89387
PlayStation3
  • predator0
    #47776
    Szerezz be egy commodore 64-et, arra is van Guitar Hero :)
  • NEXUS6
    #47775
    Na asszem most döntöttem el hogy veszek egyet!;)
  • bertino
    #47774
    fu gyerekek... GH: Metallica.

    ha lenne konzolom... a gamepad tuti nem maradna egyben, olyan szinten szanaszétnyomkodnám az egészet :D
    biztos sokan szeretik itt is az együttest, sry ha esetleg volt már linkelve.
  • predator0
    #47773
    Mivel kapcsolódsz netre? Ha wireless-el routeren keresztül, akkor nézd meg, hogy a Connection Test-ben a NAT Type ne hármas legyen, mert akkor nem lehet multizni. Egyébként pedig lehet, hogy karbantartás van, olyankor is szarakodik.
  • Jimanszky
    #47772
    Na itt megint alakulóban van valami..
  • Prince of Máté
    #47771
    Becézhetsz
  • cloud.strife
    #47770
    Inkább ezzel foglalkozzatok! :D
    "Vki, akinek sikerült már összehozni, vagy legalábbis pörfekt érti ezt a Remote Play via internet dolgot leírhatná nekem, hogy a szar router-be mi a rákot kell beállítani, hogy külső hálózatról is működjön?"
  • ballor
    #47769
    Hümm. Ez nem is volt, de gondolom nem szereted használni a keresőt. Van erre téma... A bolhapiac gondolom nem sokáig lesz, mert minek.

    A reális ár 60-65 körül van. A vevő sem hülye azért.
  • HotPants
    #47768
    Nos Prince of Matyi azért mert mikor felhoztam a témát még nem volt bolhapiac topik.
  • Prince of Máté
    #47767
    Akkor minek ide írtad?
  • Mogab
    #47766
    Sziasztiok! Olyan problémám van, hogy amikor multyzni szeretnék bármelyik játékkal akkor kapcsolódási hibát ír ki + ezt a hibakódot 80028ed6, net pedig van a store is megy sőt tegnap még a multyval sem volt semmi baj. Szóval semmi ötletem mi a baj. Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm
  • tarti19
    #47762
    teljesen mindegy, a kábel meg 3K :)
    ami használt az már nem új
  • HTB
    #47761
    na grat, mi lett végül a nyerő taktika?

  • tarti19
    #47759
    85k-ba kapsz egy új p3-t:P és hozzá 1 db OBLivion kb. 5k-ba kerül:)
  • predator0
    #47757
    Szerintem itt pl. az emberek nagy részének van, azért járnak ide (kivétel a néha bevágódó okoskodókat, akik viszont pont emiatt nem is tartanak rá igényt) :)
  • Foxhound1980
    #47756
    Olvasd vissza innen az utolsó 8 postot....Megértettük!!! Egyébként drágán adod.
  • tarti19
    #47755
    50K-ba átveszem tőled akár szombaton:)
  • testerlnx
    #47750
    Köszi!

    Különben én így konvertálok linux-on ps3-ra ha vkit érdekel esetleg:

    mencoder "in.avi" -subfont-text-scale 3 -subcp cp1250 -sub "in.srt" -oac lavc -ovc lavc -of lavf -lavcopts aglobal=1:vglobal=1:acodec=libfaac:vcodec=mpeg4:vbitrate=9999999 -af lavcresample=48000 -vf harddup,scale=1280:720 -lavfopts format=ps3 -o "out.mp4";
  • cloud.strife
    #47749
    Vki, akinek sikerült már összehozni, vagy legalábbis pörfekt érti ezt a Remote Play via internet dolgot leírhatná nekem, hogy a szar router-be mi a rákot kell beállítani, hogy külső hálózatról is működjön?
  • item
    #47748
    Ehehehe, ez nagy volt!!
  • item
    #47747
    Nagyszerűű, ha lesz én biztos benevezek egyre :)
  • HotPants
    #47746
    Upszi most nézem csak az ezer kimaradt XD Nah akkor mégegyszer.
    Sziasztok.. Eladó egy 2 hónapos alig használt 40 gigás ps3 2.5 méter hdmi kábellel és 10 hónap garanciával 90ezer Ft-ért.. nagyon szép megkímélt állapot.. karcmentes.+ Oblivion játék
  • Neme.
    #47745
    Tudsz visszaadni százasból? :)
  • HotPants
    #47744
    Sziasztok.. Eladó egy 2 hónapos alig használt 40 gigás ps3 2.5 méter hdmi kábellel és 10 hónap garanciával 90 Ft-ért.. nagyon szép megkímélt állapot.. karcmentes.
  • fsgh
    #47743
    áh ezt el se hiszem... le kell írnom legyőztem a tanítványt darth vaderrel:DDd (20perc alatt:DDd)
  • brodix
    #47742
    uberkonzol-tól is lehet venni ds3-at(feketében,ezüstben)
  • NEXUS6
    #47741
    Jövőhónapban PS3 Tv tuner: PlayTv!!!
  • Sipee
    #47740
    és rb-t 4en is lehet tolni?(mic,drum,bass gitár,+ még1 gitár) merth a készletbe csak 1 gitár van, megatöbbi, a ps3-on(40es)megcsak 2 usb port: DDD
  • gazgoblin
    #47739


    igyisvan...akinek bejott a GH az az RB-ben sem fog csalodni (ára ellenére sem)
  • waspika
    #47738
    Tök felesleges kipróbálnia. Ez az a játék amibe nyugodtan beruházhat, nem fogja megbánni (amúgy szerintem sehol, nem fogják azért megbontani a csomagot).
    Bár mikor kifizettem nálam is mintha a fogamat húzták volna érzés volt. De kra megérte. Azóta kb 15eft-t költöttem a letölthető dalokra. Szal azzal, hogy megveszed nem áll le a pénzköltés (mert sajna a dlc-k nagy része kihagyhatatlan).
  • aabelus
    #47737
    honnan rendeljek DS3-at? (kulfoldrol!)
  • Sipee
    #47736
    debrecenbe nemtudtok valamit ahol kilehet próbálni az rbt? ): mer tesóm csak úgyhajlandó beruházni, ha már kiis próbálta : DD
  • NEXUS6
    #47735
    LOL!
  • gazgoblin
    #47734
    hibátlan!
  • Foxhound1980
    #47733
    MGS4 kicsit másképp..:D
  • Kraptor
    #47732
    SC4-et hol lehet kapni Mon? 576, MM?
  • predator0
    #47731
    Pendrive, USB-s külső wincsi, media server, kiírod dvd-re, sok másolási lehetőség van.
  • tarti19
    #47730
    nevezd el a hdmi kimenetet vagy pedig dugd át egy másik portba
  • vgaben
    #47729
    Ja most nézem, hogy már meg válaszolták, sorry...
  • tarti19
    #47728
    na majd elringatom:P