89387
PlayStation3
  • Petyus_
    #47164
    Thx!
  • NEXUS6
    #47163
    Had kérdezzem meg, ha lecigányozta/terroristázta/nácizta volna, akkor is kértél volna neki büntipontot?

    OK ne menjünk el ízléstelen irányba, de az ízléstelenség nem az úgynevezett zsidózással kezdődik. Lexarom a zsidózást, a zsidókat vagy akik zsidóznak. És szerintem igen is a nevetségesség határát súrolja, de már felülről, amit egyesek álérzékenység szinten előadnak. Azt nem xarom le ha valaki széttrollkodja a topikot. Már örültem, hogy DT a korábbihoz képest egy minimális szintre szorította vissza a szabotázsakcióit, erre ez nagyon hiányzott.

    Szal ez nagyszerű, hogy sikerült ezt így összehoznotok. És igazad van, vállald is büszkén, hogy a szarkenésben főkolompos voltál!;D
  • HAF Rigel
    #47162
    Nem hergelem magam semmibe . De tény hogy ezen vitáztok , állandóan .

    Leírod ezt a kis szent beszédet , mintha rajtad kívül senki nem ismerné. Pontosan tudom hogy a sixaxis egy kényszer volt . Azt is tudom hogy a Sony marketingesei az első időben mennyire magyarázták hogy nem is kell rezgés , és ez az írányitás az isten . Aztán mégis lett Ds3 . Ha jól emlékszem az első kiállításokon nem is így nézett ki az írányitó hanem egy bumerángra hasonlitó dolog volt.

    Multi címekben nem várható a támogatás , gyakran a portra sem költenek eleget . A Sony inkább a PSN játékokban erölteti, ez meg is értem. Blazing Angel volt amit utoljára játszottam ilyen irányitással és nem psn játék volt.
  • Foxhound1980
    #47161
    Egyébként a mai napig nem értem miért kell okoskodni és a 360 mellett (bár megmondom őszintén már nem is tudom mi volt a téma lejjebb a zsidózáson kívül) folyamatosan agitálni. Minden user pontosan tisztában van a tényekkel értem ez alatt a multicímek kérdéskörét, az online szolgáltatás milyenségét, és a hw konstrukciók minőségét akár. nem kell folyamatosan bizonygatni mi milyen. Baromi unalmas, nem egyszer fordult már elő velem, hogy szimplán ugrom át a postot ha az első pár szóból rájön az ember mi a post tartalma. Nincs erre szükség. A másik, nem tudom melyik PS3 topik kommentelő (értem ez alatt a rendszeres kommentelőket) jár át a 360 vagy akár a PC játékok topikba fikázni, vbagy éppen bizonygatni, hogy uugye milyen szar a 360 mert a Rage gyengébb textúrákkal fog kijönni mivel 2 lemezen érekezik és nem 3 vagy 4. És rakat ilyen dolgot lehetne benyomni a fentebb említett topikokba. De nem teszik azon egyszerű oknál fogva, hogy baszottúl nem érdekli őket sem a 360 sem más. Nagyon szívesen látnék pl danitől olyan kommenteket ahol a PS3 van dícsérve ugyanis bármilyen meglepő lehet dicsérni. 2 nem régi hír. Mind a SW mind a Mirrors Edge leadplatformja a PS3. És simán lehet több tucatnyi dolgot előrángatni a PS3 eéőnyére illetve a 360 hátrányára.
  • ballor
    #47160
    Én szedtem le demót, azt hiszem a HK store-on volt fent. Regelj és húzd le.
  • Petyus_
    #47159
    Ez a bárányimádás tényleg óriási duma. :D :D :D
  • Petyus_
    #47158
    Tényleg jó a Lair? Annyi rosszat lehetett hallani róla, demó meg nincs... =)

    Én imádtam a Factor5 SW játékait GC-n, a Lair hangulata is nagyon bejött videók alapján... megvegyem?
  • EmThor
    #47157
    büntipont jár, hogy legalább végre idenézzen valami modi, muszáj volt megtennem, ha erős volt a "megszólítás" akkor is, ezt vállalom, kb. 'nem bánok semmit'.

    ahogy alant is írtátok, sajnos páran nagyon ráérnek. én két dolgot szeretnék. játszani és megbeszélni a vásárolt ps-emmel kapcsolatos dolgaimat. előbbi még megy, utóbbi sajnos nem. felhívtam a figyelmet a problémára, megengedhetetlen eszközökkel is, nem magamat minősítvén, hanem a figyelmet szerettem volna felkelteni, ha valaki megbántva érzi magát ez van, a kiosztás jár, mert a topik elkallódott, remélem lesz egy olyan modi itt, aki végzi a dolgát.

    kb. ennyi, Peace
  • NEXUS6
    #47156
    Várjál már!
    Itt most kapásból, vagy 5-en beírtuk, hogy a mozgásérzékelős dolog igen is használható. Sajna inkább az van, hogy a Sony nem nyomja igazán vehemensen a dolgot, ezért úgy tűnik mintha sunyítana vele. Ettől függetlenül az előzmények azok lehetnek amiket te is írtál.
    A Wii kontrollere persze fejlettebb, hiszen képernyő pozicionálás is van benne, de bizonyos helyzetekben erre nincs is szükség, Másrészt pedig a mozgásérzékelés érzékenysége asszem a PS kontrollernél pont jobb. Szal hogy van ez, Wii jó, és ugyan az PS-en meg xar?

    A Lair meg nagyon úgy tűmik, hogy annak volt botrány, aki nem is játszott vele. Egy elfogadható kis lődözős sárkányos gém, ennyi. Az irányítás átlag 10-ből 7 embernek bejön. szerintem ez más játéknál sincs máshogy. Van aki pl konzolos repszimekkel, vagy FPS-sel képtelen jáccani, akármilyen kontrollert kap. Szal akkor most szar a kontroller, vagy szarok a konzolos FPS-sek?

    Ez a "Lair botrány" kb a győzikesó szintjén van, marhára nem hiányzott, hogy behozzák a játékos médiába, de ugyláccik ez is a HD, meg a nextgen!;)))
  • Foxhound1980
    #47155
    Nem rég keltem, ezt szép volt vissza olvasnom. Nem is tudok mit hozzáfűzni nagyon, kb egymilliószor lerágott csont ismét csak. Egyvalami, az egyik félreüti a bálványt bárványra, a másik meg ki is javítja bárányra. Sry gyerek, ez kééész :DD
  • ballor
    #47154
    Ha a másik félre is kéred, hogy nézzenek rá, akkor korrekten jártál volna el. Így nem. A másik fél ilyeténképpen történő megnyilvánulásaira is igaz: "Szerintem erre nincs szükség és ha visszaolvasol, más szerint sincs."

    De csak egy kapott büntit, hála neked.

    Közöm nincs egyikhez sem, nem is érdekel ha ki lesznek tiltva mindketten, de ne csak az egyik fél hibáját kellene kiemelni.
  • Papesz
    #47153
    Mi ez a -ség, hogy büntipontokat osztogattat?


    Nem DanielT osztogattat, én jeleztem a moderátorok felé. Kár lenne, ha topic teljes egészében elmenne a zsidózás irányába, sokadjára ez már minden, csak nem vicces. Szerintem erre nincs szükség és ha visszaolvasol, más szerint sincs. Amennyiben nem értetek ezzel egyet, kéretik írni a moderátor topicba, hiszen azért van ott.
  • Papesz
    #47152
    Óriási félreértés van ám itt. A mozgásérzékelés azért került a kontrollerbe, mert a Sony (kényszerből) azzal helyettesítette a rezgést, ami szerintük prevgen feature. Aztán amikor mindenki felháborodott, mégis megegyeztek az Immersion-nel.

    A belsős játékok azért használják, mert a Sony erőlteti, ha már egyszer benne van. Azt nyilván nem vitatom, hogy vannak játékok, amik részben használják, lásd az előző mondatot. De amikor a fél világ a Lair botránytól volt hangos, a fejlesztők csak beleintegrálták az analóg karos irányítást. Azóta sincs olyan nagy cím, amit kizárólag mozgásérzékeléssel lehet irányítani. Többen mondták, hogy fejlesztés alatt áll az új mozgásérzékelő, ami majd hű, meg ha. Linket kértem, mert nem hallottam még erről, pedig napi szinten olvasom a nagy híroldalakat. Azóta sem kaptam, helyette megy a szájkarate, meg helyenként a személyeskedés.

    Ergo szar, Box jobb , és a Br olvasó feje is lassabb mint a boxé . Tudod szokásos elcsépelt tré kifogások a konzolunk és játékaink felé .

    És hát látod, már megint itt tartunk. Saját magatokat hergelitek bele a hülyeségbe, fogalmam sincs, hogy miért.
  • NEXUS6
    #47151
    Amúgy most olvastam egy cikket, hogy Harrison azért lépett le a Sony-tól az Atari-hoz, mert elkezdődtek a PS4 fejlesztési munkálatai, és köszöni szépen de negyedszerre is már nem akarja végig csinálni, ugyan azt a hercehurcát, Új kihívásokra vágyik.
    Jó neki, hogy ilyen gondjai vannak!;)))
  • NEXUS6
    #47150
    Monnyuk egy darabig én is mellre szívtam DanielT(roll) stílusát, de aztán már én is csak vinnyogok rajta
    Ez persze nem azt jelenti, hogy elfogadnám, csak sajna még a legrosszabb szitu is megszokható. Az ilyen bárányimádós dumát meg fel sem veszem.:D

    De mondom, amíg csak itt pojénkodott, szórta a hülyeségeit, addig OK, de nálam ez egy határ. Mi ez a -ség, hogy büntipontokat osztogattat? 1000X elküldtük már kezdetben viszonylag kultúráltan is, hogy köszönjük, de a mi kis "bárányimádó" közösségünknek nincs rá szüksége. Erre mindíg visszajött, nem bírta ki.
  • HAF Rigel
    #47149
    Te kérdezted hogy "tegye fel a kezét " erre írtam én , hogy melyik játékokban van sixaxis írányitás . Közben eszembe jutott még 2 psn játék a go sky és a go ski . Mind a 2nél a mozgásérzékelővel kell írányitani.

    A következtetés pedig abból vontam , hogy nem emlékszel rá hogy ott használtad . Gondoltam azért mert nem tetszett . Ergo szar, Box jobb , és a Br olvasó feje is lassabb mint a boxé . Tudod szokásos elcsépelt tré kifogások a konzolunk és játékaink felé .
  • wordsworth
    #47148
    Ebben a kibaszott vitában egy valami röhögök de nagyon... :D Mi a faszért kell bárányimádóknak lennünk? Nem Bálvány talán? Sry de súlyos méreteket öltött itt a bééégetéééés
  • NEXUS6
    #47147
    Az a gáz, hogy én meg rendesen kijáccottam az Unchartedet, übernehéz szinten is szépen haladtam, egy csomó dolgot unlockoltam, erre most kezdjem újra?

    Na jó, asszem belevágok aztán majd meglátom mennyire zsír!;)))
  • Papesz
    #47146
    Nincs boxom, se nintendóm, a pc-t meg nem játékra vettem(amennyi időm van játékra, bőven elég 1 konzol) és ha megnézed az itteni viselkedésemet, nem járok ezek közül semelyik topikba, hogy leszóló, (mégegyszer)olcsó hsz-t nyomjak.

    Szó szerint ugyanez vonatkozik rám is. Hol a probléma?
  • Papesz
    #47145
    Tudom tudom ezek számodra mind szar játékok boxon jobbak vannak és nem is aaa produkciók, és nem érnek semmit . de azért én eljátszogattam velük föleg a Rachet nem tünt olyan tucat játéknak .

    Ismét nem tudom, hogy ezt miből szűrted le, a Ratchet a legkedvencebb játékom, az összes nagykonzolos része megvan/megvolt.
  • aabelus
    #47144
    koszi,megprobalom
  • cloud.strife
    #47143
    Igen, tegnap fél kettoig nyomtam az Uncharted-et, trófea rendszer qrva jó, idáig nem is nagyon érdekeltek a titkos dolgok a játékban, de így, hogy kapom a kupákat érte nagyon állat.

    A joymeg egyszeruen porfekt. Amúgyis akartam joy-t venni a 2P gammákhoz. :D
  • partizan182
    #47142
    Helikopterből tudsz ráugrani. Teknikás de nem túl nehéz.
  • partizan182
    #47141
    Azt nem értem, hogy a sírásrívás helyett miért nem ingnoráljátok azt ami nem tetszik/nem érdekel.

    Lehet ám a közeljövőben megjelenő nagy címekről is beszélgetni, ha erre van igény.

    Öööö... izé.
  • aabelus
    #47140
    .. ezert megbuntetik -> igy akartam.

    mind1, jo reggelt.

    GTA4-ben fel lehet maszni a "szabadsag szoborra"? nekem nem sikerult, igaz csak vagy 20%-nal tartok.
  • aabelus
    #47139
    nyilvanvalo,hogy Emthor nem erdemelt buntipontot.

    ez az egesz most olyan, mint pl amikor az iskolaban a gyerekek egy resze hetekig verekedik, de senki nem veszi eszre [illetve senki sem bunteti], majd ha egy gyerek - (aki iskolaba is alig jart az utobbi idoben, es ha ment is, nem a verekedes miatt ment,mint sokan masok) - visszadobja a kretat, amivel megdobaltak, megbuntetik.
  • sirpalee
    #47138
    Szintúgy csatlakozom, kedvem sem volt reagálni a tegnapi szövegekre, mert ilyenekre nem lehet normálisan.
  • predator0
    #47137
    Én is egyetértek , és megint csak azt tudom mondani, hogy akinek nincs ps3-ja, nem akar venni, utálja, szarasonyszaraps3 hozzáállása van, az monnyon le. A fikázásra már van egy jól bevált topik.
    Mellesleg az miért nem személyeskedés, nem von maga után semmilyen büntetést, ha itt vagy másutt egy egész közösséget "aláznak meg", vesznek szarba ? Ez csak költői kérdés volt, tudom mi rá a megoldás, legközelebb alkalmazni is fogom, ha beválik, ha nem.
  • NEXUS6
    #47136
    Én is csatlakozom.

    Nem azért mert nagy gond lenne a jelenlegi moderátorral, de ez a helyzet jelenleg nincs kezelve, mostanában elvan hanyagolva a topik.

    És már megbocsásson a világ, nem akarok itt törzsgárdázni, meg elitistáskodni meg ilyenek, de akkor is! EmThor mióta itt van már és erre beesik valami beginer gyerek és szopathatja itt az embereket. Na ne má'!
  • Chris Lowe
    #47135
    Én reagálnék....

    Egyetértek.
  • Chris Lowe
    #47134
    Papesz: attól nyilvánvaló ahogy itt megnyilvánulsz.
    És itt lezártam a magam részéről. Nem fogok belemenni olcsó, kicsinyes vitákba aminek semmi értelme, Pár unatkozó (ide vehetjük danielt is, bár Ő már szót sem érdemel a tegnapi ideköpése után) forumhuszár akiknek azaz öröme, hogy ide jöjjön és abszolút túlzó (fanboyoknak bicskanyitogató) hsz-t írjon.
    Nincs boxom, se nintendóm, a pc-t meg nem játékra vettem(amennyi időm van játékra, bőven elég 1 konzol) és ha megnézed az itteni viselkedésemet, nem járok ezek közül semelyik topikba, hogy leszóló, (mégegyszer)olcsó hsz-t nyomjak.
    Ha meg komolynak érzed magad, akkor az előző válaszomból nem ezt ragadod ki, hanem a "megbukott mozgásérzékelés" szövegedre adott válaszomra reagálsz.
    Azt, hogy Neked és danielnek ez a hobbija csak sajnálni tudom.
  • ballor
    #47133
    Nagyon nem akartam írni, de most megteszem.

    Régi PS3 topik olvasgató vagyok. Még gépem sem volt, de már jó volt olvasni róla a híreket, a játékokról szóló leírásokat, egyéni tapasztalatokat. Aztán ez megváltozott... Egyre jobban azt érzem, hogy teljesen felesleges ide bejönni. Manapság szinte csak átfutom az olvasatlan üzeneteket.

    A dolog 1-2 hónapja kezdődött. Idejött pár srác, akik direkt szították a tüzet. Moderálás hiányában ezt meg is tehették és továbbra is meg fogják tenni. Hiába minden, mert akinek PS3 van akkor is fogja szeretni, mert valamiért ezt választotta a másik konzol helyett - nem 100%-os konzol, de nem is 0%-os. Én pl. az exclusive játékok miatt, nekem a másik nem ad annyit, hogy amellett tettem volna le a voksomat. Mostanában igaz gondolkozom a másik beszerzésén, de ez nem a PS3 topik témája.

    Ha valaki több ideje itt van, és olvassa azokat a hozzászólásokat, amikre utaltam, láthatja, hogy mi is a helyzet. Azt hittem a tegnapin túl is vagyunk. De nem. Valami miatt az ügyeletes feljelentő csak az egyik félre vonatkozóan kért moderálást és büntipontot. Nem értem a dolgot. A másik simán is megérdemelné azt a két kis háromszöget!

    Ja, még egy adalék:
    "© EmThor - 2008. júl. 29. 15:30
    ps3 topikba kérünk egy új moderátort, köszi" Érdekes nem?

    Nekem egyik fél sem haver, nem utálom, mert nem ismerem. Kívülállóként írtam ezeket.

    Egy utolsó: meg kell nézni, hogy a két érintett fél közül kinek mennyi PS3-mal kapcsolatos hozzászólása született az elmúlt 47.000 HSZ közül és mennyi volt a PS3ról szóló, nem utálkozó...

    Erre nem kell reagálni, csak picit elgondolkozni a dolgon. Jó lenne, ha a topik új gazdához kerülne és visszakapná megfelelő helyét a témák között!
  • DanielT
    #47132
    Dehhogy mondom. Ellenben az említett mondat tőlem valóban erős volt. Bocs a jónéptől!
  • HAF Rigel
    #47131
    Feltenném a kezem . Gondolkodom hol is használtam a sixaxis . Ja a Bolingban , a Rachetben ( az a rész mikor végig kell repülni a városban Clank szárnyaival) , Blazin Angel sorozat 1-2. Tudom tudom ezek számodra mind szar játékok boxon jobbak vannak és nem is aaa produkciók, és nem érnek semmit . de azért én eljátszogattam velük föleg a Rachet nem tünt olyan tucat játéknak .
  • HAF Rigel
    #47130
    Kedves DanielT lehet ,hogy Emthor lezsidozott az elöbb, de minta te elötte szarkupacnak és bárányimádónak tituláltad itt lévő közösségüket , mindenkit köztük engem is.

    " Megszellőzteted kicsit a trágyát? :D Kell is rajtuk lazítani néha, mert berohadnak a bárványimádatba"

    Ezekután miért parasztozol te másokat ? Külöbb vagy te nála , nálunk , nem úgy látom . Az a szerencséd hogy senki nem foglalkozik a Forum moderálásával . Bünti pontot lehet adni Emthornak , de neked nem jár mert te gond nélkül titulálhatsz szarnak , igénytelennek, bárányimádonak mindenkit aki nem Xbxo360 játszik hanem egy másik gépen. Sajna megint itt vagy és örülsz ,hogy belék tudsz kötni. Nem értem neked ez miért jó ? Mond már el légyszi
  • Alien!
    #47129
    én is osztom azt,hogy 40" fölött érdemes a fullhd-be beruházni,viszont sokszor a felskálázott végeredmény is nagyon szép tud lenni pl:COD4...amit szívesen kipróbálnék,az egy minden forrásból 1080p-re felskálázó hdmi-s erősítő...kiváncsi vagyok milyen képet adna,egy 720p-s ps3 játék....
  • Papesz
    #47128
    meg bár nem említetted, de nyilvánvalóan ide veszed a ps3-at is blu-ray-el cakpakk

    Ha nem említettem, akkor mitől nyilvánvaló?
  • Smuge
    #47127
    Egyetértek az írottakkal , full hd előnye a nagy képméretnél jön elő igazábol(42" +) , de meglátszik a különbség kisebb tv-ken is.
    Szerintem 720p bőven elegendő jelenleg hogy élvezetes legyen bármi is, sőt...
  • CHEAPBOY
    #47126
    Igen, mindenképpen az ember 110 Cm felett gondolkodjon ebben, így vettem észre az eddigi látottaim alapján én is.
  • Arwenke
    #47125
    Sajat tapasztalat, az alant leirtak.