89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #47567
    Nem baj, jön nemsoká a Valkyria, és az ráadásul PS exkluzív, hogy dagadjon májunk (legalább is egyelőre;).
  • NEXUS6
    #47566
    Minden tízteletem a FF játéksorozaté, de amit a Kockáék csinálnak ezekkel az új részekkel az egy az egyben a Sony szintű bénázás, csak még annál is rosszabb.
  • ScOpU
    #47565
    A hangot hogy tudnám megoldani?
    HDMI-DVI kábel 2.5 (PS3) 3990Ft ez lenne az?
    Bocs, de nagyon nem értek hozzá:)
    Kösz
  • greggorius
    #47564
    Elado:

    MOTORSTORM 3900FT

    SONIC THE HEDGEHOG 7500FT

    Mindket jatek karcmentes es hibatlan, tokban, PAL verzio.

  • Jimanszky
    #47563
    Igen jó a Ps3-hoz egy DVI-HDMI kábellel,viszont ez csak képet továbbít,hangot nem/a kábel/
  • Jimanszky
    #47562
    Ha van rajta DVI csatlakozó és HDCP-s,akkor igen.Keress rá a jellemzőire.
  • ScOpU
    #47561
    Samsung SyncMaster 940bw
    Tudnátok segíteni abban hogy erre a monitorra rátom-e kötni a gépet?
    Előre is kösz
  • Ombika
    #47560
    Ertem es koszi a valaszt!! Mar csak 1 bokkeno van ,mind a 6 vinyom satas ,de meg nem neztem meg milyen csatis a ps3-as vinyo es remelem ez nem jar garivesztessel?!
  • Kratos86
    #47559
    Final Fantasy XIII hír:

    "A PS3 tulajok most minden bizonnyal még az eddigieknél is nagyobb átkokat szórnak a konkurens X360 tulajok fejére, hiszen - a Square-Enix szerint a Microsoft hibájából - a nagyon várt Final Fantasy XIII komoly késést könyvelhet majd el.
    Ennek okát Motomu Toriyama, a Square-Enix fejlesztési vezetője tárta a nyilvánosság elé. Elmondása szerint a Microsoft még nem küldte el számukra a szükséges fejlesztői csomagot, így az X360 változat munkálatai el sem kezdődtek. Jelenleg a PS3 verzióra koncentrálnak és csak annak befejeztével kezdik el a másikat.
    Ez abból a szempontból rossz hír, hogy a két változatnak egyszerre kell a boltokba kerülnie, így a PS3 tulajoknak meg kell várni, míg az X360 verzió elkészül. További rossz hír a Sony-nak, hogy az eddigi állás szerint a Microsoft csak Észak-Amerikában és Európában terjeszti a Final Fantasy XIII-at. Ám a legújabb hírek már arról szólnak, hogy készül egy ázsiai változat is, melyet Tajvanban lehet majd beszerezni. "

  • Foxhound1980
    #47558
    A kinti az BC-s.
  • Alien!
    #47557
    én se értem,kinn az Amazonon meg n1 a 80gb ps3....
  • balljuggler
    #47556
    Minek az xtra?ha a szoftveres dolgokkal is hadilábon állnak...
    most tulajdonképpen akkor ez csak 1 szemfényvesztés...húúúúú jön a 80-as ps3, wááááááá
    ez kb olyan mintha vennél egy vacsi uj ferrari gépkocsit kilo80-as véggel...na bumm
    az emberek kb 30-40% kicseréli ugyis a vinyót...
    én sokmindent pd-rőr oldok meg, kártyaolvasó nálam felejtő..(40gb-s tulaj lévén)
  • Chris Lowe
    #47555
    Érdekes ez a ps3 hardverpiac...azt gondolná az ember, hogy ahogy jönnek az új modellek úgy pakolják tele extrával. Nekem a legelső szériás 60gb-os van (576-ban vettem éjfélkor hatodikként ) de még mindig ez tud a legtöbbet és egyhamar ez nem is változik. Aug végi 80-as jól hangzik, de ebböl ugyanúgy kimarad a ps2 lejátszás, a kártyaolvasó(szerintem igenis jó dolog, pikpak rakom át a pc-röl a dolgokat) sőt ebben már sacd lejátszás sincs(mondjuk ezen sok ember nem vág eret) de én ezt is használom. A plusz 20gb okés, bár sokat nem számit ha hd anyagot tárolunk(különösen úgy, hogy 17ezerért vettem most 320gb és az már inkább méret).
  • balljuggler
    #47554
    csávókámnak ingyé van az áram...
    egyébként nem rossz..
  • Jimanszky
    #47553
    Zsííír
  • NEXUS6
    #47552
    inFamous vidijó!;)))
  • rorr
    #47551
    Ott nekem is fagyott!
    Szerintem ez bug.....
  • cloud.strife
    #47550
    Hivatalos Sony Mo. ára 109e.
    85*90e-ért max az áfabetyárok árulják. LOL
  • Prince of Máté
    #47549
    Elvileg ugyanannyiba kerül majd mint a 40 gigás, és az helyére jön be...
    Szal olyan 85-90 k.
  • Kraptor
    #47548
    Lesz az több is mint 100:)
  • fsgh
    #47547
    átszámítva 90ezer...és sztem 100éer adják majd

    itt válts át:)
    http://www.megaport.hu/valuta.html
  • balljuggler
    #47546
    faxa
    thx
    na lépek mert lőtték a pizsit
  • Foxhound1980
    #47545
    Szvsz az a FW lesz fent amivel beadtad, talán eggyel frissebb.
  • balljuggler
    #47544
    szoftveresen ugyan mi lesz vele..??
    amugy ha visszakapom a szervízbűl a gépem akkor az aktuális fw lesz rajta szerinted???vagy kérjem tőlük hogy ugy kapjam vissza??
  • Foxhound1980
    #47543
    Annyiért eladhatatlan lenne, max 120k.
  • balljuggler
    #47542
    off:
    2esen meseautok megy épp..
  • balljuggler
    #47541
    az megközelítőleg 114000Ft...
    átszámítva persze
    és ahogy a magyarokat ismerem akkor kb 130-150 között lesz
  • Foxhound1980
    #47540
    Preferált hang english, preferált subtitle hun.
  • Foxhound1980
    #47539
    300font. Hun árat még nem tudok.
  • balljuggler
    #47538
    vazz...
    hát te?
  • Foxhound1980
    #47537
    A leszedett MKV anyagokat az "MKV2VOB" programmal kell átalakítani. Kódolás H264, Split size Fat32, transcoding automatic, output: VOB. Az SRT legyen az MKV mellett, boostot ne adj a hangra az opciókban, large subtitle viszont legyen bepipálva.
  • mrzsul
    #47536
    Na 16:30tól most hagytam abba az MGS4et majd holnap. Tudtam hogy bazinagy játék lessz na de ennyire?????? Ez 50 BOX exkluzive titult felülmúl a számomra és ha csak ezvégett a játék végett vettem volna meg a PS3t akkor már megérte. Tényleg brutál. Kalap le Kojima előtt
  • balljuggler
    #47535
    waóóóóóóóóóóó
    csak az a baj hogy.....
    mennyi a vége??
    ft?
  • Foxhound1980
    #47534
    80GB EU (nem PS2 BC-s)

  • balljuggler
    #47533
    gondoltam...hol van még karácsony...:P
    Fox!!!segíts már neki elindulni...
  • lcee
    #47532
    hát igazábol beirtam a keresőbe és nem hozott be semmit
    pedig biztos van, lehet hogy kevesli a karaktereket a kereső, de hát ez csak ennyi.
    Viszont 47500 hozzászólást nem akarnék végignézni, jövő karácsonyig. :)
  • balljuggler
    #47531
    HA RÁM HALLGATSZ AKKOR AZT CSINÁLSZ AMIT AKARSZ...
    VICCET FÉLRE TÉVE OLVASS VISSZA KB 2-300 HSZ-T MERT EZ GYAKORI KÉRDÉS....SZTEM A FAQ-BA IS LE KÉNE FEKTETNI...
  • lcee
    #47530
    Vki?
  • Foxhound1980
    #47529
    Jó volt a Bioshock csak a vége felé kifulladt, több csavart és cliffhangert kellett volna beletenni.
  • balljuggler
    #47528