89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #46381
    Nagyon régen volt tervbe, azóta a Sony már szélnek eresztette a Ninja Theory-t.
  • Sippie
    #46380
    Viszont valahol olvastam hogy kap multiplayer addont a HS. Ez csak hülyeség? Mert úgy azért jobban érdekelne a dolog :)
  • Sippie
    #46379
    jaja! már csak az a kérdés mennyi a postaköltség. Mondjuk ha még hozzápakolok pár ilyen akciós játékot, akkor már az se nagyon számít
  • EmThor
    #46378
    HAF Rigel, most olvasom, a Ferrari Challenge kap Trophy támogatást, meg idővel olcsóbb is lehet a cucc...

    visszakeresem majd mit írtál róla még, de így több időt eltöltve vele mit mondasz, jó game?

    Thx
  • Norbi7
    #46377
    az biztos, maga a játék a lényeg. és milyen jó látni hogy csak 18 font.
  • Csabesz100
    #46376
    Utána megtaláltam. A 10000 BC-t néztem először, de azon nem láttam. :-(
  • Csabesz100
    #46375
    Igen, tegnap kaptam az infót róluk!
  • EmThor
    #46374
    HK store, ott van fenn Bionic commando remake interjú + SF4 trailer + wallpaper + theme, utóbbiak japánon is
  • Sippie
    #46373
    Usa
  • Chris Lowe
    #46372
    Pl: http://www.sendit.com/video/item/7001000140276

    Tök egyszerű, ráklikk a filmre és alatta ki van írva milyen hangsávok és feliratok szerepelnek a kiadványon.
    A senditen több száz blu-ray film van már amiből kábé 50-en van magyar hang vagy inkább felirat.
    A belinkelt Superbad vígjátékon van magyar hang 4100,-ft-ba kerül +ptk.
    Régebbi filmek még olcsóbbak, sőt ha 3-at veszel egyszerre akkor igazán olcsón jön ki.
  • OliApa
    #46371
    Hogy a klasszikussal eljek: nem kicsit, nagyon...
  • aabelus
    #46370
    ,melyik store-on van a HS demo?
  • balla27
    #46369
    ti láttátok már a boltokban a platinumot,mert az unchartedet már itt árulják magyarországon?erre lennék kiváncsi
  • Sippie
    #46368
    ja ezek itthon is ilyen olcsók lesznek?
  • Sippie
    #46367
    na mondjuk a god of warral még nem játszottam. De ez a játék jónak tűnik, olyasmi mint a conan, csak akkor már inkább egy csini női karaktert nézegetek, mint egy animált kigyúrt férfitestet
  • balla27
    #46366
    engem csak az érdekel,hogy ne 17 000ft legyen egy játék.mert az nagyon sok.bár azért vettem egy párat.úgysem a sárga csíkot fogjuk nézni ,hanem a tv-t.azért a doboz tényleg csúnya
  • Norbi7
    #46365
    Elég fura az a sárga csík oldalt és felül, de élőben lehet szebb.
  • balla27
    #46364
    most néztem már van a boltokban,csak az árát nem tudtam.
  • Csabesz100
    #46363
    Most, hogy olvastam a címét megvan. Heavenly sword.
  • Csabesz100
    #46362
    5 cím jelenik meg. Resistance, Rachet, Uncharted, Motorstorm és még egy, de annak nem ugrik be a címe. 8490-es fogy.áron lesznek.
  • Super DANTE
    #46361
    Hát olyan pár óra a játékidő, de kellmes játék, nagyon látványos, a karakterek, főleg az arcok nagyon részletesen vannak kidolgozva és animálva, olyasmi, mint a God of War, csak más környezetben női főhőssel.
  • Sippie
    #46360
    Heavenly swordel játszott valaki? Kipróbáltam a demot, és azalapján bejön. Van multija? És mennyi játékidő a cucc? Egyéb vélemények? Game.co.uk-n 18 font lesz a platinum változat, megéri?
  • Csabesz100
    #46359
    Ez a Siren teljes változat? Mert, ha jól tudom letölthető verzióban és epizódonként akarták a store-ra feltenni. Az egyikhelyen van szállítással együtt 8eFt. Az elég jó!
  • balla27
    #46358
    ki tudta ,hogy van már ps3 platinum game
  • tarti19
    #46357
    Nekem is 8G helyem van igaz minden mentés kitesz vagy 30G-t akkor ott alinux és a sok-sok demo:D
  • fsgh
    #46356
    a mostani frissítés az biztonságos?:P
  • Csabesz100
    #46355
    Nézem a sendit-et, de nem találom, hogy hol lehet megnézni azt, hogy milyen nyelv és felirat van a lemezen. Merre keressem?
  • Csabesz100
    #46354
    Nem sokból tart a regisztráció. Szerintem érdemes, mert az USA-ból még olcsóbban jön a játék, mit a game-ről. Persze nem minden, de érdemes rendelés előtt összehasonlítani. A szállítás meg max. 1 hét.
  • Foxhound1980
    #46353
    Értem, thx.
  • EmThor
    #46352
    ebay.co.uk-n megnéztem

    ebay reg + paypal reg kell úgy nézem :)

    Thx
  • dualview
    #46351
    A system update mindig kib.ott lassú. Ne aggódj a letöltés vége felé kb. 70%-nál általában pár másodperc alatt 100%ra ugrik.
  • Csabesz100
    #46350
    Nézd meg ebay-en. Ott is van.
  • quack
    #46349
    ja hát már elég rég, május elején kb...de faq-jukban is ottvan hogy "Play-Asia.com provides shipping to virtually any address in the world" szóval nem tudom mivan...lehet hogy az adott terméket nem szállítják, bár nem értem, nekem ilyen nagyobbacska játékfigurákat is küldtek már gond nélkül

    amúgy hosszas utánaolvasgatás után inkább vettem a géphez egy transzformátort, fostam benyomni sima konnektor átalakítóval, de legalább működik, most megy a system update, ez csak nekem tetűlassú? ~15 perc alatt 7%...ennél még a wii is gyorsabban nyomja, wireless
  • EmThor
    #46348
    mikor rendeltél utóljára? mert ki van írva, hogy NO EU SHIPPING :\

    innentől gas, amúgy jó helynektűnik
  • quack
    #46347
    korrekt és viszonylag gyors bolt, én többször is rendeltem már onnan, soha nem volt gond.
    kivéve hogy általában minden játékot bolti árhoz képest +5usd-vel árulnak, bár még úgy is vicc kategória az itthoni árakhoz képest (legújabb játékok 9500huf körül vannak)
  • aabelus
    #46346
    az ilyenekrol ugyis hamar megfeledkezik..
  • Csabesz100
    #46345
    Ebay-en is van. Ez a playasia milyen? Nem rendeltem még onnan.
  • Chris Lowe
    #46344
    Nekem 60-as van de már csak 8gb szabad helyem van. Szerintem 1-2 hét és vinyócsere...
    Blu-ray filmet én már az amazon.com-ról is rendeltem, minden kiadványhoz oda van írva, hogy milyen régiós, sok a 'region free' is. Vannak magyar feliratos filmek pl Drakula, becsületbeli ügy stb. Ez amcsiból cakpak itt van 3000,-ft-ból.
    Aztán rendeltem már a sendit-röl is (ez angol oldal, ergo minden film régió2-es amit minden gond nélkül lejátszik a pal-os ps3), itt is vannak magyar nyelv/feliratos filmek, a régebbiek 3500-4000ft körül itt vannak az új filmek persze valamivel drágábbak.
    Az itthon 9000,-ért árult filmek jó 60-70%-a EU-s film tehát kapható akár a senditen is.
  • wordsworth
    #46343
    Csak Daniellel vigyázzál mert a szart is kiveri belőled ha meglátja, hogy dícséred a ps-t :D
  • Prince of Máté
    #46342
    Mi lesz ha ezt a postás meglátja