89387
PlayStation3
  • Alien!
    #46581
    persze,tényleg nem rossz konverzió....sőt,én is rosszabbra számítottam,de lehet egy-két problémát a patch orvosolt!...
  • balljuggler
    #46580
    Csokival mi lesz a döntőben?
  • tarti19
    #46579

    amúgy köszi:)
  • balljuggler
    #46578
    SZép!
    Az az 1 mákod hogy az enyém szervízben van....
    Külömben.....
  • tarti19
    #46577
    Én is kreáltam egyet:)[IMG][/IMG]
  • Foxhound1980
    #46576
    Ez meg itt egy nem szar KZ2 PS3 téma
  • Foxhound1980
    #46575
    Én a hangtól eltekintve teljesen elégedett vagyok az anyaggal. PC-n 4x, 360-on 2x vittem végig és most itt a PS3 verzió. Amúgy még mai szemmel is kiemelkedő a stuff szvsz. Hangra visszatérve ez kibaxott nagyfokú hanyagság, hogy így kiengednek valamit, pláne igaz ez a Condemnedre meg BF-re. Azoknál ugyanis nem ment a rinya, hogy ilyen fos meg olyan fos lesz a port ellentétben az OB-al ahol szinte mást sem lehetett hallani. Namost ehhez képest pofáncsapásként ért, hogy szinte semmi probléma nincs az anyaggal eltekintve a hangtól. Az ominózus quicksave bug (mentés közben szét akadás) meg nem is létezik, simán ment a gém, bármilyen hátrány nélkül.
  • predator0
    #46574
    Kattints a #46540-ban lévő képre és megtudod :)
  • cloud.strife
    #46573
    Azt tudom, hogy trófea rendszer, de mi ez a webes felület?
  • Alien!
    #46572
    a minap énis cseréltem egy orange boxot....A hang valóban botrány,mert serceg vadul néhány helyen(valószínű a cell-el nem bírnak egyes programozók,mert több játékban gond:Condemned,BF:BC),viszont nem tűnt fel,hogy csak sztereó,ugyanis az erősítő nem kapcsol sztereó módba,mint szokot,ráadásul körbejön a hang..érdekes...A grafika olyan amilyen,PC-s papírmásé,szögletes minden,béna mo-cap,dehát nem mai játék...A multi olyan amilyen,nálam rögtön laggolt,sőt ki is dobott egy játékban,és ahogy olvastam a Valve szarik rá magasról,a userek már petíciót írtak...elég köcsög hozzáállás mindenesetre....
  • predator0
    #46571
    Mennyiért?
  • Smuge
    #46570
    Unchartedet vennék, aki eladná szóljon!
  • Jimanszky
    #46569
    Jöhetne már a KZ2...
  • predator0
    #46568
    Igen ez elég valószínű, hogy így van. Ezzel valószínű nem fogsz tudni úgy játszani, ahogy szeretnél, de ha jack (vagy RCA, tévétől függ) dugós fülesed is van azt simán rátolhatod a tévére.
  • Fapuma1977
    #46567
    Tehát egy másik fórumon azt a kimeritő választ kaptam hogy filmet,zenét és játékot nem is fogok fülesröl hallgatni mert csak az egymásközti beszélgetést lehet.Akkor ha ez igaz ,értem mi a helyzet mert mugy mint headset müködik.Tehát a mikrofon müködik és hallom is magamat.
    Szóval akkor ennyi?Soha nem fogok fülessel jáccani hogy a teljes Game ott szóljon?
  • predator0
    #46566
    Audio settingsben input / output device-nál ki van választva az eszköz? Mikrofon része sem megy? Probálkozz vele többször is, de azt vedd figyelembe, hogy a PS3 nem egyenlő a PC-vel, amihez külön drivereket fel lehet pakolni. Ne keseredj el amiatt, hogy nem megy vele. Legközelebb ha azt szeretnéd, hogy mindennel kompatibilis legyen, akkor kicsit keress rá google-n, mik a tapasztalatok, vagy pedig kérdezd meg magától a gyártótól. Sajna ez egy ilyen dolog, sok mindent támogat (bluetooth szerintem esélyesebb), de azért közel sem mindent.
  • Fapuma1977
    #46565
    Sziasztok!A segitségetek kérném.Semmi extra csak fejhallgatón szeretnék jáccani.Be is szereztem egy Logitech ClearChat pro USB-s fejhallgatót.Viszont az istenért nem tudom rábirni hogy megszólaljon.(Notin kipróbáltam,működött)Az audió settingben látja,ki is irja a nevét,felismeri de semmi.(A melóhelyen vagyok és itt csak a 3db RCA-val tudom csatlakoztatni a TV-re)Újra is inditottam de semmi!Tanácstalan vagyok.Egyre több a bajom vele.Eddig a lapimon szoktam jáccani és most nemrég vettem a PS3-at.Gondoltam az direct erre van kitalálva.Lemez betesz a game indul és kész.Erre már egy rohadt fülessel bajlodóm akkor még mi lesz itt?Hozzáteszem nem kezdő vagyok a pc világában.Csak a PS3 ami új nekem.Azt hittem rádúgom felismeri és kész,ugy mint egy PC-nél.
    PLZ Help v tanács v magyarázat mit is csináltam rosszul!!!
  • dualview
    #46564
    Megvan végre az Uncharted. Igazatok volt, ez nagyon ott van! Valami eszméletlen szép a játék, arról nem is beszélve hogy a hangzásvilág is egyedülálló, szinte megdöbbentő ahogy beszippantja az embert a játék hangulata. Lehet hogy hülye hasonlat de valahogy olyan mint valami interaktív mozifilm:)
    Sajnos már most látszik hogy a játékidő tényleg nem túl hosszú, kicsit több mint egy óra játék után már 10 %-nál tartok, pedig szinte percenként megállok "nézelődni". Mondjuk gondolom amint előkerülnek a fegyverek kicsit lelassul majd a dolog a sok visszatöltés miatt... legalábbis ahogy a demóból emlékszem néha igencsak meg kellett izzadni a rosszfiúkkal szemben:)
  • deep
    #46563
    Valószínű ugyanúgy mint ahogy 360-on is van amiért kevesebb pont jár, van amiért több. Csak ott 1-200 ig már mindent láttam, itt meg van 4 féle szóródás:)
    Megjegyzem, lol:D
  • predator0
    #46562
    http://blogofwishes.com/wp-content/uploads/2006/08/sony-bdrdl.jpg
  • Sippie
    #46561
    valami nem jó a linkel
  • predator0
    #46560
    Erre a kérdésre a válasz bazi nagy piros betűkkel ki van írva.
  • predator0
    #46559
    Ja és egységesen így fognak kinézni a lemezek, csak sárga változatban, alul felül platinum felirattal... ez kimaradt :D:D
  • mis10
    #46558
    létezik ps3 chipelés vagy átalakítás vagy valami hogy le lehesen jáccani másolt játékokat mint az xbox360-ra???
  • NEXUS6
    #46557
    Ezt az igénytelenséget bameg;) (DT)
    Dehát akkor is Platiiinuuum!
  • predator0
    #46556
    Akit érdekel: leveztem kicsit Überkonzollal és az derült ki, hogy a Harry Potter and the Order of the Phoenix PS3 Platinum változata magyar hanggal, magyar felirattal és magyar kézikönyvvel jön ki.
  • Sippie
    #46555
    Wii Fit paródia lehet már régi, de attól még nagyon jó, és igaz :)
  • Foxhound1980
    #46554
    Még nem sajna. Ma viszont megjött a Narancs Doboz. Eltekintve attól, hogy botrányos a hang helyenként grafikailag nem értem a szétalázást amit kapott, remek port lett. Igaz egy 130MB-os patch letöltésével indít. Gyors, Vsync hiba sincs, textúrák is rendben vannak. Hangra vissza: bakelitet idéző sercegés nem egy helyen! Giga LOL. Ez elött természetesen az ember szembesül azzal a ténnyel, hogy csak Stereo a hang!! :DD
  • HAF Rigel
    #46553
    Trofea rendszer , és EmThor linkelte elötte , én meg megcsináltam a magamét. Az ezüst trofeát azért kaptam mert nem használtam boostot és úgy mentem végig egy pályán.
    Sajna eddig csak a Stardust ami ténylegesn támogatja több játékhoz csak igérik . Egyébként a pixeljunkhoz lesz ? mintha úgy rémlene :) :) :)
  • Foxhound1980
    #46552
    Wazz te kész vagy :DDD
  • brodix
    #46551
    thx
  • DanielT
    #46550
    Csak a trágya borító, a fing kézikönyv és az, hogy azt mondod vele a világnak: Igénytelen vagyok!

    :D
  • aabelus
    #46549
    semmi
  • brodix
    #46548
    hali!
    nem tudjátok,hogy ps3 game platinumváltozat és origi változat között mi a különbség?
    csak a sz*r borító,vagy valamivel másabb a játék?
    Jobb?Rosszabb?
    thx!
  • cloud.strife
    #46547
    Ezkulonbenmiisezez? :)
  • cloud.strife
    #46546
    Csak a mentéseimet raktam ki memorystick-re, azokat bemásoltam az új vinyóra. Viszont valszeg a GT5p nem csak a mentés file-ba rakja el az állást, hanem a felinstallt file-ba is. Fogtam a mentésemet, átraktam egy máik PS3-ba, de az se ismerte fel.

    A backup utility sztem az installált gamedata utility cuccokat nem menti le, vagy?

    GTA4, MGS4, stb mentéseim rendesen muxenek, csdak a GT-vel van a gond. :(
  • Chris Lowe
    #46545
    Nehezebb tettért jár a jobb trófea.
  • Istencsászár
    #46544
    A kérdés nem az volt hogy milyen színü... azt szeretném tudni hogy mi a különbség, milyen tettért jár "előkelőbb" trófea
  • Papesz
    #46543
    Csak egy ártatlan kérdés: az olimpiai érmek között mi a különbség?

    A negyedik a Platinum.
  • zottyantas
    #46542
    Lehet nem itt kéne kérdezni, de itt mindig tudtok segíteni. Olyat akarok csinálni, hogy egy avi-s sorozatról levenni az egyik hangsávot úgy, hogy avi maradjon. Az mkvmerget néztem, de az mkv-t csinál.