89387
PlayStation3
  • bertino
    #46341
  • Prince of Máté
    #46340
    Akik szeretik a kalandot, veszélyt :D
  • marcinger
    #46339
    Nagyon elégedett, és csodálkozik, hogy nem olyan a hangja mint a porszívónak.
  • NEXUS6
    #46338
    Az X, az extrém sportokat kedvelő emberek konzolja, akik bírnak vészesen élni!;D
  • aabelus
    #46337
    gondolom az 1ik az,hogy nem ugy fog jatszani,mint a szomszedom,akinek miutan 2x elromlott,rettegett jatszani is

    eladta,vett ps3-at es nyugodtan tolja a jatekokat,nezi a bluray filmeket, neha osszesz*rja magat a latvanytol... megesik az ilyen

    egyszoval,nagyon elegedett a cserével.
  • Prince of Máté
    #46336
    Minőség + élmény?
  • predator0
    #46335
    2.40 fw, blu-ray olvasó elromlások... lehet nem akkora százalékban, de azért itt is vannak hibák.
  • predator0
    #46334
    Amúgy most olvasom a Microsoft súgó és támogatás oldalán, hogy a Fat32 max 2 terabájtos lemezeket tud lekezelni. Ha PS-nél is így van, akkor nem kell aggódni, hogy az ember mekkorát vegyen hozzá. Amúgy ez a max 4 giga fáljméret nekem még nem okozott problémát :) Ha az ember berakja gyorsan az adott filmet lejátszási listába, akkor pl. észre sem venni.
  • Sippie
    #46333
    például hogy nem megy tönkre...
  • predator0
    #46332
    Nem vágom miért nem megy. Összes pendrive-t olvassa nálunk a családban. Igaz, hogy fényképezőgéppel nem probáltam, de ha a winfos felismeri magától USB Mass Storage Device-nak, és nem kell mellé drivereket pakolni, akkor ezen az elven PS3-nak is le kéne az eszközt kezelnie.
  • DanielT
    #46331
    Lesz még pár dolog ami emlékeztet majd :D
  • EmThor
    #46330
    Qore 3. szám -> resistance 2. béta kód - ősz
  • EmThor
    #46329
    dead space blu-ray film trailer
  • marcinger
    #46328
    Végre megjött a gép. Valami hihetetlen. Első észrevételem, hogy a controler nagyon könnyű. Kicsit meglepődtem mikor elkezdte a telepítést de aztán eszembe jutott, hogy nem box elött ülök.
  • HTB
    #46327
    csak bizonyuljon igaznak, eléggé masszív, nekem személy szerint állatira bejön, az Offspring-Sublime-NoFX-blink külön öröm :>>
  • Alien!
    #46326
    ha vkinek kell egy 120-as vinyó,az enyém eladó.
  • Prince of Máté
    #46325
    Itt egy példa
    Mondjuk ez nem a legolcsóbb hely,de speciel region free ez a termék.
  • EmThor
    #46324
    guitar hero 4 számok!
  • EmThor
    #46323
    hát ha egyszer nincs EU akkor nincs EU :\
  • HAF Rigel
    #46322
    Miért is lesz drágább , ááá talán mert nem adják olyan árba a magyar kereskedőknek , mert mi kelet europa vagyunk nem EU . Magasabb az Áfánk. Mert magasabb az artjus díjunk vagy mi a fene.

    A másik dolog online volt vs Rendes bolt. Nem lehet egy költséggel üzemeltetni a 2 . Egyikbe kell 1 ember , aki megnézi a gépen az összesítést, elmegy megvesz a nagykerben, aztán csomagol ennyi . Jön a GLS elviszi kb ennyi . A másikba kell KÉSZLET , 2-3 eladó. Stb stb

    Sajna a verseny már a kiadónál eldöl aki alapból nem ad úgyanolyan árat magyarföldre , mint pl németországba. Nem tudom miért de ez így van mindenben.
  • Foxhound1980
    #46321
    Hát pedig innen sokan rendelnek SW-t. Bár meglehet, hogy csak 360-ra illetve akkor biztos.
  • EmThor
    #46320
    az OK h nem volt gond velük, de Mo. nincs a Shipping listán!

    [i]This item is not available for shipping to
    # European Union
    # Iceland
    # Liechtenstein
    # Norway
  • Foxhound1980
    #46319
    Figy és ezeken fel van tüntetve, hogy region free e esetleg? ( nekem csak az jó)
  • JohnnySmith
    #46318
    Lehet bekéne már kapcsolni a péjest... "picit" mintha elhanyagoltam volna...
  • HAF Rigel
    #46317
    Le kell cserélni a wincsit , mindenkinek ajánlott lesz . Én egy 160gb raktam be .
    Egyébként annyira komolyan kezd elfogyni a hely , hogy a chip magazinban is olvastam képes beszámolot a ps3 wincsi cseréről . Meg most az 576 ban is van egy képes riport . Szóval mindenkinek kötelező lesz szerintem egy 120-250gb között beszerezni valamit .
  • Foxhound1980
    #46316
    Érdekes. SW téren nem volt gond eddig velük. Ebay-t próbáld.
  • Prince of Máté
    #46315
    Nagy részükön van, most már egyre több lemezen magyar szinkron is van. (nem mintha engem érdekelne az AC3)
  • EmThor
    #46314
    kösz de a play-asia nem szállít Mo.-ra

    platinumban múltkor is volt ilyen ázsiai game, oldalukon láttam, azért gondoltam hátha.

    ja, víz resistance 1-ben is jól nézett ki, csak keveset mutatták (elején mikor kikötőben voltál akkor lehetett látni)
  • Foxhound1980
    #46313
    És felirat van ezeken?
  • waspika
    #46312
    Szerintem érdemesebb BD-t nézni mint másolgatni. Én kintről rendelem őket, 3500ft postával együtt egy film. Annyiba kerül mint itthon egy új dvd.
    Nem tudom mi a f*sztól lesz nálunk 9eft mire beér?????
  • Foxhound1980
    #46311
    9GB??? Édes faxom....:D az még a 60-asoknak is gáz.
  • Foxhound1980
    #46310
    KATT
  • EmThor
    #46309
    Tudja vki honnan lehet beszerezni a Siren ázsiai lemezes változatát, esetleg platinumshop behozza? mert van rajta angol nyelv + hang is, ez 100%, GAF-osoknak már megérkezett.

    Store-ra most rakták fel, 20 font, 9 giga.

    A lemezes 5 gigát telepít, 4 giga spórolás.
  • Csabesz100
    #46308
    Ment priv!
  • Foxhound1980
    #46307
    Sima notebook vinyó kell.
  • balla27
    #46306
    sziasztok!ez a winchester dolgot nem értem?pl ez jó a ps 3 ba http://www.idc.hu/termekek_242.html,vagy a sony külön gyárt hozzá.köszönöm a segítséget
  • aabelus
    #46305
    ki hajlando segiteni nekem beallitani a media centert? XD youtube-os videoval probaltam,de nem sikerult.
  • lcee
    #46304
    nem jelenik meg hogy usb device az a baj:(
  • mcwolf
    #46303
    Próbáltad úgy, h rámész az USB device-ra,és háromszög,majd "display all" ?
  • Prince of Máté
    #46302
    Azért mert ki akar 4 gigás MKV-t nézni? Mindenki BD-n nézi a filmeket! ( elvileg:D)