89387
PlayStation3
  • Istencsászár
    #48296
    van
  • Sipee
    #48295
    vanmár FU?
  • Sipee
    #48294
    MasterCard,Raiffeisentől.deam mondom már singapúri stroreról menta vásárlás ugyanerről a kártyáról.
  • predator0
    #48293
    A cím nálam is valami baromság, de nekem a vásárlás megy, szóval ez nem hinném, hogy gond lenne. Milyen banktól milyen kártyád van? Talán van valaki, aki probálta már hasonlóval.
  • Sipee
    #48292
    egyébként az én problémámra nemtudja valaki a megoldást?a problem a köv: amcsi storebol töltenék le crasht ami persze pénzes.a bankártya jó,tudom h hkell használni singapúri stroreról már töltöttem le.naszal:beírom az adatokat minden,ésakk leokézom,és aztírja h valami nemjó,de a számlámról levon 1 dollárt,ami gondolom ijen teszt h télleg jó szála e.naés kapom az smst h levonta,de mégsem enged tovább :( lehet h a cím a baj?(ami amerika,havanna,egy hotel címe)
  • ballor
    #48291
    Mikor vetted? Én is hoztam el egyet, de akkor nem láttam többet. Persze lehet volt még a raktárban.
  • predator0
    #48290
    Aztán csodálkozik, hogy az álmosságtól miért lát két fénykardot... :D
  • Sipee
    #48289
    ki korán kell FU-t lel :D
  • Sipee
    #48288
    jogos a kérdés
  • fsgh
    #48287
    korán keltek:D
  • predator0
    #48286
    Azt nem tudom honnan töltik fel, de pl. USA store-t én péntek reggel szoktam csekkolni, akkora már biztos meg van csütörtöki a frissítés :D
  • Arwenke
    #48285
    Az ilyen idiotakat mint x360fanboy vagy shitboy, nem lehet bannolni a picsaba?
  • Sipee
    #48284
    kontrollernek botkormány.ügyesvagy:) csakígytovább.:) menjél boxozgassál mígmi nézzük 1080p-be a filmeket,meg toljuk 1080pbe a játékokat
  • Tibor
    #48283
    Honnan töltik fel?
  • tarti19
    #48282
    :)
  • predator0
    #48281
    Az fura lenne, mert ott még csak reggel 6 óra van.
  • Tibor
    #48280
    Most frissítik az USA Store-t?
    Nem lehet elérni. Remélem!
  • predator0
    #48279
    Wireless adaptert? :D
  • tarti19
    #48278
    Semmi értelmét nem látom ennek az achievementnek:D
    Forche Unlashed biztos üt mert boxon már 3-szor kipörgettem:P
    PS3-ra vannak eladó játékaim ( LAir, Battlefield Bad Company, Assasin`s Creed, Devil May Cry 4 , GT5 proluge, fifa 08, MGS 4 , GTA 4, Ratchet Clank) Akit esetleg érdekelne az szórjon rám privit. Beszámítok sok dolgot akár:P
  • Foxhound1980
    #48277
    Thx
  • Foxhound1980
    #48276
    Értem thx. Ha már lopás, E3-mat nézted idén...LOL
  • Evogordon
    #48275
    Ez a rövidített, torzított változata mint a controllernek a botkormány xDD
  • D0C
    #48274
    "archiment"

    X360 fanboy létedre megtanulhatnád leírni achievement szót, mégiscsak az imádott konzolod egyik fő "erőssége".
  • Norbi7
    #48273
    Végre beszereztem az Uncharted-et, ma neki is ugrok. A MM-ban vettem 6990-ért és nem platinum kiadás!
  • predator0
    #48272
    Persze hogy nem muszáj, és viheted magaddal a rewardokat is. Én háromszor vittem végig, mire meg lett mind :D (Easy, Hard, Crushing)
  • Evogordon
    #48271
    x360-nál így van és mivel a trophy rendszer a MS ötlete (archiment) csak ellopták a supárkompúteres húzott szeműek mint egy csomó más dolgot gondolom ott is így van.
  • Evogordon
    #48270
    Jaaa egyre újabb gépek egyre nagyobb vissza lépés értem x)
  • Foxhound1980
    #48269
    Unchartedben, hogy működik ez a Trophy rendszer? Tehát akár több végig vitel alatt is összelehet hozni mondjuk a gránát vetős trófeát, nem muszáj egy játék alatt?
  • predator0
    #48268
    Az már PS4 lesz, öcsém :D
  • Evogordon
    #48267
    Fél játék ára több mint egy évre huha huha huha.
    Majd még beírok ide amikor eljön az idő hogy a ps3-asoknak még a demókért is kell fizetni
  • Sipee
    #48266
    gratulálokneked testvér,deén nemfizetek nemtommenyit a Live Goldért
  • predator0
    #48265
    Tényleg? Akkor örüljél magadnak
  • Evogordon
    #48264
    Mi már rég meguntuk
  • Sipee
    #48263
    mikorfrissítenekmááárr ? :( Force Unleashed-t akarooook (:
  • JohnnySmith
    #48262
    Reméljük a legjobbakat :D Bár az erővel is lehet szépen aprítani :D
  • tarti19
    #48261
    most toltam végig boxon és nagyon jó lesz:P Igazi erőmenő leszel:P Állat nagyon vad :D:D:D:D:
  • predator0
    #48260
    Remélem azért az eddig látottak ellenére lesznek benne olyan fénykard csaták, mint a Jedi Knight részekben.
  • JohnnySmith
    #48259
    ahha na az igazán jó hír, így nyaralás előtt, ma még ki is próbálom :)
  • predator0
    #48258
    Full játék szeptember 16, demo mai frissítéssel.
  • JohnnySmith
    #48257
    Az keményen szeptember vége felé jön nem?