89387
PlayStation3
  • tarti19
    #46461
    Te most a linken szereplő oldalról vennéd a gépet??? ott van mellette a GTa4-es pack is... Foxhoundot kérdezd, meg neki japán masinája van:)
  • Mogab
    #46460
    Sziasztok!

    Most szeretnék ps3-t venni és felmerült bennem 1 kérdés. Ezt néztem ki úgy tudom, hogy ez japán változat ezért az érdekelne hogy származik-e valami hátrányom ha ezt választom, itt arra gondolok, hogy az európai játékokat vagy a blu-rayeket nem játssza le vagy bármilyen más nehézség felmerülhet. Ja igen, és ha valakit érdekel az ehhez adott MGS 4 akkor szóljon mer nekem nincs rá szükségem ki sem fogom bontani, Gta 4 érdekelne cserében.
    Előre is köszönöm a válaszokat.
    link
  • NEXUS6
    #46459
    Na ez egy érdekes cikk!

    Gyak leírja, hogy tudja a M$ még a Sony saját fejlesztéseit is veszélyeztetni!
    Ügyes, ha igaz.!;)
  • NEXUS6
    #46458
    Na tessék, már a helye is megvan!
    Magyar embernek magyar konzolt!!!! (Piros/fehér/zöldet!!!)
  • Sippie
    #46457
    áháá, szóval ezért akarják lebontani a XII kerületben a turulszobrot
  • NEXUS6
    #46456
    Én a szoborral kapcsolatban arra gondoltam, hogy lenne egy alak, egyik kezében egy X-box, a másikkal meg egy postásbiciklire támaszkodik és tértölelő tekintettel a távolba mered , fürkészve a konzolvilág megjósolhatatlan trendjeit. (Hú ez a sok t betűs szó tiszta alliteráció lett!;)
  • Sippie
    #46455
    végülis a pc-s játékoknak leáldozott topikban, a pc mellett a ps3-at is fikázzák eleget, ahhoz képest ide tényleg kevés fölösleges hozzászólás jut.
  • NEXUS6
    #46454
    Ja, lehet hogy megindult a Szent Konzolföld meghódítására (Japán?). Az nem is lenne rossz;)
    Aztán cseppet sem könnyű, erőszakos mártírhalála után emlékművet emelnénk neki.
    ;DDD
  • tarti19
    #46453
    Sereget szervez s csapásra készül:)
  • aabelus
    #46452
    Engem nem izgat, hogy miről beszéltek, de nem tudjátok hová tűnt DanielT?
  • predator0
    #46451
    Pedig mindenki jobban járna, ha lenne egy anti-ps3 topic. Sok felesleges hozzászólást nem kéne elolvasnia annak, akinek hasonlóképpen elege van belőle
  • NEXUS6
    #46450
    Hát monnyuk szerintem 1 pillanat műve lesz és ezekkel a mantrákkal, amiket itt beírtunk meg is idézzük az illetőket!;)))

    És különben is ő nélkülük még mindíg nem előztük volna meg az X-es topicokt!
  • predator0
    #46449
    Tökéletesen egyetértek. Sosem értettem, hogy akinek nincs ps3-a, nem akar, vagy utálja, az egyáltalán mi a francot keres itt? Élvezkedjen inkább azzal, amije van, ha az szerinte annyival jobb.
  • NEXUS6
    #46448
    Így is van: Lea konzolpiacszakértő postásokkaaaaal!!! (ők nyúlják le a küldeményeket is, de azt sem vallják be)
    Akik még X-szel sem jáccanak, mer' unják, de az szerintük még így is jobb!!!
    ;DDD
  • EmThor
    #46447
    [i]Ami miatt ritkábban írok és ahogy más is megfogalmazta érzelmeit:

    Nos ez egyrészt moderáció hiánya miatt van.

    Sok nagyon segítőkész ember van itt. A ellenséges fanboyság viszont és a áltudálékoskodás (tegye fel a kezét aki a Sony bármelyik játékfejlesztő részlegének dolgozik, ismeri belülrő a PS3 hardware-ét, gazdasági elemző a Sony-nál, stb., stb.) megmérgezte a fórumot, próbáltam felhívni rá a figyelmet!

    A PS3 fórum arra való, hogy a tulajok megbeszéljék egymás közt a játékokat, stb., de amikor idejönnek bizonyos 'elemek', hogy aláássák a topikot (xbox jobb, szar a ps3, úgyis több játék jön ide-oda, stb. bukta a ps3, szar a grafikája, tudjátok miről-kikről beszélek), csak gyűlölet van a szívükben!

    Sajnálom, hogy ennyit érnek és nem tudnak kikapcsolódni azon játékokkal, amikkel játszanak, végtére is ez lenne ezen szórakozási forma célja.

    Hát ez van!
  • Alien!
    #46446
    borítékolható volt a végeredmény.....:) pl ehhez képest a fallout 3 grafja nagyon pc-s nekem....
  • Chris Lowe
    #46445
    Logikusan végiggondolva -mivel felfelé száll a meleg levegő, és mivel alul is szellőzik- állítva a hatásosabb, de nekem pl tavaly március óta fektetve van és semmi baja. Épp ezért tökmindegy.
  • Sippie
    #46444
    Best of E3 awards legjobb grafika
  • Alien!
    #46443
    a zárojeles....:)
  • marcinger
    #46442
    Hűtés szempontjából a gépet fektetve vagy állítva ajánlott használni?(vagy teljesen mindegy mert ez nem xbox)
  • fsgh
    #46441
    jön le a 2.41-es pecs... remélem semmi gáz nem lesz vele:P
  • dualview
    #46440
    Játsszon inkább azzal ami karnyújtásnyira van a 2 lába között...
  • tarti19
    #46439
    olcsó konzol game topikba van ealdó ps3 60G-s verziós:) Bárt szerintem az a 105000 Ft sok érte... 75-80K-t talán megér
  • dudusrac
    #46438
    thx
  • tarti19
    #46437
    576-t nagyon gyorsan felejtsd le ha jót sezertnél tennia pénztárcádnak s magadnak:)
    60G-s verziót már csak használtan( gari nélkül vgy kicsive) tudsz elcsípni_P
  • Chris Lowe
    #46436
    Én pár store-os játékról tudok. Bowling, Pain, SuperStardust biztos támogatja.
  • dudusrac
    #46435
    Sory, most láttam hogy van FAQ, ebből minden kiderült amit akartam. Nem tudjátok, hogy hol lehet 60 gb-os gépet kapni itthon?
  • dudusrac
    #46434
    Van olyan PS3 ami lejátszik PS2-es játékokat? Mert az 576-nál az öszzes negyven gigáshoz (csak ilyeneket láttam) oda van írva, hogy: A 40 gigás PS3 nem játsza le a PS2-es játékokat. Mert szeretnék venni egyet, de nekem szükséges lenne, hogy vigye a ps2-es játékokat is.
  • mikuc
    #46433
    Köszi.
    Akkor azt hiszem beruházok egy ilyenre csak 500 GB változatra.
    http://www.edigital.hu/product.php?productid=34463&cat=1401&page=1
    Holnap el is megyek megvenni. :-)
  • aabelus
    #46432
    melyik jatekban lehet a sajat zenemet hallgatni?
  • Alien!
    #46431
    persze,gyárilag fat32-re van formázva,a lakkfekete változat pedig dizájnban is passzol.
  • Csabesz100
    #46430
    Így legalább hétvégén a postás ki tudja játszani, hétfőre meg visszacsomagolja, mint ha bontatlan lenne! :-)
  • dualview
    #46429
    Ma nekem is megjött UK-ból az Uncharted. Egészen pontosan a postás bácsi bedobott egy értesítőt. Elmentem a postára, persze az eddigi tapasztalataim alapján 6-kor hogy addigra biztos visszaérjen, erre közölték hogy új rendszer van és a postás a kézbesítési kísérlet napján már nem viszik vissza a postára a leveleket, csak a következő munkanapon, azaz hétfőn! Nem mintha létszükséglet lenne a játék, de azért egy kérdés felvetődött bennem: vajon miért bassza el a posta azt is ami eddig normálisan működött náluk?
  • mikuc
    #46428
    Az alábbi külső vinyót minden gond nélkül hozzálehet kötni a ps3-hoz?
    http://www.wdc.com/en/products/products.asp?driveid=359

    Köszi a segitséget
  • Display
    #46427
    usa store so much more =)
  • aabelus
    #46426
    koszi. nekem az USA store nagyon megfelel :D

    az elephunk-ot alig varom,hogy megvegyem,mivel a baratnom nagyon szereti. :P
  • Display
    #46425
    thank u so much bro;)
  • predator0
    #46424
    Probáld meg így:
  • Display
    #46423
    Valamilyen oknál fogva elakadtam az USA PSN ID regisztrációnál. A konkrét gond az hogy akárhogyan is variálom a címet a "street adress 1/2/3"-nál sehogyan sem fogadja el. Tudna valaki segíteni, hogy milyen sorrendben érdemes nekifutni a dolognak? Thx előre is!

    John E. Green
    4668 Smithfield Avenue
    Dimmitt, TX 79027

    Phone: 806-647-4369
    Mother's maiden name: Kerr
    Birthday: April 27, 1976
    MasterCard: 5394 8216 4489 0586
    Expires: 7/2009
    SSN: 466-85-6195
    UPS Tracking Number: 1Z 168 5Y0 75 4195 906 6

    pl: a fenti adatokat hogyan, ill. milyen sorrendben írjam be a lakcímnél? =)
  • EmThor
    #46422
    yesasia? elvileg ingyenposta