89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #47687
    nabazdmeg. Megint egy félre írás:D vigyázzunk, mert jön valaki és kitalálja hogy SEGG IMÁDÓ a banda:D:D:D Nem Anus, hanem AGNUS DEI, azaz Isten Báránya :D:D:D
  • NEXUS6
    #47686
    Ja ezt ismerem, ez az Anus Dei!
    ;D
  • predator0
    #47685

    Bocs, de ez egy elég régi hagyomány, ennek a képnek speciel pont az a címe, hogy "Bárány imádása" :D

  • NEXUS6
    #47684
    Közben megtudtam a FFXIII megjelenési idejét, passzolna is a határidőtlenségi naplóba:

    Szal 2013. 13. hó. 13.!
    ;)))
  • NEXUS6
    #47683
    Hú ez a polós dolog ez jó ötlet, mégha motívumrendszer szintjén elég szubkultúrális jellegű a dolog, hiszen azért nem mindenki tudhassa, hogy mi az a "bárányimádás"!;)))
  • predator0
    #47682
    Vagy határidőnaplót (szigorúan 2020-as évig előre), aminek minden oldalán más ilyen jellegű kép lehetne. Ebben azt is nyomon lehetne követni, hogy mi mennyit csúszik Vinnék mint a cukrot :)
  • NEXUS6
    #47681
    Jó a fürdőszobában én is eléneklem, a Végsőállomást Rúzsamagdi/pélibarnától,de csak azért mert utálom, ha fürdés közben benn vannak a macskák, mert olyankor mindíg kirohannak!;D
  • waspika
    #47680
    Én most a singstar-ba énekelek.
    Hát elég borzalmas, de én kra élvezem!!
  • Jimanszky
    #47679
    Nem is rossz ötlet...Szövetkezzünk
  • Jimanszky
    #47678
    Én tudok,nálam már volt kint msn képnek is
  • predator0
    #47677
    Inkább pólókat kéne belőlük gyártani, az még pénzt is hozna :D
  • NEXUS6
    #47676
    Amúgy tud valaki valamit a bari-bannerekről?;)))
  • NEXUS6
    #47675
    Kiskoromba még én is énekeltem, de az énektanárom azt mondta, hogy ne tegyem!;)
  • Jimanszky
    #47674
    Azaza kiskorom óta énekelek,de 8 éve vagyok bandákban:)
  • NEXUS6
    #47673
    Én azért pihentetem, mert az onlány rendszer alapból olyan volt, mint a Motorstormnál amikor legrosszabb a ping.

    Azóta van valami változás? mert a röpködő csúszkáló teleportáló autók engem marhára idegesítenek!
  • Arwenke
    #47672
    En nem reg szereztem be 1 elektromos gitart es kezdtem el tanulgatni gitarozni. Pont az RB es GH hatasara.:)
  • Jimanszky
    #47671
    8 éve énekelek,kb ennyi ideje hobbigitározok,van is itthon egy jóféle elektromos gittyó:)54k tényleg sok.Nekem:)
  • Jimanszky
    #47670
    Esetleg vehetnétek egyet,úgyis mindjárt szülinapom lesz:DD
  • Sipee
    #47669
    én dobolok 5. éve tesóm meg a gitárt nyúzza már 2. éve =)csak tesómnak eza 54k annyira nemteccik =/ aztmondja jobb ha inkább igazi dobon meg gityón jáccunk ,de sztem azért ott nemlehet annyira beleélni magad mint rb-be, mert ott ojan mintha a banda tagja lennél : DD
  • Arwenke
    #47668
    Akkor vegyel egyet.:)
  • Jimanszky
    #47667
    Jó lenne egy Rock Band.Szeretek énekelni,dobolni,gitározni.Picit tudok is:))
  • Arwenke
    #47666
    En itthon vettem. Ebayrol olcsonak tunik de a szallitasi koltseg sokat dob az aron, mivel ez egy eleg nagy doboz majd nem 10KG. Nekem a komplett szet van abban volt minden, 54Kert. Uberkonzol vagy platinumshop itt lehet kapni vagy ha nincs hoznak rendelesre.
  • Foxhound1980
    #47665
    A lehetetlen versenyt kell megnyerni.
  • Sipee
    #47664
    ésti mennyiért és hol vettetek rbt? mertén ebayon nézegettem amibe van minden (gitáár,dob meg mic)az olyan 180 dolcsi,de külön ias néztem software+gitár meg külön dob ésakk nicns mic viszont úgy 34kból kijön
  • Joci001
    #47663
    Sziasztok!

    Akinek megvan a grand turismo 5 prológja, és nem is akadt el benne :D az irja már meg hogy mit kell csinálni a game.val, hogy kb. a 8.ik verseny után ne találja magát az ember olyan helyzetbe, hogy nem tud tovább lépni... :/ mert vagy nem engedi az autot tuningolni, v lehetetlen verseny elé állítanak. :/ Köszi előre :)
  • fsgh
    #47662
    igen az ész nélküli nyomogatás nem használ:D Arra rájöttem:P Majd megprobálom a taktikádat.

    Az a baj hogy utálok védekezni... Meg annyira nincs is érzékem hozzá(sokszor pont akkor engedem el mikor támad:D)
  • mikuc
    #47661
    Szia!

    javaslom a TVersity progit.
    ezzel semmit nem kell konvertálni a ps-re másolni. én ezt használom és bevált. (ez olyan volt mint egy reklámszöveg).
  • waspika
    #47660
    Nekem is meg van. Bassz*tt jó.
  • testerlnx
    #47659
    Próbálgatnám lejátszásra használni a ps3-at, de 10-ból kb 3 videóra kiírja, hogy "Unsupported Data". A bibi az vele, hogy van, hogy Xvid és DivX 3-as állományokra is írja amilyeneket elvileg vinnie kellene :(, ráadásul van olyan amiket visz is
    Szóval a ps3 bekapcsolása nélkül, hogyan tudnám eldönteni, hogy egy videót le fog-e játszani a gép, vagy Ti mindent konvertáltok?
  • HTB
    #47658
    én darth vaderre írtam stratégiát :p

    de amúgy nekem vader ellen sokkal passzívabb volt, mint kilik ellen

    előre háromszöggel kezdtem, aztán be gugolásos védekezésbe, és amint volt alkalom rá, a+g throw, aztán a+b+le vel ilyen force akármi, és kb ennyi volt a történet, utána algol is feküdt, és megkaptam az apprenticet

    én is full kezdő vagyok, kb első sc-m, de élvezem nagyon, meg rettenetes lehetőségek rejlenek a játékban, mélyen el lehet merülni benne, irtó kiegyensúlyozottnak tűnik, ész nélküli gombnyomkodással nem sokra megy benne az ember
  • fsgh
    #47657
    Tudom vittem már végig Kilikkel... Algol 3perc alatt megvolt... sokkal jobban szenvedtem a tanítvánnyal(9perc)

    Azelőtt még Darth Vaderrel probálkoztam de 15-20perc után inkább feladtam:S... De azért majd probálgatom:) meg még amúgyis kezdő vagyok...
  • HTB
    #47656
    én ma megcsináltam, és lófaszcity

    védekezni kell, és az a+g dobást alkalmazni, vmint amikor a földön van akkor force pushsal megfingatni

    de nem elég őt legyőzni, a 8. pályán algolt is el kell kenni
  • Arwenke
    #47655
    Nekem is van Rock Band, azt kell mondjam az egyik legjobb jatek amit vettem, megunhatatlan es nagyon szorakoztato. En imadom.:)
  • predator0
    #47654

    Jupi, végre megvan az első!

  • szergej  orosz
    #47653
    sikerült, reggel rányomtam az ethernetet és ment is a net persze csak pc-n akkor nincs net.de nem baj..
  • 0ckH4M
    #47652
    bocsi FF XIII x360 dobozkép
  • bertino
    #47651
    fail...
  • 0ckH4M
    #47650
    FF XIII X360 dobozkép [link]http://www.ps3fanboy.com/photos/best-of-e3-2008/943702[/link]
  • Jimanszky
    #47649
    Mennék dalolászni:)!!!!
  • tarti19
    #47648
    nem igazán... bár ha hasonló terméket akarsz én éppen árulom a SAmsung 2493hm monitoromot, ami azért az LG-nél egy picivel jobb kategória.

    AKinek esetleg nagyon-nagyon olcsón van BEIJING 2008-a vagy cserélné LAIR/DMC4-re az dobjon privit nekem:P