89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #47487
    Abszolút osztom a véleményedet!!!Ez a srác erre a szerepre termett,többek közt.Biztos szerepelt volna a következőben.R.I.P. Heath Ledger
  • EmThor
    #47486
    lego batman :)
  • balljuggler
    #47485
    lehetsz király.....
    and-.....I'm the BATMAN (by Jim Carrey)
  • balljuggler
    #47484
    na ez zsír...valami info?
    ha van valami linkeld be lécci,majd holnap elolvasom!most nyugovora térek mert reggel meooooooooo
    jo éjt mindenkiNET
  • Seth
    #47483
    Akkor én vagyok a király?? :D
  • Foxhound1980
    #47482
    Lesz játékváltozata a filmnek.
  • balljuggler
    #47481
    erről lehet tudni valamit?
    vagy csak ps2-re dobták a BBés ennyi?
  • balljuggler
    #47480
    akkor megérte az a lényeg...
    mondjuk fekete gyöngyön is el tudnék képzelni egy Batman gammát....(ha már kiskoromban ugyis Batman akartam lenni)
  • tarti19
    #47479
    lehetne az már 3 is csak az előző nevem még nem volt eynnire céltuatos mint a mostani:P
  • Foxhound1980
    #47478
    Szvsz verte, nem kicsit. Jack Nicholson nálam eddig a best fő gonosz volt de amit ez a srác művel az nem emberi. Zseniális egyszerűen. A hideg kiráz ha rágondolok.
  • balljuggler
    #47477
    f
  • balljuggler
    #47476
    most látom a csillagokat a neved mellet...talán te vagy itt a helyi sherif???
  • tarti19
    #47475
    dehogyem neked is :)
  • balljuggler
    #47474
    Ezért 2 hetes jegyet is nyertél a bannamákra...offtopic...
    na komolyra...verte a jack nicolson és michael keaton-os filmet???ha igen akkor tényleg jo lehet...
  • Foxhound1980
    #47473
    Megnéztük az új Batmant. KO...
  • balljuggler
    #47472
    akkor ez a köszönés nekem NEM szolt....vagy mégis?
  • balljuggler
    #47471
    nem akarlak elkeseríteni de elősször szögezzük le hogy melyik tipusú gépről is van szó....az a darálo hang illetve a le-le állás illetve felpörgés sajnos nem jo omen...sajna ezt is ki kell fogni...
  • tarti19
    #47470
    EStét az elégedett s mosollyal rendelkező ps3 tulajoknak:D
  • jaszy
    #47469
    Nálam le is fagyott egy 40GB os új gépen.
    Pont a zombik kergettek.........
  • Papesz
    #47468
    Én úgy tudom, hogy szeptember 8-tól a júniusi Qore tulajok csatlakozhatnak. Abban volt a kód.
  • EmThor
    #47467
    Vampire Rain: Altered Species a japán store-on, van vagy 5 küldi, nem nagy szám, de érdemes leszedni, full angolul van
  • Super DANTE
    #47466
    Szeptember 8-tól pedig mindenkinek!
  • Papesz
    #47465
    Az amerikai Gamestop előrendelőknek...
  • Papesz
    #47464
  • JohnnySmith
    #47463
    Akkor ezt megbeszéltétek-nek veszem .(pont)
    (tudják akikre vonatkozik)
  • Super DANTE
    #47462
    SOCOM: Confrontation béta szeptember 1-től a PSN-en.
  • Alien!
    #47461
    mondom én,hogy egyre komolytalanabb cikkek vannak a N4G.com-on...ma pl felmerült eme kép alapján,hogy a LittleBigplanet nem ps3 exkluzív.....pfffffffffffff........:)
  • predator0
    #47458
    A patchen kívül nem másolt fel semmit :) Amúgy hely van bőven nálam is.
  • gazgoblin
    #47457
  • dualview
    #47456
    Én pont emiatt az Unchartednél vettem észre amit más játékoknál még nem (bár lehet hogy csak nem figyeltem oda eléggé) hogy gyakorlatilag folyamatosan darálja a lemezt. Érdekes módon nem folyamatosan pörgeti, hanem olyan furcsa hullámzó "felpörög-lelasul-felpörög-lalassul" hangot ad, ami persze csak közelről hallható. Nekem pont emiatt sokkal szimpatikusabb amikor van install és nem a lemezt cseszegeti a játék. Bár tudom hogy az igazi megoldás a 360 :)
  • HAF Rigel
    #47455
    Azért nézz be a game data könyvtárba . Nagyon sok játék felrak 3-5gb körüli cuccot játék közben úgy hogy észre sem veszed . Mikor Wincsit cseréltem akkor néztem hogy pl a Virtual Tenis is felrak majdnem 5gb.
  • predator0
    #47454
    Végigvittem az Unchartedet, nekem tetszett a zombikkal együtt is. Most arra hajtok, hogy meglegyen az összes trophy/reward. Szóval azért még párszor végig kell játszanom :D Érdekes, hogy kötelező install nélkül is gyors, szép...
  • HAF Rigel
    #47453
    igen itt is tartunk szó volt valamiről amihez kapcsolodott a dolog ami piszkálta a csörömet. Mert eléggé kettős mérecét használsz . Neketek lehet fikázni beszolni stb , nekük meg nem mert akkor jön a spyon és kapod a büntipontot .
    Az írásaid ( gameconon) alapján egyenesebb embernek gondoltalak , ennyi . Föleg hogy még büszke is vagy rá , na ez a másik dolog ami kiveri a biztosítékot nálam.
  • predator0
    #47451
    Azért nézz utána több helyen, biztos ami biztos, hogy ne csak chatelésre lehessen használni azt az USB-s fülhallgatót, már ha neked játékra kell.
  • Jimanszky
    #47450
    Szia!
    Igen,minden bizonnyal jó lesz
  • daneelolivaw
    #47449
    üdv!
    azt szeretném kérdezni,hogy ha veszek egy usb-s fülhallgatót,az jó lesz a ps3-hoz is?
  • Jimanszky
    #47447
    OFF:Ha esetleg van köztetek énekes,akkor látogassátok meg a topikomat.Most nyitottam!Apropó:Ki cserélne Singstart valameilyen játékra?Gondolom nem sokatoknak van meg..
  • cloud.strife
    #47446
    gt5p trophy támogatásról nincs hír?
  • Alien!
    #47445
    ha DLC akkor nem töltődik le autómatikusan ,ha viszont nincs meg mindenkinek,a különböző verziók multizásnál nem kompatibilisek....ergo lehet,hogy csak az új játékmód került bele.
  • NEXUS6
    #47444
    Na ja, valami jobb csapat menedzselési lehetőség is kéne.