89387
PlayStation3
  • Arwenke
    #47124
    Bar plazmam van de egyet biztosan tudok, 37" full HD kb semmi ertelme, egyszeruen kicsi hozza a kep meret, hogy ki jojjon a kulonbseg. 50" es a felett mar szembetuno kulonbseg lesz 720P es 1080P kozott.
  • CHEAPBOY
    #47123
    Még csak kezdő, kérlek:) Nekem korona+ csillagaim vannak:P Márha VIPznék, de manapság nem, mert ritkán járok errefelé.
  • CHEAPBOY
    #47122
    Szerintem full HD plazmán beszarsz, akármit is kötsz rá a tvre... de ugye a plazma hátrányai... idővel...

    Én nem czoptam le magam a különbségtől full HDn a játékok terén... majd akkor érdemes szerintem az extra KP, ha már a játékok zöme simán támogatja.

    A filmek beszaratósak 720pben is, simán.
  • CHEAPBOY
    #47121
    Fogásra ua, csak a súlya miatt, kényelmesebb a hatása, jobb érzetet kelt.
  • CHEAPBOY
    #47120
    Ezzel is kitolják a gameplay élményt, míg végre újra lesz jó, s értékelhető cím PS3ra:P
  • zozo2001hu
    #47119
    Szasztok! Lehet ezerszer kitárgyaltátok már és kérem elsősorban az válaszoljon, aki full HD LCD tévével használja a PS3-at, hogy megérte-e megvenni hozzá a full HD technikát? Mert ugye a játékok zöme 720p, viszont a bluray filmek esetében meg jól jön az 1080p. Szóval milyenek a 720-as gammák full HD tévén? (37 collos HD ready mondjuk 150k-ért, vagy ugyanebben a méretben full HD kb. 260k-ért, azért nagyon nem mindegy szvsz...)
  • Sipee
    #47118
    bocs ez nemerrevolt válasz félreolvastam
  • Prince of Máté
    #47117
    Gyere a kőbányai piacra xD
  • ballor
    #47116
    Szerintem hagyjuk. Megyek lemezt venni. :D
  • Sipee
    #47115
    arconvágja demég hogy : D ráadásul még ottvanneki h PSP Slim 3.90 M-33! warez az élete úgylátom ^^
    sebaj ilyeniskell. csakakk léci neitt reklámozd h te mekora warezistenvagy köszi
  • Prince of Máté
    #47114
    Vinyó szektorhiba... egyre többet fordul elő! Simán meglehet győzni, ha nem érdekelne a téma, akkor nem hoztam volna fel :D
  • gazgoblin
    #47113
    pazar!

    alulmúlhatatlan volt köszönjük

    még pár ilyen és arconvág a banhammer
  • ballor
    #47112
    Téged úgysem lehet meggyőzni.

    Csak számolni kell. Tegyük fel, hogy a vinyót lehet 100x feltölteni, letörölni - azért gondolom több alkalom is menne, de a példáhopz elég.)

    Ez 100×450 giga. Ez hány lemez is lenne? Mennyibe kerülne ez a sok lemez? Azt írtad, hogy 100 lemezt veszel 7000-ért - ez lenne neked a 450 giga -, ennek a 100 szorosa? Tovább is számolhatsz, már könnyű...
  • Prince of Máté
    #47111
    rendelek 25 lemezt, 1800 ft... pár év alatt max 5 meg tönkre belőle, nagy cucc, veszítettem 300 ft-ot :D
  • ballor
    #47110
    Pont az ellenkezőjét teszed: feleslegesen dobsz ki rakás pénzt, de a te dolgod.
  • Prince of Máté
    #47109
    Felesleges és kényelmetlen, de sok pénzt takarítok meg... Hidd el utálok ránézni a másolt lemezeimre, és a lemez írás se a kedvenc tevékenységem, de rászorulok... Eddig mindent vinyón tároltam, de mikor betelt az olcsóbb (és kényelmetlen) utat választottam.
  • Alien!
    #47108
    kényelmetlen,feleslegesen melózgatsz vele...
  • tarti19
    #47107
    Ráaádsul ezeket a mybookakat gondolom oda viszed ahová akarod , mert usb-ről felcsatlakoznak mindenhová:D így van ugye?
  • Prince of Máté
    #47106
    20 perc alatt fennt van a gépen egy 8 gigás fájl... Ennyit képes vagyok várni.
  • Prince of Máté
    #47105
    A DVD5-nél nagyobb méretű fájlokat feldarabolom, kiírom két vagy több DVD5-re, majd mikor használni akarom összemuxolom őket és úgy nézem meg...
    Persze vannak olyan filmek, amikhez nincs szívem kettévágni :)
  • ballor
    #47104
    Tehát megírod lemezre, majd a lemezről átrakod?
    Aztaaa, de sok időd és pénzed van erre. :)

    Én nem csinálnám.
  • Alien!
    #47103
    BF:BC patch aug.7. ha javítanak mindent,végre elkezdhetünk multizni....
  • Prince of Máté
    #47102
    Nem tom, én mindig úgy csinálom, hogy filmnézés előtt a .mkv-t felmásolom a vinyóra és onnét nyitom meg. Így csendes, és nem pörög a lemez.
  • tarti19
    #47101
    de haver miről beszélsz?
    DL lemez ára még 350-500FT körül van... és legyen szó MEmorexről ami jó márka dl lemez esetén ami 400 Ft.
    100*400 az 40k annyiért éppen most kapott linkben 1T-s 3,5-es mybookot kapsz
  • Alien!
    #47100
    az 1080p-s filmek kevéstől eltekintve,mind dl-t igényelnek,ami legjobb helyen is 3-400ft..meg egyébként is,kiméled a ps3 fejét. nálam már dobva az írható lemez,van helyette pendrive,hdd,memkártya.
  • ballor
    #47099
    Nem beszélve, hogy a MyBook tényleg korrekt kinézettel bír és a szekrényed sem lesz tele egyszer megnézett filmekkel, amit 1-2 év múlva elfelejt a lemez.

    Szóval?
  • ballor
    #47098
    Ahan. Hányszor nézel meg egy filmet?
    Letörlöd a 450 gigát a lemezekről? Vagy veszel RW-ket?
    Egy vinyó mennyi is bír ki? Milyen élettartama van?
  • Prince of Máté
    #47097
    Erre visszatérve...
    én 70ft-ért veszem az egyrétegű Verba lemezt.
    Számoljunk kicsit:
    Egy lemez 4,5 gb , 70 ft
    Száz lemez 450 gb , 7000 ft
    Egy 450 gigás külső HDD 20.000 ft körül kapható...
    Persze tény, hogy kényelmesebb HDD-n tárolni, de amíg nem kerül ugyanannyiba mint a DVD, addig nincs miről beszélni.
  • tarti19
    #47096
    De nincs joga ahhoz, hoyg mást szidjon vagy arrogánsan sértegessen valakit, mert ugye ő sem különb nálunk...
  • Prince of Máté
    #47095
    Akinek nem inge ne vegye magára... Zsidó vagy? Szerintem nem. Akkor szard le mit mondtak.
  • Nexxuss
    #47094
    vaze így elment az idő melóval, hogy közben meglett a kis koronám.:) Király vagyok már itt is ehhh?:D
  • DanielT
    #47093
    Ok nélkül te kis féreg? Te ugattál itt folyamatosan, hogy közöm nincs az oldalhoz, csak a pofám jár. Hát megkaptad, aztán csak lestél nagy kerek szemekkel, hogy akkor most mi van.

    Azóta meg nyomod a zsidózást. A legalja vagy, ismerem a fajtádat, nem ma kezdtem.
  • Nexxuss
    #47092
    a zsidózás azért kemény dolog...sajnálom, hogy ide süllyedt a topic, csak azért mert egy kissé exhibicionista arc beszól a haverjának?! Gyerekek ne essünk már túlzásba...meg ha nem tetszik, valakinek valami ne reagáljon rá és jóvan...
  • EmThor
    #47091
    azok amit levágtál még neked áll feljebb mi? :) hát lol :)

    ok nélkül letiltani valakit, az megy... meg aztán sírni és áldozatot játszani, enni vagy, mért kell itt rontani a levegőt? nem elég a box topik?
  • DanielT
    #47090
    Minek van valóságalapja?
  • tarti19
    #47089
    Szerintem van néámi valóságalapja, bár téyn , hoyg nem így kell kifejteni a személyed ellen való nem tetszést...
    Viszont neked sem ártana elgondolkodnod a stílusodon, mert mindekinek jól esik ha szeretik az emberek...
  • Prince of Máté
    #47088
  • DanielT
    #47087
    Nem tudom mire vélni ezt a zsidózást. Nem az első eset.

    Illetve arra igen, hogy egy hatalmas primitív bunkó paraszt vagy.
  • EmThor
    #47086
    erre igazán irigy vagyok, nagy grat :)
  • EmThor
    #47085
    te is megjöttél, te önértékelési zavarokkal küzdő karvaj horgasorrú :)