89387
PlayStation3
  • Istencsászár
    #46541
    Mit jelképez a Level? ahogy látom más szinű ( szintű? ) trófeák vannak... mi a különbség?
  • HAF Rigel
    #46540
    Na megcsináltam én is :) :) .

  • EmThor
    #46539
    video store részben elérhető

    usa store, trailers, xamd ikon, 4$ kölcsönzés, HD anime első rész, első nézéstől számítva 24 óráig marad fenn
  • Chris Lowe
    #46538
    Mire próbáltad másolni és hogyan? Mert a back up utility-nél mindent át kéne másolnia...
  • juventino7
    #46537
    Van itt valakinek PS3-sa USAbol? Ugy gondolom hogy mukodni fognak a jatekok csak a filmek nem, (bar sok filmem van az USAbol szoval nem gond.) Jol gondolom? Mert en itt szeretnek venni de nem tudok valasztani, hogy a 40est vagy a 80ast vegyem e meg, mert nem tudom a 80as mukodik-e rendesen nalunk. Bar nem ertem hogy a PS3 specifikacioinak leirasakor miert irjak kulon ki hogy PAL meg NTSC amikor elmeletileg regio fuggetlen, nem? Vagy ez csak a filmekre vonatkozik
    Jah es hasznal valaki FragFX-et? Melyik jatekhoz jo? Meg annyit akarok meg hogy az Intercooler hasznalata (extra hutoventik) megnovelhetik-e a gep "eletet"?
  • EmThor
    #46536
    kösz, de nekem alul a ravaszra tehető trigger érdekel :)
  • Kreeder44
    #46535
    http://www.golemkonzol.hu/webshop/ én itt vettem anno dualshock 3 -asat anno 2-3 hónapja...
  • EmThor
    #46534
  • Sippie
    #46533
    micsoda?? ha vinyót cserélek, nem lehet visszahozni ameddig eljutottunk?
  • cloud.strife
    #46532
    Nabazze, most szívok a vinyócserével.

    GT5p mentése nem elég az állásod visszahozására... :( elszállt mindenem. monnyuk megvan még a régi hdd, de a gamedata content-et nem lehet másolni... :(
  • Scotty99
    #46531
    Tényleg Fox, megérkezett már a "ravasz-tapasz", amit rendeltél?
  • Norbi7
    #46530
    Az Über oldalán bóklásztam és mit látok, hogy 12 játék jelenik meg platinum kiadásban augusztus 1.-jén!
    Heavenly Sword, Medal Of Honor: Airborne, Resistance: Fall of Man, Harry Potter & the Order of the Phoenix, Uncharted: Drake's Fortune, FIFA Street 3, Fight Night 3, Skate, UEFA Euro 2008, Motorstorm, Need For Speed Carbon, Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction.
  • aabelus
    #46529
    e3-on probaltam,nem rossz.
  • EmThor
    #46528
    itthon ilyet lehet kapni, vagy rendeljek shopto-ról?? übernél nem láttam, sem platinumban :\ 3 font

  • Alien!
    #46527
    jaja....de a Resistance 2 is egyre vadabb...ráadásul ráaggatták az e3 legjobb multija címet,ami bizalomra adhat okot....
  • Sippie
    #46526
    miva? berúgtál?
  • DanielT
    #46525
    Elég brutális a KZ, remélem elhozzák kipróbálható formában a Gamescom-ra és nyomhatom.
  • Alien!
    #46524
    nálam a COD4 multi alatt szokott jelentkezni ilyen túlpörgés...néha már tényleg le kell tenni a kontrollert.
  • Alien!
    #46523
    viszont a kz2 nem tuningolt....:) bazz a multiban gyakorlatilag 32fővel hozzák ugyanazt a minőséget mint a single-ben...a sniperes kép pedig atomdurva.
  • Chris Lowe
    #46522
    Őszintén mit vártál?
    Erre várt sunyiban, hogy végre valaki beírjon egy ilyet amit le tud csapni. Maximálisan egyetértek EmThor hozzászólásával.
    Természetesen tuningolt a kép, mivel egy még félkész játékról van szó, de optimistán nézve (csak így szabad, Daniel meg maradjon csak pesszimista biztos élvezetes így élni) valami nagyon hasonlóra lehet számítani.
  • predator0
    #46521
    Akkor a papagály is? :D:D
  • Foxhound1980
    #46520
    KZ2 shotok /HW/
  • 0ckH4M
    #46519
    ÁÁÁÁÁ a muszáj pontos j-vel van. http://muszaj.tx.hu/
  • NEXUS6
    #46518
    Most muszály a lelkemet szarrá taposnod? Végre kis lelkesedést gyűjtök össze mert már lassan ott tartok mint te is, hogy hetek óta nem kapcsoltam be a konzolt, erre jössz és a jól felépített önbizalmamat a porba döntöd!
    ;D

    (Azért, hogy ne kellejen messze menned, a Gears2-ről is nagyon faják a képek, még is a videó szerint a játék már olyan mintha egy vonatkocsiban kéne kűzdened miközben az ablakok elött fut a táj, szal nem sok szabadság van.)
  • DanielT
    #46517
    SZARRÁ vannak tuningolva a képek. Ahogy az összes promó bullshot.
  • NEXUS6
    #46516
    Hát az utóbbi időben egy kicsit elbizonytalanodtam, de azért láthatólag amire rágyúrnak az ott van a toppon.

    Csak hát csakhát közben meg még ezek is csúsznak, ha nem a fejlesztők miatt, akkor más szól be. Pl a Wipeoutnál, hogy Epilepsziát okoz!

    Atyaúristem, egy arra hajlamosnak mi nem okoz epilepsziát!?
    1 hete folyamatosan nyomom a Civ-et, aminél lassúbb játékmenetű alkotást mostanában nem nagyon adtak ki, de szerintem mára tartós egészségkárosodást szenvedtem a sok játék miatt, és voltak órák amivel nem tudok elszámolni, szal lehet hogy közben rohamom volt;)))

    Nem szabad túlzásba vinni, ráadásul manapság minden használati utasításban benne van a figyelmeztetés.
  • Alien!
    #46515
    combosodik a gép rendesen...lehet,hogy a Sony magabiztossága nem véletlen....most kezdenek csepegni a dolgok....és akkor még hátrvan egy GC meg egy TGS...szerintem lesz még itt jaw-dropping...már most annyi 1st party cím van 2009 elejére,hogy kész anyagi csőd...
  • Papesz
    #46514
    Reméld.

    Hardveresen sem tudták hiba nélkül emulálni a PS2 játékokat, szoftveresen majd menni fog, nem?
  • brodix
    #46513
    csak nem játsza le a ps2 gameket.
    DE OKTÓBERI FRISSÍTÉS UTÁN IGEN!!!!!(remélem valódi ez a hír!)
  • NEXUS6
    #46512
    Ez ingame baxus??????!!!!
    Mer' ha igen, akkor most jelentkezzem aki látta az államat!
    ;)))

    A régebbi erős UE3 engine beütést szerencsére felváltotta, egy erős Resi2/KZ2 beütés a motorban!!!
    Szerintem ezek a Sony fejlesztő studiók kiba módon összejátszanak és ennek köszönhetően mára van egy olyan motorjuk, ami azért jelenleg úgy tűnik világverő.
  • tarti19
    #46511
    nem rosszabb
  • tomi890125
    #46510
    a 40gbos ps3 tényleg rosszabb mint a 60gbos? :O
  • fsgh
    #46509
    gondolkozom hogy megvegyen-e majd... elvileg mind3 megy a 60gigás ps3-on...
  • Foxhound1980
    #46508
  • aabelus
    #46507
    motorstorm+pes2008 kell valakinek? 11k,de a csere is felizgat
  • Foxhound1980
    #46506
    Már ha csak a bugokat javítják az engine-en elégedett leszek.
  • Foxhound1980
    #46505
    Infamous shotok
  • Jimanszky
    #46504
    Sajnos nincs,de majd beszerzek egyet,ha lesz pénzem:(Vigyétek el a 2 játékomat.Írjatok és megegyezünk.MGS4 is eladó!!!!
  • Alien!
    #46503
    Uncharted 2 bejelentve ejjj....kiváncsi vagyok a Naughty Dog mit fog művelni technikailag.
  • wordsworth
    #46502
    Jim neked van singstarod?