89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #47607
    BIG THX bátyó
  • Foxhound1980
    #47606
    KATT
  • Jimanszky
    #47605
    Segítsetek srácok!!Meg volt régen az a progi,amivel a Psoy-t lehetett használni PC-hez!!!Csak újra raktam a gépet és nincs meg:(Nagyon kéne az Indiana Jones-hoz
  • balljuggler
    #47604
    akkor én a 15ezres pingemmel viszem a pálmát!!
    LOL
  • HTB
    #47603
    én Kilikkel elgyepáltam már jópárszor

    amúgy

    gondolom neked is ez az első soul caliburod (nekem az), szerintem először egy karakterrel gyakorold be a játékot, tanuld meg a mozgásait, csinálj meg pár tower szintet, amivel megnyitsz új ruhákat, közben a style is fejlődik, aztán csinálj egy saját karaktert, aki a begyakorolt karaktered mozgását használja - na az ilyeneket lehet spécizni mindenféle skillekkel, többek között life leech-csel, meg még milliónyi más mókával, úgy már tényleg easy peasy
  • NEXUS6
    #47602
    Ja T-com, de ők csak a hardveres részét adják, az Enternetnél vagyok, de nem tudom leadni a telóvonalamat, mert akkor mikor kötöttem nem volt külön csak ADSL, és most meg szopatnak, havi 1700 Ft plusszal, meg a fenyegető levelekkel, hogy kikapcsolják, ha késik a pénz. Amúgy évente egyszer legalább valamiért szétbarmolják, és olyankor pinpongoznak velem az ügyfélszolgálatnál, hiába tudom hogy vonalhiba, mert látom a modemen hogy nem ég a led. Akkor is szóljak az Enternetnek, hogy aztán majd ők szólnak a T-com-nak. 3 napos javítási időt vállalnak és ezt nem tudom, hogy de másodpercre pontosan betartják. A múltkor is egyik nap este 10 kor elszállt a net, 3 óra telózás után sikerült írástudóval megértetnem, hogy mi a gondom. Aztán tényleg percre pontosan 3 nap múlva rá volt, már éppen kezembe volt a maroktelefon, hogy hívom őket.

    Amúgy a ping teljesen OK. Játékoknál pl. 100 körül van, persze egy csomó alatt 30-40 körül, meg 400-asok.
  • Papesz
    #47601
    A Parasite Eve 3 PSP-re jön.
  • balljuggler
    #47600
    na felvettelek msn
    igazolj vissza
  • balljuggler
    #47599
    adsl-nél a ping kb milyen magas?t-online?
  • balljuggler
    #47598
    bazz tdud mit szopikáltam én ezzel a mac mizériával...2 router is elhalt a térdemen illetve a talpam alatt..hihihihi
  • NEXUS6
    #47597
    Haha, gyorsabb voltál!;)
    De nem is baj, mert a kábeles net nekem elméleti tantárgy inkább, nekem ADSL-em van.
  • balljuggler
    #47596
    jaja.sztem...hmmm
  • NEXUS6
    #47595
    Az a gáz, hogy elvileg el sem szabadott volna indulnia, ugyan is a rendszer a számítógéped a hálókártyájának MAC kódja szerint azonosít. Kell egy router azon keresztül tudod megosztani majd a netet.
  • balljuggler
    #47594
    kábeles a neted...
    akkor a megoldás az egy router lesz mivel a kábeltévések zöme fix ip-t használ(bár ennek semmi köze ehez) és egy adott mac számot figyelnek ami jelen esetben a te számítógépednek a hálozati kártyája...küldj privit és add meg az msn címed mert lehet tudok segíteni...
    na csá
  • szergej  orosz
    #47593
    számitogéppel
  • NEXUS6
    #47592
    Misztikus!
    De gondolom alapvetően mással használod a netet, nem a PS-sel?
  • szergej  orosz
    #47591
    Viszont tegnap müködött vagy 3percig használtam.Késöbb visszakapcsoltam a gépet és akkor már nem is volt jo.
  • Jimanszky
    #47590
    jöhetne egy Medievil is valami új köntösben
  • NEXUS6
    #47589
    Hát akkor oda kell még egy router is majd!
  • Jimanszky
    #47588
    Üdv a topikban Kolléga:)!
    Jaja,írd meg milyen neted van!
  • NEXUS6
    #47587
    Hú nekem a PS1-es játékok közül talán a Colony Wars hiányzik a legjobban! Annyira egy jó sorozat volt!
  • szergej  orosz
    #47586
    Kábeltévés.
  • NEXUS6
    #47585
    Gratu a géphez!;)))
    Nagy kérdés: ADSL, vagy kábeltévés neted van?
  • NEXUS6
    #47584
    Sajnálom, hogy ez lett a Crash-ből, nekem mindíg is az volt "A" platform játék. Szerencsére a Ratchet felnőtt a feladathoz és átvette a helyét. De akkor is hiányzik.

    Az a gáz, hogy az eredeti alkotók lehetnének azok akik megújíthatnák és a jelenlegi hardverhez igazíthatnák a megjelenését. Pl a PS1 szintű origami-poligón figurát már ideje lenne felváltania, egy szőrös nyáladzó kis dögnek, amire a mai gépek képesek.
  • fsgh
    #47583
    nem tudom de jó lenne... elég erősnek tűnik:D Én Darth Vaderrel probálkoztam de esélytelen...
  • szergej  orosz
    #47582
    Sziasztok! PS3 tulaj lettem viszont nem tudom az internetet működésre birni a gépen.Ethernet kábel nem volt a csomagba igy ami itthon volt azzal probáltam.Kábelnetem van.Valaki tudna segíteni?
  • NEXUS6
    #47581
    Azért még mindíg jobb mint a semmi.
  • Sipee
    #47580
    viszont pl a crash 3 nagyon nagyon jóvolt dea crash of the titans pl nemigazán aza mutatós
  • arsnl
    #47579
    Siegfried-del 1szer sikerült azóta senki mással :D Valahogy meglehet szerezni őt?
  • Sipee
    #47578
    nemtudjátok debrecenbe eza HD m1-m2 fogható? :/ vagyistom h fogható,csak úgyértem így ingyen : DD
  • Alien!
    #47577
    szar minőségű videó francia kommentárral....pfffffffffff.....felülmúlhatatlan...
  • Foxhound1980
    #47576
    Nincs de nem is baj, Ps1-es részek után az a frencsájz egy szemét lett.
  • fsgh
    #47575
    sirba visz ez a SC IV... ki jutott már el Arcade modban a tanítványig és ki az akinek legyőzni is sikerült?:D
  • Kratos86
    #47574
    Sajnos nincs vagyis majd lesz de állítólag nem lesz nagy durranás! Én a Jak and Daxtert is hiányolom! Parasita EVE 3 meg állítólag lesz majd remélem!Én egy új Medievil-nek is örülnék vagy volt régen PS1-en a Chase the Express meg a Countdown Vampires játék! Ezeknek is lehetne folytatása meg még van pár cím ezek mellett! Fatal Frame 4 is ha jol tudom Wii-re jön ki,pedig az se volt rossz game sztem!
  • Jimanszky
    #47573
    Igen,ez az!a hangot vagy optikain keresztül,mondjuk dvd-re kikötve,vagy RCA-n keresztül tudod megoldani.
  • NEXUS6
    #47572
    Szerencsére viszont nagyon bedúrvultak a PS exkluzívok grafikailag, pl. a Resistance2 nekem az idei év legnagyobb pozitív csalódása. De a Hev Irén is nagyon nagyon ígéretes.

    Szal úgy látszik ez a világ rendje, exkluzívok jönnek, exkluzívok mennek. A PS termeli őket, az X fogyasztja. De sajnos ez utóbbi ezekre a címekre nézve azt jelenti, hogy nem sokat nyernek vele. Hol van már akár Crash is? Van crash játék egyáltalán PS3-ra?
  • Kratos86
    #47571
    Szerintem is! Nem baj az a lényeg hogy a Resistance2,Motorstorm2 meg a KZ2 legalább exkluzív lesz -- ezekkel elleszünk egy darabig asszem!
  • NEXUS6
    #47570
    Ja aztán a múltkor volt egy cikk, hogy ez a Szkver részéről nem is a pénzről szól alapvetően a dolog! És persze a télapó is létezik.;)))

    Én azt látom, hogy a M$ szopás szerint negatív kampányt folytat. A volt exkluzívok nem azért fontosak neki, mert az ő platformja annál több tőlük, hanem mert a Sony annál kevesebb.
  • NEXUS6
    #47569
    Hoppsz, egy kis Hevirén videóka!!!!

    Igaz a Napkirály nyelvén szól, de azért van néhány érdekes jelenet benne.
    Látható, hogy jó kis technológia van az egész mögöt. Nagyon úgy néz ki, hogy a múltkori képek télleg ingémek.
  • Kratos86
    #47568
    Igazából az bosszant leginkább hogy meg kell várni míg a dobozos verzió is elkészül és csak utána adják ki! Mi a faxomért várják meg? Megcsinálják PS3-ra és utána már ki kellene adni, nem pedig megvárni a másik verziót!