89387
PlayStation3
  • arty
    #88987
    60 giga hdd eredetileg a legelső szériás ps3ban volt
    ha olyat veszel, számíts rá, h hamarabb bedöglik, mint egy 1-2 éves slim modell (amiben gyárilag 160/326gb a hdd)
  • Ricsi234
    #88986
    arty, Darksector: ja, CD-n mennének, max 1-2 lenne olyan amit vennék a storeból. Úgyhogy szerintem elég lenne a 60 gigás is. Filmeket nem szoktam nézni rajta, max pendrivén.
  • DarkSector
    #88985
    HDD hálisten cserélhető simán, de minnél nagyobb annál jobb igazából a 120-as ha kicsivel drágább akkor egyértelműen jobb.
  • arty
    #88984
    ha teheted 160/320as gépet, azaz a slim ujabbik verzióját keresd

    a hdd önmagában semmit nem ér, ha lemezes játékokkal nyomod - elég egy 60as is
    a fontosabb, h ujabb gép legyen
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.19. 14:36:03
  • Ricsi234
    #88983
    Bárhol:D
    60GB-os elég? Vagy min 120?
  • masoma
    #88982
    fifa 15-ps3, csak én érzem a visszaesést grafika szinten???
  • DarkSector
    #88981
    Na végre végeztem a Killzone 2-3 és God of War Ascension-t. :)

    Ez a 3 játék volt még vissza a számomra fontos játékok közül. :D
  • DarkSector
    #88980
    Mármint külföldön?
  • Ricsi234
    #88979
    Hali! A világon hol lehet jó áron/olcsón kapni Ps3-at amit ki is szállítanak?
  • Moby
    #88978
    Ez abban a generációban még működött, de a minőség javulásával ez egyre látványosabban romlik. Gyakorlatilag olyan hibák bontják a szemed ütvefúróval, amiket a ps3-on észre sem vettem! Ez nem vicc, én ezeket ott nem láttam. Mostantól viszont csak ezt látom. Meg lettek becstelenítve. Sima felbontás és frameupgrade a maximum. Sőt, egy kutyaközönséges BC az üdvözítő. Lenne.
  • arty
    #88977
    :/

    szal vagy mindent fel kéne huzni vagy csak sima felbontás+frémupgrade* kellene - utóbbi esetben viszont az ár is legyen filléres, elvégre ezt a gép OS-ének kéne tudnia (bilibe ér a kezem...)

    *én a ps2es gowok felhuzását pl vállalhatónak tartottam ps3on (csak demot néztem), kb azt kaptam, amit vártam (sőt)
  • Moby
    #88976
    >sok hitvány részlet maradt az eredetiből?

    Rengeteg, de a fő gond nem ez. A fő gond az, hogy ezek már gyomorforgatóan hitványak ezen a platformon, miközben a közeli dokgokat felhúzták. Emiatt az egész sokkal-sokkal kevésbé konzisztens, mint az eredeti, és inkább lefelé húz, lentebb van súlypont. Emiatt folyamatosan az az érzésem, mintha az eredeti karikatúrája lenne.
  • Kongy
    #88975
    Hát uncsi is jól nézett ki, ahogy a Last of Us is, aztán látjuk, hogy mi lett belőle PS4-en. Egy olyan játék, ami szép, de baromira le van maradva a nextgenre készült exek grafikájától. Igazából GoW-ba is bele lehet kötni, hogy ne legyen remaster stb, de inkább a GoW-ból csinálnák, egy tényleg kiemelkedő játékból, ne a Sleeping Dogsbol, ami kurvára senki sem kért, és kurvára meglennénk nélküle, főleg, hogy jön a GTA V
  • arty
    #88974
    sok hitvány részlet maradt az eredetiből?
    arra célzol, h a felbontásnövelés önmagában sz*rt sem ér? :)

    kongy: talán az uc1-2-3 nem nézett ki brutálisan ps3on? dehogynem... pont mint a gow3 (amit csak demon láttam és már ott is odavert) - ilyen szempontbol pont annyira kell mindkettőből remake. vagy nagyon vagy semennyire :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.10.11. 21:23:17
  • Kongy
    #88973
    Pont a Remastered kiadásban látszódott, hogy mennyire elavult a látvány a nextgenhez képest... én sem akarom elveszteni az uncsi varázsát. Egy God of War 3 remasteredet viszont megnéznék. Az a játék PS3-on is brutálisan néz ki, és jól is fut... megnézném szívesen PS4-en, de erre szerintem nem fog sor kerülni..
  • Moby
    #88972
    Amúgy fotóztam pont neked egy zsák gyomorforgató shotot a tlourból, amit aztán nem szúrtam be, mert rájöttem nem ütne elég nagyot így, hogy a háttérből figyeled a currgent. Ha most teljes kontextusában át tudnám adni az élményt, te sem akarnál uncsi remasteredet. Komoly összeget tennék erre.
  • DarkSector
    #88971
    Oks mindenki kapja be, te is beletartozol! :D
  • Moby
    #88970
    Mér ki az istennek??? Ên nem írok senki nevében vagy képviseletében! Kapja be mindenki, gépeljen magának! :D
  • Moby
    #88969
    Ja, és a régi uncsikat sem szeretném megbecsteleníteni tlour módra. Soha többet ilyet.
  • DarkSector
    #88968
    Neked. Itt a hangsúly szerintem. :D
  • Moby
    #88967
    Egy uncsi létezésének kvintesszenciája, hogy lebüntesse a világot. Ha ezt nem teszi, nekem nem létezik. Ahogy a tlour sem(csak a tlou).
  • arty
    #88966
    én is hitetlenkedek, de hátha...

    egyébként miért nem lenne jó? mert nem büntetné be a világot, csak simán szép lenne? szerintem nem lenne baj, én bírnám ... pláne, ha mondjuk a halokhoz hasonlóan ráncfelvarrnák mellé az első 3 uncsit is, ugyan ilyen felállásban (1080/60)

    akkor lenne 4 perfekt uncsarted :) szerintem ujra is játszanám az egészet, ellenben a tlour-al, amihez lenne is kedvem, meg nem is (uc sima lövöldéje jobban bejött)
  • Moby
    #88965
    Ezt nem tudom komolyan venni. A tlour ismeretében főleg nem. Ha az a target, akkor mindennek vége.
  • DarkSector
    #88964
    Cél: Oldal szerint 1080p 60fps.
  • DarkSector
    #88963
    Nyugtával a napot.
  • arty
    #88962
    kivéve, ha tényleg 60fps lesz a cél ...
  • Kongy
    #88961
    Így van. Plusz még a játékmenet is változatosabb lesz valószínűleg. De mondhatnám azt is, hogy sztori, karakterek... stb
  • Moby
    #88960
    Ha a ryse ma készülne is szebb lenne. Az még a fos sdk-val készült.
  • Moby
    #88959
    Erősebb gép, jobb fejlesztők, nagyobb tapasztalat a platformon. Konkrétan agyon fogja ütni.
  • DarkSector
    #88958
    Nem baj, nem lesz szebb....:D
  • Moby
    #88957
    Uncharted a csőjátékok csimborasszója. 5 métert nem lehet az ösvényről letérni. Tér csak ott van, ahol "aréna" van. Hótugyanaz mindkettő.
  • DarkSector
    #88956
    ennyire nem mint a ryse
  • Kongy
    #88955
    Uncharted mindig is csőjáték volt.
  • DarkSector
    #88954
    Ryse nem lesz, azt most előre mondom, Uncharted nem csőjáték lesz szerintem.
  • Kongy
    #88953
    Na majd erre visszatérünk decemberben, miután mutatnak majd rendes UC4 gameplay-t. Grafikában minimum Ryse szintre kell számítani.
  • DarkSector
    #88952
    :D
  • arty
    #88951
    UC is pont úgy létezik, ahogy a QB - fejlesztés alatt :)
    a korábbi remedy vs. naughty dog "csaták" pedig szvsz egyértelműen dőltek el - még akkor is, ha imádtam az alan waket ;) most sem számítok szorosabb küzdelemre (noha ez persze ízlés dolga is, a nagyközönség szvsz az uc-t "picit" jobban/jobbra értékelte ;) )

    x360 - kényelem, átgondoltság
    ps3 - japán ordas baromságok, fapad
    ebből adódik a kontroller párosítási módjának különbözősége :D
  • DarkSector
    #88950
    Ja értem csak ennyi. :)
    Tudod mert Boxnál ugye van Sync gomb. :D
  • DarkSector
    #88949
    Ez eddig 100%, mivel Uncharted nem létezik....QB meg iszonyatdurva, minden faszán ki van dolgozva, és azért itt-ott van fizika is.
    Valamint a képességek effektjei is nagyon ott vannak, annyi hogy nem 1080p. :D
  • arty
    #88948
    kábellel rákötöd a ps3-ra a kontrollert és "rápárosítod" (bekapcsolod)