89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #45501
    KZ2 E3 2008 multiplayer trailer

    G4 TV hands on

    SzerK: Egyébként ez az 1 perces multi trailer szánalmas kevés egy E3-ra. Ez nem is trailer inkább teaser.
  • jui
    #45500
    Information about policy changes megtudná valaki mondani mit jelent ez.
    Emailen kaptam a sony networkstöl.
  • Alien!
    #45499
    hát nemvolt rossz....látótáv + a távolban folyó harcok fenomenálisak....remélem lesz még nem egy videó...
  • Foxhound1980
    #45498
    Wolfi képek! /HW/
  • Sippie
    #45497
    jah pff, too human xbox :P
  • wordsworth
    #45496
    Mondjuk én még GTA4-et sem vittem végig időhiány miatt, 45%on állok és amit még meg szeretnék venni:
    Singstar, Assassin Creed, BF:BC(multi miatt), Resident 5, ff13;FF13 versus
    FPS- igazából BFBC-n kivul nem érdekel.
  • Sippie
    #45495
    ezmáraz?
  • Jimanszky
    #45494
    Tényleg nem rossz!!!Most akkor lesz még valami?Mert nem úgy néz ki:S
  • Foxhound1980
    #45493
    Most nem azért de már vagy 2 játékot pre orderbe tettem az E3 alatt és ez még nincs benne :D Áá ez nagyon kemény lesz. :D Zene is ami megy, brutális!
  • Alien!
    #45492
    jaja...sztem is nagy a minőségi ugrás...
  • Foxhound1980
    #45491
    Na ezt vártam a Motorstorm2-től eddig! Alázza a 1. CGI trailert!
  • Foxhound1980
    #45490
    Motorstorm2 E3 trailer 720p

    Szerk: uhhh...anyád. Eddig ezt nem akartam megvenni....
  • Sippie
    #45489
    már csak negyed óra, ha eddig kibírtad :P:D
  • Foxhound1980
    #45488
    CGI trailer de jó és nem 3 mp. 2008/2009 a posztapokaliptikus játékok éve lesz :D
  • Alien!
    #45487
    bazz killzone-nal jól megváratnak.
  • Foxhound1980
    #45486
    Ilyen is van itthon, nincs mit csodálkozni ezen. Szolgáltás és SW kínálat. ennyi.
  • Sippie
    #45485
    Azért azt se felejtsük el, hogy a ps3-at többek között Blue-Ray-el rendelkező multimédiás eszközként is tervezték. Leáldozni nem fog, mert amíg elő nem kerül a 4000*3000-es felbontás addig ez lesz a jövő házimozija. A gond inkább a jövő ps játékainak a mennyiségén, illetve minőségén fog meglátszani szvsz (ami számomra gáz persze, mert nekem elsősorban játékkonzol, és csak másodsorban multimédia eszköz) Most lehet hogy Resistance 2 frankó meg minden, de azért ez "csak" egy fps játék, amiből tucatszámra jelennek meg nap mint nap, és hogy tényleg megérje az árát, többet kell nyújtani a többinél. Ez meg majd kiderül. Nem utolsó sorban, egy frankó multiplayer sem ártana. Az FF pont ezért volt kivétel, én a magam részéről szivesebben játszom pc-n fps játékkal, bár ha kijön valami official egér, vagy egértámogatás ez is megváltozik, de én a kontrollerrel nem vagyok kibékülve, ez az én hibám.
  • Alien!
    #45484
    10 lemezen?? szted ez a usereket érdekli??? még az se bassza az agyukat,hogy saját hűtésről kell gondoskodniuk,mert külőnben elszáll a gép......pfffff....olvastam olyan kinti postot ahol a gyerek a 4. rrod-os gép után unta meg a sz*pást....4 gép...
  • Foxhound1980
    #45483
    I am alive debüt trailer
  • Foxhound1980
    #45482
    Nem az a baj tudod, hogy lesz Boxon, PC-n, NDS-en, mákoskiflin. A probléma abból adódik szvsz, hogy míg a Sony bukja el az ex címeket addig a MS csak vásárol, azon felül is amit a Sony-tól elszed. És ugyan ez visszafele nem mondható el. Pontosabban nagyon nehezen jön át 360-ról PS3-ra az anyag (Lásd legutolsó akcióként a Bioshock pl ami majd egy évet csúszott.), nem beszélve a mennyiségről. Ezen felül a DLC-k megvásárlása, exklúziv beta demók, programozási nehézségek miatti esetlges csúszások amik szintén a 360-nak kedveznek.
  • Noitulover
    #45481
    e3 feeling ... igen olyan mintha a gyerektől evették volna játékát vagy legalábbis a legjobb barátja megmondta a tutit: hogy egy rakás szar XD buu huu ...
    Sokan ps3, sőt sony eláldozóban lévő csillagáról beszélnek a vészmadarak (nem mintha eddig nem tették volna :P)
    de jobban meg gondolva pl hogy lesz ff13 boxon? 10es doboz dvd-n adják ki majd vagy mindjárt néhány száz gigás hdd-ra telepítve ? XD (mint majd a metal gear revíziót :P)
  • Foxhound1980
    #45480
    Fallout3 fekete-fehér videóban az asztalon van a CE doboz :D
  • Foxhound1980
    #45479
    Egyébként a White Knight készül még?
  • Alien!
    #45478
    nekem a legjobban a fejlesztői nyilatkozatok tetszettek...csak 3rd party-s fejlesztők nyilatkoztak,és csak olyanok akik soha a büdös életben nem fognak különböző verziót gyártani...Mer ha még Steven Ter Heide/Guerilla nyilatkozza le,talán megis állná a helyét...
  • Foxhound1980
    #45477
    Persze csak érted ha figyeli az ember az ipart nem is lehetett várni mást. Nincs miből mutatniuk világmegváltást. Örülnek ha az éppen futó projekteket betudják fejezni, rosszabb esetben cancel (lásd Team Soho játékok). Ez van, a tendencia nem is fog változni.
  • baggins
    #45476
    Én sem értem ezt a sírás-rívást. Szokásos E3 fíling, semmit nem kaptunk.
  • Foxhound1980
    #45475
    Áhh hát ez kész, és ez csak egy közepes shot, közel sem a leglátványosabb az anyagból ami lement.
  • Foxhound1980
    #45474
    Jah értem. Mondjuk ha ügyes az ember játszhat PS3-mon is ingyért. Tól függ mit hol veszel mennyiért és aztán mennyiért passzolod tovább.
  • wordsworth
    #45473
    Az, hogy speciel engem az fps nem érdekel, hogy pontosítsak nem költök rá, de ha ingyen beszerezném eljátszanék vele míg nincs jrpg. FF13at egyértelmű, hogy megveszem eredetiben, meg ami szerintem megérdemli azt, hogy eredeti legyen.
    Mellesleg ahogy néztem ff13 trailert ff8ból elég sok GF visszatekint (carbuncle, qualazecot, ifrit) valamint szerintem a gravitációs dolog valami limit break szerűség lesz, jah és a szőke hajú gyerek erősen hajaz irvine kinneas-ra :)
  • Alien!
    #45472
    Ted Price és bandája azé tud vmit...
  • Foxhound1980
    #45471
    Mi köze van a wareznak a sw felhozatalhoz?
  • wordsworth
    #45470
    na persze ha lenne warez akkor egy szót sem szólnék
  • Jimanszky
    #45469
    Brutál ez a Resident 5!!!
  • Sippie
    #45468
    detto.
  • wordsworth
    #45467
    Hát kb.. eladni meg sajnálom a gépet... :D meg vesztenék kb 20 rugót
  • NEXUS6
    #45466
    Hát most asszem veszem az ásómat, kimegyek ide az udvarra és elásom a gépet a szomszéd néni leánderei alá!;)))
  • Sippie
    #45465
    szvsz, csak a ps3 exkluzív játékokat kell megvenni... A többire veszel egy boxot, flasheled, azt ottvan. FF13-at se kell már megvenni (én nem is fogom) ebből a szempontból jó hogy multis lett
  • Foxhound1980
    #45464
    Nem kell szarni, majd a TGS! Dögöljek meg ez olyan mint az átkos, egyszer jó lesz! :D

    Szerk: vagy a GC
  • wordsworth
    #45463
    nemtudom érdekes az egész. Ha lenne warez (lehet utálni :D) ps3-ra akkor kusolnék, de így azért húzós a dolog, xboxosok előnyben vannak egy kicsit sztem
  • Foxhound1980
    #45462
    őőő...Tényleg nem kötekedésből kérdem. Mire számitottatok? Én spec kb erre, egy ici-picivel többre.