89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #45022
    :)
  • Foxhound1980
    #45021
    Egyébként a majdani Fallout3 DLC-t is megvette a MS.
  • DanielT
    #45020
    Én nem akartam semmit elmagyarázni. Csak leírtam milyen király az install, láthatod :D
  • Foxhound1980
    #45019
    Dani de most légyszives ne akard te sem elmagyarázni, hogy mi a jó. Te szereted a többlemezes cuccokat, én spec nagyon nem szeretnénk lemezt cserélgetni. Ennyi.
  • wordsworth
    #45018
    nemgond, nemgond szarjatok az ember fejére :)
  • DanielT
    #45017
    Jah. Nincs is annál jobb! Percekig bámulni a képernyőt, vagy a tetszőleges fejezetet 10 másodperc alatt berakni... igen.. én is a percekig bámulást választanám. Legalább ki tudom élvezni a CELL erejét.
  • Foxhound1980
    #45016
    Hát ez most mellé ment, mert szinte az összes létező konzolgép megvolt és egyszerre általában 2-3, de azért kötekedjünk csak egymással. :D
  • Istencsászár
    #45015
    Az ember azthinné hogy a PS2 tulajok az évek során ehhez hozzászoktak:)
  • wordsworth
    #45014
    FF13 xboxon? akkor kinek kell egy alig használt ps3? evvel elvágta a sony magát... előttem legalábbis... Mellesleg hol lehet megnézni ezt a videót? előről lecsusztam
  • Foxhound1980
    #45013
    Igaz de még mindig szívesebben installálgatok minthogy cserélgessem a lemezeket :)
  • Foxhound1980
    #45012
    DMC-t SH-t minőség vonzatában kérded? Mert míg a DMC azért odabaxott (nekem spec év csalódása, de ez enyéni szoc proplem) addig a SH egy igazi hányadéknak tűnik...
  • Sippie
    #45011
    "Bármi lehet ezek után"
    ez a probléma, és szar lesz ha eljutunk odáig, hogy nem lesz semmi exkluzív ps3-ra, és ráébrednek páran hogy baromira nem járt jól a ps3 megvásárlásával, mert inkább vett volna boxot, és letölti a játékokat ingyen. Ezekután minek vegyek ff-et ps-re? Főleg ha multi sincs benne... Nem lesz olyan stílus ami a másik konzolon ne lenne elérhető. Ezért tartom baklövésnek az FF exkluzívitás elvesztését, mert ezekután bármilyen címet elveszthetnek.
  • Istencsászár
    #45010
    Ja, Ps3on meg installálhatsz minden fejezetnél oda-vissza, miközbe én majd 2 sec alatt betolom a lemezet és toltom tovább, igaz te közben megkajálhatsz.
  • ztahity
    #45009
    hello! tud nekem valaki segíteni rapidshare-ben? ezzel kapcsolatos forumban nem képesek rá. azt írj mindig a rapid, hogy már töltök. pedig nem. hogy tudom az ip-m megváltoztatni vagy álcázni? olyan program nincs ami az ip-m elé tesz egy másik ip címet és így azt a címet látja a rapid? előre is köszönöm!
  • Foxhound1980
    #45008
    thx
  • Foxhound1980
    #45007
    Ettől függetlenül viszont nem is volt komoly új bejelentés. Megnéztem volna egy kis Alan Wake-et (bár az sem új) új Halot, Killer 3-mat vagy valami amiről még nem hallottunk.
  • mrzsul
    #45006
    Amúgy grat a brutalis MGS4 verzahoz Foxhound!!! Brutalis
  • NEXUS6
    #45005
    Na így legalább van esély rá hogy még ebben az évtizedben megjelenik és ráadásul nem félkészen.;)))

    Namost a PS3-mal kapcsolatban azt sajnálom leginkább, hogy elvileg a megjelenés utáni 1-2 évben azért az újgenerációs konzolok tudnak olyat művelni, hogy áll nem marad szárazon. Na most ez itten gyakorlatilag elmaradt. Úgy értem BD ide, cell oda, a müvészemberek hihetetlen kreativitásán kívül nem látni olyat, amit más platformon kis kézügyességgel ne lehetne megcsinálni. És plusz a csomó beígért dolog csúszása.

    Nem az a gáz a mi "kis" feketendobozunkkal, hogy rossz, hanem hogy játékgépnek 1-2 csúcstól eltekintve borzasztóan középszerű. Na most ez sajna az exkluzív címek hiánya/elvesztése miatt van részben. Hát mi lett a DMC-ből, a SHből?;(
  • Foxhound1980
    #45004
    Tendenciát nézve akár az sem kizárt, hogy elöbb rajtol 360-on. Bármi lehet ezek után. Ha szerencséjük van, pontosabban ha bírták pénzzel akkor talán kap a Sony verza egy fél évet és csak utána engedik el 360-on.
  • sirpalee
    #45003
    Tényleg nem akartam megtudni :) . Elvakult gyűjtő vagy
  • mrzsul
    #45002
    Foxhound pont eztakartam én is felhozni hogy kb hány lemez lessz???? Visszatérnek az Xboxon az FF8 feelinghez 5 CD volt annak idején legalábbis PCre
  • ztahity
    #45001
    hello! tud nekem valaki segíteni rapidshare-ben? ezzel kapcsolatos forumban nem képesek rá. azt írj mindig a rapid, hogy már töltök. pedig nem. hogy tudom az ip-m megváltoztatni vagy álcázni? olyan program nincs ami az ip-m elé tesz egy másik ip címet és így azt a címet látja a rapid? előre is köszi!
  • Sippie
    #45000
    alap, xboxra csak letöltik :P
  • aabelus
    #44999
    tuti ps3-ra veszik meg tobben,igy is.
  • Alien!
    #44998
    bár az még nem tisztázott,hogy ps3-on timed exclusive-e??? mert egyenlőre csak be lett jelentve...
  • aabelus
    #44997
    engem is erdekeeeeeeeel,hogy mennyi volt :D
  • Foxhound1980
    #44996
    360...Hány lemez lesz te jó ég.... Szvsz minimum 5.
  • Alien!
    #44995
    btw kiváncsi vagyok az ff13 multiplatform miatt melyik verzió szenved csorbát...
  • sirpalee
    #44994
    De érdekel mennyi volt :) . Küldd el priviben :)
  • Foxhound1980
    #44993
    Holnap viszont esélyes az új Jak and Daxter bejelentés! Maxon volt techvideo belőle!
  • Foxhound1980
    #44992
    Ne akard megtudni mennyi volt...:)
    De úgy voltam vele, hogy ezzel úgymond megkoronáztam az MGS gyűjteményem, ez a vége. Majd megy keretezésre, aztán itt a galériában fent lesz a többi cucc mellett.
  • sirpalee
    #44991
    Ahm.
  • Alien!
    #44990
    abban a pillanatban teszem le a kontrollert.
  • NEXUS6
    #44989
    Amúgy miről maradtam le? Ugrott a FFXIII exkluzivitása?
  • NEXUS6
    #44988
    Hát nem csodálkoznék, ha ma este feltörnék a kecódat!;)
  • Sippie
    #44987
    csak nehogy a következő rész xbox ekluzív legyen, mert a sonynak nincs pénze
  • sirpalee
    #44986
    Hogy a fenébe? :D

    Amúgy gratulálok... Most nagyon irigy vagyok
  • Foxhound1980
    #44985
    Ja, ezt meg ma kaptam mert megérdemlem :D egy kicsit..
  • Foxhound1980
    #44984
    Tarti én meg el sem adom b@szod!

    Szerk: jöhetsz vasárnap :)
  • Foxhound1980
    #44983
    Ennek 15 évet adok...komolyan.