89387
PlayStation3
  • ScOpU
    #47647
    LG L246WH-BN ez a monitor elég sokat kihoz a gépből nem?
    Ezen lesz olyan szép a kép mint egy tv-n?
    KÉPERNYŐ ÁTMÉRŐ: 24"
    FELBONTÁS: 1920x1200 (WUXGA)
    KONTRASZTARÁNY: 5000:1
    FÉNYERŐ: 400
    VÁLASZIDŐ: 5ms
    DVI CSATLAKOZÓ: Igen
    FORGATHATÓ: Nem
    SZÍN: Fekete SZÍNEK SZÁMA: 16,7 millió MULTIMÉDIA: Nem
    bocs a nagy betűkért de lusta voltam és csak kimásoltam:)
  • gazgoblin
    #47646
    minden szo igaz

    most lakasfelujitok es a haverok mar nem hagynak beken hogy mikor lesz a kovetkezo party

    sör, ropi, rákenroll !
  • Papesz
    #47645
    Rock Band
  • Sipee
    #47644
    a tisztelt közösségben vanvalakinek rockbandje? mert lehet h tesommal beujítanűnk egyet ő gitározik énmeg dobolok szal így még rockbandbe is jólenne : D de abba igaz lehetolyat h 1ember dobol 1meg gitározik? jaésha veszek honnan érdemes?
  • tarti19
    #47643
    youtube az megy rendesen:P
  • Pókman
    #47642
    Ok köszi szépen a gyors segítségedet,csak azért szerettem volna,hogy pl, video .hu oldalon nem játssza le a videókat és egyik ps3 videón láttam,hogy azt a oldalt próbálták ki és ott meg működött.
  • predator0
    #47641
    "Rátölteni" sehogy, a böngészőjében van egy Flash 7.0-ás megjelenítő. Ezért úgy lehetne flash playerként használni, hogy felrakod az adott fájlt egy webhelyre és onnan probálod megnyitni a ps3 böngészőjével. Aztán vagy lejátsza, vagy nem :)
  • tarti19
    #47640
    Az erő veled van :P
  • fsgh
    #47639
    pff akkor Vaderrel kell legyőzni a tanítványt!? na az még jó móka lesz:SS Az lehetetlen:D
  • zottyantas
    #47638
    Csináld meg az arcade módot Véderrel és beadja.
  • Pókman
    #47637
    Sziasztok!

    Flash playert hogyan lehetne rátölteni ps3-ra?
  • predator0
    #47636
    Én ezeket ajánlom, bár off videók, de hasonló téma, viszont nagyon vicces:
    1 2 3
  • Frequency
    #47635
    Majd írd meg mire jutottál,ha nem sikerül akkor keresünk más megoldást.
  • Noitulover
    #47634
    Bárki lebeghet ha helikopterhez közik :P pár statiszta sem árt hogy legalább féjig hitelesnek tűnjön :P
  • Foxhound1980
    #47633
    Tud e? Keress rá Criss Angelre...
  • Jimanszky
    #47632
    Ügyi vagy
  • fsgh
    #47631
    Na csak sikerült Kilikkel 9perc alatt:D és ha már ott voltam megvertem az utána lévőt is:)
  • Noitulover
    #47630
    http://www.youtube.com/watch?v=_1HbJClAP2Y

    ez is hideo humora vagy azért tudhat a srác:P
  • Jimanszky
    #47629
    Tetszik ez a co-op mód!Jó,hogy tettek bele.Faszikám a fa tetején.De ez miért boxos verzió?Egész jó a grafika,meg ami még pozitív,hogy egész nagy a terület.Meg a lángszóró is fasza,ahogy égeti a füvet,mint a Far Cry 2 trailerben.Pont ilyenre számítottam.Jó lesz ez!
  • Jimanszky
    #47628
    Légy üdvözölve Kolléga
  • tarti19
    #47627
    Áhhhhhhhh ,megijedtem , felraktaa max hangerőre véletlen a rendszert és mikor felrobbant a gránát majdnem be..tam:D
    AMúgy hangualatos:D:D:D:D
    Viszont olyan érzésem van, mintha MOH produktum lenne:P
  • Alien!
    #47626
    Cod5 Co-op gameplay(HW) még a végén egész jó móka lesz ez...meghát a Jack Bauer szinkron nagyon bejövős.....:)
  • szergej  orosz
    #47625
    köszi megpróbálom igy.
  • Alien!
    #47624
    mire is gondolsz?
  • tarti19
    #47623
    és ez most frankón működik??? Alien ilyenekről nem is tájékoztatsz minket?:D ejnye:P
  • Alien!
    #47622
    a boost arra való,hogy a DTS-ből átalakított AC3 hangsáv hasonló hangerővel szóljon mint maga a DTS...merugye a DTS jobb minőségű és általában jóval dinamikusabb/hangosabb....

    egyébként meg inkább vedd ki előle a pipát,mert sokszor túlvezérli a hangot!!!!!
  • Alien!
    #47621
    én állítgattam,de egyszerűen nem elég gyors....nemjó vele játszani.
  • Tyler Durden
    #47620
    BF:BC alatt mi a probléma vele?
  • np
    #47619
    Mkv2vob programban a hangoknál a boost az mit jelent nálam eddig mindig be volt jelölve?
  • Alien!
    #47618
    cod4-re tökéletes,sztem ahhoz lett kifejezetten tervezve....BF:BC alatt pl már nem muzsikál olyan jól...
  • Tyler Durden
    #47617
    PS3-as fps játékok miatt szeretnék beruházni egy Splitfish FragFX-re. Van vkinek tapasztalata vele kapcsolatban, érdemes megvenni? /CoD4-re használnám főleg/
  • predator0
    #47616
    Végigvitte már valaki az Unchartedet crushing nehézségi fokon? Nem egyszerű, régen káromkodtam ennyit. Ehhez képest a "hard" olyan, mint más játékoknál az "easy" :D Azért persze nem adom fel. Ez és még két kisebb trophy kell már csak ahhoz, hogy meglegyen a platina trófeám.
  • Super DANTE
    #47615
    Így igaz, anno PlayStation-ön az első játékok között volt a Crash, amellyel játszottam és elég sokszor végigjátszottam, az első része valami fantasztikusan jó lett. Kár, hogy amióta multi cím lett közelében sincs régi önmagának, hátmég akkor a Ratchet és a Jak játékokhoz képest.
  • Frequency
    #47614
    Sziasztok!A multhéten lettem én is egy ps3 tulajdonosa,napi szinten látogatok ide..elég sok híreket megtudhatok itt.Remélem befogadtok PS3 A problémádra tudom a megoldást,én is kábelnetes vagyok és volt gondom a net beállításával.De a megoldás egyszerűbb mint hinnéd!Húzd ki a modemed táp kábelét 3 órára,persze a pc-ből is.Aztán a 3 óra elmultával csatlakosztasd a konzolodhoz,aztán futtasd a telepítőt mindenre auto beállítással...nekem igy összejött.
  • NEXUS6
    #47613
    Attya úristen!!!!
    Hát ez a net mire is jó egyáltalán?;)
  • greggorius
    #47612
    Elado:


    MOTORSTORM 3900FT

    SONIC THE HEDGEHOG 7500FT

    GRAN TURISMO PROLOGUE 5800FT

    Mindharom jatek karcmentes es hibatlan, tokban, PAL verzio.


    Tel.:
    70-610-5664
  • HTB
    #47611
    azt dunno én se :b
  • balljuggler
    #47610
    telefonon próbáld meg
    (ezt nem tudtam kihagyni SRY)
  • fsgh
    #47609
    még 1 kérdés..hogy lehet elérhetővé tenni a tanítványt? GOndolom nem elég ha legyőzöm...:S
  • fsgh
    #47608
    ezekre már rájöttem:) úgy nagyából... Darth Vaderrel 8. szinten vagyok meg variálom a cuccait is meg minden... de most majd akkor felturbozom Kilikket és megprobálom:)