89387
PlayStation3
  • tarti19
    #47084
    igen csak 1080p-t a tv nem tud nem is baj 720p meg lenne, csak általában 2.1-es magyar szinkron van csak:(
  • Alien!
    #47083
    írható média már a múlté lassan....olcsók a mybook-ok..:)
  • Alien!
    #47082
    hogy mi a jó a cloverfield-ben? minden. egyedi,kurvajó ötlet,beszarás trükkök(90%-ban nem is az utcán forgatták),és referencia hang, a kézikamera meg azért kellett,hogy testközeli legyen az élmény....én még talán egy saját szemszöges verziót tudnék elképzelni...
  • tarti19
    #47081
    tudoom, csak előtte pár dl lemez:D
  • Alien!
    #47080
    720p már van neten....de én is a bluray-re hajtok,ddtruehd-t meghallgatnám....
  • cloud.strife
    #47079
    Igen, most tolom az Uncharted-et, a DS3 is hibátlan, meg a trófea rendszer!!!!!
    Bakker, kibeb.szott jó az Uncharted trófea ficsőr. :D
  • HAF Rigel
    #47078
    Dec óta megvan a ds3 és hibátlan . kellet ez a sixaxis helyett . vagyis igy kellet volna kiadni alapból , tudom hogy volt a per és azért nem . de akkor is
  • cloud.strife
    #47077
    Bizony, bizony.. F1 kirr sixaxis-el. :D

    Amúgy meg most hoztam haza a DS3-at. Fogásra jobbnak tűnik, a súlya jobb, nehezebb.
  • Dix
    #47076
    SOS!!!

    PS3-at keresek! Aki tud valami jó ajánlatot kérem írjon privit.

    Üdv.
  • cloud.strife
    #47075
    Flow?
  • tarti19
    #47074
    már láttam a filmet és nagyon egyedi s ötletes filmnek tituláltam :) _Nagyon bejött nekem:)
  • NEXUS6
    #47073
    Szerintem is töxar lesz az egész, meg azt is hallottam, hogy a 60km/h-nál nagyobb sebességet az emberi szervezet nem képes elviselni. Szal ez a teknika egy átbaxás!;D
  • Istencsászár
    #47072
    Cloverfieldnél HDben 2 perc után elszédülsz az idétlen kamerarángatások miatt... mi a jó benne?
  • tarti19
    #47071
    az a logitech Z-5500 is nagyon vad, nemhogy egy komolyabb subbal megáldpott szoba:) Bár itt 150-20nm-es szobába nem kell komolyabb rendszer szerintem:)
    Cloverfieldre majd HD minőségben leszzek kíváncsi:) Addig nem is hajto rá:) vagy DVD legalább:)
  • Alien!
    #47070
    jó hang + rezgés....bár mondjuk eltudom képzelni,hogy esetleg eltudja nyomni egy jó rendszer(nem a z5500),én pl próbáltam bivaly hangerőnél játszani,egyszerűen idegesít egy idő után....

    btw....cloverfield 40"-on lefutottmá'??...:)
  • tarti19
    #47069
    szerintem egy jó hangrendszerrel ez feledhető, persze jó érzés :) nem tagadom
  • Chris Lowe
    #47068
    Papesz: Úgy látszik nekem bejönnek ezek a "megbukott" dolgok (gondolok itt mozgásérzékelőre, meg bár nem említetted, de nyilvánvalóan ide veszed a ps3-at is blu-ray-el cakpakk)
    High Velocity Bowling mond valamit? A PSN-ről letölthető, szvsz az egyik legszórakoztatóbb játék az elmúlt 4-5 évben(még gyorsan idevenném a HotShotGolf szériát). És tudod miért? Pont a mozgásérzékelés miatt. Pár barátom kijön, berakjuk 4 playerbe meg 4 sör, nameg a ps3 vinyóján található kedvenc zenéim fílingnek. Ja és ez az egész progi kemény 10 dolcsi volt, van benne vagy 100 óra multi játékom. Épp az ilyen játékok miatt vettem ps3-at(nomeg a blu-ray filmek).

  • Alien!
    #47067
    mondjuk avval nem értek egyet,hogy semmit sem számít a rezgés...Ha egy játék faszán támogatja a DS-t,beszarás jó tud lenni(pl a BF:BC-ben amikor a lövegek dúrván visszarúgnak,vagy az MGS4-ben,ahol minden hang érződik a kontrolleren)...egyszóval,nagy élmény...
  • predator0
    #47066
    Király, akkor most már én is megveszem
  • Papesz
    #47065
    Miért írjam be a google-ba? Tudom mi az a Lair.
  • quack
    #47064
    kijött az uncharted trophy peccs, az a zseniális hogy új játékot kell kezdeni, ami főleg azért vicces mert három napja kezdtem el és a végefele voltam már
  • CHEAPBOY
    #47063
    Elvileg később lehet majd letölteni, alapból csak Vader az úr a háznál:)
  • CHEAPBOY
    #47062
    Nagyon komolyan ki lettek dolgozva ezek a karik:)
  • fsgh
    #47061
    Egy kérdés. A Soul Calibur4-ben ps3-on elő lehet hozni valahogy Yodát? alapból benne van vagy majd később esetleg le lehet majd tölteni?
  • CHEAPBOY
    #47060
    Szerintem dúrva jó lett ez a Ferrari PS3ra... messze felülmúlta a várakozásaimat.
  • NEXUS6
    #47059
    A Lair az télleg nagyon jó volt sixexissel, és tök érdekes volt, hogy utána a Blézingendzsölt is amikor elkezdtem mozgásérzékelős beállítással akkor simán ment. Aztán viszont visszatértem karokra, mert ugye ez csak egy repszimszerűség nem igaz, akkor meg egy fél óra bénázás volt amíg megszoktam.

    Szal a fejlesztők kapják be. Bizonyos játékoknál igen is jó a hattengelyes
  • predator0
    #47058
    Akinek Unchartedből európai változata van nézze meg a kedvemért, hogy tényleg letölthető-e hozzá a trophy patch, ami állítólag mától elérhető
  • Prince of Máté
    #47057
    Jaj tényleg a motorstorm is támogatja :) Azért nem rossz dolog mikor a motorral a levegőben vagy és repkedsz :D
  • aabelus
    #47056
    ééééééén!

    lair ;) ird be a google-be,olvashatsz rola.

  • aabelus
    #47055
    a Lair-ben szerintem az iranyitas nagyon jo is!

    amugy a F1-ben szerettem a sixaxis modot,szerintem konnyu ugy vezetni. motorstormot mar nehez. :D
  • DanielT
    #47054
    Igen. Vagy HDCP kompatibilis monitoron. 5% alatt van az esélye, hogy olyanod van.
  • Prince of Máté
    #47053
    GTA IV Bowling :D
  • predator0
    #47052
    Nem, de a legjobb képélményt akkor kapod, ha LCD tévén játszol.
  • tomy8614
    #47051
    meg ott a bowling :)

    valamelyik NBA játékban büntetőt lehetett dobni vele
  • sirpalee
    #47050
    Folklore-t kihagytad, ott faszán ment :) .
  • miki10
    #47049
    akkor ps3 csak LCD tv-n lehet játszani?
  • Foxhound1980
    #47048
    Megvan az 500 gigás my book-om, basszus olyan mintha valami PS3 kiegészítő lenne :D Teljesen hasonló a design.
  • tarti19
    #47047
    mondanám a LAIR-t amiben elengedhetelen :)
    GTA 4-ben is volt pár típusú jármű amit kellemesen lehetett vezetni
  • Petyus_
    #47046
    Három játékot emelnék ki:

    Heavenly Sword: íjazás/ágyúzás nagyon vicces volt
    R&CTOD: több jó sixaxis-fícsör, a "golyós" minijáték különösen jópofa volt
    Uncharted: egyensúlyozás, "lerázás", nem rossz, kicsit színesítette a játékmenetet

    Másban (amivel én játszottam) említésre sem méltó. De nem egy rossz fícsör. Nem váltja meg a világot, de kis fantáziával egész jó dolgokat ki lehet hozni belőle.
  • tarti19
    #47045
    A kérdés jó ed tudni kell az igényeidet, hoyg melyik áll hozzád közelebb:) Bárha van lehetőséged rndszeresen LCD tv-n játszani vagy akár "gépezni" akkor már közelebbb állsz a ps3 vásárlsához