89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #46501
    külön is eladók!!!
    Warhawk 5000
    GT5P 7000
  • Jimanszky
    #46500
    Warhawk meg GT5P valakinek kell olcsón?12k a kettő!!!
  • musha
    #46499
    nem lesz jó, én próbáltam.
    12 ezerért vettem kábeleket, és nem lett jó. aztán most már vettem egy lcd tv-t, és az átalakítós kábelre (hdmi->dvi->vga) meg rákötöttem a pc-t :)
  • xDS
    #46498
    Én annó a mediamarktban vettem ilyen átalakítót, nézd meg ott.
  • tarti19
    #46497
    HAJRÁ Ratchet Clank:) NAgyon faja
  • marcinger
    #46496
    Akkor már csak ilyen DVI-VGA átalakítót kell rendelni mert ma infoboltban az eladó közölte hogy ilyen nem létezik.
  • predator0
    #46495
    Lehet működni fog, de jó biztos nem lesz :D
  • marcinger
    #46494
    Igen.
  • predator0
    #46493
    Két átalakítóval szeretnél játszani monitoron?
  • marcinger
    #46492
    Szerintetek ha egy ilyet rárakok a HDMI-DVI végére akkor jó lesz a vgas monitoron?
  • aabelus
    #46491
    en a mult heten voltam pont igy,a motorstorm-nak nagyon nagy a feeling-je. fasza
  • zozo2001hu
    #46490
    Skacok! Elővettem ma a starterpack-os motorstorm lemezemet, leporoltam és szépen megcsináltam benne az 1-3 levelt. Meg kell mondjam jó pár órán át kellemesen szórakoztam vele, úgy hogy mégis csak jó lesz ősszel az a 2. rész! Ti is várjátok már?
  • predator0
    #46489
    Simán elképzelem, hogy valaki grillezés közben nyomja a Fat Princess-t... :D:D
  • tarti19
    #46488
    Emmost komoly????? ez valami díjat megérdemel:D
  • predator0
    #46487
    Jajmár olyanok vagytok... PS3-ra is van tuning-modding-miegymás:

  • Super DANTE
    #46486
    Hát én csak akkor hagynék a házban 24h-ra bekapcsolva egy dobozt, ha lenne tűzjelző.
  • tarti19
    #46485
    Ps3-on mit tuningolsz?:D jah nem kell sokat mert igéynes etrvezésvégső alkotása a masina:D
    Jáj ha ezt meglátja DAnielT :D:D:D
    mondjuk nem alunnék jóízűen ha 1 éccakán át menne a x360-m:D így is 3 ledes lett a mocsok--> s sebaj Wadarr megjavíjja:D
  • Alien!
    #46484
    közben az x-nek már hardver topikja is van....modding,tuning,miegymás...:)
  • tarti19
    #46483
    a 3 led kísértsen téged:)
  • HAF Rigel
    #46482
    Oké én elhiszem hogy tönkre megy a gép , miért ne menne tökre. Murphy törvénye szerint is tönkremehet . De azért ez nem 30% a gépeknek . Tudom nem jó benne lenni abban a 1-5% ban , de azt is el kell ismerni ,hogy nekem pl 2007 márc. 23 óta van gépem és megy rendesen. Most akkor hihetek magamnak hogy megy a gépem vagy Fanboy vagyok ?
  • tarti19
    #46481
    ezt mind a 2 verzába megteheted:)
  • aabelus
    #46480
    lehet bele tenni HDD-t,ami nem jar garivesztessel. usb-st is lehet (szerintem), de jobb ha beleteszed :D
  • aabelus
    #46479
    kevesebbet fogyaszt, 4 helyett 2 usb van (jobb 4,de igy is jo), nincs kartyaolvaso (kutyat sem erdekli) es nincs ps2 tamogatas (lehet lesz,lehet nem).
  • tarti19
    #46478
    nincs vele semmi para, ha kevés az usb akkor veszel 2k-ba egy elosztót hozzá, nm tusdz ps2-es gémekkel játszani?, nem hiszem, hogy ez para volna... de majd szoftveresen idén már talán ezt is megoldják, nincs benne kárytaolvasó? pfff én nem is használom.
  • xDS
    #46477
    Mi a gond a 40gb-os ps3 változatokkal? Butított bennük valami vagy mi ez az oltás hogy "csak 40es", ha jól tudom akkor cserélhető a hdd vagy ráköthető extra usbs? Most állok ps3 vásárlás előtt ezért kérdezem, hogy mit érdemes.
  • predator0
    #46476
    mkv formátumot nem játszik le a gép. Át kell konvertálni előtte mkv2vob-al (vagy GotSent-el).
  • Scooby87
    #46475
    ha egy mkv-t kiirok egy dl dvd-re akkor a ps3om lejátsza?
  • Mogab
    #46474
    És itthon melyik bd van többségben a független vagy valamilyen régiókódú? Ja meg még egy olyan kérdésem lenne hogy a PSP-t lehet a PS3-hoz joy-ként használni?
  • Alien!
    #46473
    hát nemtudom,nekem elég sok barátomnak ps3-a van,60-as is 40-es is,senki sem panaszkodott még....pedig kenik vele napiszinten...
  • Foxhound1980
    #46472
    NTSC rendszerű PS3-ról meg annyit kell tudni, hogy semmilyen PAL-os média lemezt nem játszik le. BD-t csak függetlent (és JPN NTSC-t) mint ahogy DVD-t is. DIVX-eket, HD ripeket nem érint a korlátozás, azok gond nélkül mennek és természetesen maguk a PS3 játékok is mivel azok is régiófüggetlenek.
  • Mogab
    #46471
    Nekem is gyanús egy kicsit ez az ár, de majd bemegyek és megkérdezem hogy mi a helyzet. A gt 5 meg szerintem csak elírás, simán bemésolták a gt5-s csomag leírásást. Szerdán amikor kinyitnak kiderítek mindent remélem
  • balljuggler
    #46470
    és még annyit hozzátennék hogy egy ismert másik fórumon(Fifa08 Topic) ott is panaszkodott az egyik srác hogy alig egy hét alatt el is romlott a már megjavított gépe....szvsz ez egy vicc...mert oké a szolgáltatások meg minden de azért mindennek van teteje...ja és a szlovák-magyar barátság jegyében nem adnak a nemzetek egymásnak cserekészüléket....istenem hova süllyedtünk....egy majd 100eFt-os gép és bexarik lépten nyomon...igaza volt egy postolonak amott...inkább várt volna a sony még egy évet a kiadásával mint hogy pár ember itt szo.pjon....mert istenítik a BD-t mint állat meg h a boxon a meghajtó elavult....erre csak azt tudom mondani hogy haver gépe(360) a nap 24 órájából 48-at megy....és mibaja neki????!!!---->SEMMI vazzeg...SEMMI...már bocsi a kifakadásért de a sony valamit jol elqurt!!!
  • Mogab
    #46469
    Azért mert ahhoz a csomaghoz nem DS3-t adnak illetve főleg azért mer iszonyat bejön ez a barnás szín.
  • balljuggler
    #46468
    Na itt csak ugy repkednek a linkek...csak az a baj a témában hogy a gépek 100%-a 40GB-s....és mint tudni illik ezek a gépek illetve a benne lévő DR egy rakás kaki...
  • Foxhound1980
    #46467
    Ennek utánakérdeznék telefonon mert sem az ár, sem a leírás nem tűnik túl korrektnek. A képen egyébként az USA PS3 LE bundle van. A termékleírásban meg már szó esik egy "Gran Tourismo 5"-ről (már a cím sem helyes, több szempontól sem) is, amit hozzá adnak. Következő baki az ár, kizárt, hogy a képen szereplő Bundle-t ennyiért adnák... Szvsz az EU-s MG4 Bundle-ről van szó ami egy alap 40GB-os gépet és az EU-s standard MGS4-et tartalmazza.
  • Alien!
    #46466
    persze...végülis számomra az se lenne meglepő,ha saját játékaikat,konzoljaikat vásárolnák fel....mertugye elég komolyan épül a marketingjük az "Xbox-ra sokkal jobban érdemes fejleszteni" szlogenre.....velük kapcsolatban sajnos minden elképzelhető,hisz temérdek lé áll rendelkezésre...persze ez biztos nincs így..;)

  • predator0
    #46465
    Áhhh.... mindig elfelejtem, hogy ezt nem szabad így linkelni, szóval:
    http://www.platinumshop.hu/index.php?data[mid]=2&data[id]=804
  • predator0
    #46464
    Szia! Miért ezt a változatot nézted ki? Azért kérdezem, mert ha GTA IV kell hozzá, akkor jobban járnál ezzel: KATT
  • NEXUS6
    #46463
    Szerintem nem.
    Ha eddig is egyenesen csinálták volna a dolgokat, akkor már rég szétszedték volna a vállalatot, trösztellenes törvényekre hívatkozva, vagy akármi.
    Ha a Farkas odamegy Malacka házához és azt mondja, hogy gyere ki, mert éhes vagyok, abból soha nem lesz vacsi. A nála összehasonlíthatatlanul nagyobb IBM-et is megfogták Bill-ék, nagyon jól tudják, hogyan érjenek el valamit, ami elvileg tilos, vagy amit a másik nem akar.

    A végén úgy is megbaxnak ők mindenkit!;)))
  • Alien!
    #46462
    az n4g.com is kirak már minden kretén által írt elmélkedést/blogot....a legtöbbjük elég komolytalan....néha már fáj olvasni...a cikkhez visszatérve,egyszerűbb lenne nekik megvenni a komplett Sony-t...:)