89387
PlayStation3
  • miki10
    #47044
    Hello!

    mit érdemesbb, pc-bövités vagy ps3-at venni?
  • tarti19
    #47043
    Mutass nekem egy boxos gémet amiben van ilyen támogatás, min ta sisaxis által nyújtott dolgok egyvelege:) Jah , hogy mimncs és majd inkább lemásoljuk a Nintendoét:) na ez már vicces :d
  • DanielT
    #47042
    Megszellőzteted kicsit a trágyát? :D Kell is rajtuk lazítani néha, mert berohadnak a bárványimádatba.
  • Papesz
    #47041
    Tegye fel a kezét, aki rendszeresen használja. Senki? Értem.

    A tájékozatlanságomat illetően szívesen vennék egy linket, valószínűleg nem csak nekem jön jól.

    Arra meg sokadszor kérlek, hogy a személyeskedést hagyjuk a picsába. Legyen az én dolgom, hogy mikor vagyok szabadságon és hogy mikor mire érek rá. Értem én, hogy belém akarsz kötni, de ennek nem feltétlenül ez az eszköze, meg nem is tartozik a fórum témájához.
  • tarti19
    #47040
    miért bukott volna meg?? Semmi probléma nincs vele.
  • EmThor
    #47039
    kisebb-nagyobb mértékben a játékok több mint fele támogatja a sixaxis-t. csak ki is lehet kapcsolni.

    arról hogy nem olvastál róla tájékozatlanságodat bizonyítja. keress utána. de látom megint nagyon ráérsz...
  • Papesz
    #47038
    Ráadásul a Sony most "fejleszti" az új mozgásérzékelős kontrollerét, ami már most biztos, hogy egyedi lesz és nem piskóta

    A Sixaxis gyakorlatilag megbukott, mint mozgásérzékelős irányító, alig van olyan játék, ami használja ezt a funkciót. Éppen ezért nem értem a mondat második felét. Miért is várjuk ezt annyira és mitől lesz "nem piskóta"?

    Egyáltalán hallott erről valaki más is? Én nem nagyon.
  • Istencsászár
    #47037
    naja a rezgés prevgen ficsőr:)
  • tarti19
    #47036
    szinte semmit sem számít a rezgés, bár jól esik , de ha van egy hangrendszer, akár mint Foxnak eg Logitech Z-5500, akkor észre sem veszed , hogy rezega pad vagy sem:)
  • Istencsászár
    #47035
    vehetsz rezgős kontrollert 13900ért, aztán meg rezgős mozgásosat megint 13900ért...
  • EmThor
    #47034
    akkor sem lesz boxom. warezban sem.
  • tarti19
    #47033
    Dehogy lesz para:) az baj, hogy winyó kell majd a gémekhez, ami meg nem fog 30k-t megérni:) Ráadásul a BD kihasználtsága 1 éven belül megkétszereződik:)
    Jah és az új modelleket még nem is hozzák be európába:) SDZal ygakorlatilag a végső termékeket fogja kiszórni a MS, emrt tudja, hogy baj van és így még lehet előnyt kovácsolni:) Ne haragudjatok ahol 30k és 60k között kell választani egy BD lejátszóval "minőséggel" felszerelt ps3-t ott nem fog számítani az a 30k mint Amerika vagy Nyugat- Euorópa, Japánt meg sem említem:)
    Ráadásul a Sony most "fejleszti" az új mozgásérzékelős kontrollerét, ami már most biztos, hogy egyedi lesz és nem piskóta
  • cloud.strife
    #47032
    Platinum címek a boltunkban (bocs a reklámért:) :

    Uncharted
    Resistance
    Heavenly Sword
    UEFA EURO 2008
    Rachet
    Skate
    Pirates of Caribian
    Need For Speed Carbon
    Ninja Gaiden
    MOH Airborne
    Fifa Street 3
    7 990 Ft
    MotorStorm
    6 990 Ft
    :D

    DS3 13 990 Ft

  • Kraptor
    #47031
    Sc4 nagyon jól néz ki:)
  • Papesz
    #47030
    Egy árcsökkentés soha nem "imidzsromboló", éppen ellenkezőleg. Vásárlásra csábít.
  • Csabesz100
    #47029
    Durván 7600Ft volt összesen! Innen jött! 1 hét volt a szállítás!
  • Foxhound1980
    #47028
    Zsír. Mennyiből ért haza?
  • Seth
    #47027
    Nem lesz szerintem 30k, EU-ban szokás szerint euróban mérik ugyanazt, szóval 199 euró lesz
  • Csabesz100
    #47026
    Siren
  • Foxhound1980
    #47025
    Iylen áron nem gyenge eladások várhatóak, pláne a közeljövőben megjelenő címekkel.
  • Alien!
    #47024
    gyakorlatilag a 8 éves ps2 árszintjére lépett...Ami akkor gáz,ha nem lódulnak meg az eladások,mert akkor "imidzsromboló" is lehet.....
  • Csabesz100
    #47023
    Megjött a Siren! Este meg is nézem! Képet hogy tudnék feltölteni? Próbáltam a kepfeltoltes.hu-ról, de nem lehet!
  • sirpalee
    #47022
    30 ezer? Most vettem 37-ért psp-t... Vicc ha olcsóbb lesz mint a handheld szekció.
  • Papesz
    #47021
    Én inkább azt mondanám, hogy még nagyobb felhasználói bázist szerez.
  • Alien!
    #47020
    küzd a Microsoft rendesen...
  • sirpalee
    #47019
    1280x768?? Nem 1366x768?

    Mert a kis HD az 1280x720 (bár ez általában 1366x768 szokott lenni), de ha ilyen eltolt felbontása van akkor inkább hagyd.
  • Okami Amaterasu
    #47018
    LG (RZ30LZ50) DVI + D-Sub monitorcstlakozó

    Akciós ára: 89.000Ft.-
    Főbb szolgáltatásaik: MAGYAR GRAFIKUS MENÜRENDSZER, 100 csatorna, Top-Teletext - 500 oldalas, APS Automata program system, HD-READY, Full multinorma, A2/NICAM sztereó, Equalizer, Dinamikus mélyhang kiemelés, 3D fésűsszűrő, Digitális több fokozatú képzajszűrő, 5 féle képformátum beállítható, 2EuroroScart, RCA, SVHS, YUV (komponens), D-SUB PC monitor és DVI csatlakozó, RGB jel fogadás, Házimozi és felhallgató kimenet, hipersávos kábeltuner, KI és BEkapcsolás időzítő, gyermekzár és a menüben rengeteg személyre szabható beállítási lehetőség.
    Felbontás 1280X768
    Válaszidő: 8ms
    Látószög: 176/176 fok
    erröl a tv-röl mi a véleményetek,illetve érdekelne h hol találnék Hd-ready tv-t oan 100k körül maximum:)
  • HAF Rigel
    #47017
    Jó kis progi pénteken játszogattam vele , Persze csak az erő sötét oldalával :):)
  • fsgh
    #47016
    hmm azzal akkor el lehet szórakozni:D Ha lehet benne fénykardot adni fegyvernek akkor lehet csinálni jediket és sitheket is:)
  • EmThor
    #47015
    pontosabban a karaktergeneráló mód, te magad csinálhatsz több karit is
  • fsgh
    #47014
    nekem keddre jön:)
  • Prince of Máté
    #47013
    az
  • fsgh
    #47012
    ez a soul calibur4?
  • EmThor
    #47011
    lehet verekedni online is persze és állítólag elég jó a hálózati kód
  • Sippie
    #47010
    bazz...
    van online része? akkor lehet vásárlólistára kerül a game
  • EmThor
    #47009
    van Snake, Raiden, FF7 karakter, Hulk, amit akartok

    KATT

    kill bill


    afro samurai


    m. bison


    kratos


  • Foxhound1980
    #47008
    Uhh Állat :D
  • Sippie
    #47007
    loál... na ki csinál egy snaket? :D
  • EmThor
    #47006
  • EmThor
    #47005
    ja jó, thx, mert ma boxon játszottam SC4-el...

    háááát. sikerélmény van, grafika szép, egyjátékos módoktól meg nem estem hanyatt. gyűjtő a póló miatt kéne.... de marad budget-ben.

    kari editor nagyon komoly, gaf-on most láttam egy Vamp-et