89387
PlayStation3
  • vgaben
    #47727
    Nekem is SONY van és szintén "csak" a DVD lejátszó jelenik meg a HDMI listában, de szerintem ennek csak a Theatre Sync funkció használatánál van jelentősége.
  • NEXUS6
    #47726
    Öntsél rá egy pohár vizet akkor lenyugszik!;)
  • tarti19
    #47725
    ma megjött a távírányítom a PS3-hoz:P Nagyon vad:
  • Jimanszky
    #47724
    Jaja,már a demoból is kiderült,hogy faca
  • brodix
    #47723
    Mikor láttam,hogy japán hang,angol felirat,azt hittem,hogy japán verzió,csak a játék alatt van angol felirat is.
    Kössz,akkor asszem majd megveszem,mert ro*adt jó játéknak tűnik!
  • Csabesz100
    #47722
    A menü, a hang és a felirat tuti, hogy angol!
  • brodix
    #47721
    Hello!
    Nem tudjátok véletlenül,hogy a Platinumshop -on a Siren-ben mi Japán,és mi Angol?
    Ez alatt azt értem,hogy a menü,a szinkron meg mit tudomén.
  • Spunge
    #47720
    koszi a segitseget es akkor hogy tudok ra masolni ugy hogy be is bootolja ami rajta van?
  • tom840224
    #47719
    Van a játékban szélárnyék, használd ki !
  • Csabesz100
    #47718
    Ez a tv tényleg nagyon szép, DE a képen nem az van, amit ennyiért hirdetnek! A 32A330 nem így néz ki, hanem úgy, mint az előző szériás 32S62!
    Mielőtt veszel, azért nézz utána szerintem!
    KATT
  • tom840224
    #47717
    Heló ! cserélhető, de ha pc-be beteszed nem fogja felismerni
  • Spunge
    #47716
    Hellotok

    uj vagyok eben a consolos vilagban azt szeretnem megkerdezni hogy ps3 ban cserelheto a merevlemez es ha cserelheto ra e lehet dugni gepre es ugy felmasolni ra filmeket zeneket vagy jatekokat, és ha ralehet el e viszi ugy a jatekokat?
  • Joci001
    #47715
    Tv-t én is fogok venni, de még nem döntöttem el h milyet... full hd jó lenne de 180e.nélk kezdődik :( szerintem hd readys lesz
    :http://www.avplanet.hu/LE-32A330J1
    Nagyon bejön nekem ez a tv
  • cloud.strife
    #47714
    És most azzal fog jönni, hogy a hozzászólásába semmi fikázás nem volt.... LOL :D
  • cloud.strife
    #47713
    Istenkirályokoskacsászár barátunk sosem olvas félre semmit se és görcsösen kapaszkodik minden PS3-al kapcsolatos dologhoz és azonnal fröcsögő szájjal fikázza, ahogy egy xbot-hoz illik... :D:D:D:D:D
  • cloud.strife
    #47712
    Sony Centrum nem volt a közelben? :D 3 év gar? :D
  • predator0
    #47711
    Én nem tudom, hogy ezt most rosszindulatból írta-e be (Xbotoknál tényleg sosem lehet tudni), de nem lehet, hogy csak simán félreolvasta? Naiv-e vagyok? Ja, és a kimaradhatatlan bee-eeeee-eeee :D
  • zozo2001hu
    #47710
    Vidéki vagyok, de a városkánkban van egy euronics üzlet, ahol is egy régi jó cimborám az egyik eladó, így tőle rendeltem meg 139K-ért, előtte neten szétnéztem és hasonló árakat találtam. Ha valami gond lesz vele akkor mégsem kell pestre utaznom, helyben érvényesítem a garit (Szarvas-Budapest kb. 180 km...)
  • cloud.strife
    #47709
    Mennyémá a francba a hülyeségeddel az Xbot topicba bazze.... :D
  • cloud.strife
    #47708
    Hol vetted A TV-t?
  • Foxhound1980
    #47707
    Egy G365-ös kommentelő EZT a linket tolta be egy fórumba, zsír oldal.
  • Nexxuss
    #47706
    igen. Mindig kiírja a felbontást ez normális.
    HDMi: Sajnos a PS3 nem Bravia Theater Synces így azt nem tudod megjeleníteni a listán. Szal nyugi minden rendben és ez normális ami nálad történik:)
  • Foxhound1980
    #47705
    4-5 napja kértem kb a topicjában. Ha van köztetek photoshop értő összehozhatna valamit...KATT
  • Foxhound1980
    #47704
    Fogalmam sincs. 2 hét után eladtam mert meguntam a körözést, akkor még online játékra alkalmatlan volt.
  • NEXUS6
    #47703
    Szerintem is az a lényeg hogy látszik rajta minden. Amúgy standard probléma szokott lenni, hogy ha egy 1080p fogadására alkalmas megjelenítőre a PS3 1080i-s jelként küldi a DVD videó jeleit. És hiába mondják egymásnak, hogy ők ezt megtudják jeleníteni, de valójában nem!
    A júzer meg bexarik, mert DVD lemez berakása után jön a fekete képernyő.;)))
  • zozo2001hu
    #47702
    Megy a HDMI összeköttetés hiszen van kép és hang is, csak a tv hdmi device listájában nem látszik a ps3, esetleg a ps3-on nem kell engedélyezni valamit, hogy látható legyen a tv számára? :)
  • Papesz
    #47701
    Világos, a lekonvertálásnál a sorok is érintettek.
  • NEXUS6
    #47700
    Mér az Xbox, meg a M$ gyártmányú TV hogy kommunikál a Zunéval, a M$ gyártmányú 7.1-es AV erősítővel?
  • NEXUS6
    #47699
    Meg össze is nyomja, mert az 1080i is 1920 széles, a HDready meg 1600 akármennyi.
  • Istencsászár
    #47698
    Azért az elég fura hogy egy 120 ezres Sony tévénél és egy 100ezres PS3nál a HDMI összeköttetés nem megy.... csak utánajárnék a dolgoknak...
  • Alien!
    #47697
    szebb is lesz mint az 1080i.
  • Papesz
    #47696
    Úgy, hogy tudja fogadni a jelet, csak deinterlace-eli (szép magyar szó) 720p-re.
  • zozo2001hu
    #47695
    Végül is, az hogy nincs a tv hdmi device listájában a ps3 még nem dől össze a világ, rendkívül jókat fogok játszani ezután is, csak érdekesség hogy elvileg egy sony eszköz kapcsolódik egy másik sony eszközhöz és mégis... :D

    Amúgy pedig az SD után, hát nem találok szavakat így hirtelen a képminőségbeli ugrást illetően...

    Ja, szerintem 139K bruttót megért ez a tv, nem tudom hogy csinálják, de be lehetett rajta állítani az 1080i-t is, de én 720p-n használom és úgy is döbbenetesen szép a képe.
  • NEXUS6
    #47694
    Hát szerintem az, hogy a képernyőmód váltásnál kiírja a Tv az új megjelenítést az szerintem ok.
    Az meg hogy nem találja a PS-t, az jó kérédés. Van már egy rahedli különböző HDMI szabvány, sokkal nagyobb gondok is előfordulnak a HDMI eltérő verziója miatt.

    Szerintem nem a kábel a gond.
  • zozo2001hu
    #47693
    Sziasztok! Vettem egy SONY KDL-32L4000-es tévét, rendkívül kellemes a képminősége így első ránézésre. Egy 2e Ft-os 1.5m-es HAMA HDMI kábellel kötöttem össze a tévét a ps3-al. Azt vettem észre, hogy amikor XMB-ből elindul egy gamma akkor mindig megjelennek pár násodpercre a tv menüjén a felbontási beállítások, jelen esetben 720p 60 és wide üzemmód. Amikor kilépek a játékból vissza az XMB-be akkor szintén jön a tv menüje, ez nektek is így van?

    A másik pedig, hogy a tv hdmi menüjében elvileg rá lehet keresni a csatlakoztatott hdmi eszközökre, keresés után sem látszik a listában a ps3 mint eszköz, ez normális dolog, vagy a HDMI kábelem nem megfelelő?
  • Jimanszky
    #47692
    "Csináljuk meg":DDDD
  • Jimanszky
    #47691
    Irigykedik mert van Singstarod
  • predator0
    #47690
    Na ilyen képet már nem fogok photoshopolni :D
  • NEXUS6
    #47689
    Avagy innen a mondás: Isten seggedelmével sikerül valamit megcsinálni!;)))
  • NEXUS6
    #47688
    Hát így lessz a birkanemzetből egy seggnyaló nemzet!;DDD