89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #47443
    Qure elöfizetőknek jön a Resist 2 béta kulcs és lassan a béta is remélem .
  • HAF Rigel
    #47442
    Nem tudom , én többször is nyertem támadóként. Inkább csapat függő a dolog mint feladat . Sokszor van hogy egy jó csapatba kerülsz , nyersz támadoként is és védőként is .
  • NEXUS6
    #47441
    Az a gáz, hogy a demóban képtelenség volt védőként nyerni, a véglegesben meg támadóként!!!!

    Az új/régi játékmód talán nem osztja így le eleve a dolgokat.

    Én azért bízok abban is, hogy valami javítás is lesz benne, általában mindíg raknak a pecsekbe, függetlenül, hogy hangsúlyozzák vagy nem.
  • NEXUS6
    #47440
    Hát pedig pont ez a nagy kérdés, szerintem!;)

    A HR demó nem azért ütős, mert olyan dúrva a grafika, hanem mert a végén amikor az a poligonhegy könnyes szemmel, a mögül a bazi mordály mögül rád néz, akkor úgy érzed, hogy a barátnőd néz rád, akinek érzed minden dühét és keserűségét, mert átbasztad, és nagyon jól tudod mi lesz a következő pillanatban és csak azt tudod mondani: Bazmeg!!!!

    Akik ilyet 5 percben össze tud hozni, azok valszeg nagyon jó játékot is tudnak csinálni, függetlenül attól, hogy milyen csilivili textúrákat, shadereket, százmillió poligonokat tudnak a látványba bepakolni.
  • Alien!
    #47439
    kijött a BF:BC conquest DLC...tölthető a psn-ről....kiváncsi vagyok hibajavítást tartalmaz-e....erős a gyanúm,hogy azt nem.
  • NEXUS6
    #47438
    Hát szerintem a PS3 nem a kezdők gépe, ha így nézzük.

    Akinek van, annak általában nem úgy van, hogy egyszercsak kapott egyet szülinapra. Pont azért mert nem egy egyszerű szerkezet, és 1 éve még csak nem is volt olcsónak nevezhető. Szal aki megvette az tudja miért vette meg, mint ahogy te is tudod miért vennéd.

    De most akkor is mondom, beesel itt és elnyomod, hogy úgyse lesz olyan a HR.
    Szal nem kezdő Véristvánka vagy, aki kapott egy wiit és most az az űberkonzol számára, és ezt most mindenkinek jól megmondja.
    Nem értem most mér kell ez?

    Nekem az Uncharted, vagy az MGS is adott olyat, amit elötte még nem adott egyetlen progi sem, a filmszerűségével, a kidolgozottságával.
    De lehet a multi címeket is mondani, a COD! vagy a BF/BC is nagyon jó kis progik, vagy a Civ. Szal rahedli játék van, minőségiek, jól játszhatók.

    Igen volt Haze, volt Lair, meg Heavenly Sword is. Azok talán nem voltak ütősek, de egy átlagos Xbox exkluzív gém színvonalát azok is hozták. szal nem értem se a fikázásodat, se az apropóját.
  • Jimanszky
    #47437
    Bazze vitatkoztok olyan játékról,ami még meg se jelent!!!Azért ne felejtsük el,hogy a Ps3 is fejlődik,nem is kicsit!Aki figyelemmel követi a megjelenés óta,az tudja,hogy rendesen van még a gépben,ezt amúgy Kojima mester is mondta.
  • Janey
    #47436
    "ha ilyen lesz a játék realtime, több karakterrel, objectekkel, midnennel, akkor veszek egy PS3-at" -- ergo csak a játék technikai megvalósítására vagy kíváncsi

    Azt kérdeztem hogy TECHNIKAILAG mi jönne be még (grafika, desing). Mivel a te kijelentésed is erre vonatkozott nem pedig a játék egyéb aspektusaira (gameplay, sztori...stb)

  • HAF Rigel
    #47435
    igen sajna ilyet olvastam én is .
  • Super DANTE
    #47434
    A Doboz verzió miatt késni fog az FF 13, ez most komoly?
  • Alien!
    #47433
    mi is sokat kentük hidd el....sztem én 200-300 játékkal nyomtam csak a c64-Amigás időkben..erre jön még rá a pc-ps1-ps2-ps3 felhozatal.ergo ez alapján nem lehet mérni. az mondjuk elgondolkodtató,hogy a baráti körömben kb 20 embernek van ps3-a és 1-nek box-a(neki kettő,mer az egyik rrodos) ,pedig sony-ra nincs warez és mégis....egyik se nyikorog,hogy nincs játék,vagy szar lenne...
  • brodix
    #47432
    Hali!
    Van aki már letöltötte a Siren-t?
    Vagy tervezi vki lemezen?
  • deep
    #47431
    Természetesen jó is kell, hogy legyen a játék. Különben már a kezdetektől akarok PS3-at venni, csak arra várok, hogy okom is legyen rá:) Az a baj, hogy én már elég sok játékkal játszottam életemben (saccra lehet vagy 200-300) szóval nekem már eléggé magas az ingerküszöböm. Nem kell minden szempontból tökéletesnek lennie az adott játéknak, nekem elég, ha csak 1-2 aspektusból nyújt maximumot. Pl. a kedvenc PC-s játékom az immáron 7 éves Blade of Darkness a tökéletes harcrendszere miatt. Azóta sem láttam olyat 1 játékban sem, ez az etalon, máig játszom vele. Ez az oka annak is, hogy pl. a multiplatform címeket az elvitathatatlanul jobb minőség miatt 360-on játszom. Ha csak hangyányit is, de szebb a grafika, jobb a 360 joypad számomra. Nekem ez elég. Mindennek ellenére imádnám a PS3-at is, isteni a gép minősége, csendes, meg minden, csak azok a fránya játékok jönnének már...
  • Alien!
    #47430
    mondjuk effektív a naughty dog-os srácoknak még hiszek is...bonyolult hardver amit most kezdegetnek megérteni lsd Guerilla...Az ő prezentációjukban tisztán látszik,hogy használják a cell-t,megis látszik a játékon....
  • deep
    #47429
    Az Unchartedet szivesen végignyomnám. Azt hiszem ennyi. Az MGS story nem tudott lekötni. Pedig még az első résszel is toltam PS1-en. De azt se végig. Új volt akkor még a játékmenet. A későbbi részeknek többször is nekiültem, de fél óránál többet nem tudtam előttük maradni. GT sorozat nekem a 2. résszel véget ért PS1-en. Rongyossá játszottam magam velük. A többi ugyanaz, csak szebb és több az autó, nem tudott már lekötni a dodgemfizika miatt. Nekem egy autós szimulátorszerű játékban már kell a törés, anélkül boring. Mi van még ami PS exclusive?
  • HAF Rigel
    #47428
    Sajnos EmThor barátunk feleslegesen áldozza fel magát . Papeszban nem volt annyi zsivány becsület , ha már büntető pontot kért Emthornak akkor DanielT is azért mert egy Közösséget titulált szarkupacnak és Bárányimádónak ami úgyan olyan sértő mint a Zsidózás. Majd jön a válasz ,hogy kérjük mi , de miért én kérjem mikor EmThorra sem kértem , ha ennyire az igazság bajnoka vagy akkor az a kijelentés miért nem zavart kedves Papesz . Itt jön megint az álszent kettős mérce ami jellemző az ide "barátsággal" belátogató Xbox fanokra. A békés együttélés órán hiányoztak az iskolából. Egyébként is az a megjegyzés elöbb született mint a válasz zsidózás .

    Na mindegy . Más Tegnap elkezdtem játszani Unchartedet és megtetszett , bánom is ,hogy nem elöbb vettem meg , és ami egy kicsit elgondolkodtat hogy a készitők azt nyilatkozták mostanában , hogy 40%ban használják ki a ps3 hardwert , persze ez csak nyilatkozat jó PR cikk is lehet , de akkor is azért van egy kis remény sugár, hogy még látunk áll leesős dolgokat ebben a generációban is ( mind a két oldalra gondoltam).
  • fsgh
    #47427
    www.jatekaim.hu-ról egy gyerektől...
  • sirpalee
    #47426
    Csak azért mert szép a grafikája? Ez nem szánalmas hozzáállás?

    Ha uazok csinálják mint a farenheitet, akkor esélyes, hogy ütős sztori és hangulat lesz :) .
  • Janey
    #47425
    A jelenlegi játékkínálat (csak technikai értelemben hisz erre volt kihegyezve a kommented) alapján nincs semmi ami megfogna?
    Csak érdeklődöm...
  • deep
    #47424
    Na, ha ilyen lesz a játék realtime, több karakterrel, objectekkel, midnennel, akkor veszek egy PS3-at. Ennek a lehetősége egyelőre, a gép eddig bizonyított tudása alapján nem reális.
  • Tomac75
    #47423
    Honnan rendelted a Soul calibur 4-et?
  • tomy8614
    #47422
    ja bocs :D
  • NEXUS6
    #47421
    Szóval mert volt egy Haze (ami szintén nem volt annyira veszélyes mint ahogy sokan szeretnék látni) ettől kezdve, el kell fogadnia mindenkinek, hogy a PS ennyit tud, és ha valami kicsit is jobban néz ki, akkor az szemvényvesztés!

    Jól lekövettem a gondolatmenetedet?

    Bocsesz de voltak olyan gémek, mint MGS4, Uncharted, Ratchet, GT5P és azért jó pár multi címnél sem kell szégyenkeznie a PS-kének.

    Szal mi a faxomak téped a szád egy olyan gémről, amiről te is annyit tudsz mint mi, mert gondolom nem tartozol a fejlesztők közé?!
    Had higyjük már el, amikor odaírják egy demóra, hogy real time rendering, hogy akkor az az is! Majd ha a Blikkben is leközölt megdönthetetlen bizonyítékaid lesznek, hogy nem úgy van, akkor gyere vissza, OK?

    Különben kénytelen leszek hívni EmThor mestert aki határtalan önfeláldozásával elég bünti pontot fog összeszedni ahhoz, hogy végre őt is kibannolják, de mint Dugovicstitusz magával rántja az egész nyafogós, kielégítetlen Xbot sereget, akik itten szoktak hesszelni!
  • fsgh
    #47420
    Megérkezett a Soul Calibur 4:))) Ezzel jelenleg így néz ki a gyűjteményem:

  • sirpalee
    #47419
    Például az a youtube videó ami linkelve lett?
  • NEXUS6
    #47418
    Ez nem az a topic!
    Ide X-box fanok jönnek PS-t gyalázni, nem pedig valós PS-es kérdésekkel foglalkozunk.
  • Janey
    #47417
    a "nyafogás"-t nem rád értettem hanem azokra akiknek semmi se jó
  • deep
    #47416
    Na, hozakodj elő valami jófélével! Lássuk mi történik.
  • Janey
    #47415
    a Haze-t meg hagyjuk, nem vagyok nagy FPS mágus, de a demótól rosszul lettem (szigorúan saját vélemény, előre is elnézést a rajongóktól)
  • NEXUS6
    #47414
    Hát ezzekkell vitatkoznék!;)
  • tomy8614
    #47413
    #47348-re tud valaki okosat mondani?
  • deep
    #47412
    Helyes, ennyi:) Én nyafogok? Tényeket közöltem.
  • Janey
    #47411
    nézd én játszom és nem nyafogok...és néha x360 is van nálam egy barátomnak köszönhetően
  • Janey
    #47410
    valszeg a másik platformon jobban fog kinézni mint a mostani render, de emiatt a rendkívüli hardverigénybevétel miatt annyira megemelkedik a hőtermelés hogy vízhűtés addon jár majd hozzá :)
  • deep
    #47409
    Ja bocs, azt hittem ez fórum. Nincs kiírva a bannerbe, hogy belépés csak sony imádóknak és PS3 tulajoknak. Egyébként csak a realizmusra próbállak benneteket rávezetni, eltévedt báránykáim, hogy ne a megváltó heviréjn megjelenésekor szontyolodjatok el, amikor kiderül, hogy egy középszerű játék lett, és csak be lettetek eteve prerender képekkel, mint ahogy az már jópár esetben történt a közelmúltban (pl Haze)
  • NEXUS6
    #47408
    Ezmérmentelkéccer?
  • NEXUS6
    #47407
    Tudod, kisebbségi komplexus kompenzálás.
    Legyünk őszinték magunkkal, a multi címek általában az övüké, ám legyen! De azért 1-2 PS cím akkor is olyan, hogy az X-esek max csak matyizhatnak értük a paplan alatt.
    ;D
  • Janey
    #47406
    nemértem miért győzködöd, amikor most ájul el az x360 új fícsörétől egy másik topicban

    amúgy meg minek jönnek ide?, én sem rontom a levegőt a másik kettő x-es topicban, pedig megtehetném mert demokrácia van vagy mi

  • NEXUS6
    #47405
    Ja, valszeg tényleg van abban valami amit mondani akarsz. Szerintem is jövőhéten valszeg bejelentik, hogy multiplatform lesz, aztán törlik PS3-ra, csak a sorrend még nem biztos!;D
  • Janey
    #47404
    mert akkor még rosszabbul rendereltek :)
    de mára már azért jobban megy nekik és 2 év alatt ki is adtak 7 új render képet : ) :P