89387
PlayStation3
  • ballor
    #47816
    60 körül vedd
  • Seth
    #47815
    Van egy Ratchet-jük meg egy Resistance, valóban, csak úgy dőlnek a cuccok tőlük....,ha csak ők vinnék a platformot,akkor a PS3-nak vége lenne
  • qper
    #47814
    Mennyi egy 3-4 hónapos gépnek a reális ára? a 78k-t egy kicsit sokallom a 87-ezres új ár fényében...
  • Dix
    #47813
    Valaki tudna írni pár mondatot a TVersity programról? Pontosabban, hogy mi ez és hogyan kell alkalmazni?!
    Üdv.
  • Alien!
    #47812
    hisz álmatlanok...:)
  • aabelus
    #47811
    van egy 13gigas VOB videom,amit pc-n le tudok jatszani, de ps3-on tversity segitsegevel nem. vagyis lejatssza,de csak a hangot :(
  • predator0
    #47810
    PlayTV cuccával felvett műsorokat nem lehet majd áttenni semmilyen másik eszközre + megjelenéskor nem lesz képes HD anyagok felvételére, hanem majd csak a jövőben. Ezzel már most buktak egy vásárlót legalább :D
  • NEXUS6
    #47809
    Mondom ezek az insomniákosok egyedül elviszik a hátukon az egész platformot. Más 2-3 év alatt egy játékot nem tudott kiadni, ők meg sorozatban dűttik magukból a jó kis stuffokat.;)))
  • zottyantas
    #47808
    Lesz új Rácset augusztus 21-én a store-on 15 dodóért kb 3-4 óra játékidővel. Fasza lesz remélhetőleg. Kit-katt
  • qper
    #47807

    :) persze hogy csak vicc volt. Arra akartam célozni hogy sokan úgy vélik hogy pár hónap használat után szinte ugyannyiért el lehet passzolni a cuccost mint amennyiért vették...

  • Tucker Case
    #47806
    Jaja, a DS3 miatt éri meg szerintem várni igazából. Most ezt a két hetet csak ki lehet bírni.
  • ballor
    #47805
    DS3-mal lesz a 80-as.
    20 alatt vettem a 3 év garis 250-es WD-t.
  • predator0
    #47804
    10 ropiért már veszel 80 gigás vincsit bele, de lehet még ennél olcsóbban is. Szóval ha ennél nagyobb lenne a különbözet, akkor én tuti negyveneset vennék + winchestert tehát nem érné meg nekik, valszeg az ára ugyanaz marad. Már ha az én logikámat alkalmazzák a kereskedelemben is :D Ez a 15 éves dolog ugye csak vicc volt? :D Sehol sem lesz már akkor.
  • qper
    #47803
    A 80 gb-os modell eljövetele mennyire lesz hatással a 40 Gb-os kistestvér árára?


    Pár hónapos PS3 modellnek szerintetek mennyi a reális ára? A t*köm televan az apróneten fellelhető 80-ezres használt vasakkal. Én látom hogy a tulajok nagytöbbsége túlárazva akar a portékáján túladni, vagy a PS3 tényleg jobb befektetés egy 15 éves lekötésű államkötvénynél?
  • predator0
    #47802
    Király
  • balljuggler
    #47801
    mármint lex gépem...
  • balljuggler
    #47800
    aszongyák...há'...holnap már én is zörgetem!!
  • predator0
    #47799
    Bionic Commando angol nyelvű demo tölthető a japán store-ről. (Full játék 1200 yen)
  • balljuggler
    #47798
    na ezt jol elk*rtam...
    mind1 ott az oldalon van fehér-szürke és fekete is...ááááá
    ennyire satu nem lehetek bazzzzzzzzzz
  • Foxhound1980
    #47797
    Az lehet, de mikor én 12-ért vettem, az itthoni maszekok 18-ért adták.
  • balljuggler
    #47796
    ez nagyon finom...
    ez a snassz...
  • balljuggler
    #47795
    És aabel üzenetére is a válasz...
    annyit nem spórolsz sztem,mert mo-n is lehet kapni valahol láttam...
  • Foxhound1980
    #47794
    Ebayről vettem egy hong kongi sellertől tavaly mikor megjelent, kb 12k volt. 1 hét alatt jött meg.
  • aabelus
    #47793
    aki vett mar kulfoldrol DS3-at az legyen szives es irja le,hogy honnan rendelte, mennyibe kerult es hany nap alatt jott meg! koszi
  • bertino
    #47792
    én már csak jövőre veszek külföldön.
    de azért köszi.
  • predator0
    #47791
    Pedig itt a remek alkalom, hogy legyen három darab, és akkor nyomathatnád "kis" ügyességgel a ray-tracinget :D
  • NEXUS6
    #47790
    Én a gitárhíróra gondoltam!;)))
    Konzolom köszi már van.
  • gaben4
    #47789
    nekem van eladó konzoom ha érdekel és ez neked is szól Bertinho.. ha érdekel írjatok privátba megaom az msn címem és megegyezünk..
  • Csabesz100
    #47788
    Mert még annyira új! :-)
  • Chris Lowe
    #47787
    A három kérdésedre egy választ adnék....számomra ez természetes, ha nem tudja ezek közül valamelyiket akkor egy kalap sz×r.
    Elvileg itthonról kéne működnie sd anyagnál mindenképp és kábeles szolgáltatón keresztül hd-n is. A dvb-t nem biztos, mert eu-ban az mpeg2 a favorit míg itthon (és franciáknál) az mpeg4 a menő. De ez nem nagy gond, mert majdnem mindenki kábel tv-t használ.
    Elvileg programozható és akkor be kell kapcsolnia felvételnél
    Annak nincs értelme, hogy csak bemenet van rajta, ez nem is pénzkérdés, szóval kell lennie.
  • zozo2001hu
    #47786
    OFF:
    Árulja már el nekem, valami hozzáértő emberke, hogy amit mostanában vettem sony KDL-32L4000-es tv, az miért nincs fent a SONY magyarország weboldalán? :)

    http://www.sony.hu/product/tvp-32-40-sony-bravia-tv
    ON
  • predator0
    #47785
    Engem ez a megoldás akkor érdekelne, ha
    1. itthon is működik, ahogy te írtad
    2. be lehet rajta állítani, hogy mikor vegyen fel egy filmet, és ehhez nem kell bekapcsolva hagyni, hanem felébreszti standby módból, aztán kikapcsolja.
    3. legyen rajta antenna kimenet is, amit vissza tudok dugni a tévébe, hogy ne kelljen mindig bekapcsolva lennie a ps3-nak ahhoz, ha tévézni akarok.
  • gazgoblin
    #47784
    adnak hozza egy 4-es usb hubot is
  • Foxhound1980
    #47783
    Ez engem is érdekelne, meg persze az, hogy ez a cucc itthon használható e.
  • predator0
    #47782
    Szeptember 19-én jön hozzá a vevőkészülék, ami 69.99 font lesz. Egyszerre két csatornát tud kezelni, egyiket nézed, másikról felvehetsz SD/HD adásokat, a felvétel mód játék közben is megy.
  • Chris Lowe
    #47781
    Play tv-röl mik a hírek? Amit eddig tudok, hogy 100font körül lesz, SD/HD tuner lesz benne. Elvileg nyárra volt beigérve.
  • Alien!
    #47780
    Sony GC lineup végre lesz Heavy Rain bemutató,illetve remélem lesz egy-két exkluzív bejelentés.....
  • Istencsászár
    #47779
    Ez a Gh tiszta Sims szintű fejőstehén:) mondjuk igazuk van, a lehetőségek meg szinte korlátlanok, mindig akad egy együttes amiről a kövektező játékot meg lehet alkotni...
  • predator0
    #47778
    Nincs mit. Link
  • bertino
    #47777
    köszönjük emese :)