89387
PlayStation3
  • Evoluti0N
    #89027
    Leírom, hogy engem nem érdekel, hogy néz ki a PS, erre te meg nagyban játszod itt az áldozatot.
  • Csibe001
    #89026
    Mire gondolsz?
  • DarkSector
    #89025
    Hát izé a ráppantintós megoldás olyan.
    Amúgy nyomogombbal egy fedelet tudsz elcsúsztatni balra, és ugy behelyezni a lemezt, nem érintőgombos.
    Vagy suimán kézzel elhúzod. :D

  • Evoluti0N
    #89024
    Jaaa. Értem. Olyan, mint a PS1-nek? Felül kinyitod és bepattintod?
  • Evoluti0N
    #89023
    Most ez komoly?
  • DarkSector
    #89022
    Ez fix hardver, teljesítményben nem lehet eltérés. :D
    Hacsak nem fogyasztásban nézzük, mert ott nem tudom pontosan az adatokat, de a játékok minden gépen egyformán mennek majd.
    A baj egyedül hogy a régi Fat 80Gb-os nekem a PS2 lemez játszása végett lenne jó.
    De ugye az régi és ha valaki ps3 játékok érdeklik főleg akkor tárgytalan.
  • DarkSector
    #89021
    Várj.

    Nem értem ezt a "félek nehogy beletörjem a lemezt" kijelentést. :D
    Bocs de a SS-ben piszok felhasználóbarát az a kúp ami tartja a lemezt, nem olyan mint a PS1-nél hogy egy levágott cső tetejére kell ráegyensúlyozni.
    Itt szépen megvezeti a lemez közepét, és fel-le csatlásnál nem igényel akkora erőt. :)
    Én is jobban örülök ha benyelős a gép, meg a száján van szivacs hogy tisztítsa a lemezt, de ha már ilyen patintós, ennél jobbat nem tudtak volna szerintem csinálni. :)

    Nekem legalábbis könynen be-ki csúsznak a lemezek. :)
  • Ricsi234
    #89020
    Köszi srácok, igen nekem is az a fő lényeg hogy melyik a jobb/teljesítményben, stb. Nem nagyon érdekel a dizájn, mert úgysem azt nézem hanem a képernyőt:) De azért köszi a sok segítséget.
  • Csibe001
    #89019
    En orulok, hogy a kulonbozo verziok mashogy neznek ki design-ra. S igen a jatek a lenyeg. Bocsanatot kerek, hogy segiteni akartam a dontesben Ricsi234-nek, aki nagyban elteti a HSZ-t, igerem tobbe nem probalok segiteni. :(
    Utoljára szerkesztette: Csibe001, 2014.10.26. 14:50:43
  • Kongy
    #89018
    Még mindig nem a kinézetről van szó.... :DDD Nem szeretem beletörni a lemezt a konzolba, csupán ennyi. PS3 Slim csak behúzza a lemezt, SSlimbe meg neked kell bepattintani. :) Super Slim amúgy jobban néz ki, mint a Slim, csak nem praktikus.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.26. 14:48:33
  • Ricsi234
    #89017
    +1
  • Evoluti0N
    #89016
    Slimem van, super slimet nem láttam. Nem tudom melyik gagyibb, melyik szebb. A játék a lényeg, a többit le... Ha úgy nézne ki az egész PS, mint egy nagy rakás tehén..., akkor is a játékok miatt venném. :)
  • Csibe001
    #89015
    Egy sima izleses rongy csodakra kepes a bordak kozti kosz kialakulasanak megelozesere. Szerintem a sima slim amugy is butan nez ki. De nem akarok eroltetni senkit semmire, csak gondoltam leirom a velemenyem en is, igy is 2 - 1 a slim javara, ha a kollega donteni akar igy is feletek billen a merleg. :)
  • DarkSector
    #89014
    Ja lehet igazad van, azon gondolkodom melyikkel járna jobban a kollega, takarítani a Slimet, vagy takarítani a SSlimet ha megveszi. :D
    Ujjlenyomatok, vagy bordák közti kosz? :D

    Mérges vagyok magamra, véletlen a PS4-nek a csillogó felére tettem egy kis dobozt, és későn láttam hogy halványan meghúzta a fényezést. Bazze de még ki sem fizettem. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.26. 14:33:14
  • Kongy
    #89013
    így van. Én ha PS3-at vennék, akkor Slim-et vennék, és nem Super Slimet újra.
  • DarkSector
    #89012
    Kongy arra érti hogy a Fat mellett a Slim és Super Slim közt ez a különbség, nem kell Fat gépet venned. :)
    De Kongy kijavít ha rosszul vettem volna le a mondandóját.
  • Csibe001
    #89011
    S azzal ugyan mi a baj? Biztosabb, mint a fat ps3-am volt, neha nem volt kedve kiadni a jatekokat. Amugy nekem bejott a retro stilus, vagy nem is bejott, eszembe nem jutott kritikat megfogalmazni rola. :)
    De akkor ez egyeni dontesnek kell lennie. Kinek ez kinek az.
  • DarkSector
    #89010
    Igen azt akartam írni, az ps1-es stilus.
    Retro. :)
  • Kongy
    #89009
    Nem a kinézetével van a baj, hanem gagyi lemez-bepattintós kialakításával.
  • Csibe001
    #89008
    Nem ertek egyet veled, szerintem a slim nez ki kicsit "piacinak", 1 evig hasznaltam super slim-et s szerintem baromi mutatos kis darab. :)
  • Kongy
    #89007
    en sima slimet vennek, a super slim budget utanerzesu lett
  • Evoluti0N
    #89006
    És mivel jó ideje nem gyártanak FAT verziót, így ha az ember SuperSlimet/Slimet vesz, akkor újabbat vásárol, mint Fat esetében, azaz több, mint valószínű, hogy tovább is fogja bírni.
  • DarkSector
    #89005
    Persze, könynebb, kisebb. :)
  • Ricsi234
    #89004
    A FAT és a SuperSlim között akkora a különbség hogy SuperSlimet jobann megéri venni?
  • davids014
    #89003
    megformázom a ps3-at akkor a gyári állapotba áll vissza?
  • Amiga
    #89002
    Error 80710A06 - ismerős ez valakinek? Napok óta nem tudok bejelentkezni a facebook-ba PS3-ról, így a játékok sem érik el. Valakinél felmerült / sikerült megoldania ezt a problémát?
  • rurman
    #89001
    Ha valakit érdekelne Fifa 15:
    http://hardverapro.hu/apro/fifa_15_ps3_elado
  • Ricsi234
    #89000
    Már van 6 kód:D
  • DarkSector
    #88999
    Mi a gyíkom ebből létezik egy film is? :D

  • DarkSector
    #88998
    :D
  • shaddam
    #88997
    Jaj aki odaírja hogy osztva..... szerencsétleneknek a nyeremény szó hallatán ez már feltételes reflex
  • DarkSector
    #88996
    Irány a bolt, vegyél Cheetos-t. :D



    Amúgy iszonyúan jó az hogy a kép alatt a nagy SENKINEK válaszolgatnak! :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.19. 23:20:35
  • DarkSector
    #88995
    Ja oksi. Na postakoltség? :D
    És nem okoznak terhet tovább, gondolj bele milyen könnyebbsg lenne neked ha megszabaditanálak tőlük. :D
  • dezsolti78
    #88994
    Köszi, megnézem. Router probléma lesz ez.
  • Kongy
    #88993
    GOTY most is... :D
  • DarkSector
    #88992
    Mire vársz?
    küld el ingyen, kifizetem a postaköltséget max, ne szenvedj itt nekem. :D

    U3 az most is goty vagy csak amikor megvetted?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.19. 21:10:27
  • Kongy
    #88991
    Még mindig várom, hogy valaki megszabadítson ezektől (PS3 hiányában kevés hasznukat veszem):

    Uncharted 3 - Drake's Deception GOTY - 2000 Ft
    Killzone 3 (Essentials) - 2000 Ft
    Infamous 2 (Essentials) - 2000 Ft
    Ratchet & Clank All 4 One Special Edition (hologramos borító) - 3500 Ft
  • nayrobi
    #88990
    Nálam akkor dobta ki mindig ezt, ha párhuzamosan be volt lőve a utorrent is a laptopon, szóval a portokkal lehet valami gubanc.
  • dezsolti78
    #88989
    Sziasztok!
    Srácok, ha az alant lévő hibakódra tud valaki megoldást azt nagyon megköszönném.
    PSN Error 8002ad3d...
  • DarkSector
    #88988
    Lemez-re elég simán a 40-60gb is.
    Store-ból úgy kell számítani hogy 2x annyi hely kell.

    Mondok egy vicces dolgot.
    Vettem egy 12/9 GB-os gépet és panaszkodtam hogy ISZONYÚAN lassú, telepítés/törlés.
    Most van egy 40/36Gb-os konzol, ez a legrégebbi, és basszus vagy 10x gyorsabb lett. :D

    Most utólag gondolom, hogy a 12/9GB-osban mocsokszar flash tároló lehet és talán az a gond.