89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #45541
    Nem tudhatod, hogy a FF XIII akár fikarcnyit is változik az eredeti koncepcióhoz képest. Az meg, hogy a White engine kifejezetten Cell specifikus motor lenne ismét csak egy nagy humbug volt. Simán megírható a Xenon-Xenos párosra a stuff.
  • Scotty99
    #45540
    Prince of Persia gameplay videó

    Nekem még midig nagyon tetszik :)
  • Foxhound1980
    #45539
    Maxconsole

    Sony: Metal Gear Solid is not only exclusive on PS3 – it’s only possible on PS3

    CEO of SCEA Jack Tretton has rubbished rumors that claimed MGS 4 was coming to the Xbox 360. “Metal Gear Solid is not only exclusive on PS3 – it’s only possible on PS3, thanks in part to Blu-Ray.“ said Tretton.


    Bázz, jólvan jó srác ő is :DDDD
  • NEXUS6
    #45538
    Azért csak azt tenném hozzá, hogy most akkor veszteség-e az, hogy az FFXIII Boxos megjelenése, vagy nem, hogy abból a szempontból mindenképpen igaz, ami minden exkluzív vs. multi címre is igaz:

    Mivel az alkotóknak meg KELL írni egy másik platformra is a játékot így eleve olyanra csinálják, hogy arra is elkészíthető legyen. Szal még hogy 10 DVD-s Box változat! Felejtsétek el! A GTA4 is ráfért 1 DVD-re. Lehet, hogy nem lesz extra hang, de pont ezért valszeg a PS verzióban sem!
    Viszont valójában a Boxosok is kevesebbet kapnak mint egy exkluzív Box játékkal, hiszen nekik meg a PS korlátja lesz ott.
    Kicsit a jobban a zsebébe nyúl a M$ akkor a Boxosok kaphattak volna egy saját verziót, és az pont annyival jobb lett volna, hogy mindenki megeléxik és örülhetett volna a gépének.
    Sajna a M$-nek pont elég volt, hogy kersztbe tegyen ott ahol ő az erősebb, hiszen Japánnal ezexerint már nem is nagyon próbálkozott!!!
    És aki gyak az egészből veszít az a játékos! Több pénz a kiadónak, kevesebb élmény a gémernek.
  • Foxhound1980
    #45537
    Konami galéria (576)

    SH5 az lehet online terjesztésű gém lesz nem? ilyen 20-30 dolcsis :D
  • Sippie
    #45536
    gyakorlatilag mindenhol ezt írják. Wikipedian is úgy van írva, gamechannel.hu-n is ezt írják.
  • Chris Lowe
    #45535
    Ez a SupeStardust kieg. végülis mit tartalmaz?
    Csak multimódok?
  • Foxhound1980
    #45534
    10 perc KZ2 gameplay
  • wordsworth
    #45533
    brrrr... xboxra...
  • Foxhound1980
    #45532
    Honnan az infó?
  • Chris Lowe
    #45531
    Persze, oké szubjektív, de mégis ha most éjszakai befosós adrenalinbombáról beszélünk akkor a Resievil nekem vicckategória míg ez a Siren azért néha megugraszthat.
    Technikailag egyértelmű a resi fölénye, ez nem kérdés.
  • Sippie
    #45530
    már korábban is írtam, hogy egyszerre jön ki ps3-ra és xbox-ra.
  • wordsworth
    #45529
    hát resi 4-5 már csak sima akciónak mondanam 2-3 na az volt a horror annál fostam :)
  • Foxhound1980
    #45528
    Grafban mondjuk külön dimenzió a 2 játék :D feeling meg szubjektív kérdés, Nálam a Resi 5 tornymagasan veri. Meg ez Sirén csak egy remake igazság szerint.
  • Chris Lowe
    #45527
    Én a Siren videót néztem meg az usastore-on. Rohadt jól össze van vágva, mindenképp hatásosabb mint a resident evil5...már ha ez utóbbit is a horrorjátékok közé soroljuk. Grafban talán elmarad, de fílingben alázza az tuti.
  • Foxhound1980
    #45526
    Gamespot video szekció csak úgy

    Infamous stage demo, Fallout 3 stage demo, POP stage demo

    nem szar....
  • wordsworth
    #45525
    nemrossz videó :) de szegény srácok másról nem tudnak beszélni csak a coopról :D
    Szal kb mindig ugyan aztz mondjak
  • Alien!
    #45524
    hozták a merész concept artok szintjét....6-8 űrhajó biztos van....
  • Foxhound1980
    #45523
    Fantasztikus a látványvilága annak a szintnek.
  • Foxhound1980
    #45522
    Na, Bungie bejelentette, hogy nem jelent be semmit. :D
  • Alien!
    #45521
    resistance 2 gameplay

    az ostrom alatt lévő városrészlet az x darab űrhajóval(08:52-nél) az vmi egészen elképesztő...tehát igaz,hogy az első trailer ingame volt..
  • Chris Lowe
    #45520
    Nana azért 1 egész generációt mégsem... Maradjunk a 'következő szintre lépés' megfogalmazásnál.
  • Chris Lowe
    #45519
    Erre a számra én is rápattantam. Tényleg jó az MGS de még van benne hotshotgolf meg topspin3 is.

    Motorstorm2: megnéztem nagyban az lcd-n és sajna már nem olyan jó az összkép. Persze szép (vizeffekt baba), üti az első részt de valami hiányzik...
    Fejleszthetnék már a WRC-t!
  • baggins
    #45518
    Megveszem, kösz az infot. A Rat PT Team és a Patrióták kapcsolata homályos, utána kéne néznem. :)
  • Foxhound1980
    #45517
    Más
    Megvettem az új Konzolt. Aki az MGS történelmére, a 4. rész teljes elmesésére kíváncsi és szeretné magát képe tenni, a sötétebb foltokat kivilágosítani, az feltétlen vegye meg. Nagyon kitettek magukért.
  • Alien!
    #45516
    azért jó látni,hogy a 1st party játékok ugrottak 1 generációt látványban....
  • Foxhound1980
    #45515
    Resi5 direct feed 720p eddig nem látott video.

    Bázz....
  • Foxhound1980
    #45514
    Te, én ezt egymás után 6x néztem meg miközben tudvelő keményen fikáztam az első debüt trailer óta mert nyomokban hasonlított az első részre mind látványilag mind intezitásilag. De ez... Hiába, EVO is profi studió. Lehet, sőt biztos, hogy a MS2 nem system seller de pusztulnék ha ebböl ki kellene maradnom....
    Itt meg rengeteg MS2 screen capture
  • Chris Lowe
    #45513
    Oks, bár csak akkor érdekel ha keményen rágyúrnak az offline módra.

    szerk: bazze ez rohadt jól néz ki!
  • Foxhound1980
    #45512
    007 Quantum Of Solace debüt teaser

    SzerK: Bourne utánérzés erősen a vágott tps jeleneteknél.
  • Foxhound1980
    #45511
    Jah igen persze ezt Baggins is megjegyezte. Na mindegy. Amit linkeltem a Motorstorm videot nézd meg ha még nem tetted meg. Hát az KO...
  • Chris Lowe
    #45510
    Csak azért mert én most néztem és csak az E3 játékvideók élnek.

    Ms engem hidegen hagy, 1 konzol nekem bőven elég, de a tegnap esti kommenteket visszaolvasva azt látom, hogy megy a siránkozás miközben nem értem mit vártak...persze valami újitás jó lett volna mint anno az LBP vagy amikor bedobták a Home-ot. Ha valaki meg warezolni akar, nem értem miért vett ps3-at a konkurens olcsóbb is, elöbb jelent meg és egyenlőre több rá a játék.
  • Foxhound1980
    #45509
    Wolfi debüt teaser

    SzerK: Ez nem Tech 5... Legalábbis köszönő viszonyban sincs a RAGE vizualitásával.
  • Foxhound1980
    #45508
    Hírbe nyomták, hogy már él. Akkor előfutárazták valszeg mint ahogy a Store update-eket szokták.
  • Foxhound1980
    #45507
    A MS rendezvény is kapott hideget-meleget is itt, a Sony is fog kapni.
  • Foxhound1980
    #45506
    Kit érdekel az MS? Miért van az, hogy van egy rendezvény és nem arról van szó henem a másikról, hogy mennyire volt szar vagy jó?!
  • Chris Lowe
    #45505
    Természetesen a sajnálkozós nem Foxnak szólt.
  • Chris Lowe
    #45504
    Hát én csak a játékvideókat találom...melyik store-on láttad ezt?

    A sajnálkozásra: meséljétek már el, hogy az Ms ezen az E3-on hány új játékot mutatott be? Hasonlítsuk már össze a 2008 második félévi szoftverkínálatot...
    Nézzük már meg az exkluzív megjelenéseket...
    Szerintem semmivel sem tud többet felmutatni a másik konzol...
  • Foxhound1980
    #45503
    2010 elött nem lesz FF XIII 360-ra. Kérdés mennyit szarakodnak a PS3 verzióval és tudnak e akár fél-egy éves előnyt a magukénak tudni az USA-ban. Jövőre ki kellene lőniük feltétlen.
  • Foxhound1980
    #45502
    Él a video Store PSN-ön!