89387
PlayStation3
  • fsgh
    #48256
    Force Unleashed demo nincs fent semelyik store-on se:S
  • Foxhound1980
    #48255
    Nincs még nekem sem.
  • EmThor
    #48254
    csak annyit tudok, hogy a Ratchet lemezesen is 10 font lesz, ahogy letöltve is.

    többi posta vagy konzolbolt. majd írj kérlek a ravasz kiegészítőről, még nincs pénzem megvenni :(
  • predator0
    #48253
    olvasgatást. Első oldalt olvastam el, kapásból három ember írja, hogy neki a 2.42-es frissítés után döglött be az olvasója. Persze lehetnek véletlenek, de egy firmware simán szétkaphatja a gépet, lásd 2.40. Megoldásnak azt írta valaki, hogy probáljunk meg egy backup, full format, visszaállítás kombót, aztán hátha megy utána. Ha nem, akkor szerviz...
  • Foxhound1980
    #48252
    Ezeknek mennyi lesz az ára?
  • EmThor
    #48251
    10 körül, kb. az Eye kamera árában tudom elképzelni a bill. kieget, annyit megér.

    Siren + R&C:QfB is jön lemezen EU-ban

  • JohnnySmith
    #48250
    A billentyűzet engem is érdekel az biztos...
  • EmThor
    #48249
    köszi

    brodix: playstation eye a ps3-hoz való kamera neve, csak ezzel működnek az új játékok. csak a kamera, de 17-18 ropiért kapni eye of judgment nevű játékkal is.

    ez az eyepet szoftver és csak jövőre jön.

    a billentyűzet meg november végén.
  • tarti19
    #48248
    nem jelet meg még, majd 2009-ben, játék nem jár hozzá alapból, de a COnsolcornerba most 6K-ba van használt Eye Cam,
  • brodix
    #48247
    hello! pls help!
    ha pl. űberkonzoltol veszek eye toy-t,abban van vmi game?vagy csak a camera?
    és ennek a ,,firkálok vmit és a camera felismeri" softwarenek mi a neve?
    és egyáltalán már megjelent?
    nem tudom lemaradtam-e,de azért megkérdeztem,ha igen,akkor sry!
  • Foxhound1980
    #48246
    Grat hozzá! Rámegyek én is a témára.
  • Janey
    #48245
    Hali, kis segíccség kőne.

    Hiába regelek hivatalos címmel mind angol vagy osztrák store-ra, egyszer sem fogadja el az adatokat. A fake cím generátort is használtam már. A kártya visa és azt US store elfogadta de az új Mastercardomat nem.
  • EmThor
    #48244
    de meg is szenvedtem érte :)

    BTW, the last guy demó a hong-kong-i store-on, full angol, szedjétek, 215 mega és tök jó!
  • Dix
    #48243
    Engem igen csak érdekelne az állításod, ugyan mi az összefüggés, a frissités és a meghalt olvasófej között???!!!
  • cloud.strife
    #48242
    Inkább azt mondanám, hogy nem valószínű.

    Nem a frissítés miatt van, max véletlen egybeesés.
  • HUNMarcus
    #48241
    gondolom nem lehet visszacsinálni, vagy esetleg ha jön újmfrissítés akkor megint jó lesz, meg ha kicseréltetem az olvasófejet akkor az is ugyan úgy elromolhat ettől a szartól?
  • predator0
    #48240
    Kisebb keresés után a válasz: Sajnos igen.
  • Foxhound1980
    #48239
    Emthor kiszedett minden trophyt a Drake-ből. Bázz :D
  • HUNMarcus
    #48238
    elcsesződhet a 2.42-es frissítéstől az olvasófej mert azóta nem jó miután frissítettem a rendszert
  • Alien!
    #48237
    Killzone 2 gameplay mostmár bétában....sokkal szigorúbb az AI mint az e3-on...
  • tarti19
    #48236
    minden héten 1-szer megnézem:D Az előzetsek meg felsorakoztattam a ps3 hdd-re:D van vagy 25:P
  • predator0
    #48235
    Akkor ne okozz magadnak csalódást és ne nézd meg a filmet... :) Én sajnos elkövettem ezt a hibát. Nekem is van egy rakat DVD-m, csomó még kibontatlan. Viszont ameddig nem tudom őket kiváltani Blu-Ray formában, addig el nem adom őket. Majd legfeljebb egyesével :D:D
  • tarti19
    #48234
    én mindig csak az előzeteseket tudom psn-ről mondogatni vagy az egyetlen BD filmem a 300-t és akkor lesz neked minőség:) Tátott szájjal :DD:D:D:D:D:D:D
    DRagon WARs előzetes nálam üt és üt :)
  • Alien!
    #48233
    persze a bd-vel nincs gond...+ vedd hozzá a HDripek borzasztó mennyiségét,és valszeg a dvd-idhez hozzá sem fogsz nyúlni.
  • tarti19
    #48232
    :) micsoda kérdés ez...
  • galbi
    #48231
    Hát ez elég szomorú . Most hirdetem az oppot de akkor valsz. leveszem az eladó cuccaim közül.De a Blu-Ray része azért remélem vetekszik az asztali képével ?
  • ballor
    #48230
    Ezért gondoltam, hogy maradnak :D
  • tarti19
    #48229
    :) Végül is el lehet adni 50-100Ft körül:P
  • ballor
    #48228
    Nekem is van egy szekrény DVD lemezem.
    De ki venné meg?
  • Alien!
    #48227
    én ahogy észrevettem,a PS3 dvd felskálázása még a régi 25e ft-os pio-mat sem éri el,nemhogy egy oppo-t...viszont,a pio-t már eladtam,és lassan a dvd-imet is elfogom.
  • Alien!
    #48226
    attól függetlenül nagyon szép felskálázott 1080p-n!!!!!
  • Papesz
    #48225
    Ezt szerintem gondold át még egyszer. Ha 1080p natív lenne, akkor mitől lenne szebb 720p-ben? A GTA IV nagyon nem 1080p-s.
  • Piko888
    #48224
    A GTA IV 1080p-s, de szebb 720-on,
  • brodix
    #48223
    hello!
    ha pl. űberkonzoltol veszek eye toy-t,abban van vmi game?vagy csak a camera?
    és ennek a [URL=http://www.gametrailers.com/player/27860.html],,firkálok vmit és a camera felismeri"[/URL] softwarenek mi a neve?
    és egyáltalán már megjelent?
    nem tudom lemaradtam-e,de azért megkérdeztem,ha igen,akkor sry!
  • Papesz
    #48222
    Speciel a COD 4 natív felbontása a 720p-t sem éri el, nemhogy az 1080-at. Egyetértek az alattam hozzászólóval: majd a következő generációban.
  • Istencsászár
    #48221
    Majd a következő generációban... itt most a 720p az átlagos 90%ban. A full HDt filmezésre használd.
  • galbi
    #48220
    Arról lehet tudni , hogy a PS3-nak Milyen minőségű a scalere pl.nem mindegy DVD film nézésénél én most egy Oppo 971 el skálázom fel ( dcdi faroudja ) a filmeket és szeretném ezt is kiváltani a konzollal ,egyébként mennyire strapabíró a lejátszója mert már hallottam jót is rosszat is vegyesen ?
  • Jimanszky
    #48219
    Bőőven elég a 720p-s;)
  • galbi
    #48218
    Szeretném a tv-m és a PS3 adta lehetőségeket maximálisan kihasználni , na és gondolom a játék élmény is nagyobb HD-ban .
  • predator0
    #48217
    Ez a 1080p miért olyan fontos neked?