetne az angol storbol tölteni . Várom hogy sikerült e ? .
  • Foxhound1980
    #44749
    44737
    :D
  • tarti19
    #44748
    MKDC videóóóóóó
  • Foxhound1980
    #44747
    Asszem jelen állás szerint nem.
  • sirpalee
    #44746
    Ez kijön pc-re is? :)
  • Foxhound1980
    #44745
    Még friss meleg, b@szomnagyfelbontású MKDC shotok.
  • Foxhound1980
    #44744


    Baromi jó ez az art.
  • aabelus
    #44743
    Jokert en is szivesen latnam a jatekban. Tuti jo jatek lesz, VF5-nel biztos jobb lesz.

    Varom,hogy megjelenjen,de amit a legjobban varok az a Mafia 2! (na meg a fifa09 XD )

    off:
    23-án megyek Pestre,a Heim Pálhoz... elado graw2 + nfs ps + pes2008 + motorstorm + burnout, ha valakit erdekel,priviben irjon. 32500ft.
    bocs a reklámert.
  • EmThor
    #44742
    személy szerint várom A 'nextgen' (de inkább jelenlegi gen, szal HD) Lord of the Rings játékot... tudom hogy volt már 4 előző generációra (egy rpg + 1-1 a 3 film alapján + pc-s boxos stratgéiák + online) de ettől a conquest-től fázok.

    megyek vissza harmadkorozni, utóbbi 2 hétben alig játszottam, volt gépcsere, telócsere, mp3csere, bill. gariba, routerre várok, gta4\mgs4 nincs befejezve, van dolog :D