89387
PlayStation3
  • greyfox
    #48936
    ízlések és pofonok, én pl imádom a mgs sorozatot, de nem ájultam el a 4. rész grafikájától, ettől függetlenül atom jó a játék!

    De pl ha már afrikánál tartunk, hasonlítsd csak össze a szuperszámítógépre készült hasonló témájú játék grafikáját a FC2-vel :D
  • Alien!
    #48935
    persze...1st party fejlesztők,értelemszerűen...


    far cry 2-t meg nem nevezném messzemenőkig a legszebb játéknak,sőt....de ez majd kiderül az év végén.
  • Istencsászár
    #48934
    Idő + pénz + fejlesztők = eredmény...
  • Super DANTE
    #48933
    Azon a számozott oldalon mindig az van, mint a másikon, komolytalanok nagyon, bár ami ott nagyon a szánalmas kategória, az az, hogy a játék megjelenése előtt lehet értékelni az adott címet, ilyen PS játékok mindig 7 pont környékén vannak, holott még ki sem próbálták őket, bezzeg a RROD-re készülő cuccokat...
  • greyfox
    #48932
    akko mé nincsenek ezek a fejlesztések?!?!?!?!?
    Igencsak egyszerű a válasz: mert a sony a kiadó.
    úgy ahogy pl fable 2 , meg gow 2, lost odyssey soha nem lesz playstationon, mert ott meg az MS :)

    De pl ott a far cry 2, ami elméletben ugyanúgy néz ki mind2 konzolon, és az eddigi videók alapján eddig a messzemenően a legszebb játék...
    hidd el, nem a hardver a korlát :)
  • EmThor
    #48931
    - ma jön a linger in shadows techdemo EU store-ra

    - ősszel jön a savage moon, olyan mint a pixeljunk monsters szóval ilyen tower defense stílusú játék, csak az űrben és 3D

  • partizan182
    #48930
    Pac-man, only on the Atari 2600.

    Erről ennyit. Nincs új a nap alatt.
  • Kratos86
    #48929
    A mostani hardwired hírben pont azt írják vagyis kérdezik a boxosok hogy mikor lesz MGS4 boxon!!

    Ja és valószínű hogy lesz MGS5!
    http://hardwired.hu/
  • Alien!
    #48928
    én azt bírom,amikor azt ecsetelgetik,hogy a PS3 exkluzívok(MGS4,KZ2) igazából simán lehetne xbox-on,és a KZ2 is csak azért néz ki úgy,mert rengeteg idő és pénz...Akkor egyszerű a kérdés,az MS-nak mindkettőből temérdek van....akko mé nincsenek ezek a fejlesztések?!?!?!?!? egyszerű,kellenek hozzá fejlesztők is...
  • EmThor
    #48927
    Soul Calibur 4 Demo

    japán store, teljesen angol, 3 helyszín, 2 karakter (Cassandra, Nightmare), 879mb, elég jó :)
  • Jimanszky
    #48926
    Gameren összegyűltek a Boxosok és elkezdték ecsetelni,hogy lenyúlták az ötletet a Fable Only XBox360 játék borítójáról.Nem akarom elkezdeni ecsetelni,hogy az MS mit nyúlt a Sonytól:DD..
  • Ombika
    #48925
    Nekem kb 3 oran at nemvolt! :(
  • Foxhound1980
    #48924
    :D ez gecijó
  • EmThor
    #48923
    Disgaea 3 Absistence of Justice review
  • EmThor
    #48922
  • EmThor
    #48921
    ja, beszóltak a GAF-on, hogy tök jó h lesz gyűjtő, csak mindig ilyen hogyan készült dvd van mellé oszt csókolom, erre írt oda egy R2 fejlesztő :)

    "We'll announce the CE contents very, very soon. And you can probably go transfer your pre-order (hint hint)"

    "I'm guessing there is no way for them to remove the "Only on PlayStation" thing now is there?

    You should get used to it for your PS3 games. It's pretty new and I believe coming to more titles in the future."

    "I'm disappointed to see Insomniac go the CE route, they usually throw stuff like BTS videos on the disc at no extra charge.

    Oh don't worry, the Collector's Edition has much more than that..."
  • Foxhound1980
    #48920
    FF XIII HD képek
  • Foxhound1980
    #48919
    Resistence 2 CE boxart szavazás
    3
  • Foxhound1980
    #48918
    Thx. Érted hát ennyiért simán. Ha megvan neked, tolhatnánk coop-ot mint anno a demonál. Ezt persze másnak is üzenem.
    szerk: A Too Human már 1-2 éve is a szar meg a fos szintje közt mozgott, nem tudtak belőle épkézláb játékot csinálni. Talán még a PS2 (talán Ps1 is már?) idejében volt értékelhető állapotban de ott is csak az információk alapján.
  • wordsworth
    #48917
    act4ben? :D vagy mikor?
  • greyfox
    #48916
    a hazenél? nana.. :D
    de legalább valamiben a ps3 is jobb :D
  • EmThor
    #48915
    játékmenet király, grat!

    ennél már csak a Too Human nagyobb bukta :D
  • EmThor
    #48914
    új psn game, red baron arcade, I.vh repülős
  • predator0
    #48913
    Plusz az a jelenet, amikor Otacon mondja Snake-nak, hogy cseréljen lemezt
  • HUNMarcus
    #48912
    valaki tudna segíteni hogy movietyme-on mely blu-ray filmek magyar feliratosak a hellboy-on kívül?? esetleg magyar szinkron
  • Wild007
    #48911
    Van mindenkinél Store?? Nekem lassan már 2 órája nincs ! Nem tom mivan.
  • Super DANTE
    #48910
    Most egyébként elgondolkodván ezen az MGS4 dobozra dolgon, a sok Apple cucc, a kiscsaj PSP-je meg a PS3, meg egy csomó ilyen PS-re és Sony-ra utaló dolog, milyen lenne már boxon?
  • Wild007
    #48909
    Mióta megvan a ps azóta a MotorStorm is de még nem bírtam végigvinni. Ha játszok vele egy idő után olyan idegesítővé válik /hozzáteszem csak nekem!!/. De nem tom mért.. talán azért mert 3 körből a végig vezetem az egészet és az ucsó körben leelőz mindenki???? HÁT IGEN EZÉRT VAGYOK tőle ideges de nagyon!! ja megint az lettem?? bocsiii
  • Super DANTE
    #48908
    Ja, ez az :D
  • predator0
    #48907

    Erre gondolsz? :)

  • Foxhound1980
    #48906
    Ezt hírezték anno. Uhh basszus azt is nagyon várom már, brutális lesz.
  • Foxhound1980
    #48905
    MK vs DC HD teaser (új)
  • Super DANTE
    #48904
    Most néztem meg már sokadjára az E3-as MotorStorm Pacific Rift trailert, az egyik motoron, mintha Snake ülne.
  • DanielT
    #48903
  • tarti19
    #48902
    Amcsiba 2-szer annyi gém jelenik meg ps3-ra meg x360-ra mitn EU-ban? Mi a gecc
  • Foxhound1980
    #48901
    Vettem egy Haze-t, 5300-ért.
  • Foxhound1980
    #48900
    Megy favba, thx.
  • tarti19
    #48899
    én psp-vel kb CSepel-Monor 42 km, minden km-ren vagy 2-3 none védelemmel ellátott netet találtam:)
  • Wild007
    #48898
    Neem... máson nem szakad meg a kapcsolat nem is jelez semmit a ps-sem ugyan úgy folyamatos a kapcsolat. Csak a gta valamiért szarakszik még is múltin. De mindegy. Amúgy meg igen le van védve a Wifi.. de falun lakom annak is a végén.. szóval nem hinném hogy tartanom kéne bármitől:DDDD Üdv
  • Alien!
    #48897
    vgreleases.com

    na ez egy nagyon jó oldal...