89387
PlayStation3
  • aabelus
    #45941
    Külső szemlélőként azt kell mondjam,hogy fanboy vagy ( DanielT ). Ha box-rol van szo,kb 90%-ban ugy irsz rola,mint valami csodárol,de komolyan.

    es ezt nem egy DanielT utálo irta,hisz nekem mindig tetszettek a viccei
  • aabelus
    #45940
    "Kurvára elavult gép volt már megjelenés pillanatában a PS3" <<>> szerintem ez a bluray miatt van. Ps2-be kellett volna
  • jaszy
    #45939
    Ez a hét vicce egy nem hozzá értő embertöl!
    Gratula.....
  • Alien!
    #45938
    sztem a Pc piac már így is szét van zilálva....Ennyi aktív játékpécének 5-10-15m eladásokat kéne produkálni....ráadásul egy generáció konzolokon nő fel,illetve sokan átpártolnak kényelmi szempontok miatt....aki marad az Hc gamer réteg,aki a neten is nagyon ügyesen kiismeri magát...ergo nem vesz szoftvert...
  • NEXUS6
    #45937
    És itt van az eb elhantolva!
    Ugyanis mennyi pénze van az X-ből az M$-nek 1 évben?
    Sarkítva talán még 20 millió is.
    És a PC-ből,
    Vagy 20 milliárd!
    Szal akkor lesz új IKSz majdha a Péjes megint annyira megerősödik, hogy veszélyezteti a PC piacot valamilyen formában.
    Addig minek?
    Hogy saját üzletének csináljon konkurenciát egy játékszerrel? Ugyan!;D
  • NEXUS6
    #45936
    "Kurvára elavult gép volt már megjelenés pillanatában a PS3, 3 év múlva meg egy vicc lesz. Az új Box jönni fog, bár az MS sem fogja elkapkodni, de tuti hamarabb kihozzák, a fejlesztők bizalma már megvan, a fejlesztői környezet sem változik, pénz meg annyi van amennyi kell."

    Ezt a fánboly dumát öregem!;D
    Wiiseknek képzelem mit mondassz!!!!!
    Te aztán bátor vagy, nem akarták még szétrugni a selyhajod?
    Ja, de igen. Asszem már én is!;DDD

    Hát a Péjesbe monnyuk valszeg előbb lesz kisebb csikszélességű GPU mint a Zikszbe, meg azért a gyártástechnológia sem ua. Meg a RAM technológiai is vagy 2 generációval fejlettebb meg ilyenek, de nem sorolom mert még engem néznek fánbolynak és azt nem szeretném!;)

    A GPU az nem olyan erős mint a többi komponens szerintem maradjunk ennyiben.

    Amúgy azzal egyetértek, hogy ez a várakozásos üzletpolitika nagyon idegesítő. Az a gáz, hogy pl a MGS!-et egy hétvégén kétszer kipörgettem, szal most aztán mi legyen? Elvileg jön a Civ:Revóm is.
    Tényleg, nem tudnál valakinek odaszolni, mert lehet hogy nálatok akadt el. köszi!;DDD
  • Alien!
    #45935
    melyik konzol nem elavult a megjelenés pillanatában???? a Pc olyan ütemet diktál ami gyak. felfoghatatlan(6 havonta új graf kártya,1-1,5 évente generációs ugrások),csak pénz kell hozzá és atomerőművet lehet építeni otthon,amit a sok (szememben szánalmas)f*szkalap meg is tesz....Közben meg észre sem veszik,hogy megvannak vezetve...az már más kérdés,hogy játékot nem vesznek...De az biztos,hogy a Pc-s piac még sokáig ha mesterségesen is de életben lesz tartva,mert mi vinné előre a hardverpiacot ha nem ez? Egy középszerű laptoppal bármit meg lehet csinálni,mutimédiás kereteken belül....bővítésre max oprendszerváltással lehet még rávenni az embereket,de pont a Vista bizonyította,hogy totál felesleges váltani(sőt nemis ajánlott..:))
  • Alien!
    #45934
    sztem a ps2-es tábor egy része már váltott,a techgeek része ps3/x360-ra az ugribugri alkalmi gamerek pedig wii-re....Az a 120m már rég nem annyi.....
  • partizan182
    #45933
    "Ma kivárni? Hova? Még mindig kivárnak?"

    Ja. 250 dodó alá kell vinni az árat, akkor jön a mainstream tömeg akik a ps2-t is oda emelték ahova. Nekik a graf nem számít (lásd wii/ds), csak hogy legyen gitárhíró, szingsztár meg godofvór.

    Hardcore-t viszont bebukhatja a Sony a köv. generációban. (ha még nem bukta be).
  • Istencsászár
    #45932
    Lol, már mikor pörgeti a srác dobozt látszik hogy nincs benne a gép mert azért van súlya a masinának:)
  • bertino
    #45931
    :ASD
  • aabelus
    #45930
    lehet mar volt,nem tudom,de nezzetek meg XD
  • DanielT
    #45929
    Pontosan. Nem a várakozós időszakokat éljük manapság. Kurvára elavult gép volt már megjelenés pillanatában a PS3, 3 év múlva meg egy vicc lesz. Az új Box jönni fog, bár az MS sem fogja elkapkodni, de tuti hamarabb kihozzák, a fejlesztők bizalma már megvan, a fejlesztői környezet sem változik, pénz meg annyi van amennyi kell.

    Simán elképzelhetőnek tartom, hogy 1 generációváltást kihagy a Sony.
  • Foxhound1980
    #45928
    Te, ennek a kivárásnak talán még tavaly helyt adtam volna. Ma kivárni? Hova? Még mindig kivárnak? Nem azért de a generáció közepén járunk lassan. Hova várnak? Jövőre elkezdik csepegtetni az új Box infókat, 2010-re várható egy debüt, 2011-re itt az új gép, talán max ha egy évvel tolódik szvsz. És mindezek melett a 360-nak már komolyabb lesz a támogatása mint elődjének, nem fog úgy megpusztulni mint az első masina ami a piaci számokat nézve csak vegetált (csúsztatással persze)
  • partizan182
    #45927
    "Sajna a Sony-nak tényleg zéró pénzügyi mozgástere"

    Azért ezt nem mondanám. Lenne mozgástér, de a sony érthető okokból nem kívánja lenyelni a többmilliárdos békát miközben van egy iszonyatosan erős Playstation brand-jük, meg egy 120 milliós Ps2 bázisuk, akinek a nagy része még nem váltott generációt.

    Rájuk építenek és kivárnak. Hosszú távon valószínű bejön nekik, ezzel együtt egy ez igen erős lókuki (már elnézést) a jelenelgi PS3 userbase-nek (igen, oda).
  • Foxhound1980
    #45926
    Erről szól az üzlet. A Sony ugyan ezt csinálta a PS2-vel. Megvették kilóra a 3rd partykat, a belsős studiókba sokkal több pénzt tudtak nyomni, messze jobb volt a marketing és a kommunikáció is egyébként. Most a MS csinálja ezt, ennyi.
  • Super DANTE
    #45925
    De már ideje lenne a 6 milliárdos minuszt is leírni nullára, az ottani befektetők is pénzből élnek. Szóval ott sem röpködnek csak úgy a milliók ész nélkül.
  • Super DANTE
    #45924
    Az se, az első sem tetszett.
  • NEXUS6
    #45923
    Ha így nézzük, akkor ez egy eléggé maxka-egér kűzdelem. A Sony éppen hogy ki tud hozni valami nullszaldót, erre a M$ pedobja ezeket a pár 10 milliós kis "támogatásokat" ennek meg annak. Itt egy kis időzített exkluzívitás, ott egy multi és valahogy mindíg az jön ki, hogy hiába van a Sony-nak számszerüleg 10X annyi saját fejlesztő studiója, igazából az X-re mindíg előbb jönnek kia dolgok és az az érzése az embernek, hogy mégmindíg több exkluzív címmel rendelkezik.

    Sajna a Sony-nak tényleg zéró pénzügyi mozgástere, az M$ meg akkor húz elő 1 mrd-t a csikkzsebből amikor akar.
  • partizan182
    #45922
    Na majd a killzón :)
  • Super DANTE
    #45921
    Amúgy csak nem tetszik, mint ahogy a többi fps sem, ennyi. Na de ez eléggé off, szóval téma továbbiakban PS3.
  • partizan182
    #45920
    "A Haló meg jó példa arra, amiről én is tépem itt a számomat: nem bizti, hogy mindig érdemes multivá válni. "

    Semmivel sem lenne a game rosszabb ps3-on. AA boxon sincs, felbontás is az RSX által még pont kezelhető 640p. :P
  • Istencsászár
    #45919
    Halo egy új univerzumit hozott, ami tetszik a játékosoknak hiszen befogadták... jó a története, jó a balansza, izgalmas, változatos az egyik leg korrektebb FPS amivel valaha játszottam ( a hypot félretéve, meg a Májercsífet ) mag a mechanika ami alatta működik abból a profizmus árad...
  • partizan182
    #45918
    Mondod úgy hogy sosem játszottál vele. Párhuzamot vonsz az évenkénti NFS-ek és a gyakran hosszú évek várakozása után megjelenő 3 darab Halo rész között (amiből az első irányítási metódusát használja a mai napig az ÖSSZES konzolos FPS, a második rész DEFINIÁLTA a konzolos online multi fogalmát, a harmadikba pedig mindent beletett a Bungie ami eszébe jutott óriási anyagi, közönség- és kritikai siker mellett)

    A te kis világodban az eső is felfelé esik?
  • Super DANTE
    #45917
    Valami október, talán 7.

    RE: csináltak belőle jó kis akciójátékot.
  • Foxhound1980
    #45916
    Mert az nem kerül pénzbe, nem úgy mint pl a LBP ami ugyan gecinagyot robbanthat de mint látod az is csak csúszik-csúszik. Már nem is tudom mikorra van kiírva a release...
  • NEXUS6
    #45915
    "Ettől szerinted nagyságrendekkel jobb lenne a játék? Battlefield: BC jobb mint a Cod4 csak azért mert mindent szét lehet lőni?"
    Hát ezt jótól kérdezed!;DDD
    Én ugyanis imádom a BC-t, és hiába jobb sok tekintetben a COD4, nálam akkor is a Báflefild a király!!!!

    A DMC-vel az a gondom, hogy akár PS1-en is elmegy ez a játékmenet. A RE-nél azért szépen megújították, mégegyszer viszont már ezt sem biztos, hogy elfogják tudni adni.

    A Haló meg jó példa arra, amiről én is tépem itt a számomat: nem bizti, hogy mindig érdemes multivá válni.
  • partizan182
    #45914
    Többmilliárdos veszteségnél tartó PS3 divízió, és a Sony hivatalosan bejelentett "nyereségesség mindenek előtt" stratégiája függvényében tényleg elképzelhetetlen...
  • DanielT
    #45913
    Gondolkozz már ember. Gondolkozz. Mennyibe kerül egy Locoroco fejlesztése? SZÁZADÁBA, vagy még kevesebbe mint egy Getaway, vagy bármelyik másik PS3 cím.

  • Super DANTE
    #45912
    Bezzeg az ilyen LocoRoco-szerűségeket erőltetik, pedig azok sem aranybányák.
  • Foxhound1980
    #45911
    Sajnos abszolut nem. A Sony felmérte, hogy melyik címet érdemes finanszírozni és értelemszerűen a GOW 3 mellett döntött nem pedig egy a középszar frencsájz folyatatása mellett. Kibaxott szar anyagi helyzetben vannak, elég csak a piacra vetni egy kis pillantást. Ha te ezt nemm látod egyéni szoc problem ez viszont nem változtat a tényeken. Nehogy azt hidd, hogy a Sony az összes diviziójából átpumpálja a pénzt a SCE-be. Tisztán látszik, hogy csak a legbelsőbb fejlesztőket tudják fizetni, a sorozatos csúszásokat tekintve azt is alig. A 1 party címek min 70% anyagi bukta volt, vagy épp, hogy nulszaldós.
  • Super DANTE
    #45910
    Na igen hájp, enélkül valószínűleg nem lenne több egy tucat fps-nél, jól befutatatott név, ezért veszik annyira, mint a sok balga a futószalagon érkező NFS epizódokat.
  • partizan182
    #45909
    "Amúgy mi olyan jó abban a Halo-ban? Én mindig csak azt látom..."

    Nem is kell tovább olvasni a válaszhoz. Nem Rembrant, nem nézegetni kell. Fun játék, legjobb konzolos FPS irányítással, durva multival, ultrahájppal.
  • Super DANTE
    #45908
    Semmiféle tévképzet nincs. Az, hogy nincs lóvé a fejlesztésre, az hülyeség.
  • DanielT
    #45907
    Úristen micsoda tévképzetekkel élnek emberek.
  • Foxhound1980
    #45906
    A fenét, teljesen más okok miatt lőtték le.
  • Super DANTE
    #45905
    Amúgy mi olyan jó abban a Halo-ban? Én mindig csak azt látom, hogy van az zöldpáncélos figura egy Quake/SW-szerű környezetben.

    DMC4 és hasonló stílusú játékokhoz meg annyit, hogy manapság már nem lesz "divat" az egyjátékosra épülő programok fejlesztése, mindenki a multit erőlteti, ezért is lőtték le a The Getaway 3-at anno, mert nem lett volna semmiféle multija.
  • partizan182
    #45904
    Hélódivatfikázás.

    "így is elég gondja van szegénynek, hogy Dzsúli Roberc, meg Ricsárd Gír kell hogy segítsen neki az eladásokban. "

    Komolyan?? Első nap 3x annyi ment el a H3-ból mint a zseniálsis MG4-ből egy hónap alatt. Hélót veszik mint a cukrot, ha egyvalamiben nem kell neki segítség az az eladás.
  • partizan182
    #45903
    "zért a végét DLC formájában fogjuk megkapni epizódikus formában."

    Mármint a bogzosok fogják megkapni.

    "Őööö, ez a generáció azért bírna totálisan interaktív környezetet, meg shadert még az alsógatyán is"

    Ettől szerinted nagyságrendekkel jobb lenne a játék? Battlefield: BC jobb mint a Cod4 csak azért mert mindent szét lehet lőni?

    "Ehelyett kaptunk némileg nagyobb felbontású textúrákat, meg kicsit szebb/több ellenfelet."

    Lópoli, lóres rajzfilm helyett kaptunk egy nagyfelbonátsú élő várost, normálisan működő célzást, valódi sztorit. Szerintem jól jártunk.

    "Had hozzam elő megint a RE sorozatot mint ellenpéldát. Amikor a gépek elég erősek lettek, akkor csináltak egy teljesen más játékot ahhoz képest, mint ami elötte volt. "

    Ehhez képest a RE5 pontosan ugyanaz mint az elődje csak jobban néz ki. Pontosan hol is ellenpélda ez a jelenlegi generációváltásra? PLÁNE a multiplatformosodás hátrányairól szóló érvelésben hogyan említhetünk meg pozitív plédaként egy olyan sorozatot amit csak mosógépre nem adtak ki?
  • NEXUS6
    #45902
    ;)))

    Hát azért ismerek én X-en is 1-2 olyan címet, amit igazából csak az X-es tulajok imádnak halálig, más platformokon meg épp hogy egy Mr. Spock-os szemöldökfelvonást ha elérne!;)

    De végül is ezt mondom én is, hogy ez így van jól! Ne kelljen már annak a szerencsétlen Másztörcsífnek a Hellgaszttal is megkűzdenie, így is elég gondja van szegénynek, hogy Dzsúli Roberc, meg Ricsárd Gír kell hogy segítsen neki az eladásokban.