89387
PlayStation3
  • ztahity
    #44821
    Oké! Megnyugtattál! Köszi szépen!
  • sith7
    #44820
    upsz...
    utánanézünk, addig is köszi mindent
  • Foxhound1980
    #44819
    Azt jó lenne letisztázni mert előfordulhat, hogy a monitoron nem lesz kép, a tv-n meg csak fekete-fehér...
  • sith7
    #44818
    A monitor azt hiszem igen, a tv - be nem vagyok biztos...
  • Tomy Lee
    #44817
    Ha valakit érdekel PS3-on a Pes'08 kis konfigurálása akkor tess(nemtudom mit kell vele csinálni én nem ps-en használom csak találtam:):
    POWERLFC 2.9 - PlayStation3
  • Foxhound1980
    #44816
    HDCP kompatibilis a monitor illetve a TV kezeli az NTSC jelet?
  • sith7
    #44815
    Végülis én egy 20,4 colos LG LCD monitorra, haverom meg egyenlőre egy 72 - es 100Mhz - es tv - re
  • Foxhound1980
    #44814
    Milyen tv-re akarod kötni?
  • sith7
    #44813
    köszi, akkor csak ennyi ?
    tv - re kötve is menne minden gond nélkül ?
    ezzel már nincs olyan gond, mint a ps2 - vel anno, hogy a szabvány miatt nem lehetett az itthoni tv - re kötni ?

    akkor ilyen átalakitót lehet venni itthon is
  • Foxhound1980
    #44812
    Tudsz, csak egy átalakító kell a tápcsatira. (kb 200 huf)
  • sith7
    #44811
    sziasztok

    Azt szeretném kérdezni, hogy ha nekem az ismerősöm USA - ban vásárol egy PS3 - at (most 300 USD ), akkor én azzal itthon tudok - e játszani, illetve az itthon vásárolt game - k, illetve letöltött demo - k mennének - e rajta

    Válaszokat előre is köszi
  • tibitoth
    #44810
    hath beztos az optimalizallass miatt oan felbontasuak. goyrsabb legyen a toltesi ido, kevesebb helet foglaljanak mert ugye ez psn jatek lesz ha joltuom. szerintem. nekem naon bejott. 1eset es ketteset is vegigvittem. hangulat meg jobb mint bennuk.
  • Istencsászár
    #44809
    Nemrossz, de valóban gyatra a környezet és siralmasak a texturák, pedig 1 méternél távolabb amugyse látsz benne igy simén meglehetett volna csinálni látványosabbra, bár még ebben az 5 perces demoban is láttam frém ingadozást, de hogy mitől vagy miért az rejtély -.-
  • Chris Lowe
    #44808
    Jól néz ki!
  • nyuszmurusz
    #44807
    Nekem nem tetszett a Siren demó. Utoljára PS2-őn láttam ilyen felbontású textúrákat. A karakterek viszont elég jól kidolgozottak.
    Sajna hangulatban messze elmarad az általam etalonként titulált Silent Hill 2/3-tól...
  • Foxhound1980
    #44806
    Új Afrika képek

    /thx zephyr/
  • Foxhound1980
    #44805
    3font a ptg, Visa Electronnal fizetek.
  • Sipee
    #44804
    Fox tőled kérdme,mert tom te már rendeltél game-ről!a szállítás hvan,mennyibe kerül, mert a jóistenért nemtalálom a szállítási árakat leírva:D,és te mivel fizettél?paypal-lal lehet?
    köszi előre is
  • Sipee
    #44803
    az nem gáz ha hangosabb egy kicsit a hűtés,sztem azért kapcsol be egy idő után a plusz hűtés,mert van amelyik játék jobban megdolgoztatja a gépet,mert ez sztem játékfüggő(pl nekem gta4-nél már egy 10 perc után bekapcsol,paradise-nél meg haze-nél pedig van mikor 1-2 óra!)szal én úgygondolom h ez abszolút nem baj,eleinte énis meglepődtem,demár megszoktam!
  • Sippie
    #44802
    megmondom őszintén én ilyenre nem figyeltem fel. De lehet a játékok zaja elnyomta, viszont azért van hangja a hűtésnek azt észreszoktam venni. Majd megnézem holnap csinál-e ilyet.
  • ztahity
    #44801
    Helló! Lenne pár kérdésem hozzátok! A PS3-nál egy idő után nektek is beindul a hűtés mint állat és hangos mint a franc? Lehet, hogy a meleg miatt van? Vagy ez nem normális és vigyem szervizbe?
  • NEXUS6
    #44800
    LOL;DDDDDD
  • Sippie
    #44799
    ja hogy ha fát lehet vágni akkor nem szóltam
  • Istencsászár
    #44798
    lesznek benne benszülött arab terroristák, rakettavetós helikoptergépágyú, tudsz majd benne réteket felgyujtani, fát vágni... kell ennél több?
  • Sippie
    #44797
    én vagyok az egyetlen, aki hangulatot is igényel egy játékhoz?
  • balljuggler
    #44796
    bazzzzz...kiszurtad?áááááááá
  • Prince of Máté
    #44795
    ez nem az MGS atyja mackóban?
  • Foxhound1980
    #44794
    Lehet aztán elöbb visszakapod, de általában ennyi időt szokott igénybevenni a szervizelés.
  • Foxhound1980
    #44793
    :DDDDDDDDDd
  • balljuggler
    #44792
    Na neeeeeeeeeeeeee
    addigra kb így nézek ki:(jobb oldali)

  • Foxhound1980
    #44791
    Egy - másfél hónap kb.
  • balljuggler
    #44790
    Hát gyerekek....nem tudni mikorra javítják meg a ps-em....
    holnap ,lesz 1 hete hogy bevittem az üzletbe ahol vettem és a jo isten tudja csak hogy mi történik vele ez után...ha valakinek van tepasztalata irhat nyugodtan...
  • Foxhound1980
    #44789
    Persze. E3-mon kint lesz a Doom4 is.
  • DanielT
    #44788
    Sajnos a képminőség egy kalap szar lesz ehhez képest.
  • tarti19
    #44787
    Far Cy 2 képek Nagyon űtős lesz:)
  • sirpalee
    #44786
    Kb ennyi az ID tech 5. A szokásos current gen nem sok extra...
  • EmThor
    #44785
    na ez elég rideg, új ID motorral jön vajon?
  • vezérszuszu
    #44784
    Sziasztok! Segítséget kérnék!
    Rádugtam netet ps3-ra és a FAQ alapján elkezdtem csinálni és ott megakadtam, amikor a Proxy server-hez értem. Itt kért egy address-t és egy Port Number-t, ami alapba bevolt írva (4 szám). UPC-s netem van és gépből kihúzom és dugom ba ps-be nincs megosztva.
    Na most a pc-n amit kiír ip cím azt beírhatom ps3 ba? Vagy ps3 ba kell megnézni vhol amikor már be van dugva a net?
    Segítsetek please!
  • Smuge
    #44783
  • Foxhound1980
    #44782
    Wolfeinsten szkennek