89387
PlayStation3
  • baggins
    #45581
    Nem fogják. A sokkel gyengébb/kevesebb/rövidebb Lost Odyssey 4 (négy!) lemezen jelent meg, szerintetek a FF13, az rpg-k királya ennél rövidebb lesz? Biztos, hogy nem.
  • predator0
    #45580
    Azt hiszem szeptembertől be fogok sokallni a játékoktól. Túl sok minden érdekel
  • Foxhound1980
    #45579
    Square Enix
    Szerk: attól nem kell félned, hogy 1 dvd lesz...kizárt.
  • wordsworth
    #45578
    hmm ff13-at kik is fejlesztik? Mellesleg le fogok okádni mindent, ha képesek lennének ff13at egy dvd-n kiadni...
  • Chris Lowe
    #45577
    Jópofa az a blu-ray távirányitó, merthogy bluetooth-on keresztül kommunikál.
    Egyébként épp ideje lenne ha az elektronikai termékeket gyártók észrevennék, hogy 2008-ban az infratáv ölég gagyi..
  • orskovacs
    #45576
    Hali! Army of Two-ban osztott képernyőn hogy lehet irányítani az ejtőernyőt? Egyik joy sixaxis a másik meg egy sima régi! Segitsetek lécci! Köszi!
  • Sipee
    #45575
    pixeljunk eden engem nemgyőzöttmeg az E3-as videó után..elég idétlen..a monsters sztem sokkaljobb.gow3 trailer szokásos gow trailer ami rövid^^(lásd a psp-s CoO vidijó)resi 2 trailer jóóóóóókis i am a legenset idéző a rádió miatt de jóó^^azt várom már^^
    off:vettem tegnap 2 bd filmet electroworldbe(egykis reklám sry) kapatam egy bd remote controllert,nemtom mérjó, mert semmitmástnemtudszvele irányítani csaka ps-t,de jólnézki és jóérzés távkapcsival iránítani a ps-t(meghátha úgyis ingyen volt)^^
  • Foxhound1980
    #45574
    Akartam mondani épp, nem lehet proxyzni.
  • Fikusz
    #45573
    bazz..tévedtem :P
    Nem elég a proxy :S
  • Fikusz
    #45572
    Jah néztem..ip-t figyelik LOL.
    Elég egy proxy server és minden ok..
    LOL réégiózár :DDDD
  • Chris Lowe
    #45571
    Buktuk. Régiózáras a történet, szóval ez nem fog menni.

    ui: csak nehogy a játékok is zárasak legyenek...
  • Foxhound1980
    #45570
    BIA Steelbook

    GAME CO link
  • Fikusz
    #45569
    NA most akkor mivan?
    Van videokölcsönzés már az USA storen?
    Valaki közüllünk kölcsönzött már?
    Hiába nézegetem nemlátom hogy lenne.
    Fenntvolt és levették vagy mivan?
  • sirpalee
    #45568
    Akkor hazamegyek előbányászom a költözés miatt elpakolt ps-t és megveszem :) .
  • sirpalee
    #45567
    Most szereztem meg végre a BF:BC-t, ki van itt aki rendszeresen játszik vele? :)
  • Foxhound1980
    #45566
    Passz, nem vagyok otthon.
  • ballor
    #45565
    Nem ez van fent a PSN-en?
  • Foxhound1980
    #45564
    KZ2 E3 08 720p trailer
  • Prince of Máté
    #45563
  • Foxhound1980
    #45562
    GOW3 1080p render tízer
  • zottyantas
    #45561
    Én usa store-ról vettem, 4.99$+adó azt hiszem 5,41 volt. Ja és kifelejtettem a isma time attack módot még, mert az is van single-ben.
  • ballor
    #45560
    Valaki használ Nokia BT-t headsetnek?
    Milyen típust? Van-e a kapcsolatban szakadás? Mennyit bír ki egy feltöltéssel?
  • Foxhound1980
    #45559
    Vágom, van ismim aki XNA-val fog publikálni címet. Ezért írtam. Lehet most jönnek akkor még csak, ez végülis a lényegen nem változtat. De amúgy jogos a helyreigazítás.
  • Sippie
    #45558
    vegyünk ps3 devkitet, és írjunk játékokat
  • Foxhound1980
    #45557
    Mondjuk a Black ami egy multicím volt a KZ1-et megette reggelire mint a szart... A KZ1 effektív azért volt kiemelve a PS2 közönség által mert a a HW annyira karcsú volt, hogy D3, HL2, Riddick, Halo meg sem tudott volna jelenni rá. Nem volt más exklúzív fps, csak a KZ. Fel volt hypeolva. Jó volt persze de közel sem volt akkor anagy durranás mint ahogy azt a fizett sajtó megpróbálta beállítani. Mozgásban, úgymond gémpléj feelingben újított de tisztán látszott, hogy rettentő nagy a technikai korlát amit a Gerilla nem tudott meglépni. A KZ2-ben látszik, hogy ha van technikai háttér mire is gondoltak ők valójában.
  • sirpalee
    #45556
    Az árkád játékokat nem XNA alatt fejlesztik, azokat is XDK-val.

    Az xna teljesen ingyenes, és évi fix összeg esetén kaphatsz utána valami minimális pénzt. (asszem évi 79 dolcsi)

    A legtöbb arcades game-hez szépen okosan xdk-t használnak, most jönnek majd az XNA-val készült gémek, dögivel.

    És ennek szintén semmi köze a nyílt vagy zárt forráshoz.

    Viszont a ps3 devkit sokkal olcsóbb mint egy xbox. Asszem 10ezer dolcsi csak. Az semmi pénz egy feljesztő csapatnak.
  • Alien!
    #45555
    aki csak a ps3-ra fókuszál az megtudja csinálni,de sztem még mindíg sokan csak tapogatóznak....Guerilla pedig már ps2-nn is pengének számított,sőt ott is éllva hagyta a konkurenciát,ha csak a többi fps-t nézzük,mégha olyan lett a játék amilyen...Dizájnban,grafikában csoda,hogy mit raktak bele abba a 4mbnyi vramba...
  • NEXUS6
    #45554
    Bocs, csak azt hittem, hogy az XNA-nak valami speckóbb változata a Box fejlesztő környezete.

    Az jutott még eszembe, hogy nagyon kéne egy új versenyző a porondon. Pl az Apple igazán beszállhatna, mert ez így egyre inkább csak arról szól, hogy melyik cég tud a másiktól lenyúlni valamit, ahelyett hogy az új ötletekkel, lehetőségekkel próbálnának vásárlókat elhódítani.
  • Foxhound1980
    #45553
    Nem e??? Milliókat hozó árkád cuccokat fillérekből... írdatlan mennyiségű bevétele van a MS-nak az árkád disztribúcióból. Sony ezzel szemben pl semmilyen nyílt forrás kódot nem támogat.
  • sirpalee
    #45552
    Van egy jó enginük, ennyi

    Az u3 minden csak nem jó.
  • nyuszmurusz
    #45551
    A Sony most csak úgy tudna jót tenni a világgal(illetve velünk, PS3 tulajokkal), ha rábírná a Guerilla-s fiúkat egy Killzone 2 demóra PSN-en...
  • NEXUS6
    #45550
    Ja, ez számomra is akkora rejtély, mint a zufó! Szal pl. az Insomniac szinte félévenként ad ki új, látványos, megfelelően optimalizált és igazán tartalmas játékokat, akkor van ez az UT3, meg egyéb szemetek.

    Szal most mi van? A gép tuggya, pénz van! A programozók közt ekkora a különbség, aki érti csinálja, a többi meg szídja?
  • sirpalee
    #45549
    Mennyibe fáj a kieg? (mert ez elég jól hangzik)
  • sirpalee
    #45548
    XNA-nak szerencsére semmi köze a Boxos fejlesztésnek :) . Azzal nem lehet komoly dolgokat csinálni.

    Amúgy igaz, hogy bármelyik platformon az exkluzív címek technikailag jobbak, mert az jön elő mint PC-nél hogy sok hardverre kell optimizálni, de ott talán mégnehezebb, mert mindkét platformnak mások az erősségei és gyengéi.
  • zottyantas
    #45547
    Az egész egy 300kb körüli kis valami, amit letöltessz, de van új single mód is:
    Bomber: itt csak bombád van semmi más (nem tudsz lőni, boostolni)
    Survival: itt mész amíg egszer meg nem halsz, 100% on minden, minél tovább vagy életben annál faszább gyerek vagy:)
    Endless: na itt meg van mindened, hajókat is vehetsz fel és jön rád az áldás megállás nélkül.
    Co-op-ot még nem próbáltam, de van már split screen meg versus mód is azt hiszem.
  • NEXUS6
    #45546
    Hát pont ez az! Eddig valszeg a felével ha elkészültek a játéknak, és ahogy Kojima mondta, hogy gyak menetközben dőlt el, hogy milyen lesz a MGS4 úgy ebben az esetben ez hatványozottan igaz. Sok mindent simán megcsinálnak a Box hardverére, de van 1-2 olyan dolog amit meg a PS tudna. Valszeg épp ezért nem lesznek PS3 specifikumok a végső játékban!!!!!

    Én attól félek, hogy ha nem olyan top programozóik vannak, mint az Insomniacos fijúk, vagy a Guerilla, és miért lennének, hiszen nem a Sony saját cége, akkor megint a könnyebb járhatóság irányában mozdul el a dolog, márpedig a Box architektúrája bizony kezdő cégeknek könnyebben programozható. Köszönhetően az XNA-nak, meg a PC architektúrához való hasonlóságnak, és akkor 1-1,5 év múlva megint kapunk egy multit, ami X-en megint kicsit szebb gyorsabb jobb!
  • Alien!
    #45545
    ezért volt szánalmas a fejlesztői nyilatkozat blokk.....Bazz a treyarch-os gyerek hablatyol a cellről,de összeteszem a kezem,ha egyáltalán tudják hozni a cod4 minőséget ps3-on...
  • Foxhound1980
    #45544
    Pedig ráadásul az nem is 360-ról ment vissza. És ott is hangoztatták, hogy ez az ultimate UT3 optimalizáció meg monstre unblokk az egész. Lófasz sem volt csak PR. A legközelebbi belsős studiókon kívül nem tudtak semmi különlegeset felmutatni a third party fejlesztők.
  • Alien!
    #45543
    mondjuk ezt sosem értettem,hogy mondjuk extra hang mé ne lehetne???? vagy miért ne lehetne sokkal jobb minőségű videó??? meddig tart rápattintani arra a k*baszott lemezre....Bazz az UT3 átvezetői is olyan okádék bitrate-tel voltak tömörítve,hogy az már szánalmas...


    Killzone 2 multiképek Guerilla köröket ver a világra jelenleg.

    Btw a KZ2 multivideó állítólag fenn van a PSN-en...de hol???? én nemtaláltam.
  • Foxhound1980
    #45542
    Flower gameplayek