89387
PlayStation3
  • Sippie
    #45781
    na ha a narutoban lesz advanture mode, ahogy ígérik a demo végén, akkor fasza kis game lesz
  • Foxhound1980
    #45780
    Levették a videót.
  • HUNMarcus
    #45779
    l;cci pontosan linkeld be mert csak a gametrailers oldalt hoyya be ott meg nem tal'lm k0sy
  • tarti19
    #45778
    azt láttma, hoyg villámcsapás..., ha szerencséd van akkor simán tápcsere, ha meg nem akkor valszeg a NYÁK is megsérült és akkor az majdnem kuka lesz, ha egyáltlaán fogallkoznak vele... Biztosító meg szrintem perkálni fog ha volt ilyen esetre biztosítás
  • item
    #45777
    Tegnap bevágott ide a szomszédba a villám, a cuccaim 95% megúszta mert apc túlfeszvédőn volt, érdekes módon a ps3 meg a pc-m hálókártyája nem maradt életben, ugyan azon a routeren volt és a router megy ja és arouteren még egy IP kamera is van és az is megy, szal nemhiszem hogy a routeren jött volna végig valahogy elkerülte de a két utp-n meg végigfutott. a upc modmem is behalt, azt ma cserélte ki haver, most mindent 2x esen tulbisztositok, veszek pár darab utp-s meg koaxos védelmi cuccot az apc től. 90 óta lakunk itt sosem volt semmi ilyen. A szomszéd antennája izzott a tetőn, szal gondolhatjátok mi volt akkor, akkorát szólt mint ha elsütnének mellettetek egy ágyút.
  • tarti19
    #45776
    Mi történt vele?
  • tarti19
    #45775
    nas igen, ez érthető, de manapság 120-150k-ba már kapni nagyon normális LCD tv-ket,persze könnyen beszél az aklinek csak magára van gondja ( én).Azért remélem , sikrül valahogy bodloggá tenned magad s öösszejönnek a dolgok amiket elterveztél a ps3-mal
  • item
    #45774
    Jah valszeg ez lesz, hétfőn becsoszogok az itteni sony szervizbe, csak az bosszant hogy ez a 60 GB os modell volt még és ugye ilyen nincs már :(
  • DarkSector
    #45773
    Jah mindegy, mert ha gépet meg játékot veszek, akkor egy 15cm-es képcsöves tv-re sem lesz lóvém.
  • tarti19
    #45772
    hé haver, de hülyén írsz:)
    majd megjavul
  • tarti19
    #45771
    ne is vegyél full hd m,onitort én , msto vettem ,de picit csalódtam..., nem azért mert nem hozza amit vártam tőle, csak azért , mert kevés dolgo meyg rajta 1080p-ben meg egyéb.... szal akkor inkább vegyél ÉLCD tv-t amin simán lehet már PC-t is verni
  • DarkSector
    #45770
    Igen ezt ágom, viszont FULLHD-re nincs pénzem.
  • tarti19
    #45769
    Uraim 300 BD-ben szal elbújhat az x a filmeknél nagyon csúnyán:) Valami iszoynatosan szép és részletes a film, persze nem azért szép mert, szétkaszálják egymást , hanem elragad a látványs, így egyszerűen
  • Seth
    #45768
    Hát ha beviszed oda ahol vetted szerintem tovább fog tartani mire visszakapod. Ha tudod hol van szervize inkább vidd be személyesen. Ha villámkárra van biztosítás,akkor jelentsd be, majd megtérítik a javítás költségét vagy ha nem javítható akkor a szerviz szépen leselejtezi és megkaphatod akár a vételárat is a biztosítótól
  • item
    #45767
    Üdv srácok, lenne egy kérdésem, hova érdemes leadni javításra vagy szakvéleményre a gépet ?? Vigyem be oda ahol vettem és majd ők elküldik vagy szerintetek ?? Gari már lejárt ez a Ge.i villám meg átküldte a drágámat az örök ps mezőkre..
  • SD456
    #45766
    Hi all!

    Ez az Elefunk nagyon jó :D Lehet meg is veszem a full-t. Visa kártya amúgy jó a Store hoz?
  • Prince of Máté
    #45765
    Rá lehet kötni, és képet is kapnál, de hogy milyet azt már nem kommentálom...
    Eleve más képarányú a megjlenítő mint amilyennek lenni kéne + 720p-hez túl nagy felbontású.
  • Sippie
    #45764
    Hát ha lehet követést kérni, akkor én anélkül be se vállalnám
  • DarkSector
    #45763
    Nekem asus VW222U monitorom van.
  • DarkSector
    #45762
    THX
    4e-é láttam.
  • vgaben
    #45761
    Én is így jártam, a Videogamesplus-ról rendelt cuccom tünt el.Az a baj ezzel, hogy ha ez a tendencia tovább erősödik, előbb utóbb nagyon kevesek lesznek akik hajlandóak lesznek csomagot küldeni Magyarországra.
    Ja és persze ez a dolog a másik irányba is "működik", mert múltkor a USA-ba küldött küldemény nem jutott el a rendeltetési helyére. Úgy hogy nem ártna egy kis belső ellenőrzés a Magyar Postánál.
    Esetleg Daniel, ha még egyszer összefutsz azzal postás fejessel, akkor szólhatnál pár szót az érdekünkbe...
  • Chris Lowe
    #45760
    Elefunk online is rohadt jó, próbáljátok ki!
  • Foxhound1980
    #45759
    Game-től megjött mindig minden..Egyszer 1 hetet késett egy 360-as rendelésem de nem volt gond ott sem. Postás sztrájkba futott bele.
  • Ombika
    #45758
    Koztuk a game-tol sem?!
  • JohnnySmith
    #45757
    Nagyon sajnálnám ha konzolra jönne..... kövesse inkább az elődjét ahogy kell. (ne az árkádba fulladjon)
  • Foxhound1980
    #45756
    Wipeout HD sem mostanában jön
    Bázz :D
  • Foxhound1980
    #45755
    Operation Flashpoint 2 prezi (HD cam flash)
  • tomy8614
    #45754
    hmm, nekem gyorsan, sűrű bocsánatkérés közben küldték újra... lehet, hogy látták, hogy tényleg ők baszták el?
  • JohnnySmith
    #45753
    Én is írtam de még semmi.... reakció, vagyis anniy hogy vizsgálodnak és megnézik..
  • tomy8614
    #45752
    egyszer volt nekem is hogy kevesebb játék jött a game-től, mint amit rendeltem (szintén újpest), de a postán nagyon segítőkészek voltak, utánanéztek de nem találtak semmit. aztán írtam a game-nek, hogy nem kaptam meg mindet és elküldték újra
  • Foxhound1980
    #45751
    Júniusi NDP

    Hardware

    Nintendo DS 783k
    Wii 666.7k
    PlayStation 3 405.5k
    PSP 337.4k
    Xbox 360 219.8k
    Playstation 2 188.8k

    SW

    01. PS3 Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots 774.6K (PS3 bundle nincs benne)
    02. NDS Guitar Hero On Tour 422.3K
    03. 360 Ninja Gaiden II 372.7K
    04. WII Fit W/Balance Board 372.7K
    05. WII Play W/ Remote 359.1K
    06. 360 Battlefield: Bad Company 346.8K
    07. WII Mariio Kart W/Wheel 322.4K
    08. WII Lego Indiana Jones: The Original Adventura 294.5K
    09. NDS Lego Indiana Jones: The Original Adventura 267.8K
    10. PS2 Lego Indiana Jones: The Original Adventura 260.3K


    Na ennyit jelent egy nagy cím HW boostja...Korrekt
  • Foxhound1980
    #45750
    Én még akkor szerencsésnek mondhatom magam. Több tucatnyi külföldi csomimból három nem jött meg összesen. (de a pénzemet visszaboxoltam, vagy újraküldettem az itemet)
  • DanielT
    #45749
    Igen, a kurva anyjukat. Lehutóbb pl 1 hónapja nem jött meg UK-ből a rendelt Wifi kártyám, az eladó küldött egy másikat, 5 nap alatt megjött. Jaa, hogy követéssel küldte és nem tudták ellopni a mocskos tetvek...

    /igen jöhetnek a postás vagyok poénok...
  • JohnnySmith
    #45748
    Hozzám se érkezett meg 2db Age of Conan amit kb 2 hónapja rendeltem, game.co.uk-ról.... (ja igen és újpest)
  • Foxhound1980
    #45747
    Lopnak e a postások?
    KATT
  • Foxhound1980
    #45746
    Egyébként ha ezt a Zipper csinálja, inkább nem kommentálom. :D
  • Foxhound1980
    #45745
    LOL
  • NEXUS6
    #45744
    ;DDD
    Én azt hittem azt hittem az 1-SCREW-U!
  • DanielT
    #45743
    :DDDDDDDDDD
  • sirpalee
    #45742
    Zipper Interactive

    Recoil
    Top Gun
    MechWarrior 3
    Crimson Skies
    SOCOM: U.S. Navy SEALs
    SOCOM II: U.S. Navy SEALs
    SOCOM 3: U.S. Navy SEALs
    SOCOM U.S. Navy SEALs: Combined Assault
    SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo
    SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
    SOCOM: U.S Navy SEALs Tactical Strike
    SOCOM: U.S Navy SEALs Confrontation
    Massive Action Game

    Hüm-hüm mechwarrior 3 :) . Jól hangzik, nagyon jól, a kedvenc mechás játékom.